..zajaczki jakos ich nie widzialem ostatnio w aberdeen..
beda ,beda przyjda w Wielkanoc,badz dobrej mysli:)))
W Dyce ich nie brakuje ;)
dobreeeeeeee dobreeeeeeeeee a co to jest Dyce???bo ja z Glasgow a u Nas nie slyszalam o Dyce.....
eh, bo wy tam z Glasgow nie wiecie... Dyce to przedmiescie Aberdeen, ok 6 mil do centrum ;)
..zajaczki jakos ich nie widzialem ostatnio w aberdeen..