Do góry

Nie dla ACTA - cenurowanie internetu

Temat zamknięty
agamysia
171
agamysia 171
21.01.2012, 20:34

26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolności w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury!

podpisz petycje

http://www.petycjeonline.pl/petycja...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#105107.02.2012, 12:25

Shaun_The_Sheep
#1050 | Dziś - 12:19
(...)
Polski, na razie jeszcze nie były premier, też nie ma. Nie tylko w tej sprawie.
___________________________________________
O, to prawie tak jak były premier.

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#105207.02.2012, 12:38

Cimoszko ?

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#105307.02.2012, 12:41

powodzenia powodzianie

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#105408.02.2012, 01:53

powodzenia powodzianie

niektórzy tacy nalani jacyś
bo tak im się powodzi
mimo że nie przelewa

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#105508.02.2012, 21:54
zxz22
366
zxz22 366
#105608.02.2012, 22:03

TUSCO-codziennie wyzsze ceny )

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#105708.02.2012, 22:26

a tam TUSCO, o to to to

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#105810.02.2012, 00:31
matcheek
532
matcheek 532
#105911.02.2012, 21:58
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106011.02.2012, 22:00

ale szopka :D
szkoda, że mało kto o tym usłyszy

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#106113.02.2012, 02:22

nie wiem, czy suchar.

ale zaraz sie rozprzestrzenia:)

niemcy dziekuja polakom hehe

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#106213.02.2012, 02:23

zaraza*

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#106313.02.2012, 02:25

zadne media o tym nie pisza:) ze niby jestesmy kretynami i sami protestujemy:)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#106413.02.2012, 02:25

rydzyk juz podal w radiu wolna milosc?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106513.02.2012, 02:57

#1061

:O

dobre dobre

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#106613.02.2012, 03:01

ciekawe, patrzac na tych punkow, czy tam tez ichnie pisiory, beda sie chcialy podpiac pod wzburzenie spoleczne:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106713.02.2012, 03:22

i tak machina ue zrobi co zechce a śmieszą mnie medialne podrygi i zamiatanie problemu pod dywan, w końcu problem to będą mieli inni

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106817.02.2012, 20:33

hmmmmm, zaiste zastanawiające...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106918.02.2012, 21:55

BUAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

to prawda

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#107019.02.2012, 13:04

Tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.
No i mohery wraz ze swoim guru.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#107119.02.2012, 13:07

Mi naprawdę podoba się to zdanie: "Stanowisko Polski w sprawie ACTA było nieprzemyślane".
Ostatnie też jest niezłe.
+1

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#107219.02.2012, 16:02

Szkoda, że nie poda się do dymisji ;) Oj króciutką mają pamięć politykierzy... wystarczyło, że słupki poparcia spadły i już mamy efekt.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#107419.02.2012, 16:19

a fe :(

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#107519.02.2012, 16:20

oj, banik się szykuje

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#107719.02.2012, 16:27

Tomek, ćsiiii.. ok? ;)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#107819.02.2012, 19:33

Bartlomiej24
#1073 | Dziś - 16:17
________________________
Bartuś, wrzuć jakieś normalne swoje zdjęcie- to z cv mnie nie interesuje. Dupne jest.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis