Do góry

Konkurs: bilety na "Mistyfikację" w Edynburgu

Z okazji Play Poland Film Festival mamy dla was dwa podwójne bilety na projekcję filmu "Mistyfikacja" Jacka Koprowicza w kinie Filmhouse w Edynburgu.

Kadr z filmu "Mistyfikacja", na zdjęciu: Jerzy Stuhr

Co należało zrobić, aby wygrać?
Wystarczy, że wyślecie e-mail na adres [email protected] w temacie wpisując "Mistyfikacja - Edynburg", a w treści podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, pod którym możemy się z Wami skontaktować.

Mamy zwycięzców!
Podwójne wejściówki otrzymują Malwina oraz Stefan z Edynburga - gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Kiedy?
Czwartek, 1 września 2011 roku o godzinie 18:00.

Gdzie?
Filmhouse‎
88 Lothian Road
Edinburgh EH3 9BZ

O filmie:
Jest rok 1968. Wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej Łazowski, wpada na sensacyjny trop, który może zmienić oblicze historii. Z jego dochodzenia wynika, że Witkacy nie popełnił samobójstwa w 1939 roku. Rzeczywistość podsuwa kolejne dowody zadziwiającej mistyfikacji.

Kochanka Witkacego przynosi do Desy swoje nieznane portrety, jedna z jego dawnych kobiet przechowuje kartki, które dostała od artysty już po jego rzekomej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że wielki mistrz, prowokator i skandalista wciąż żyje. Z lubością pije swoje ukochane piwo, podgląda młode dziewczęta, wydaje kobietom perwersyjne rozkazy i uprawia najpiękniejszą ze sztuk – kłamstwo i wszelkie jego odmiany.

Komentarze 1

Profil nieaktywny
Ks.Mateusz
#130.08.2011, 20:27

A ile dopłacacie za stracony czas na bardzo nudny film???