Do góry

LEE RICHARDSON :( nie żyje

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#115.05.2012, 11:57

tragedia...szkoda bardzo chlopa a tak niegroznie zapowiadajacy sie byl upadek , z gorszych wychodzili a tu patrz-krwotok wewnetrzny i zmarl w szpitalu....tragedia niewatpliwie a reakcja sedziego ktory chcial kontynuowac zawody to szczyt kures......

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis