Kochani moi koledzy i kolezanki! Moderacja ma racje! Jestesmy chamscy i perwersyjni! Od dzis cos we mnie tknelo!! Ja juz chcialem przeprosic za swoje zachowanie i bede wylacznie pomocny, mily i opiekonczy niczym starszy brat, sostra, tata mama czy kochanek! Milosc! Milosc! To jest ODPOWIEDZ! Wiec kochajmy siebie, nowych userow i te kwiatki, slonko, zwierzatka... :*
ale na powaznie czy za glupawe texty sie dostaje bany przeca jest tu sporo gorszej trollowni i nic.
Myslalem ze trza zlamac regulamin.
Za glupawke to trza wywalic pol portalu (wlacznie ze mna)
Kochani moi koledzy i kolezanki! Moderacja ma racje! Jestesmy chamscy i perwersyjni! Od dzis cos we mnie tknelo!! Ja juz chcialem przeprosic za swoje zachowanie i bede wylacznie pomocny, mily i opiekonczy niczym starszy brat, sostra, tata mama czy kochanek! Milosc! Milosc! To jest ODPOWIEDZ! Wiec kochajmy siebie, nowych userow i te kwiatki, slonko, zwierzatka... :*