No to masz jeszcze:
North Glasgow College
Central College Glasgow
John Wheatley College Glasgow
Cardonald College Glasgow
Langside College Glasgow
Central College Glasgow
Cumbernauld College
Reid Kerr College Paisley
Rosemount Lifelong Learning Flexicentre organizowalo wieczorne kursy Esol- Beginers.Znajdz adres, telefon i dowiedz sie, czy jeszcze takowe organizuja.
John Wheatley College oferuje nauke w systemi flexible, czy rowniez dla Beginers, tego nie wiem-wiem o zajeciach dziennych part-time, zadzwon, dowiedz sie.
Veronika ILA oferuje 200f i kurs mozna sobie z tego chociaz w czesci oplacic, czasem w calosci!
http://www.ilascotland.org.uk/ILA+H...
Szukam kursu angielskiego dla mojej mamy: chodzi mi o coś w godzinach wieczornych (pracuje do około 16), na part-time, darmowego i najlepiej w collegu. Wiem, że na college już ciut za późno - zapisałam ją do Annieslandu, ale problem jest taki, że kontakt się z nimi urwał i grupa początkujących chodzi tylko na godziny ranne. Dzwoniłam do Clydebanku, ale tam niestety mają tylko płatne kursy. W Metropolitan są w weekendy, ale niestety moja mama wtedy pracuje.
Ktoś wie coś więcej?