Do góry

zartowalem

zartowalem
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
zartowalem
Zarejestrowany:
bardzo dawno temu
Ostatnio online:
2 miesiące temu
Wpisy:
24 467
Otrzymane lajki:
2 956
Zdjęcia:
48
Znajomi:
196
Administrowane grupy:
13
Grupy:
182

Opcje

O użytkowniku

Adres email:
marek na zartowalem.com
Komunikator:
gg: 4995660

Moje obecne zajęcia

Jestes moim monitoring pozycji odwiedzajacym :)

Zainteresowania

Leith Run
postdateiconponiedziałek, 14 czerwca 2010 22:30

Leith a Leith Walk to panstwo w panstwie. Samo Leith niegdys spowite w roznej masci domach publicznych, tudziez dziwek wolnostojacych oraz wszelkiej masci pijackich pubow, zmienilo (na lepsze) przez ostatnie dziesieciolecia oblicze. Zmienilo, ale nie w calosci. Glowna ulica wiodaca od pieknego centrum az do romantycznego The Shore to nie jest wcale taki Walk, jakby z nazwy wynikalo. Raczej "run". Bo jakze tu spacerowac krazac wkolo porozstawianych na kazdej przecznicy polskich dresow? Trzeba szybkim krokiem, z wbitym w ziemie, tfu.. w kafelki wzrokiem niemalze przebiec wspomniany Walk, zeby sie dostac do Edynburskiej przystani romantyzmu. Coz. Mieszkam w centrum. Centrum Leith Runa, co da mi przynajmniej wiecej czasu na rozmyslanie w drodze z pracy :) Ot, pozytywny Nocny Marek :)

Muzyka, którą lubię

Ulubione programy TV

Ulubiony wpis na Emito:

Mazio <>
#7 | 16:12, 26.07.2009

Spadł mi ostatnio jeden funt. Nie podnosiłem bo dla jednego nie warto się schylać. Zresztą spadł w domu, jak się kiedyś przewrocę w tym miejscu po pijaku to podniosę. TPO - nigdy nie rozumiem tych waszych gierek i układzikow na tej stronie, kto kogo lubi, kto jest na topie, kto poszedł w odstawkę, kogo się czyta, do kogo chodzi, z kim sypia. Ten cały towarzyski bełkot pędzi mnie do toalety. Lub w gory

Ulubione cytaty

"Są cztery rzeczy, których cofnąć nie można:

Kamień...który został rzucony

słowo...które zostało powiedziane

Okazja...której sie nie wykorzystało

Czas ... który przeminął"

----------------------------
- Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.

- Czyli wojna polsko-polska jest na rękę i PiS i PO?

- Tak, ale nie mówi się w ogóle w Polsce prawdy na temat stanu państwa. Będę mówił na temat tych spraw, na których się znam. Z wojskowego punku widzenia mogę powiedzieć, że jesteśmy jedynym krajem, w którym w dwóch identycznych katastrofach samolotów wojskowych najpierw straciliśmy prawie całe dowództwo lotnictwa, a następnie całe dowództwo sił zbrojnych z ich zwierzchnikiem prezydentem RP na czele. Tylu polskich generałów ilu zginęło za rządu Donalda Tuska i kadencji Bogdana Klicha jako szefa MON, nie zginęło podczas II wojny światowej.

Po dwóch wielkich katastrofach lotniczych usłyszałem z ust Bogdana Klicha, że państwo polskie zdało egzamin, a procedury stosowane w wojsku są tak znakomite, że on się nimi podzieli z innymi resortami. Szef MON chwalił się po śmierci jednych z najlepszych generałów jakie miało całe NATO, a którzy zginęli w katastrofie CASY i Tu-154M, że ich zastępcy bardzo płynnie przejęli obowiązki"

- Gen. Sławomir Petelicki