Do góry

Muzyka Hip Hop

Temat zamknięty
CrissL
198
CrissL 198
19.02.2010, 19:01

Witam, szukam producentow muzycznych z glasgow i okolic, ludzi ktorzy maja jakies powiazania ze studiem nagraniowym, lub chca takowe otworzyc. Chodzi mi o muzyke hiphop. GG: 9021291

CrissL
198
CrissL 198
#110.08.2010, 19:47

podbitka

AndG
2 384
AndG 2 384
#410.08.2010, 20:26

ale co potrzebujesz konkretnie.
masz sklad swoj w glasgow.
potrzebujesz wydac cos???
masz demo jakies do przesluchania???
podaj konkretow wiecej.
pzdr

Jarson
46
Jarson 46
#510.08.2010, 20:39

Jak mieszkałem w Polsce to nagrywałem na prawie studyjnym sprzęcie, teraz nie mam na czym.
www.myspace.com/k2lodz

yo

CrissL
198
CrissL 198
#610.08.2010, 21:22

And G - szukam producentow muzycznych z glasgow i okolic, myslalem ze to konkret ;) mam troche sprzetu do nagrywania wokalu, szukam ludzi ktorzy robia bity i sa otwarci na wspolprace.

AndG
2 384
AndG 2 384
#711.08.2010, 18:59

Jarson ;)
kawalek niczego sobie.
z kad pochodzisz z polski??

CrissL
198
CrissL 198
#830.08.2010, 17:07

Jesli ktos jest w takiej sytuacji jak 'Jarson ;) ' to mam info, ze juz niedlugo bedzie studio otwarte dla polskich zjadaczy na mikrofonie :) Jeszcze mam troche roboty, ale mysle ze w ciagu tygodnia-dwoch bedzie wszystko gotowe. Po nagraniu pierwszych numerow wrzuce cos tutaj. Yo

AndG
2 384
AndG 2 384
#930.08.2010, 19:56

czekam... jestem ciekaw... pozdro

CrissL
198
CrissL 198
#1031.08.2010, 22:24

And G, nagrywasz?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis