Do góry

Odmienilem sie!!

Temat zamknięty
zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
18.01.2012, 17:55

Kochani moi koledzy i kolezanki! Moderacja ma racje! Jestesmy chamscy i perwersyjni! Od dzis cos we mnie tknelo!! Ja juz chcialem przeprosic za swoje zachowanie i bede wylacznie pomocny, mily i opiekonczy niczym starszy brat, sostra, tata mama czy kochanek! Milosc! Milosc! To jest ODPOWIEDZ! Wiec kochajmy siebie, nowych userow i te kwiatki, slonko, zwierzatka... :*

diablatko
1 738
diablatko 1 738
#45120.01.2012, 00:06

buziaczki robaczki ciao bella :P ha ha ha

dobrze wam trolle

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#45220.01.2012, 00:07

a komu glupawka strzelila-chyba czegos nie zauwazylem:)

fallon43
395
fallon43 395
#45320.01.2012, 00:11

ale się porobiło he he

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#45520.01.2012, 00:14

miuość :P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#45620.01.2012, 00:14

oki, dobranoć papaski :D mua :*

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#45720.01.2012, 00:15

minoo1
#454 | Dziś - 00:12
Dzien dobry wszystkim, co tu siedzieje??
________________________________

sex in the city:)

PsychoPatek
Edinburgh
1 503
#45820.01.2012, 00:19

Nie mam najzieleńszego pojęcia i boję się sprawdzać ;]

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#45920.01.2012, 00:27

zartek- to chyba zart

ArekWis
6 122
ArekWis 6 122
#46020.01.2012, 09:58

Czy ktos wie jaki jest oficjalny powod bana zartka i dyski

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#46120.01.2012, 10:02

nadmiar milosci ? :-/

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#46220.01.2012, 10:03

460 - Pewnie zalewanie emito rozowym gownem :D

ArekWis
6 122
ArekWis 6 122
#46320.01.2012, 10:07

ale na powaznie czy za glupawe texty sie dostaje bany przeca jest tu sporo gorszej trollowni i nic.
Myslalem ze trza zlamac regulamin.
Za glupawke to trza wywalic pol portalu (wlacznie ze mna)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis