Do góry

jadę na lotnisko

Temat zamknięty
robbrzeg
66
24.05.2013, 19:23

Zabiore 3 osoby na lotnisko do edynburga w sobotę 1 czerwca na lot 18 50 do Szczecina wyjazd z aberdeen 15 30 .07754 360864

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#124.05.2013, 20:23

to milo z twojej strony

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#224.05.2013, 20:49

tak jest
prawdziwy Polak
a nie jakis polun bioracy 40 funa za przejazd w jedna strone od osoby

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#324.05.2013, 21:33

dlatego dostaje lajka odemnie za wspaniala incjatywe,nie bierze nic a duzo daje od siebie

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#424.05.2013, 21:44

ja tez zalajkuje
prawdziwie obywatelska postawa
a nie jakies komunity z transparentami

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#524.05.2013, 22:17

cene poda jak wsiada ;)

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#624.05.2013, 22:22

jaka cene kuchusku?facet robi cos z dobrego serca a ty podejrzewasz go o takie nikczemne zagrywki,wstyd

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#724.05.2013, 22:24

to by dopisal ze free

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#824.05.2013, 23:17

my napisalim, ze za free...;)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#925.05.2013, 00:50

Jakże szlachetna inicjatywa... podbijam. ;P

okwituszek
49
#1025.05.2013, 22:35

szkoda ze 29 nie jedziesz ;) taka okazja....

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis