Do góry

Agnieszka Hairdresser chce przeprosic klientów!

Temat zamknięty
05.03.2010, 21:29

Chciala bym przeprosic wszystkich klientów oszukanych przez moja byla pracownice Joanne która naciagala ceny za uslugi w moim salonie o okolo 15-20 funtów na osobie.Po zwolnieniu tej pani zglasza sie do nas coraz wiecej oszukanych klientów, tych których jeszcze nie przeprosilam bardzo serdecznie przepraszam.

AGNIESZKA

PaniLala
626
PaniLala 626
#105.03.2010, 21:44

lepiej oddaj po prostu kase:)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#205.03.2010, 21:46

o pani socjolog, i jak zadziornie?

kama79_79
Glasgow
22 709
#305.03.2010, 21:53

Glupia.Teraz beda jej sie schodzic "oszukani klienci", z "prosba" o kolejna usluge.

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#405.03.2010, 21:56

Karol daj nam jej adres to jej ognisko na glowie zrobimy

iwo
7 761
iwo 7 761
#605.03.2010, 22:19

zaklad zatrudnia laske.. laska ykrecila.. zaklad zwraca..

tez o tym pomyslalam samym... co za kopiacy sobie dolek wpis..

kama79_79
Glasgow
22 709
#705.03.2010, 22:22

Ludzie z tym poziomem nie taka zaltwiaja sprawe...jaro.Druga petle zacisneli, ale co tam, nie moj bznes, nie moja sprawa.

Znajdz mi inna fotke, tym razem z moja facjata.

Chwila_Ciszy
1 716
Chwila_Ciszy 1 716
#805.03.2010, 22:23

jaro.....hmmm znalezione na necie zdjecie Kamy??/czyli ,ze podoba ci sie????otoz ta piekna kobieta z tymi loczkami to ta wlasnie kama ,ktora chcesz krytykowac,ta kama ktora jest madra,inteligentna i wielu ludziom pomogla.Nie krytykuj !!bo moze kiedys bedziesz potrzebowal porady,pomocy kamy.Szacunak Kamila:)))

Profil nieaktywny
naa
#905.03.2010, 22:26

do #8...no to moze juz czas pomyslec o jakims pomniku??...np obok brejwharta ...echhh cuz to byla by za para:)...

ps to tylko z zyczliwosci:)

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#1005.03.2010, 22:29

zig- Wazeliniarz, Kameleon, Konformista, Gorliwy Sługa, Dupoliz, Wierny Poddany, Niezguła, Tuman, Mięczak.

iwo
7 761
iwo 7 761
#1105.03.2010, 22:29

co wiecej teraz kazdy bedzie przychodzl z ulicy i zglaszal sie po kase:)
nie no fajnie powodzenia.. popros moze o usuniecie tematu "zglos do moderacji"

Chwila_Ciszy
1 716
Chwila_Ciszy 1 716
#1205.03.2010, 22:31

niekoniecznie pomnik....ale szacunek,dobre slowo i podziekowania wystarcza i uwierz mi ,ze jej sie to nalezy:)))

Profil nieaktywny
naa
#1305.03.2010, 22:35

...to przynajmniej medal.... albo proporczyk chociaz...

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#1405.03.2010, 22:39

Iwo, chyba do fryzjera nie chodzisz (w domu sie od garnka scinasz?) Chyba kazdy fryzjer ma jakas tam baze klientow w komputerze, czy tez 'appointment book' i zapisuje kto, kiedy i na ktora...to wejdz i popros o zwrot kasy...z pewnoscia wyplaca ci ot tak bez wypytywania o szczegoly.

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#1505.03.2010, 22:42

zig_zag 1
#12 | Dziś - 22:31
niekoniecznie pomnik....ale szacunek,dobre slowo i podziekowania wystarcza i uwierz mi ,ze jej sie to nalezy:)))

zig zag, to sie nalezy kazdemu uzytkownikowi emito...i od kazdego, rowniez od Kamy...czemu jej nie zwrocisz uwagi?

zig_zag 1
#8 | Dziś - 22:23
jaro.....hmmm znalezione na necie zdjecie Kamy??/czyli ,ze podoba ci sie????otoz ta piekna kobieta z tymi loczkami to ta wlasnie kama ,ktora chcesz krytykowac,ta kama ktora jest madra,inteligentna i wielu ludziom pomogla.Nie krytykuj !!bo moze kiedys bedziesz potrzebowal porady,pomocy kamy.Szacunak Kamila:)))

No wlasnie, moze tak samo poradzisz swoej inteligentnej kolezance...nie krytykuj, bo...przyjdzie kryska na Matyska

iwo
7 761
iwo 7 761
#1605.03.2010, 22:42

chodze do salonu i tam tak robia.. a polski fryzjer to nawet rachunku nie daje...

i jezeli wchodzisz bez umowienia sie to tez chyba nikt nie bierze twoich detali prawda?

Profil nieaktywny
naa
#1705.03.2010, 22:47

... a jak ktos sie scina od garnka to od razu jakis gorszy???!!...

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#1805.03.2010, 22:48

nie wiem Iwo, bo u Polskiego fryzjera w UK nie bylem...jak sie nie prosi o rachunek, to sie rowniez nie prosi o zwrot pieniazkow. Paragon podstawa reklamacji!

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#1905.03.2010, 22:49

@17

a czy ja to gdzie zasugerowalem?

iwo
7 761
iwo 7 761
#2005.03.2010, 22:49

NO TO CO SIE ODZYWASZ..

iwo
7 761
iwo 7 761
#2105.03.2010, 22:50

o rachunki sie nie prosi.. rachunki sie dostaje.. jezeli nie dostajesz rachunku znaczy ze ktos ma w tym cel..

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#2205.03.2010, 22:50

A TY?

Chwila_Ciszy
1 716
Chwila_Ciszy 1 716
#2305.03.2010, 22:51

ani medal ani prpporczykow kama nie chce ,nie potrzebuje!!Wy nie sluchacie tego co ta kobieta wam radzi co do Was mowi!!!!
TOMASZ:))))jakolwiek nazwiesz .jakichkolwiek nie znajdziesz epitetow na mnie to mnie kompletnie nie boli i nie denerwuje :))ja wiem komu moge zlozyc poklony i podziekowac;)Nie znasz kamy ,nie wiesz jaka jest inteligentna kobieta,nie wiesz jaka dobra matka ..nic nie wiesz!!!i po co sie wypowiadasz zle?ja ja znam osobiscie wiec moge swobodnie sie wypowiadac jaka jest osoba i uwierz mi ,ze kama ma klase :))))

iwo
7 761
iwo 7 761
#2405.03.2010, 22:51

bo bylam w polskim salonie/salon to zbyt szumne sowo dla tych pomieszczen, wiec wiem jak to dziala a Ty po co sie wcinasz to nie wiem wtedy:)

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#2505.03.2010, 22:54

nie zawsze dostajesz rachunek, czasem pytaja czy chcesz...w banku mnie pytaja czy chce potwierdzenie wplaty, nie daja automatycznie...wczoraj w restauracji placilem karta i spytali czy chce potwierdzenie...nie przypominam sobie, zeby w pubie mi dawali rachunek...sklep to jedno, a uslugi to drugie...a jak nie pytaja i nie daja to ty prosisz jak potrzebujesz. Proste.

iwo
7 761
iwo 7 761
#2605.03.2010, 22:55

no wlansie pytaja... jak nie daja dzwonisz do HMRC i mowisz ze ktos kreci na obrotach i taxie:D

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#2705.03.2010, 22:56

zig_zag 1
#23 - a jak Ci jeszcze wiecej nawrzucam, to czy bedziesz taka mila i zalozysz specjalny, osobny i pochwalny topic o kamie??

iwo
7 761
iwo 7 761
#2805.03.2010, 22:58

wrzucaj wrzucaj.. co tu robis w piatek wieczor:)

Darek_P.
179
Darek_P. 179
#2905.03.2010, 22:59

bzdury opowiadasz Iwo, to, ze nie daja rachunku, to nie znaczy, ze nie nabijaja na kase...nie kazda kasa drukuje rachunki. Pracowalem kiedys na recepcji w silowni...kasa byla, nabijalo sie wszystko, ale nie drukowala rachunkow... a jesli klient zazyczyl rachunku, to sie odrecznie wypisywalo na specjalnym druczku...sporo firm tak ma, zwlaszcza tych malych...i ze stara kasa.

iwo
7 761
iwo 7 761
#3005.03.2010, 23:00

no a przeciez to jest nowy salon wiec oczywiste jest ze ma stara kase:) (o ile ma)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis