Witam, szukam producentow muzycznych z glasgow i okolic, ludzi ktorzy maja jakies powiazania ze studiem nagraniowym, lub chca takowe otworzyc. Chodzi mi o muzyke hiphop. GG: 9021291
And G - szukam producentow muzycznych z glasgow i okolic, myslalem ze to konkret ;) mam troche sprzetu do nagrywania wokalu, szukam ludzi ktorzy robia bity i sa otwarci na wspolprace.
Jesli ktos jest w takiej sytuacji jak 'Jarson ;) ' to mam info, ze juz niedlugo bedzie studio otwarte dla polskich zjadaczy na mikrofonie :) Jeszcze mam troche roboty, ale mysle ze w ciagu tygodnia-dwoch bedzie wszystko gotowe. Po nagraniu pierwszych numerow wrzuce cos tutaj. Yo
Witam, szukam producentow muzycznych z glasgow i okolic, ludzi ktorzy maja jakies powiazania ze studiem nagraniowym, lub chca takowe otworzyc. Chodzi mi o muzyke hiphop. GG: 9021291