Do góry

i co wy na to

Temat zamknięty
bazancik
5 164
bazancik 5 164
#115.05.2012, 22:23

tak jak ten kot po prawej stronie

http://www.kciuk.pl/Kot-sika-jak-pr...

Menelaios
2 068 23
Menelaios 2 068 23
#215.05.2012, 22:54

hie hie dobre:) ja tez..jezeli Pan /Pani pozwoli to jak ten kot..na to wszystko ...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#316.05.2012, 00:36

Mam w dupie sforę.pl.
Mam w dupie co tam piszą.

Polacy z Polaków robią w Polsce niewolników. Gardzę nimi.
Ale w sumie to też mam w dupie.

Za to kot z #1 jest fajny.
To najciekawsze, co znalazłem w tym temacie.

Ja tyle na to.

daisey
257
daisey 257
#416.05.2012, 13:06

Kurcze jak by było lepiej w polsce- to każdy by wrócił i pierdolił tą szkocje!

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#516.05.2012, 13:28

Ale mi tutaj jest dobrze. :)
I za cholerę nie rozumiem, że gdy o tym piszę to prawie wszystkich to wq... irytuje. :)

Profil nieaktywny
OverLord
#616.05.2012, 20:38

esha_
#5

Hejka eshka!
Kratki ci w scotlandii nie grożą, to i ją chwalisz hmm... Pod Niebiosa ! ; !

Chwała Panu!

A kiedy po raz ostatni byłeś w PL (ale bez koloratki hehe!) ???
;

Jak w Polsce jest tak źle, to dlaczego ja mam tak dobrze i jak o tym piszę, to prawie wszystkich to wq... irytuje. :)
?;

Profil nieaktywny
OverLord
#716.05.2012, 20:40

Dobłej nocy emigranci ;p

Profil nieaktywny
OverLord
#816.05.2012, 20:41

emigłanci ;p

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#916.05.2012, 20:41

Na wieki wieków, łojszcze proboszczu :P

bazancik
5 164
bazancik 5 164
#1016.05.2012, 20:58

łojszczać i tyle.kot miau racje.

Profil nieaktywny
OverLord
#1118.05.2012, 15:06

Tomek, friendsu mój! No cio ty? To ty jesteś esha ?

Tomek_L nie lubi Twojego komentarza #6 w temacie i co wy na to10

Profil nieaktywny
OverLord
#1218.05.2012, 15:07

bazancik
#10 | 16.05.12, 20:58

łojszczać i tyle.kot miau racje.

To do mnie czy koło mnie?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis