Do góry

Dodaj wpis do Katalogu Firm

Zimowa wyprzedaż na Emito.net!

Promocja: do 31 stycznia oferujemy 30% zniżki na wszystkie rodzaje wpisów w Katalogu firm. Kupiłeś niedawno reklamę? Przedłuż ją po promocyjnej cenie. (Ceny widoczne w formularzu są już objęte zniżką.)

Katalog firm jest zorganizowaną listą aktywnych firm, organizacji oraz osób prywatnych świadczących usługi dla Polaków w Wielkiej Brytanii.

Dodaj wpis do Katalogu firm
Dlaczego Katalog Firm?
  • Katalog firm jest zorganizowaną listą firm, organizacji oraz osób prywatnych świadczących usługi dla Polaków w Wielkiej Brytanii;
  • Wpisy w Katalogu firm są promowane przez Emito.net w innych częściach serwisu;
  • Wpis dodaje się na minimum 3 miesiące, a cena zaczyna się już od kilkudziesięciu funtów (w zależności od kategorii, obszaru i typu wpisu);
  • Klient samodzielnie dodaje oraz edytuje swoją reklamę, posiada dostęp do statystyk wyświetleń;
  • "Zamieszczenie reklamy mojej firmy na Emito.net było strzałem w dziesiątkę. Moja firma stała się bardziej widoczna na rynku, co bezpośrednio przełożyło się na ilość zleceń. Życzę wszystkim sukcesów zawodowych i polecam Emito.net" - Krzysztof Kisluk, KK Contracting (więcej opinii).
Jak dodać wpis do Katalogu Firm?

Wybierz parametry

Wybierz kategorie i okres wyświetlania odpowiadający Twoim potrzebom.

Wypełnij formularz

Wprowadź informacje na temat Twojej oferty. Treść możesz zawsze edytować.

Dokonaj płatności

Akceptujemy wszystkie popularne karty płatnicze oraz PayPal.

Bądź widoczny

Twoja reklama będzie widoczna od razu po dokonaniu płatności.
Często zadawane pytania
Co to są panele reklamowe?
Panele reklamowe są to bloki wyświetlające reklamy wpisów do Katalogu firm w innych częściach Emito.net na przemian z banerami reklamowymi.
Czy mogę zamieścić wpis w mieście lub obszarze poza Wielką Brytanią?
Nie. Natomiast, jeżeli Twoja firma ma siedzibę w innym kraju, ale oferuje usługi dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, nadal możesz dodać wpis do miasta lub obszaru, który obejmuje Twoja działalność na terenie UK.
Czy mogę przypisać ten sam wpis do kilku kategorii?
Aby znaleźć się w kilku kategoriach musisz dodać kilka oddzielnych wpisów. Uznaliśmy, że nawet jeżeli Twoja usługa należy do więcej niż jednej kategorii Katalogu, w każdej z nich może być inaczej przedstawiona. Np. salon piękności, w którym oferowane są zabiegi kosmetyczne oraz fryzjerskie, może dodać się do dwóch kategorii: "Kosmetyczne salony, gabinety" i "Fryzjerskie usługi, salony", gdzie treści obu wpisów powinny się od siebie różnić.
Czy każdy musi płacić za wpis do Katalogu Firm Emito.net?
Nie. Wyjątkami są organizacje rządowe, charytatywne, studenckie, kościoły, grupy AA, oraz partnerzy Emito.net. Jeżeli uważasz, że Twój wpis powinien być darmowy, przejdź przez proces dodawania wpisu i przed krokiem płatności naciśnij "Zapisz i zapłać później". Następnie skontaktuj się z nami i poproś o darmową aktywację wpisu.
Jak wybrać odpowiedni typ wpisu?
Wybierz typ wpisu, który zapewni Tobie konkurencyjną ekspozycję w Twojej kategorii i mieście. Przykład: W kategorii i mieście, gdzie chcesz się reklamować, są już 2 wpisy Podstawowe oraz 2 Standardowe. Decydując się na wpis Plus gwarantujesz swojemu wpisowi najlepszą ekspozycję. W przypadku, gdybyś zdecydował się na wpis Standardowy, musisz się liczyć z tym, że Twoja ekspozycja będzie się dzieliła na trzy wpisy tego typu. Decydując się na wpis Podstawowy musisz liczyć się z tym, że odpowiednio mniejszy procent potencjalnych klientów zapozna się z Twoją ofertą.
Jakie mam możliwości formatowania tekstu we wpisie?
Pogrubienie
Aby otrzymać pogrubienie opisz tekst tagami <b> w ten sposób: <b>pogrubienie</b>, otrzymasz wtedy pogrubienie.

Kursywa
Aby otrzymać kursywę opisz tekst tagami <i> w ten sposób: <i>kursywa</i>, otrzymasz wtedy kursywa.

Podkreślenie
Aby otrzymać podkreślenie opisz tekst tagami <u> w ten sposób: <u>podkreślenie</u>, otrzymasz wtedy podkreślenie.

Linki
Linki do stron są tworzone automatycznie.

Wypunktowanie
Do wypunktowań używamy myślników:
- pierwszy punkt
- drugi punkt
- trzeci punkt
- czwarty punkt
- piąty punkt
Jak zmienić typ aktywnego wpisu?
Aby zmienić typ wpisu, który jest aktywny, skontaktuj się z działem sprzedaży Emito.net, który dokona edycji ustawień wpisu. Po uregulowaniu różnicy w cenie, poprzez płatność online, typ Twojego wpisu będzie zmieniony.
Jak usunąć wpis?
Aby usunąć wpis skontaktuj się z działem sprzedaży Emito.net.
Dlaczego płatność online z Emito.net jest bezpieczna?
Do dokonywania transakcji online, Emito.net korzysta z popularnego serwisu PayPal, który w pełni obsługuje proces płatności. Emito.net nie przechowuje żadnych informacji związanych z samą płatnością.