Do góry

Walesa

Temat zamknięty
Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
17.05.2012, 10:39

Moze jeden temat o naszym bohaterze (?)

Pamietasz, jak w styczniu 1971r. przyznales, ze na zadanie SB dokonywales identyfikacji uczestników zajsc grudniowych z fotografii i filmu? Dlaczego oklamales wszystkich mówiac o przeskoczeniu plotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostales dowieziony motorówka z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni? Jak godziles swoja katolicka moralnosc z glosnymi przygodami, o które zona robila ci publicznie awantury w 1980r? 9grudnia1980r przyznano "Solidarnosci" pierwsza nagrode 30 tys. USD. Co zrobiles z tymi pieniedzmi? Co zrobiles z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miales przekazac na Panorame Raclawicka, lecz nigdy nie przekazales? Czy mieszkanie na ul. Polanki 52 kupiles, czy otrzymales w darze i od kogo? W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoja pierwsza kampanie wyborcza? Czy uwazasz za wlasciwe, ze glowa Panstwa lokuje pieniadze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu? Czy byles w 1981 r. informowany przez Prezydium MKZ, ze M. Wachowski jest kapitanem SB? Czy Wachowski posiada Twoje zdjecia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowales na jego poczynania? Czy SB szantazowala Cie ujawnieniem wszczetych postepowan karnych o kradzieze przed Sadem dla nieletnich i Sadem Rejonowym, wymuszajac platna wspólprace? Za jakie zaslugi w obozie w Arlamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-tygodniowy pobyt z cala rodzina, gdy innym odmawiano zwyklych widzen? Czy pamietasz swoja wypowiedz na Kongresie USA " lokujcie swe kapitaly w Polsce, bo na nedzy i glupocie mozna najlepiej zarobic". Czy nadal tak sadzisz? Z jakiej obietnicy wyborczej wywiazales sie ? Czy teraz potrafisz odpowiedziec na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarnosci- jak wyglada dogadanie sie Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajca? Kiedy spelnisz publiczne obietnice rozliczenia sie z majatku i wskazesz jego prawdziwe zródla, bo "twoje" ksiazki przyniosly straty? Podobnie z obietnica wyjasnienia stosunków z SB ? Czy nie dosyc juz klamstw, kretactw, niekompetencji, pazernosci, czy Ty naprawde nie boisz sie Boga, Lechu ? Anna Walentynowicz

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#117.05.2012, 10:40

Wałęsa zaatakowany na własnym podwórku!
http://politykier.pl/kat,1025795,wi...

Profil nieaktywny
danzig
#217.05.2012, 10:45

mnie to najbardziej interesują relacje Wałęsa-Wachowski Mietek........ ;)

Profil nieaktywny
danzig
#317.05.2012, 10:48

Mieczysław Wachowski

Postępowania karne:
We wrześniu 2005 został on zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW. Prokuratura postawiła mu zarzuty płatnej protekcji i pomocnictwa przy płatnej protekcji oraz zarzut ukrywania dokumentów.
18 stycznia 2007 funkcjonariusze ABW ponownie dokonali zatrzymania Wachowskiego pod zarzutem obietnicy płatnej protekcji w wysokości 2 mln zł, za którą to sumę Wachowski obiecał wypuszczenie z aresztu śledczego jednego z podejrzanych. Za czyn ten grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 21 lutego 2007 został zwolniony za kaucją w wysokości 200 tysięcy złotych, którą wpłacił LECH WAŁESA.

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#417.05.2012, 10:56

powyzsze fakty dostarczone do panstwa przez fanatycznych pisowskich spamerow, milej lektury !

Profil nieaktywny
danzig
#517.05.2012, 11:12

dobrze zauważyłeś, FAKTY!

Profil nieaktywny
danzig
#617.05.2012, 11:13

a wobec takich faktów tylko idioci nie potrafią wyciągnąć wniosków

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#717.05.2012, 11:16

****** PISOWSKIE FAKTY ******

Profil nieaktywny
danzig
#817.05.2012, 11:31

#7 akurat w/w fakty nastąpiły i mówiło sie o nich na długo przed powstaniem PiSu ty zmanipulowany kretynie....

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#917.05.2012, 12:29

Zwęglone resztki Walentynowicz już dawno zżarły robaki.

Teraz już jest jasne, kto stał za zorganizowaniem zamachu i kto był prawdziwym jego celem.
Jak Dżarosłąw z Macierewiczem mogli aż tak bardzo się pomylić?

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1017.05.2012, 13:14
Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1117.05.2012, 13:15
M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#1217.05.2012, 21:16

Wlasciwie nie powinienem sie odzywac w tym temacie, bo sam namawiam do "zabijania milczeniem" podobnych tematow... ale nie zdzierze i cos powiem.
Oniezajomy na kogo glosowales w pierwszych wyborach prezydenckich?
O Walesie w Gdansku wszystko bylo wiadomo jeszcze przed tymi wyborami. I wysuneli go ludzie ktorzy to wszystko wiedzieli. I nagle oglosili go "bolkiem" kiedy sie z nim poklocili.

Profil nieaktywny
danzig
#1317.05.2012, 21:23

#12 ale co to wnosi do charakterystyki i i prawdziwego oblicza pana Leszka????? ja niestety wtedy jeszcze nie mogłem głosowac , pamietam jedynie ,ze wybór był totalnie chory , czyli przyjmując specyfike czasów to wyboru nie było, czyli albo Wałęsa albo samobój, na tym własnie polegał wyreżyserowany "szach mat", pierdolnięty polskiemu społeczeństwu w okresie transformacji.... natomiast niewiem czy pan Tyminski , wielu kluczowych spraw , lepiej by nie rozwiązał......

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1417.05.2012, 21:25

#12
Glosowalem na Walese, wierzylem w to wszystko. Zylem tym, ta nadzieja.

Wiem o czym piszesz, pamietam, jak zaczol "podpierac lewa noge", i szlak jego kolesi trafil.
M.Grzybowski, ja wtedy o tym nie wiedzialem, jak przyszedl ten moment ze luski mi z oczu opadly, czulem sie okropnie. Oszukany.
Udawaj ze niewidzisz bledow, prosze : )

M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#1517.05.2012, 21:29

Nie o tym pisze.
Bylem w 1989 r., jeszcze przed przelomem na spotkaniu z Walentynowicz w Gdansku.
Mowila publicznie to wszystko, co potem napisala.
Gwiazda mowil to samo. I inni.
Kaczynscy wtedy w Gdansku siedzieli, wiedzieli o tym wszystkim.
Spytaj Zawszepolaka, potwierdzi.
Zrobili go prezydentem... z jakim zamiarem, jak myslisz?

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1617.05.2012, 21:33

Pewnie bardzo sie zdziwisz, bo wiesz ze bylem i jestem zwolennikiem Kaczynskich. W wyborach prezydenckich, nieco pozniej, glosowalem na Cimosewicza. Glosowalem na niego bo mialem (i mam) nadzieje ze jest uczciwym czlowiekiem, a bylby pewna przeciwwaga, moze kontrola, dla PiS, czy moze Po - Pis (wtedy to jeszcze bylo mozliwe). Pewnie pamietasz, jak sie z nim media rozprawily. Po wielu latach sad oczyscil go z tego wszystkiego, ale jak zwykle nikt juz tego nawet nie zauwazyl. Smutne troche te dzieje naszej demokracji, czy jakkolwiek by to zwac.

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1717.05.2012, 21:38

Zgadzam sie z toba, ale boje sie tego rozwijac. Wiesz chyba czemu. Chce miec jeszcze jakas nadzieje ze jest ktos kto moze nas z tego wydobyc.
Nie naciskaj bo niechce o tym pisac. Ale powiem ze pokazales wiedze i rozsadek.
Widzisz jakies rozwiazanie, czy moze wogole jak to widzisz, no, wyjscie z tego marazmu?

M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#1817.05.2012, 21:41

Zostanmy lepiej przy temacie i poczekajmy na Zawszepolaka, licze ze potwierdzi moje slowa o tym, ze reputacja Walesy w Gdansku byla niezbyt wysoka od dawna.
Niestety musze teraz troche popracowac, klikne jutro albo w weekend.

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1917.05.2012, 21:45

Ja nie przecze ze masz racje.
Pewnie ze jeszcze mozemy popisac.
Wrzoce wtedy kamyczek do twojego ogrodka, i napisze cos o Glapinskim.
Do nastepnego razu.

jakubah
110 5
jakubah 110 5
#2018.05.2012, 10:25

trudno spierać się o rzeczy o których ktoś mówi, nie było mnie tam. Walentynowicz nie przeszkadzało to jednak na początku lat 80-tych przylepiać się do rodziny Wałęsów kadzić jak wielu innych liczących na sponsoring benefity awanse a gdy tego nie było to plotą pierdoły normalne A TO POLSKA WŁAŚNIE..Cimoszewicz kontra Kaczynski dziwny tandem i wybór

M.Grzybowski
4 616
M.Grzybowski 4 616
#2118.05.2012, 17:16

Jakubah wlasnie o to chodzi...

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#2218.05.2012, 17:37

dalsza czesc informacji "pisowskie fakty"

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#2318.05.2012, 17:40

cdn 22

zapomnialem sie podpisac

to mowilem ja wasz gargamel tzn dzarek

roby
475
roby 475
#2418.05.2012, 17:50

#17

już za późno na jakiekolwiek wyjście moim zdaniem karty dawno zostaly rozdane, władza podzielona, najważniejsze decyzje dawno podjęte, tak mi się przynajmniej wydaje

Profil nieaktywny
mojnick
#2518.05.2012, 18:23

WALESA ODDAJ MOJE 100 MILIONÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2622.05.2012, 17:54

Pani Ania opowiada o swojej wiedzy odnośnie agenturalności „Bolka"
W drugiej części wywiadu przeprowadzonego przez Andrzeja Brzezika, Anna Walentynowicz opowiada o Lechu Wałęsie. Wspomina o kulisach wyprowadzenia wojsk radzieckich z Polski w 1993 r. Wedle jej oceny i wiedzy, wojska i tak wyszłyby z Polski, bo dobiegła końca umowa w ramach Układu Warszawskiego, niemniej Lech Wałęsa w Moskwie podpisał układ, który pozwoliłby na ich stacjonowanie na stałe, bezterminowo. Co zawierała treść układu – dokładnie możemy odsłuchać w niniejszej części wywiadu.http://wzzw.wordpress.com/2012/05/10/anna-walentynowicz-jestem-przestepca-o-najdluzszym-stazu/

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#2722.05.2012, 19:38

#26
Dlatego kiedys pisalem, ze chcac oczyscic nasza polityke z ludzi skorumpowanych, trzeba zaczac od Walesy. Ale ma ten nasz Bolek wielu zwolennikow na tym forum, tylko ich patrzec.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2822.05.2012, 20:00

Nie pierwszy raz Ludzie, którzy mają się za niezależnych indywidualistów zachowują się jak stado owiec, prowadzonych na rzeź.

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#2922.05.2012, 20:10

Asfaltowa szosa gladka
Szlo baranow cale stadko
A za nimi szlo dziewczecie
I o dziwo tez na rzniecie

Dziewczyn mi nie szkoda : )

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3022.05.2012, 20:30

Onieznajomy
#27 | Dziś - 19:38
#26
Dlatego kiedys pisalem, ze chcac oczyscic nasza polityke z ludzi skorumpowanych, trzeba zaczac od Walesy. Ale ma ten nasz Bolek wielu zwolennikow na tym forum, tylko ich patrzec.
______________________________

Ojajku, ale Ty jezdeź mondry i oczytany. A do tego vizioner.
Jacie.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis