Do góry

Kolejny koleś szuka pracy w szkocji

Temat zamknięty
Bartosz
3
08.03.2010, 20:15

Witam końcem kwietnia początkiem maja planuję wyjazd do Szkocji (mam zakwaterowanie za free na miesiąc ale w Tobermory) podejmę się prawie każdej pracy (wyjątkiem rozbiór mięsa i rzeźnia) gdyby ktoś chciał polecić jakąkolwiek pracę to z góry dziękuję.
Coś o sobie - 28 letni człowiek (mężczyzna) z podstawową / średnią znajomością angielskiego (muszę jeszcze poćwiczyć rozmowy z szkotami maja ciężki akcent)
Obecna praca pracownik Inspekcji Sanitarnej tak więc znam trochę prawo żywnościowe UE (polskie się w Szkocji nie przyda) znajomość HACCP dodatkowo certyfikaty na Auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności oraz TUV – Standardy wymagane przez sieci handlowe
prawko kat B i jak na razie dwutygodniowe doświadczenie w prowadzeniu samochodu na Szkockich drogach zdobyte podczas objazdowej wycieczki po Szkocji.

Fajnie było by się zaczepić w jakiejkolwiek sieci handlowej nawet jako wykładacz towaru nocą

proszę o kontakt na: [email protected] to udzielę więcej informacji na swój temat

Pozdrawiam BarCio_Cn

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#108.03.2010, 20:16

Powodzenia w szukaniu pracy ........

marcindj80
1 490
marcindj80 1 490
#208.03.2010, 20:22

Amen ..

Bartosz
3
#308.03.2010, 20:23

Heh Dziękuję przyjmę to jako dobre życzenia ..... narka

marcindj80
1 490
marcindj80 1 490
#408.03.2010, 20:24

Miało być ...
Amen, człowieku- mężczyzno z podstawową / średnią znajomością angielskiego.....

Profil nieaktywny
marusia
#508.03.2010, 20:28

podajesz sie masochistycznej chloscie zakladajac taki watek.zezra cie na forum,wiec lepiej nie wyjezdzaj bo w realu tez cie zezra.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis