Do góry

Council Tax

Temat zamknięty
grekoo
15
grekoo 15
11.03.2010, 12:09

Chce wynająć mieszkanie wspólnie z dwojgiem znajomych.Jedna z tych osób jest studentem(full time).Czy w takim wypadku będziemy wszyscy zwolnieni z Council Tax,czy tylko osoba studiująca.

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#111.03.2010, 12:40

Tylko osoba studiujaca, ale wy dostaniecie 25% znizki.

gniewek82
14 31
gniewek82 14 31
#211.03.2010, 12:40

Nie wiem jak w waszym przypadku ale moja zona zamierza isc na studia tez full time i w councilu powiedzieli nam ze bedzie wtedy 25% znizki.

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#311.03.2010, 12:58

Bo bédzie, dla pozostalych miszkancow. Studenci full-time sa zwolnieni z placenia, niezaleznie z kim mieszkaja.

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#411.03.2010, 12:58

*mieszkancow

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#511.03.2010, 13:02

miszkancow

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#611.03.2010, 13:02
  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis