Do góry

Stowarzyszenie Psychologów Polskich

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Londyn

Opis

Liczba Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii jest znaczna i wciąż rośnie. Coraz więcej osób przybyłych z Polski poszukuje profesjonalnej pomocy psychologicznej, co często jest utrudnione ze względu na barierę językową i różnice kulturowe. Dlatego wielu potrzebujących pomocy psychologicznej szuka kontaktu z polskim specjalistą.

Nierzadko również profesjonaliści, w tym także psychologowie, wykształceni w Polsce mogą borykać się z różnorodnymi trudnościami (np. uznanie polskiego wykształcenia w Wielkiej Brytanii, odnalezienie się na tutejszym rynku pracy itp.). Stowarzyszenie Psychologów Polskich chce wyjść naprzeciw potrzebom zarówno psychologów jak i osób poszukujących pomocy psychologicznej.

Chcemy dotrzeć do szerokiego grona osób posiadających wykształcenie psychologiczne mieszkających w Wielkiej Brytanii, umożliwić wymianę informacji oraz stworzyć bazę danych o polskich specjalistach. To z kolei umożliwi zaoferowanie fachowej pomocy psychologicznej Polakom mieszkającym w Zjednoczonym Królestwie.

Członkami naszego stowarzyszenia są osoby, które ukończyły studia psychologiczne na poziomie magisterskim, posiadające kwalifikacje uznawane przez The British Psychological Society (BPS) i kierujące się zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychologa Polskiego opracowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Code of Ethics and Conduct The British Psychological Society.

Planujemy wspólnie tworzyć programy profilaktyczne oraz terapeutyczne skierowane głównie do polskiej społeczności i realizować je w różnych miastach Wielkiej Brytanii, a także organizować szkolenia specjalistyczne dla psychologów.

Jeżeli poszukujesz pomocy psychologicznej, na naszej stronie znajdziesz informacje na temat tego, gdzie można znaleźć polskiego psychologa i jakiej pomocy można od niego oczekiwać.

Jeżeli jesteś psychologiem, znajdziesz u nas między innymi informacje na temat pracy w zawodzie, członkostwa w profesjonalnych organizacjach, rozwoju zawodowego.

Psychologowie działają na terenie całej Wielkiej Brytanii. Osoby zainteresowane współpracą lub potrezbujące pomocy proszone sa o kontakt mailowy i wypełnienie formularza dostępnego na stronie: http://www.polishpsychologists.org/...

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
n/a
Pozostałe