A ja spiderowi nawet zazdroszczę,jak ja chciałam się wypisać z emitowej rodziny,to moderatorzy nie raczyli mi nawet odpisać.
spider ,dobrze zrobiłeś :)
A ja będę dalej próbować...
Pozdrawiam wszystkich-(oprócz jednego debila!) :D
spider był czasem intrygujący,ale miał trafne i inteligentne wpisy,a że się "mądrym inaczej" nie podobały...no cóż.
A takiemu psycholowi sklejaczowi to z chęcią wstawiłabym mu 2 miliony nielajków(gdyby miał tyle wpisów),ale naprawdę szkoda czasu :D
Spider oczekuję Twojego rychłego powrotu!
Wszystkich zainteresowanych proszę o poparcie!