Do góry

Digby Brown Solicitors - Odszkodowania w Szkocji

Kategoria:
Odszkodowania powypadkowe i inne
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Czy zostałeś poszkodowany w wypadku, który nie nastąpił z twojej winy? Możesz być uprawniony do uzyskania odszkodowania.

Jeśli zostałeś poszkodowany, na przykład, w wypadku drogowym lub podczas pracy, a wypadek nie nastąpił z twojej winy, masz prawo do uzyskania odszkodowania. Możemy dochodzić roszczenia w Twoim imieniu, jeśli wypadek miał miejsce na terenie Szkocji.

Możemy również dochodzić roszczenia, jeśli wypadek zdarzył się za granicą, a mieszkasz w Szkocji. Pamiętaj o tym, jeśli wypadek zdarzył się podczas wakacji.

Jeśli jesteś niewinną ofiarą napaści lub celowego ataku, możemy również pomóc Ci uzyskać odszkodowanie.

Digby Brown jest uznawaną za numer 1 w rankingu szkockich firm prawniczych. Posiadamy specjalistyczny dział udzielający pomocy prawnej Polakom mieszkającym i pracującym w Szkocji. Zatrudniamy szereg osób mówiących w języku polskim, aby zapewnić pełne zrozumienie kwestii prawnych przez naszych klientów. Pomogliśmy już wielu Polakom uzyskać odszkodowanie.

Możemy pomóc i Tobie.

Współpracujemy z Emito.net, oferując pomoc prawną dla Polaków pracujących z dala od swoich domów. Oferujemy usługi na zasadzie ’no win, no fee’ co oznacza, że nic nie zapłacisz, dopóki nie uda nam się uzyskać odszkodowania dla Ciebie.

W przypadku ubiegania się o odszkodowanie, istnieją określone terminy przedawnienia. Zachęcamy osoby poszkodowane aby skontaktować się z nami jak najszybciej, aby się upewnić, że roszczenie zostanie zgłoszone w określonym terminie, i nie utracić prawa się odszkodowania.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, prosimy o kontakt z nami pod numer:
0131 319 8140 - Izabela Wosiak
079 2024 6025 - Justyna Rompca

Posiadamy biura w Edynburgu, Glasgow, Dundee, Aberdeen, Kirkcaldy, Ayr oraz Inverness.

Opinie klientów

Kontakt

Stac.
0131 319 8140 (Izabela Wosiak)
Kom.
079 2024 6025 (Justyna Rompca)

Lokalizacja

Ulica:
Causewayside House 160 Causewayside
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH9 1PR