Do góry

Do Spidera!

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Trollglodyta
19.03.2012, 22:13

Spider oczekuję Twojego rychłego powrotu!

Wszystkich zainteresowanych proszę o poparcie!

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#119.03.2012, 22:14

Nawet sam sobie zalajkuje:)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#219.03.2012, 22:15

spider. najwazniejsze zebys byl szczesliwy!

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#319.03.2012, 22:17

Cienias jesteś, spider!
Ległeś krzyżem pod krzyżem! ;)
:P

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#419.03.2012, 22:17

wisisz mi herbatę garbus!

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#519.03.2012, 22:20

Tez sie podpisuje.

Lions.Coach
Edinburgh
1 030 20
#619.03.2012, 22:21

o tych planetach mądrze pisałeś, choćby dlatego wracaj:)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#719.03.2012, 22:23

Niech se pajonk nie myśli że tak sobie nam na nosie zagra i odejdzie:)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#819.03.2012, 22:24

RZondamy powrotu Pajonka.

W imie solidarnosci, wklejamy pajonki w profile :)

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#919.03.2012, 22:24

Warszawa

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1019.03.2012, 22:25

PiS pnie się w górę, rozpełznie się czarna hołota po emito... Pająk, kut*s jesteś :/
;)
:P

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#1119.03.2012, 22:25

o sorry, to nie to.
Oczywiscie, sie podpisuje.

a pajaka wkleje jutro, bo dzien moj juz sie wlasnie skonczyl.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1219.03.2012, 22:26

To jezeli mialby wrocic to na modera go od razu;P...

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#1319.03.2012, 22:27

Pajaki sraki ;P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1419.03.2012, 22:28

@8

Nie wszyscy na raz bo sie serwer spoci i dopiero za 15 polnoc zacznie dzialac...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1519.03.2012, 22:30
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1619.03.2012, 22:35

A ja spiderowi nawet zazdroszczę,jak ja chciałam się wypisać z emitowej rodziny,to moderatorzy nie raczyli mi nawet odpisać.
spider ,dobrze zrobiłeś :)
A ja będę dalej próbować...
Pozdrawiam wszystkich-(oprócz jednego debila!) :D

Lions.Coach
Edinburgh
1 030 20
#1719.03.2012, 22:36

dawaj po nitce - cała wstecz;)
Image and video hosting by TinyPic

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1819.03.2012, 22:36

Wcisniej 201 nielajkow dla alberta i automatycznie Cie wywali, podobno dziala lepiej niz wklejanie porno.

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#1919.03.2012, 22:36

salah - dawaj 200 nielajków machnij w godzinę, ja Cię zgłoszę do moderacji i już!
chociaż mnie też nie słuchają... może ktoś inny się zlituje;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2019.03.2012, 22:37

...sklejacza psychopatę mam na myśli oczywiście.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2119.03.2012, 22:44

Spajderomaniacy:p

Profil nieaktywny
kibel
#2219.03.2012, 22:49

Spider sie u mnie schował, menda jedna.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2319.03.2012, 22:51

spider był czasem intrygujący,ale miał trafne i inteligentne wpisy,a że się "mądrym inaczej" nie podobały...no cóż.
A takiemu psycholowi sklejaczowi to z chęcią wstawiłabym mu 2 miliony nielajków(gdyby miał tyle wpisów),ale naprawdę szkoda czasu :D

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2419.03.2012, 22:55

salah on ciągle jest:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2519.03.2012, 22:56

No jasne że jest,ale już nie na tym forum,dlatego napisałam w czasie przeszłym.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2619.03.2012, 22:58

Moze w akcie zemsty wszyscy zaczniemy wklejac nielajki temu calemu sklejaczowi??;P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2719.03.2012, 22:59

Sklejacz wisi. Już go życie potyrało ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2819.03.2012, 23:00

Chyba by eksplodował z nadmiaru nienawiści :D

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2919.03.2012, 23:03

Pajonk oddaje się teraz uciechom w swojej kapliczce.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#3019.03.2012, 23:08

esha_
#29 | Dziś - 23:03

ej to ja lubię ten obrazek

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis