http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekst...
tragedia...szkoda bardzo chlopa a tak niegroznie zapowiadajacy sie byl upadek , z gorszych wychodzili a tu patrz-krwotok wewnetrzny i zmarl w szpitalu....tragedia niewatpliwie a reakcja sedziego ktory chcial kontynuowac zawody to szczyt kures......
http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekst...