Do góry

III Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane w Londynie

Gdzie?

Londyn

Kiedy?

24.05.2019


Wciąż nie mamy pewności, jak dokładnie będzie wyglądał brytyjski rynek po Brexicie. Co może się zmienić i jak te zmiany mogą wpłynąć na sektor budowlany w Wielkiej Brytanii? W jaki sposób powinniśmy dostosować swoje firmy budowlane do nowych zasad prawnych? Na wszystkie te nurtujące pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi już 25 maja na III Brytyjsko-Polskim Forum Budowlanym w Londynie – piszą w zaproszeniu organizatorzy Forum.

To coroczne spotkanie polskich i brytyjskich przedsiębiorców z sektora budowlanego: właścicieli firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych. Wydarzenie organizowane jest przez Polish Business Link i British Polish Chamber of Commerce.

Podczas Forum odbędą się nie tylko dyskusje i przemówienia specjalistów, ale także warsztaty poruszające takie tematy, jak logistyka, bhp i przetargi publiczne. To okazja, by dowiedzieć się, jak radzić sobie w niepewnych warunkach handlowych, które aktualnie panują w Wielkiej Brytanii. To także szansa na pozyskanie cennej wiedzy bezpośrednio od ekspertów, a także na zdobycie nowych wartościowych kontaktów – partnerów biznesowych, dostawców czy też klientów.

W harmonogramie wydarzenia przewidziany jest również lunch.

Event budowlany w UK potrwa cały dzień. Istnieje także możliwość wzięcia udziału wyłącznie w networkingu.

Bilety dostępne są za pośrednictwem strony pblink.co.uk

Dla członków PBLINK 40 proc. zniżki.

Kiedy: 24.05.2019, godz. 10:00 - 18:00

Gdzie: NatWest Conference Centre, 250 Bishopsgate, E1 6AA Londyn

Komentarze