Do góry

Facebook przyczyną 1/3 rozwodów w UK?

Tak wynika z analiz brytyjskiego serwisu specjalizującego się w pomocy przy rozwodach. W ciągu ostatnich dwóch lat o 50 procent wzrosła ilość osób wskazujących Facebooka jako przyczynę rozpadu swoich związków.

Analizę przeprowadził serwis divorce-online.co.uk, który w ub. roku pomagał w formalnościach rozwodowych blisko 5 tysiącom par w Wielkiej Brytanii.

Z opublikowanych właśnie danych wynika, że coraz większy wpływ na rozstania wywiera największy społecznościowy serwis na świecie.

Z analizy wynika, że w ostatnich dwóch latach o 50 procent wzrosła liczba pozwów o rozwód, w których wymienia się Facebooka jako przyczynę zdrady. Albo jako miejsce, które pozwoliło na zebranie dowodów ją potwierdzających. W 2011 roku dotyczyło to w sumie aż jednej trzeciej z 5 tysięcy analizowanych pozwów.

- Ludzie odnawiają znajomości ze swoimi byłymi partnerami i przesyłają do siebie wiadomości. Wszystko zaczyna się niewinnie, ale w konsekwencji prowadzi do kłopotów. Okazuje się, że facebook ułatwia rozpoczęcie romansu – tłumaczy Mark Keenan, dyrektor zarządzający serwisem.

Tłumaczy, że Facebook stał się też darmowym, wirtualnym detektywem, który dostarcza liczne dowody zdrady.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze 56

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#104.01.2012, 10:41

buhahahhahhahaha

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#204.01.2012, 11:30

no pięknie :D

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#304.01.2012, 12:06

a co z emito?
ktos zrobi badania???

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#404.01.2012, 12:10

emito bu ha ha ha ha ha

Profil nieaktywny
weeges
#504.01.2012, 13:14

bo ludzie to debile i zamieszczaja na pejs-zbuku wszystkie mozliwe informacj co im slina na jezor przyniesie, aby byc bardziej pr0-uBer ...

ja jebie... skretynienie i malpiarnia narodowa...

Profil nieaktywny
AgaRomka
#604.01.2012, 13:17

może to dobry pomysł.
Idę się zalogować .

ErgSamowzbudnik
243
#704.01.2012, 16:04

Kto nie ma konta na fejsbuku, tłiterze albo naszej-klasie, ten przegrał życie, które zmienia się z orendż...

Kłamstwo 100 razy powtórzone staje się prawdą. W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani bredniami 100 razy dziennie. Armagedon normalnie!

Profil nieaktywny
weeges
#804.01.2012, 16:16

erg- 5 lat tenu to gowni nie istnialo jakies 5 lat a cywilizacja i gatulek ludzki jakos przetrwal te 2mln lat....

aaarszenik
London
12 706
#904.01.2012, 16:37

gatunek ludzki nie ma 2mln lat :/

ErgSamowzbudnik
243
#1004.01.2012, 16:40

Skąd wytrzasnąłeś 2 mln lat?
Za Wikipedią: Dowody naukowe oparte na badaniach genetycznych i paleontologii umiejscawiają pierwszych przedstawicieli gatunku Homo Sapiens w Afryce. Pojawili się oni około 200 tysięcy lat temu w epoce paleolitu, co stanowiło zwieńczenie długiego okresu ewolucji gatunku ludzkiego.

Bez fejsbuka życie na ziemi nie jest już możliwe, tak samo jak bez smartfonów, tabletów, internetu, leków przeciwbólowych i na przeziębienie, Gazety Wyborczej oraz TVN-u.

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#1104.01.2012, 17:39

a tytuł powinien brzmieć: facebook weryfikuje siłę uczuć;)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1204.01.2012, 17:42

weeges,
gratuluję uporu w odtwarzaniu drzewa genealogicznego, jednak inni zrobili to już za Ciebie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pierwo...

:P

Profil nieaktywny
weeges
#1304.01.2012, 18:30

gatunek ludzki nie ma 2mln lat :/

Pewna jestes ???? A austrolopitek ktory zyl prawie 2,5mln lat temu to nie czlowiek ??? spajder, gdzie jestes ! mam tutaj dla ciebie rodznyka :D

Skąd wytrzasnąłeś 2 mln lat?

z tej samej wiklipedi oraz z ksiazki do biologi klasy 5 podstawowki....

weeges, gratuluję uporu w odtwarzaniu drzewa genealogicznego, jednak inni zrobili to już za Ciebie.

teraz powoluje sie na to samo zrodlo wiedzy ktore ty sie powolalas ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homo

A homo erectus i inne malpoludy zyja po dzis dzien na gowanie czy eastrhouse'ie i nie nazywaja sie yeti tylko nedy :D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1404.01.2012, 19:07

No co Ty weeges, przecież Ziemia ma 6 tys lat, więc jak gatunek ludzki może mieć 2 miliony ? :).
Przecież Biblia nie kłamie :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1504.01.2012, 19:10

... i przestań tu o jakichś małpoludach bluźnić :P

aaarszenik
London
12 706
#1604.01.2012, 19:14

Australopitek to nie Homosapiens :/
to zupelnie inne gatunki

pokolenie_jp2
232
#1704.01.2012, 19:40

"Australopitek to nie Homosapiens :/
to zupelnie inne gatunki"

drzewo genealogiczne weeges'a zaczyna sie od pantofelka;]

mia81
1 061
mia81 1 061
#1804.01.2012, 19:44

hahhah ale bzdura! Zawsze znajdzie się winny:-) ale z Facebookiem przesadzili.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1904.01.2012, 19:45

... dla mnie od atomu wodoru :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2004.01.2012, 19:45

poprzednie at 17

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2104.01.2012, 19:51

... no i w ogóle to dlaczego zabraniacie weegesowi być australopitekiem, na tym emito to wszyscy jacyś tacy niekolerzeńscy są.
Przecież weeges nie raz udowodnił, że jest australopitekiem więc co w tym dziwnego, że w to wierzy. Przecież czyjąś wiarę trzeba szanować, tyle razy mi się za to oberwalo :))

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2204.01.2012, 20:12

A wiatr jest odpowiedzialny za 30 % porwań
:P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2304.01.2012, 20:22

A emito za degradację umysłową, dlatego tak dałem z tymi niekoleRZeńskimi at 21, a aaarszenik się na mnie obraziła i nie chce mnie poprawiać :)

Irek
1 937
Irek 1 937
#2404.01.2012, 20:53

Zgadzam sie ze spider'em. 6000 lat i ani tysiaka wiecej. A ci co tego nie wiedza, niech zaczna czytac madrzejsze ksiazki. Choc wlasciwie ci co o tym wiedza nie przeczytali zadnej.

mia81
1 061
mia81 1 061
#2504.01.2012, 21:10

spider72
#21 | Dziś - 19:51
Wydaje Ci się spider! Tutaj wszyscy się kochają jak jedna wielka rodzina! JA nie zauważyłam nic dziwnego.......hihi

pablorico83
331
#2604.01.2012, 21:10

kto ma trochę rozumu trzyma się od fb i nk z daleka...ale nie zmienia to faktu że dla niektórych życie bez tego "szitu" nie ma sensu.

mia81
1 061
mia81 1 061
#2704.01.2012, 21:12

a emito jest inne?

Irek
1 937
Irek 1 937
#2805.01.2012, 17:17

wlasnie!

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#2905.01.2012, 18:49

Dobrze, ze mnie wyrzucili z facebooka, to nie bede zdraadzal zony :D

mia81
1 061
mia81 1 061
#3005.01.2012, 18:52

uuuuuuu a co przeskrobałeś na facebooku?

Profil nieaktywny
AgaRomka
#3105.01.2012, 19:38

vincent.vega
#29 | Dziś - 18:49

Dobrze, ze mnie wyrzucili z facebooka, to nie bede zdraadzal zony :D
no i sam widzisz że nie jest z ciebie taki jezus chrystus jakim siebie tutaj prezentujesz.
ziew

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#3205.01.2012, 19:44

AgaRomka vel kocham_scotland przestan za mna lazic trollu, od tej pory ignoruje cie calkowicie i, jak powiedzial Itak, bede cie omijal jak gowno i nie zwracal na ciebie uwagi. Komentuj sobie swoimi dywagacjami innych uzytkownikow leszczu.

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#3305.01.2012, 19:52

ODWAL SIE SIE ODEMNIE vincent i sobie mna geby nie wycieraj .
zgadza sie ze lubie doprowadzac ludzi do momentu kiedy zaczynaja mnie wyzywac i pokazuja swoją bezsilnosc... tylko, ze niektorzy psuja mi te zabawe od razu przechodzac do epitetów. :)))
ty jestes good przyklad.

Profil nieaktywny
AgaRomka
#3405.01.2012, 19:55

vincent.vega
#32 | Dziś - 19:44

nie wzywaj itaka swego nadaremno ,powiedz lepiej mój kochany za co wykopali cie z facebooka, chyba nie za inteligencję której nie masz.

mia81
1 061
mia81 1 061
#3505.01.2012, 19:59

Ludki nie wyzywajcie się! Ciśnienie Wam się podniesie noi po co?

Profil nieaktywny
AgaRomka
#3605.01.2012, 20:01

Ja już nawet nie mogę butelki z winem otworzyć tak mi się ciśnienie podniosło:)))))))))))))))))))))))

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#3705.01.2012, 20:03

mia81

to mnie przytul

mia81
1 061
mia81 1 061
#3805.01.2012, 20:03

no widzisz:-) I po co te nerwy? JA chyba tez winka sobie naleję:-) hihiih

mia81
1 061
mia81 1 061
#3905.01.2012, 20:04

kocham_scotland
#37 | Dziś - 20:03
mwwwwwwwaaah :-) JUż !

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#4005.01.2012, 20:11

mia81
#39 | Dziś - 20:04

po takim przytuleniu teraz ja bede bronil ciebie...

mia81
1 061
mia81 1 061
#4105.01.2012, 20:15

Ojjjjj dziekuję:-) Filmik troszku brutalny...Mam nadzieję,że kobitki nie ucierpiały bardzo podczas kręcenia filmiku!hiihih

Profil nieaktywny
AgaRomka
#4205.01.2012, 20:21

I nie potrzeba facebuku .
Na emito jak widać powyżej, też się ludzie którzy się przytulają.
I tacy są też tacy jak ja, którzy zazdroszczą i muszą pić , chociaż dziś nie mogę bo to cholerne wino nie da się otworzyć.
Kiedyś to były czasy- z łokcia w butelkę i każde wino marki wino było otwarte., a były i takie kapslowane wina które ząbkami kolega z polibudy otwierał-to był raj, ehhh

Profil nieaktywny
AgaRomka
#4305.01.2012, 20:23

mia81

Ty lepiej pomyśl czy chłopcy sobie rąk nie poobijali i czy nóżki ich nie bolą.:)))))))))))))))

mia81
1 061
mia81 1 061
#4405.01.2012, 20:26

AgaRomka
#42 | Dziś - 20:21
Jak Ci smutno to możesz sie przyłączyć...Co do wina to moje jest pycha;-) A o chłopaków się nie martw bo to silne bestie i zawsze dadzą sobie radę!

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#4505.01.2012, 20:31

mia81
#44 | Dziś - 20:26

czasami chlopcy chociaz bestie to .... zobacz

Profil nieaktywny
pryncypal
#4606.01.2012, 11:44

trzeba miec nie pokolei w glowie zeby miec NK ,lub Faceboka ,normalni ludzie nie maja czasu na takie glupoty .

Profil nieaktywny
weeges
#4706.01.2012, 12:07

www.wiocha.pl jest przykladem tego, ze ludzie od mapl niewiele sie roznia i wrzucaja na net wszystko co im slina na jezor przyniesie ...

lovelas
239
lovelas 239
#4806.01.2012, 12:22

lewarek
#46 | Dziś - 11:44
trzeba miec nie pokolei w glowie zeby miec NK ,lub Faceboka ,normalni ludzie nie maja czasu na takie glupoty .

A na co normalny czlowiek, wedlug ciebie ma czas? Ty jestes normalny? Tak pytam tylko,bo siedzisz i wpisy udzielasz tu, a jak ktos ma czas i chce nie pisze tu, tylko np na NK czy FB . Juz sie doczepil...... Polak.... hmm mentalnosc nie zna granic widze.No coz masz chyba "nie pokolei w glowie"

Profil nieaktywny
pryncypal
#4906.01.2012, 13:45

widzisz roznice miedzy NK FAC a Emito ,bo ja tak ,ty raczej nie .

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#5006.01.2012, 13:54

aaaaaaaaaale o so chodziiiii? :D

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#5106.01.2012, 15:30

o te szafe co nie chodzi :D

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#5206.01.2012, 15:36

666^^

Profil nieaktywny
AgaRomka
#5306.01.2012, 16:35

vincent.vega
#52 | Dziś - 15:36

666^^

Wiedziałem ze masz coś z tego ,buhahahahah

mia81
1 061
mia81 1 061
#5406.01.2012, 18:23

kocham_scotland
#45 | Wczoraj - 20:31
No tak zdarzają się odchyłki od normy....W tym wypadku żal chłopa,ale tak do końca nie wiadomo co przeskrobał więc może sobie zasłużył:-) heheh

Profil nieaktywny
Minstrel
#5521.01.2012, 11:00

Jesli jest ktos kto tobie chce zaskodzic i znajdzie cię na facebooku zrobi to.
Jesli kto chce ci prawdziwie pomóc, zrobi to w ciszy i bez rozglosu

Profil nieaktywny
kocham_scotland
#5621.01.2012, 15:09

zazdrosc jest jak ocean, im jest głębsza, tym wiecej robi hałasu.