Do góry

[Airsoft] Polish Marine Corps

Temat zamknięty
LukasGFX666
22 6
24.06.2010, 12:06

Witam,
Jestesmy grupa nie formalna zalozona przez maniakow Airsoftu. W chwili obecnej grupa nasza liczy 10 aktywnych czlonkow. Rozpoczelismy proces rekrutacji nowych czlonkow stad ten post. Szukamy ludzi interesujacych sie militariami, chcacych cos fajnego porobic w weekendy lub poprostu postrzelac do ludzi. Uprzedzam pierwsze pytanie NIE, AIRSOFT NIMA NIC WSPOLNEGO Z PAINTBALLEM. Nosimy prawdziwe mundury i wyposarzenie taktyczne. Nasza bron to elektryczne i gazowe repliki broni palnej w wiekszosci przypadkow idealnie odwzorywujace prawdziwa bron. Strzelamy plastikowymi kulkami o wadze 0,20g - 0,30g i TAK TO BOLI (mozecie mi wierzyc prawdziwe kule bola bardziej). W UK na zakup replik wymagana jest licencja i obowiazuja limity predkosci wylotowej pociskow. Wiecej informacji na ten temat na naszej stronie.

Nasze wymagania:
- angielski na dobrym poziomie
- duzo checi i zainteresowania tematem
- 3 miesieczny okres probny

Zapraszamy do zadawania pytan. Podobno niema glupich pytan ale na bardzo glupie nie odpisuje :D
Wiecej informacji na naszej stronie

www.polishmarinecorps.co.uk

ps. Jestesmy grupa non profit i nie czerpiemy zadnych kozysci materialnych wiec to nie jest reklama.

Profil nieaktywny
jozek.
#124.06.2010, 12:15

Czesc Lukas.A mozna taka bron od was odkupic?

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#224.06.2010, 12:16

Chetnie bym sie dolaczyl tylko powstaje pytanie o kwestie licencji itd. jest jakis mail/gg cos w razie pytan?

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#324.06.2010, 12:21

A limity wieku sa jakies?

LukasGFX666
22 6
#424.06.2010, 12:22

Z pytaniami walic na:
[email protected]

Jozek: po to jest licencja zeby zaden swir z kotkiem w avatarze nie kupil se gnata i nie straszyl normlanych ludzi jak my na ulicy :D

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#524.06.2010, 12:23

oks, sie odezwe, czemu akurat MARPAT? W Woodland mi bardziej do twarzy lol.

Profil nieaktywny
jozek.
#624.06.2010, 12:23

A no tak,nie doczytalem ze jest potrzebna licencja,no i nici z tej zabawki

LukasGFX666
22 6
#724.06.2010, 12:24

Dolny limit wieku na wiekszosci sitow to 18 do naszej ekipy przyjmujemy 21+

LukasGFX666
22 6
#824.06.2010, 12:29

Infidel - jesli myslisz o tym serio to pomorzemy ci kupic bron, a zanim dostaniesz licencje bedziesz mogl wyporzyczac bron na strzelanki. Pozatym uwierz mi niechcesz kupic se broni nie uzywajac jej poniewaz dobrej jakosci karabin kosztuje okolo 260 funtow bez akcesoriow.

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#924.06.2010, 12:37

Mysle o tym na powaznie, chcialem paintball tylko szkoda troche za przeproszeniem sie upierd*lic farba jak masz na sobie BDU ktore kosztuje niemalo bo ostatnio jakis bum jest i sobie kasy licza za wszytko co ma na sobie metke z napsiem "Tactical". Gdzie sie zaopatrujecie tutaj czy w Pl?Zreszta ceny te same chyba sa z tego co widzialem z tym ze w Pl wieskzy wybor jesli hodzi o demobil.

Nie orientujac sie jescze w temacie to czy licencja na replike wyglada tutaj jak na zwykla bron?Podanie i osoba "znana i ceniona o sercu szlachetnym" ktora potierdzi ze swoj chlop jestem?

karpio30
2 144
karpio30 2 144
#1024.06.2010, 12:40

chcialem do was dolaczyc jakies dwa lata temu i bylo bez odzewu. szkoda

LukasGFX666
22 6
#1124.06.2010, 12:45

Nasza grupa uzywa tylko Digital Woodland camo tak zwany popularnie MARPAT uzwany przez USMC.
Dokladnie dlatego nielubimy paintballa bo mundury i gadzety kosztuja za duzo zeby sie w malarzy bawic. Pozatym dla nas najwazniejsza jest taktyka i wnerwianie przeciwnikow naszym zorganizowaniem.

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#1224.06.2010, 12:46

Noooo to juz mi sie podoba.

wilgotna
51
#1324.06.2010, 12:49

Nadam sie?

Infidel
14 242
Infidel 14 242
#1424.06.2010, 12:50

jako cel napewno.

wilgotna
51
#1524.06.2010, 12:51

Szybko biegam.

LukasGFX666
22 6
#1624.06.2010, 12:52

Marcin k - 2 lata temu nie bylo mnie, niebylo stronki a PLMC to byla grupa naprawde dobrych kolesi znajacych sie kupe lat. Mi tez bylo ciezko sie dostac tylko dzieki znajomosci i determinacji udalo mi sie dolaczyc dlatego teraz ja prowadze rekrutacje zeby maniacy tacy jak ja mieli szanse. Co nieznaczy ze bedzie latwo mamy swoje zasady tylko dzieki temu istniejemy i mamy duzy szacunek wsrod spolecznosci airsoftowej w Szkocji. Wszedzie gdzie jedziemy szczegolnie na nowe saity ludzie nas znaja zanim sie tam pojawilismy.

LukasGFX666
22 6
#1724.06.2010, 12:55

wilgotna 19ka - Po samym niku i sweetasnej focie zapraszamy cie za 2 lata :D ( chociaz po pierwszych kilku dziurach w twarzy od kulek przestanie ci sie to podobac)

Jakub
679 15
Jakub 679 15
#1824.06.2010, 13:21

Dodam od siebie, że:

Nasze PODSTAWOWE zasady i wymagania:

• Absolutne minimum wiekowe, to 18 lat, aczkolwiek preferujemy 21+;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Dresy mogą sobie od razu odpuścić;
• Zainteresowanie grą zespołową, jako, że nie tolerujemy ‘wolnej amerykanki’;
• Dystans do siebie i poczucie humoru to podstawa – nie chcemy żadnych bzdurnych konfliktów wewnątrz teamu;
• Odpowiednia kondycja fizyczna;
• Odpowiednia kultura osobista – zarówno na forach jak i na polu walki;
• Pełny fair play – osoby, które będą w jakikolwiek sposób naginały zasady któregokolwiek z site’ów, tudzież zasad związanych z UKARA zostaną natychmiast wykluczone z PLMC;
• Dobra frekwencja na Skirmish’ach, aczkolwiek logiczne jest, że każdy z nas ma swoje obowiązki, życie rodzinne, inne pasje, więc nie oznacza to, że nie pojawienie się na paru zjazdach będzie niosło za sobą konsekwencje;
• Rejestracja w UKARA.

Jako formacja mamy również wymagania odnośnie używanych mundurów oraz sprzetu (kwestia jednolitości):
• Mundury (modern): MARPAT woodland / desert (w zależności od scenariusza);
• Mundury (WWII): TBC
• Radio: Midland

Profil nieaktywny
weeges
#1924.06.2010, 13:43

marcin - 2 lata temu napisalem Ci na forum, co masz zrobic aby dolaczyc
1. - zarejestrowac sie na wmasg.pl
2. - znalesc podforum "szkocja"
3. - napisac post, przedstawic sie, umowic sie na spotkanie organizacyjne etc

Jezeli nie dokonales tego w ciagu 2 lat to nie zrobisz tego do konca zycia.

------------

Glasowigian Prezes Rady Szyd3rcow
#16 | 07.06.08, 19:46

dajemy tylko info gdzie nas mozna znalesc...to wszystko.kto jest chetny ten sie dolaczy.kto niet ten niet...proste.nikogo nie zmuszamy,nikogo nie trzymamy przymusem,pelna wolnosc wyboru.
nie chce nam sie pisac po 1mln 500 razy tego samego odnosnie co i jak,gdzie i kiedy.

jesli masz jakies pytrania-patrz www.asg.pl podforum lokalne/dzial szkocja
jesli chcesz sie z nami skontaktowac- patrz www.asg.pl podforum lokalne/dzial szkocja
jesli chcesz sie dolaczyc- patrz www.asg.pl podforum lokalne/dzial szkocja
jesli chcesz wiedziec kiedy sa strzelanki-patrz www.asg.pl podforum lokalne/dzial szkocja
jesli chcesz znac wymogi prawne,zasady itp-patrz www.asg.pl podforum lokalne/dzial szkocja

zanim zadasz pytanie,upewnij sie czy uprzednio nie ozstalo zadane i czy nie padla juz odpowiedz.dzial szkocji naa wmasg.pl nie jest obszerny wiec znaleznienia najwazniejszego info nie powinno stanowic problemu.

LukasGFX666
22 6
#2126.06.2010, 17:06

Niewiesz czy airsoft jest dla ciebie?? Obejzyj filmy na youtubie i galerie zdjec na naszej stronie. I jesli masz jakies pytania pisz na moj adres:

[email protected]

Postram sie jak naszybciej odpisywac na wszystkie maile.
Pozdrawiam

wilgotna
51
#2226.06.2010, 17:14

Lucas GFX
#17 | 24.06.10, 12:55
wilgotna 19ka - Po samym niku i sweetasnej focie zapraszamy cie za 2 lata :D ( chociaz po pierwszych kilku dziurach w twarzy od kulek przestanie ci sie to podobac)

Nie znasz moich mozliwosci, jestem szybka, zwinna, pomyslowa, dzielna. Idealny zolnierz. Czytalam duzo ksiazek o wojnie i konspiracji.

wilgotna
51
#2326.06.2010, 17:15

A nick to nie wszystko :)

LukasGFX666
22 6
#2426.06.2010, 17:54

Tak jak mowilismy preferujemy wiek 21+ ale dla bardzo zdeterminowanych osob wykazujacych duza dojzalosc jestesmy chetni zrobic wyjatek. Wiec jesli uwazasz ze to jest to co chciala bys robic w wolnych chwilach skontaktuj sie zemna [email protected] rozpoczniemy proces wprowadzania Cie w piekny swiat Airsoftu a co najwazniejsze zorganizujemy Ci wyjazd z nami na pierwszy mecz zebys mogla zobaczyc na zywo z czym sie to je.
Pozdrawiam

LukasGFX666
22 6
#2503.07.2010, 12:19

A tutaj film z udzialem czesci naszej ekipy na strzelance w Bonnybridge tak zeby pokazac mniejwiecej jak to wyglada.
http://www.youtube.com/watch?v=RkgV...

LukasGFX666
22 6
#2622.07.2010, 13:32

W czasie od kiedy rozpoczelismy proces rekrutacji dolaczylo do naszych szeregow dwoch nowych. Obecnie maja oni status rekruta. Obecnie aktywny sklad liczy 10 czlonkow i 2 rekrotow. Czekamy na kolejne zainteresowane osoby.
Na pytania odpowiadam pod adresem:
[email protected]
Wszystkie informacje dotyczace naszej druzyny, filmy, zdjecia znajdziecie na naszej stronie:
www.polishmarinecorps.co.uk

Zapraszamy

Miss_Eclectic
475
#2903.08.2010, 23:09

gralam dwa tygodnie temu z tymi kolesiami http://www.landwarriorairsoft.com/
to byl moj pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. 7 godzin czolgania sie, podchodow, atakow i Z A B I J A N I A. szykuje sie krwawa zemsta]:-> bakcyl ma sie dobrze i kielkuje.
pozdrawiam

p.s. kulke w twarz tez zarobilam a siniaki weszly wlasnie w faze jasno zielona:) bosko!

LukasGFX666
22 6
#3002.09.2010, 02:09

Miss Eclectic aka Hrabina Batory witamy w kregu ludzi co w niedziele lubia postrzelac do innych.
Pozdrawiam

ps. my najczesciej walczymy z tymi kolesiami: http://www.playersofwar.co.uk/ a oni sie bardziej bawia w 2 wojne swiatowa

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis