Do góry

Darmowe Testy Osobowości i Predyspozycji Zawodowych online

Gdzie?

Wielka Brytania i Irlandia Płn.


Jesteś rodzicem i chciałbyś wiedzieć, jaki zawód najlepiej pasuje do predyspozycji Twojego dziecka? Wahasz się, jaki kierunek studiów wybrać? Chciałbyś pracować w zawodzie, który w pełni wykorzysta Twój potencjał?

Test predyspozycji zawodowych CAT pomaga odpowiedzieć na te pytania. To zestaw testów online, których celem jest określenie predyspozycji, umiejętności oraz zainteresowań zawodowych osób uczących się oraz młodych dorosłych wchodzących na rynek pracy.

Raport końcowy CAT obejmuje opisy w poniższych obszarach:

  • Zainteresowania zawodowe w 15 wymiarach
  • Wyznawane wartości oraz ich znaczenie w życiu zawodowym
  • Cechy osobowości wymagane w poszczególnych profesjach
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • Inteligencja kognitywna: pamięć, wyobraźnia, uczenie się, uważność, logika
  • Umiejętności Interpersonalne: komunikacja, negocjacje, praca w grupie
  • Kompetencje przedsiębiorcze

W oparciu o wyniki testu raport końcowy dostarcza listę profesji najlepiej pasujących do profilu użytkownika oraz wskazówki praktyczne obejmujące wymagania edukacyjne/szkolenia zawodowe w Wielkiej Brytanii.

Kto może wziąć udział?

Test jest przeznaczony dla młodych osób (15- 26 lat) zamieszkujących Wielką Brytanię. Wszystkie testy są w języku angielskim. Testy CAT można wykonywać w dowolnym czasie z domowego komputera. Uczestnik projektu zobowiązuje się do ukończenia zestawu 3 testów: CAT, NEO, Test Hollanda. Średni czas wypełnienia testów to 120 minut: 80 minut CAT, 30 min NEO, 30 min Test Hollanda. Testy mogą być wykonywane w trzech osobnych sesjach.

Zapisy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w teście prosimy o kontakt na adres: cat@polishpsychologists.org.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.career-tree.eu i www.polishpsychologists.org.

Test Career Tree (CAT) jest projektem realizowanym wspólnie przez Polish Psycholigists’ Association wraz z międzynarodową grupą psychologów z Uniwersytetów w Słowenii, Turcji, Hiszpanii oraz Polski w ramach Unijnego programu Erasmus +.

Komentarze