Do góry

Pikieta pod Konsulatem Generalnym RP w Edynburgu

Temat zamknięty
Karol
Admin
6 499 15
Karol 6 499 15
08.03.2021, 11:50

Fajny event. Może ktoś będzie akurat w okolicach Konsulatu i zechce złożyć podpis.

Z opisu eventu na Facebook'u:

Obecny rząd pozbawia kobiety w Polsce ich praw. Od 22 października 2020 r. aborcja jest tam praktycznie nielegalna. Kobiety są nie tylko pozostawione samym sobie, ale także karane i uciskane za walkę o swoje prawa.

Aby okazać wsparcie naszym siostrom i córkom w Polsce, w Międzynarodowym Dniu Kobiet organizujemy małą, pikietę pod Konsulatem Generalnym RP w Edynburgu. Chcemy, aby władze usłyszały nasz gniew i sprzeciw wobec barbarzyńskiego prawa, które ​​dopiero co udało im się przepchnąć tylnymi drzwiami dzięki chaosowi pandemii COVID., Chcemy, aby nasze siostry w Polsce wiedziały, że mają nasze wsparcie i solidarność.

Będziemy również zbierać podpisy od osób z polskim obywatelstwem, które chciałyby poprzeć ustawę, czyniącą aborcję w Polsce pełni legalną, gwarantującą kobietom podstawowe prawa człowieka, a także chroniącą lekarzy, którzy przeprowadzają aborcję w nielicznych przypadkach, w których nadal jest legalna przed ewentualnym ściganiem.

Dołącz do nas na chwilę, okaż swoją solidarność, przyprowadź przyjaciół i przyjaciółki, chcących nas wesprzeć w walce o sprawiedliwe i przyjazne obywatelom państwo wpisując się na listę.

Jeśli chcesz zrobić i przynieść transparent, będziemy je zbierać je na planowaną wystawę w jednej z najświetniejszych galerii Edynburga.

Pamiętamy o odstępach i maskach na twarz!

Link do eventu:

https://www.facebook.com/events/721273745104637

  • Strona
  • 1

Katalog firm