Do góry

Darius Roofing Services

Kategoria:
Dekarze
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Kładziemy i remontujemy dachy na terenie całej Szkocji. Posiadamy długą listę referencyjną zadowolonych klientów obsłużonych w ciągu ostatnich 10 lat. Dajemy gwarancję od 12 miesięcy do 25 lat. Prace dachowe są ubezpieczone.
Wykonujemy wycenę pracy wraz z kosztami materiału, wycena ogólna jest darmowa i nie zobowiązująca, szczegółowa jest płatna - warunek: obejrzenie stanu faktycznego. Wykonujemy wyceny i prace rownież dla firm ubezpieczeniowych.

Uwaga: W trosce o zdrowie klientow ,nie wykonuje ogledzin dachu od srodka.Ma to na celu ograniczenie do minimum ryzyka zarazenia sie COVID-19.Wystarcza zdjecia i dokladny opis problemu wlacznie z jego lokalizacja celem ustalenia kwoty naprawy.Naprawy przeciekow z dachow jako pilne sa w dalszym ciagu realizowane.Prace naprawcze realizowane sa tylko na zewnatrz nieruchomosci.
Oferta pozostalych uslug / ich wykonanie /,zostaje zawieszona do czasu zmiany zarzadzen poprzez ich ograniczenie lub zniesienie ,przez Rzad Wielkiej Brytanii.
Wszystkim zycze zdrowia, i spokojnego przetrwania kryzysu zwiazanego z wirusem Covid-19.

Juz 8 rok reklamowania się na Emito.net.

Zakres pracy jest bardzo szeroki:

 • Emergency Service 7 dni w tygodniu, serwis obejmuje:
  - ekspresową naprawę lub wymianę uszkodzonych rynien dachowych od reki po uzgodnieniu ceny, dachówek i uszkodzonych kominów. Maksymalny czas wykonania zlecenia od momentu uzgodnienia ceny - 24 godz.
 • Odbudowa uszkodzonych dachów po pożarach/wichurach.
 • Dachy, poszycie dachów plaskich: FIRESTONE. Gwarancja powykonawcza - 20-25 lat, papa termozgrzewalna- 8-10 lat, łupek kamienny - 50-70 lat, dachówka cementowa - 25-40 lat.
 • Naprawy uszkodzeń w dachach z membran Firestone oraz Sarnafil, oraz ich czyszczenie.
 • Montaż w rynnach szczotek ochronnych zapobiegajacych osadzaniu się liści i nieczystości - gwarancja 10 lat. Montaż powoduje brak koniecznosci czyszczenia rynien i eliminuje ryzyko zapychania rur spustowych.
 • Naprawa uszkodzeń w dachach metalowych włącznie z tzw: green roof - zielone dachy.
 • Kładzenie nowych poszyć dachowych z blachy, hale przemysłowe i obiekty mieszkalne, garaże itp.
 • Demontaż i montaż systemów paneli solarnych na dachu pod potrzeby naprawy dachu lub kładzenie nowego poszycia.
 • Odblokowywanie zapchanych sytemów deszczowych.
 • Czyszczenie i malowanie dachów na dowolny kolor.
 • Likwidacja zanieczyszczen i gniazd po ptakach pod panelami solarnymi wlacznie z montazem siatek zabezpieczajacych przed ptakami/

  NOWOŚĆ: Przygotowanie dachu pod katem planowanej sprzedazy domu

  Pod potrzeby przyszłych właścicieli wykonuję inspekcje kondycji konstrukcji dachowych pod kątem przecieków itp., włącznie z jego poszyciem, przed decyzją ostatecznego zakupu domu. Cena za doradztwo i wycenę do uzgodnienia. Raport obejmuje: szczegółowy opis, zdjecia i cenę końcową naprawy.
  Zapraszam i polecam, można utargować dobre upusty od sprzedającego.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07411273758 (Dariusz)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Wtorek:
Zamknięte
Środa - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
3 Whitehill Court
Miasto:
Glasgow
Kod pocztowy:
G31 2BA