Do góry

Rock and Roll Tattoo Edinburgh

Temat zamknięty
Veraverde
125
Veraverde 125
25.08.2011, 20:38

Prosze o opinie na temat studia tatuazu w Edim?Czyste?
Moze ktos ma mejla-ten który jest na myspace nie działa

ferrera
121
ferrera 121
#125.08.2011, 21:16

ja to bylam na Leith Walk i jestem bardzo zadowolona:~)))

magduska2
24
#210.05.2012, 21:42

szczerze polecam studio tatuazu rock 'n' roll za niesamowite tatuaze, precyzyjnosc tatuazystow, niewatpliwa czystosc i dbalosc o higiene w studio, a takze za przyjazna atmosfere i indywidualne traktowanie klientow- mam na mysli doradzanie w wyborze, gdy wystapi brak zdecydowania lub chec posiadania oryginalnego wzoru. Jesli chodzi o cene, ja jestem w pelni zadowolona.Bylam, skorzystalam i mam to co chcialam - jestem w 100% usatysfakcjonowana z dziela Pana tatuazysty:). jesli po tatuaz, to smialo do tego studia:)

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#310.05.2012, 23:51

Robilem u nich i kazdy kto widzi sam motyw i jakos pyta sie kto to robil,oglada jaki zajebisty i po tym jak mowie ile zaplacilem jest dobicie jakby tego bylo malo.Polecam.

magduska2
24
#411.05.2012, 11:59

placisz za jakosc , wiec wiadomo,za tanio byc nie moze:)

Zbychu_zPlebani
7 988
#511.05.2012, 12:07

polecam genka Reszcza, robil mi mojom rzone na rence. Wszyscy gadajom ze zajebista dziarka i tanio.

magduska2
24
#611.05.2012, 12:15

ja ci sczerze polecam cover...the sooner, the better

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#711.05.2012, 12:52

Magdaguska,wcale duzo nie zaplacilem.Robione bylo na dwa razy,w sumie ok 7 godzin i zaplacilem razem 350£

Menelaios
2 068 23
Menelaios 2 068 23
#811.05.2012, 13:09

Zbychu! Hie hie dobre!! Niesamowita dziara:)))

A co do tematu: studio jedno z lepszych w Edim jak nie najlepsze!! Pelna profeska:)

magduska2
24
#911.05.2012, 13:50

racja, racja menelios:-)

magduska2
24
#1011.05.2012, 14:21

panie kacie excenttyku ja tez nie zaplacilam duzo za 4 godz pracy nade mna wiec jestem zadowolona bardzo:-):-)

krycha_bez_oka
1 020
#1111.05.2012, 19:13

mój malzonek korzystal z ich uslug,fakt ze tani nie sa ,ale tatulaz robi wrazenie zajebiste- zaplacisz drozej ale bedziesz zadowolony:)

Zbychu_zPlebani
7 988
#1211.05.2012, 19:21

paczy ci prosto w oczy?

mio87
7
mio87 7
#1311.05.2012, 20:45

Też myśle o zrobieniu tatuazu w tym studiu, może ktoś kto tam robił tattoo, pochwali sie zdjeciem i ceną???

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#1411.05.2012, 22:32

Nie mam zdjecia ale wymyslilem motyw na cale ramie,przechodzac z ramienia na drugie ramie.Polowa motocykl od przodu,polowa sowa(w polkolorze) ze skrzydlem przechodzacym na drugi bark.Duzy tattoo.Cena 350£ takze moim zdaniem tanio.Chociaz Zbycha pewnie byl "nieco" tanszy :D

ciachciarach
331
#1511.05.2012, 23:17

mój kolega ma studio :) własnie sie przenieśli z johnego lewisa na leith walk plus 48 http://www.facebook.com/plusFourtyE... tu mozecie sprawdzić prace chłopaków :) a co do rock'n'roll to też są nieźli z tego co wiem z opowiadań :) najlepiej zajśc i samemu pogadać zobaczyć co i jak :) i wybrać :)

magduska2
24
#1612.05.2012, 14:09

nie no tatuaz zbycha to dzielo pierwsza klasa, nie ma to tam to:-)

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#1726.05.2012, 10:37

Robione u chlopakow w rock n rollu.Jakosc pierwsza klasa,skoro nawet ja nie moglem sie przypierdolic(a uwiezcie mi ze mam pierdolca na tym punkcie i mowie co mysle) to znaczy ze chlopaki daja rade.Mozna powiekszyc fote aby zobaczyc detale sowy.
http://p1.bikepics.com/2012%5C05%5C...

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1826.05.2012, 10:44

technicznie się nie znam, ale motyw makabryczny. co to jest w ogóle? wygląda jakby dinozaur, głową na dupie, zżera amerykańską flagę:)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1926.05.2012, 10:45

przyjrzałem się i to jednak sowa z penisem.

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#2026.05.2012, 10:52

No nie zablysnales teraz...Jestes jednym z tych kozakow emitowych,ktorzy cFaniakuja zza klawiatury ale na realu pekaja przy pierwszej konfrontacji...
Emito...

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2126.05.2012, 11:21

nie spinaj sie tak, przeciez fotka przeklamuje. w realu na pewno wyglada inaczej. troche dystansu do siebie.

kat525excentryk
2 491 308
kat525excentryk 2 491 308
#2226.05.2012, 11:26

no worries.Zabzmialo to trolowo.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis