Do góry

Kierownik ds. rekrutacji

Zasięg ogłoszenia:
Szkocja

Opis

W Smart Solutions poszukujemy KIEROWNIKA DS. REKRUTACJI, który będzie miał siedzibę w Szkocji (obszar wschodniego wybrzeża).
NIE JEST TO PRACA PRZY SPRZEDAŻY!
Prowadzenie procesu selekcji kandydatow dla klientow zwiazanych z recyklingiem. Określanie przyszłych potrzeb rekrutacyjnych. Zarządzanie aplikacjami kandydatów do pracy. Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych. Projektowanie materiałów rekrutacyjnych. Promowanie ofert pracy na odpowiednich platformach rekrutacyjnych.

Oferujemy również elastyczność pracy z domu i na miejscu.

Wynagrodzenie podstawowe £26 000
+ Dodatek za Oncall i dodatek samochodowy
Obowiązki:
=> Będziesz podlegać starszemu menedżerowi ds. obsługi klientów, zgłaszając dzienne i tygodniowe wskaźniki KPI lub menedżerowi obszaru biznesowego w przypadku jego nieobecności.
=> Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie cotygodniowych/miesięcznych audytów zgodności i zgłaszanie ich zarówno starszemu kierownikowi ds. klientów, jak i kierownikowi obszaru biznesowego.
=>Twórzyc kampanie rekrutacyjne w swoich witrynach i zarządzac nimi w trybie offline i online
=>Zarządzac kandydatami i personelem
=>Szkolic pracowników
=>Nadzorowac zgodność, aby upewniać się, że wszystkie ETW są aktualne i zweryfikowane
=>Tworzyc listy plac
=>Tworzyc grafik dla pracowników

Wymagane niezbędne umiejętności/doświadczenie:

=> Co najmniej 1 rok doświadczenia przy pracy w srodowisku rekrutacyjnym.
=> Pewność siebie i profesjonalizm
=> Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne w jezyku polskim jak rowniez angielskim
=>W pełni umiejętne posługiwanie się Microsoft i Google
=> Nie jest to obowiazkowe lecz pomocne jesli wcześniej kandydat wykonywal prace na podobnym stanowisku , np kierownika / lidera zespołu
=>Doświadczenie w rekrutacji
=> Wiedza z zakresu HR i zarządzania wydajnością jest korzystna przy tym stanowisku
=>Doświadczenie w prowadzeniu kampanii rekrutacyjnych w mediach społecznościowych online
=>Elastycznosc z godzinami pracy

Może to być trudne, ale jest to niezwykle satysfakcjonujące stanowisko dla właściwej osoby!

Uwaga: Ze względu na lokalizację i obowiązki pełnione na tym stanowisku kandydat powinien posiadać pełne i czyste prawo jazdy.

Aby zapoznać się z naszą informacją o prywatności Smart Solutions, przejdź do: http://www.smartsolutions.co.uk/pri...

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07739346145 (Paulina)
Pozostałe

Lokalizacja

Miasto:
Broxburn