Do góry

moze ktos moze pomoc?

Temat zamknięty
barbasia
3
03.09.2010, 15:37

witam serdecznie. Mam maly problem otorz moja mama leci we wtorek tj 7 wrzesnia z Ediego do Krakowa Ryanairem lot o 7,20 rano i problem polega na tym ze ktos kto mial ja odebrac na lotnisku w krakowie nie moze przyjechac. Moze wiec tego posta przeczyta ktos kto bedzie lecial tym wlasnie samolotem i jechal w kierunku Sosnowca samochodem i mial jedno wolne miejsce. Pisze tego posta dlatego, bo moja mama to nieduza starsza kobitka i bylabym bardziej spokojna o nia. Jesli ktos bedzie w stanie nam pomoc bede ogromnie wdzieczna sprawa oczywista ze nie bedzie to pomoc za darmo! Moj nr gg 10725942 z gory dziekuje wszystkim

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#103.09.2010, 16:59

a nie lepiej zamowic taxi
i odbierze z lotniska i zawiezie pod sam dom

DanielloX
807
DanielloX 807
#204.09.2010, 00:48

na stopa

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis