Do góry

tynk

Temat zamknięty
jagooosia
16
19.06.2013, 11:01

Czy ktos wie jak/ czym wyczyscic tynk z okien zeby ich nie porysowac? Czy sa jakies specjalne preparaty do tego/ gdzie ewentualnie mozna je nabyc? Dzieki za rady.

iwand
1 942
iwand 1 942
#119.06.2013, 11:08

Ja mysle ze jakbys to potraktowala plastikowa szpatulka to nie porysowalabys. Zawsze tez mozesz popytac w B&Q

jagooosia
16
#219.06.2013, 11:13

Zapytam napewno. Dziekuje za rade.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#319.06.2013, 11:25

Zmocz porzadnie i powinien zejsc delikatnie masujac gabka.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#419.06.2013, 12:22

masaz czyni cuda ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis