Do góry

Gdzie są baseny w Glasgow?

Temat zamknięty
Natalia
3
02.03.2010, 14:10

Witam!!! Mieszkam w Glasgow od miesiąca i niebardzo się orientuję gdzie znajdują się baseny godne polecenia. Chciałabym wybrać się z synkiem (3 latka). Mieszkamy w dzielnicy Dennistoun, więc może jest gdzieś niedaleko. Prosze o info. Z góry bardzo dziękuję.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#202.03.2010, 14:52

Na Dennistoun jest basen, tylko nie pamietam ulicy, ale jest to zaraz obok szkoly

Anyuta
723
Anyuta 723
#302.03.2010, 17:24

W kazdym wiekszym Leisure Centre typu Scotstoun czy Bellahouston.

rockwell
344
rockwell 344
#402.03.2010, 19:03

gorbals leisure center na ballater street. basen ze zjeżdzalnią, siłownia, tenis, takie tam.

Krejzi
2 899
Krejzi 2 899
#502.03.2010, 19:11

sin weź przestań z tym gorbals.....
byłam tam raz, wyszłam szybciej niż weszłam

peter6699
66
#602.03.2010, 19:19

no masz racje,crazy,boże ratuj.......

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#702.03.2010, 19:35

Podejdz do przystanku, wsiadz w autobus nr46 i jedz na Easterhouse, pod samym basenem wysiadasz.
Nie bylam juz kilka miesiecy, przyznaje, ale nie sadze, zeby jakis dramat sie tam zrobil. Jest tam czesc dla maluchow, z fajnym delfinkiem zjezdzalnia :)

Aurelia.
307
Aurelia. 307
#802.03.2010, 19:39

Natalia, na Tollcross-ie w centrum tez jest basen.

rockwell
344
rockwell 344
#902.03.2010, 19:49

#5: nie miałem przyjemności. mieszkam w okolicy, codziennie chodzę tamtędy do pracy i spoglądam na foki pluskające się w bajorku ;)

podobno mam tam pracowniczą zniżkę na siłkę. ktoś korzystał?

Profil nieaktywny
czarlif
#1004.03.2010, 18:52

Jezu nie moge w to uwierzyc ja znam Glasgow ze wszystkich stron i powiem ci ze sa 3 baseny w Glasgow.Natali prosze cie przeciesz to mozna sprawdzic na internecie.Pozdrawiam slodko.

Profil nieaktywny
czarlif
#1104.03.2010, 18:53

Crazy a co bylo tak zimno???

kama79_79
Glasgow
22 709
#1204.03.2010, 19:06

Na Onslow Drive znajdziesz basem, obok Whitehill Primary School.Nie polecam, bo syf i woda zimna.
Ten na Easterhause niby nowy budynek, ale to samo-smietanka towarzyska taka, ze czlowiek ucieka gdzie pieprz rosnie.Uni of Strathclyde oferuje czysty, z ciepla woda basen.Sprawdz na ich stronce szczegoly-mial byc podrasowywany, wiec moze byc zamkniety.

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#1304.03.2010, 19:10

Jaka smietanka? Towarzyska do tego?! Swego czasu czesto tam jezdzilam i zawsze normalni ludzie byli, z dziecmi! Woda, jak na basenie, chlorowana (niestety to nie ozon). Nigdy tez nie spotkalam Polakow, jesli o to chodzi.
Cos chyba o innych miejscach mowimy, chociaz z nazw wynika, ze to te same...

ewag
67
ewag 67
#1407.03.2010, 13:03

http://www.glasgow.gov.uk/en/Reside...

W kolumnie po lewo sa rozne dzielnice, prawie kazde Leisure Centre ma basen:)
Sama jezdze do Springburn i jest bardzo pozytywnie

adwarszawa87
4
#1510.03.2010, 02:45

to gdzie jest jakis normalny ,czysty basen w glasgow i jakie ceny ktos wie

Sol81
22
Sol81 22
#1610.03.2010, 10:40

Ewa G - można tam z rocznym Bąkiem iść? bo to niedaleko mnie..

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis