Do góry

Platformersi znowu zabierają

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Yamato
20.05.2012, 06:58

http://mini.wp.pl/biznes/wiadomosci...
Politycy PO forsują przepis, który da inwestorom budującym wyciągi prawo zajmowania prywatnych gruntów - ujawnia "Rzeczpospolita".

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#120.05.2012, 07:41

ech ci zli Platformrsi ;/

upssss
to z 2006
...Czy narciarze znów będą mogli korzystać z całej trasy z Gubałówki? Rodzina Byrcynów - właścicieli części gruntów, przez które przechodzi trasa narciarska, chce samodzielnie gospodarować na swoim terenie i nie zgadza się, by ich gruntami zarządzały Polskie Koleje Linowe. Należąca do Byrcynów część trasy jest zamknięta. Wszyscy już mają dosyć sporów. Nadzieją narciarzy jest przygotowana przez Ligę Polskich Rodzin "ustawa śniegowa"...

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#220.05.2012, 07:42

a to z 2005

...Polskie Koleje Linowe zamierzają skierować do Sejmu projekt ustawy Prawo górskie, który umożliwiałby wywłaszczanie właścicieli gruntów blokujących stoki narciarskie - pisze "Życie Warszawy".

Dziennik przypomina, że PKL zawiesiły do odwołania kursowanie kolejki linowo-terenowej na Gubałówkę w Zakopanem. Na skutek protestu rodziny Gąsieniców-Byrcynów, do której należy kilka działek na stoku Gubałówki, firma ta nie może sztucznie śnieżyć i ubijać ratrakami części trasy narciarskiej.

Przygotowujemy protest w tej sprawie. To skandal, że jeden człowiek blokuje rozwój całego regionu - mówi Marta Fogler, która w Sejmie poprzedniej kadencji jako przewodnicząca parlamentarnego zespołu przyjaciół narciarstwa i przyrody walczyła z Byrcynem...

M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#320.05.2012, 08:03

Prawo Gor dziala w Szkocji od lat - wszystkie drogi i szlaki MUSZA byc dostepne, gory sa dla wszystkich!

Profil nieaktywny
Yamato
#420.05.2012, 08:51

Mnie uczono, nie kradnij.

Konrad.W
Moderator
5 138
Konrad.W 5 138
#521.05.2012, 13:33

@Yamato

jak sie nad tym zastanowisz to pomysl ma sens. chodzi tylko o to, jak bedzie sprecyzowany. zazwyczaj chodzi o to, ze masz linie przechodzaca np przez 10 czy 20 dzialek i wszyscy zgodza sie spraedac kawalek na potrzeby linii natomiast jeden stary dziadek uprze sie dla zasady i koniec. na tym ucierpi cala wioska bo przeciez na takim wyciagu pewnie by zarabiala na biletach i sprzedazy innych artykulow turystom. tak iwec taki ktos szkodzi wielu osobom i powinna byc mozliwosc wywlaszczenia takiej osoby z czesci gruntow. oczywiscie powinna dostac realne zadoscuczynienie.....

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#621.05.2012, 13:48

Yamato
#4 | Wczoraj - 08:51
moze i uczono ale watpie zebys sie czegos nauczyl bo twoj ukochany socjalizm ktory wychwalales jeszcze niedawno wywlaszczyl tysiace ludzi i jedyne co dostali w zamian to kopa,oj przepraszam-dostali wolne niedziele

Profil nieaktywny
Yamato
#721.05.2012, 15:05

Dorabiasz sobie ale trwaj w tym jak ci wygodnie.

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#821.05.2012, 15:15

Yamato idz moze na forum niezaleznej i sobie nawzajem jajka liz z onieznajomym co? Na ki chuj tak namolnie wklejacie swoje pisowskie bzdury w ktore zadna myslaca osoba nie uwierzy ?

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#921.05.2012, 15:17

Rownie dobrze mozesz namolnie udowadniac ze duchy istnieja a ufo co noc porywa rolnikow i ich gwalci .... Taki mniej wiecej jest przekaz waszych wklejek

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#1021.05.2012, 15:17

bo yamato i onieznajomy zeby cos napisac czy wklejic potrzebuja kaczynskiego lub niezalezna,IV RP odebrala im zdolnosc samodzielnego myslenia

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1121.05.2012, 15:18

Yamato pomimo ze cie wyprasza z twojego wlasnego tematu nie daj sie wyprowadzic z rownowagi, i mu nie odpisuj,
jego poziom jest juz znany wielu userom, niech sie odkrywa dalej, ale bez naszej pomocy ; )

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1221.05.2012, 15:20

A to ze pozwala im sie na takie zabawy, to jest problem moderacji.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#1321.05.2012, 15:23

no i guru sie tez pojawil:).

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#1421.05.2012, 15:45

Ta onieznajomy pisowski glos rozsadku ...

Profil nieaktywny
Yamato
#1521.05.2012, 16:04

Przecież rumpel Jak dostał bana to nawrzucal radnorowi ze ten sie sprzedał :D
Nieznajomy ci dwaj tak mi poprawiają humor :)

Profil nieaktywny
weeges
#1623.05.2012, 23:17

prawo wlasnosci jest nienaruszalna swietoscia. jezeli wlasciciel sie nie zgadz, to sie nie zgadza i kij im w krwawiaca rzyc

wszelakie wywlaszczenia sa niczym innym jak najzwyklejszym bolszewickim bandytyzmem.

dlaczego w imie spoleczengo zadowolenia i dobrobytu zabiera sie jednym a przywlaszcza sobie ??

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1723.05.2012, 23:24

tutaj gdzie mieszkam miały wejść pieniądze w taka infrastrukturę. region jeden z najbiedniejszych w polsce, potężne bezrobocie, ludzie nie uprawiają tylko zalesiają i zawsze jak się dowiedzą, ze ktoś chce wyciąg stawiać na ich bezsensownym poletku, to głupieją i windują niebotycznie ceny.

myślę, ze ta ustawa miała na myśli ukrócenie takich praktyk, ale właściwie zdania nie mam wyrobionego.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1824.05.2012, 01:04

Nie jesteś zabawny.
Zmarnowałeś mi 8 sekund jedynego życia, jakie mam.
Przeżyłem rozczarowanie, do którego w promocji dorzucono zawód :(

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#1924.05.2012, 01:08

ale kto? ze ja?

NightButterfly
135
#2024.05.2012, 01:11

O zawodach (milosnych co prawda) ;P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2124.05.2012, 01:15

#19:
:(

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2224.05.2012, 01:16
Profil nieaktywny
weeges
#2324.05.2012, 16:16

@ archer- masz racje, idac twoim tokiem myslenia, nalezaloby cie wypieprzyc z twojej chalupy ktora sobie zbudowales lub kupiles, bo jakis kacap w magistracie postanowil postawic na gruncie na ktorym stoi twoj dom kolejny hipermakret lub kosciol.....

gratulacje ci strzelena we wlasna stope...

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#2424.05.2012, 16:27

akurat pare lat temu wywlaszczali u mnie w rodzinnej miejscowosci tereny pod autostrade i jakos nie widzialem zeby ludzie narzekali bo za stare rudery dostawali tyle kasy ze piekne nowiutkie domy pobudowali i jeszcze na auta z salonu wystarczylo.a z innej beczki, przez jednego barana ktoremu szkoda bylo pare metrow kwadratowych nieuzywanej dzialki przez wiele lat gmina nie mogla dokonczyc waznej lokajnej drogi ktora by pomogla w rozladowaniu ruchu samochodowego i stworzyla na przyklad alternatywe dla dzieci idacych do szkoly bo do tej pory musialy uzywac tej glownej bardzo ruchliwej i niebezpiecznej.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2524.05.2012, 16:50

Niektórym debilom i sierotom po komunie trzeba wszystko wpieprzyć w ramki paragrafów, zwykły rozsądek to za mało. Za free tego nie oddają. Jeśli pazernym świniom jest za mało... cóż- nie może być tak, że jeden oszołom blokuje ważną dla ogółu inwestycję.
Dlaczego nie plujesz się, że stawiając dom i przyłączając się w PL do sieci energetycznej właściwie oddajesz administratorowi tej sieci to, za co zapłaciłeś ze swojej kieszeni i powinno należeć do Ciebie- łącznie ze skrzynką na Twojej chałupie? :)
Tak tylko pytam- bo Ty piszesz o jednym gościu a ja o milionach prywatnych domów :)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2624.05.2012, 16:59

weeges ty masz myslenie 10 latka, nie da sie z toba gadac. gdzie w tej ustawie jest mowa o wysiedlaniu? przeciez tu chodzi o sluzebnosc. zdania nie mam, bo sie nie zastanawialem, ty masz, ale jak zwykle zle zrozumiales. idiota.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2724.05.2012, 17:04

Zabiorom tfojom ziemie, achernar i oddadzom za łapufki niemiaszkom.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2824.05.2012, 17:04

...a potem pszyjdo potpalic dom- ten w kturym mieszkasz: polske.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2924.05.2012, 17:05

Sorki, achernar, ale chciałem dostać "lajka" od onieznajomego.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#3024.05.2012, 17:08
  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis