Do góry

gdzie sie podzialy..

Temat zamknięty
Przemek
37
Przemek 37
11.03.2010, 00:25

..zajaczki jakos ich nie widzialem ostatnio w aberdeen..

Chwila_Ciszy
1 716
Chwila_Ciszy 1 716
#111.03.2010, 00:37

beda ,beda przyjda w Wielkanoc,badz dobrej mysli:)))

ikra72
17
ikra72 17
#211.03.2010, 01:32

W Dyce ich nie brakuje ;)

Chwila_Ciszy
1 716
Chwila_Ciszy 1 716
#311.03.2010, 01:37

dobreeeeeeee dobreeeeeeeeee a co to jest Dyce???bo ja z Glasgow a u Nas nie slyszalam o Dyce.....

ikra72
17
ikra72 17
#411.03.2010, 02:11

eh, bo wy tam z Glasgow nie wiecie... Dyce to przedmiescie Aberdeen, ok 6 mil do centrum ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis