Do góry

Zespół grający 'ciężką nutę' potrzebuje wsparcia

Temat zamknięty
Cyco_Miko
39
21.02.2010, 12:04

Hej,

jesteśmy Hell is Harmony z Blairgowrie/Edynburg. Jesteśmy jedyną kapelą ze Szkocji ubiegającą się o możliwość wystąpienia na festiwalu kultury polskiej w Londynie. Jeśli lubicie ciężką muzykę i podoba się Wam nasz klip zamieszczony na stronie to oddajcie swój głos - wymaga to rejestracji, ale po założeniu konta można głosować raz dziennie codziennie aż do 19 kwietnia.

www.elondyn.co.uk/festiwalcooltury/...

Będziemy wdzięczni za każdy głos :)

Pozdrawiam

m.i.c (Hell is Harmony)

Profil nieaktywny
chwdp66
#121.02.2010, 17:08

Jestescie satanistami, czy to tylko komercja?

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#221.02.2010, 17:24

oczywiste ze sa satanistami. pija krew, chlastają dziewice i tańczą na łysej gorze.

Profil nieaktywny
chwdp66
#321.02.2010, 18:12

no to zaglosuje

creative
1 703 4
creative 1 703 4
#422.02.2010, 01:12

perkusiscie przydalby sie metronom podczas grania i ja bym zrobil mastering na nowo.
muzycznie spoko.
powodzenia

zbanowany69
382
#522.02.2010, 01:18

Dodam jeszcze,że jedzą marynowane koty i piją mocz prostytutek w odpowiedzi na pytanie Z P

filmowiec
10 601 2
filmowiec 10 601 2
#622.02.2010, 01:46

creative ..
#4 | Dziś - 01:12

perkusiscie przydalby sie metronom podczas grania i ja bym zrobil mastering na nowo.
muzycznie spoko.
powodzenia

za pierwszym razem nie zauwazylem tego ale perkusista faktycznie robi tam osobliwe rzeczy. Pozatym bardzo fajne brzmienie i dobry wokal

creative
1 703 4
creative 1 703 4
#723.02.2010, 23:40

nie chodzi oto ze sie czepiam ale dzieciol pomaga w rownym graniu nie tylko na garach.
nawet teaz jak w cubase cos grzebie to metronom mam wlaczony(chyba z przyzwyczajenia) :))

filmowiec
10 601 2
filmowiec 10 601 2
#824.02.2010, 06:53

creative to co powiem nie dotyczy ww zespolu ale generalnie jest zasada, ze metronomu uzywaja muzycy a nie muzykanci

creative
1 703 4
creative 1 703 4
#924.02.2010, 11:01

heh dobrze powiedziane..:)

Cyco_Miko
39
#1025.02.2010, 23:24

Hie. No wlasnie Dany po namowach zaczal cwiczyc z metronomem.
Za 2 tygodnie nagrywamy perkusje i bez klika nie da rady - Bo nie sztuka to potem wyrownac ale rowno zagrac.
I dzieki za opinie - konstruktywna krytyka jak najbardziej wskazana.

Cyco_Miko
39
#1125.02.2010, 23:27

A co do masteringu - to nagranie jest z proby na "zywo". Dopiero za 2 tygodnie zaczniemy nagranie studyjne.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1225.02.2010, 23:28

glos oddany, bylem w edi(bodajże w grudniu czy styczniu) na waszym koncercie i myslalem ze jestes szkotem:)

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#1325.02.2010, 23:43

achernar aka unclefucker
#2 | 21.02.10, 17:24

oczywiste ze sa satanistami. pija krew, chlastają dziewice i tańczą na łysej gorze.,,
czyli nie ,,couch potatos,, :):):)A kliknełam se, co mi tam

ak666
899
ak666 899
#1425.02.2010, 23:48

Hej
Calkiem niezle.
Jakbyscie potrzebowali kiedys okladki to tu jest moje portfolio - www.kuziola.com

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1525.02.2010, 23:51

sie ma pokolenie jp2

ak666
899
ak666 899
#1625.02.2010, 23:54

witam
a tak na serio to kto to zdradzil? ;|

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1725.02.2010, 23:57

Karol Ch.:P...

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1825.02.2010, 23:58

nikt nie zdradzil, zawsze wiedzialem:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1925.02.2010, 23:59

Kuziola w pyte "obrazki"...

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2026.02.2010, 00:00

no... mi tez sie widza

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2126.02.2010, 00:01

pod Beksińskiego ale lepiej sie wzorować na najlepszych

ak666
899
ak666 899
#2226.02.2010, 00:03

Dzieki, staram sie;P

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#2326.02.2010, 00:05

,,The Little Frost and His Snow Queen,, ...ładne to to

MaxFrost
Dunfermline
2 677 63
#2426.02.2010, 00:35

@ Mike - głos ode mnie
@ak666-rewelacja, świetna galeria

creative
1 703 4
creative 1 703 4
#2526.02.2010, 01:09

jakby co moge pomoc.
mam do dyspozycji:
Digitech Studio Quad
Roland GR 33
Novation Drumstation
Akai 3000XL
ok 200 Gig sampli
Pioneer DJM 600 i kilka innych..jak checei jakis remix to dajcie znac
pozdro

PsychoPatek
Edinburgh
1 503
#2626.02.2010, 02:06

Kiedy następny koncert,mmm? :)

Cyco_Miko
39
#2726.02.2010, 11:56

Creative - wielkie dzieki - jakby co to sie zglosimy :)
PsychoPatek - na razie koncerty tylko w Dundee sie szykuja (13 Marca) potem w czerwcu, a w lipcu jedziemy na mini trase do Anglii. Ale caly czas szukamy miejsc w Edim do zagrania.

creative
1 703 4
creative 1 703 4
#2826.02.2010, 11:58

w Bongo jakies koncerty organizuja ale nie mam wtyczki zeby cos tam zamieszac :)

PsychoPatek
Edinburgh
1 503
#2926.02.2010, 12:02

a w The Ark? W Bongo to ja akurat mam wtyczki, ale to zawsze jednak kasa, są miejsca, gdzie i za darmo się da.. Jest w Edi trochę miejsc, gdzie byście mogli zagrać;]

PsychoPatek
Edinburgh
1 503
#3026.02.2010, 12:06

Aaaa, zapomniałam dodać, muza jak dla mnie, jak najbardziej mniam:) Ja bym jeszcze trochę agresywniej pojechała z wokalem, ale it's just my opinion :P

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis