Do góry

Doktorat w Londynie - dzień otwarty w PUNO

Polski Uniwersytet Na Obczyźnie w Londynie – uczelnia z ponad 70-letnią tradycją w kształceniu Polaków na emigracji, organizuje dla polskich Magistrów w UK pierwszy "Dzień Otwarty Seminarium Doktoranckiego" Zakładu Psychologii Stosowanej. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę, 5 marca 2011 (od 13:00 do 17:00), w siedzibie PUNO (London W6 0RF - budynek POSK).

Celem tego wydarzenia będzie mobilizacja tych osób, które zastanawiają się nad rozwinięciem swojego potencjału akademickiego i chciałyby niewielkim kosztem spróbować sił w pracy nad kontynuacją własnego rozwoju naukowego.

- Uczestnictwo w seminariach doktoranckich organizowanych przez ZPS to świetna okazja ku temu, by uzupełnić swoją wiedzę, otrzymać profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonych akademików, jak również wejść na ścieżkę przyszłej pracy naukowej - mówi Marta Sordyl, kierująca Zakładem Psychologii Stosowanej.

Sordyl razem z doktorantką PUNO - Moniką Kmiecik, poprowadzi warsztat wprowadzający pt. "Stres Akulturacyjny" (ilość miejsc ograniczona, osoby biorące udział w warsztacie otrzymają pisemne zaświadczenia o uczestnictwie).

Punktem kulminacyjnym dnia stanie się seminarium doktoranckie, które prowadzić będzie dr Michał P. Garapich - młody polski antropolog społeczny, z sukcesami spełniający się zawodowo na brytyjskich uczelniach: Roehampton University London i University of Surrey, realizujący tam szereg projektów badawczych, dotyczących m. in. problematyki migracji Polaków do oraz z UK.

Wstęp - zarówno na warsztat, jak i na seminarium - wolny.

Zgłoszenia można przesyłać na: zps@puno.edu.pl (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń).

Strona internetowa akcji "Doktorat w Londynie": www.puno.edu.pl.

 

Komentarze