http://www.sfora.pl/Brytyjczycy-rob...
tak jak ten kot po prawej stronie
http://www.kciuk.pl/Kot-sika-jak-pr...
hie hie dobre:) ja tez..jezeli Pan /Pani pozwoli to jak ten kot..na to wszystko ...
Mam w dupie sforę.pl. Mam w dupie co tam piszą.
Polacy z Polaków robią w Polsce niewolników. Gardzę nimi. Ale w sumie to też mam w dupie.
Za to kot z #1 jest fajny. To najciekawsze, co znalazłem w tym temacie.
Ja tyle na to.
Kurcze jak by było lepiej w polsce- to każdy by wrócił i pierdolił tą szkocje!
Ale mi tutaj jest dobrze. :) I za cholerę nie rozumiem, że gdy o tym piszę to prawie wszystkich to wq... irytuje. :)
esha_ #5
Hejka eshka! Kratki ci w scotlandii nie grożą, to i ją chwalisz hmm... Pod Niebiosa ! ; !
Chwała Panu!
A kiedy po raz ostatni byłeś w PL (ale bez koloratki hehe!) ??? ;
Jak w Polsce jest tak źle, to dlaczego ja mam tak dobrze i jak o tym piszę, to prawie wszystkich to wq... irytuje. :) ?;
Dobłej nocy emigranci ;p
emigłanci ;p
Na wieki wieków, łojszcze proboszczu :P
łojszczać i tyle.kot miau racje.
Tomek, friendsu mój! No cio ty? To ty jesteś esha ?
Tomek_L nie lubi Twojego komentarza #6 w temacie i co wy na to10
bazancik #10 | 16.05.12, 20:58
To do mnie czy koło mnie?
http://www.sfora.pl/Brytyjczycy-rob...