Witam końcem kwietnia początkiem maja planuję wyjazd do Szkocji (mam zakwaterowanie za free na miesiąc ale w Tobermory) podejmę się prawie każdej pracy (wyjątkiem rozbiór mięsa i rzeźnia) gdyby ktoś chciał polecić jakąkolwiek pracę to z góry dziękuję.
Coś o sobie - 28 letni człowiek (mężczyzna) z podstawową / średnią znajomością angielskiego (muszę jeszcze poćwiczyć rozmowy z szkotami maja ciężki akcent)
Obecna praca pracownik Inspekcji Sanitarnej tak więc znam trochę prawo żywnościowe UE (polskie się w Szkocji nie przyda) znajomość HACCP dodatkowo certyfikaty na Auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności oraz TUV – Standardy wymagane przez sieci handlowe
prawko kat B i jak na razie dwutygodniowe doświadczenie w prowadzeniu samochodu na Szkockich drogach zdobyte podczas objazdowej wycieczki po Szkocji.
Fajnie było by się zaczepić w jakiejkolwiek sieci handlowej nawet jako wykładacz towaru nocą
proszę o kontakt na: [email protected] to udzielę więcej informacji na swój temat
Witam końcem kwietnia początkiem maja planuję wyjazd do Szkocji (mam zakwaterowanie za free na miesiąc ale w Tobermory) podejmę się prawie każdej pracy (wyjątkiem rozbiór mięsa i rzeźnia) gdyby ktoś chciał polecić jakąkolwiek pracę to z góry dziękuję.
Coś o sobie - 28 letni człowiek (mężczyzna) z podstawową / średnią znajomością angielskiego (muszę jeszcze poćwiczyć rozmowy z szkotami maja ciężki akcent)
Obecna praca pracownik Inspekcji Sanitarnej tak więc znam trochę prawo żywnościowe UE (polskie się w Szkocji nie przyda) znajomość HACCP dodatkowo certyfikaty na Auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności oraz TUV – Standardy wymagane przez sieci handlowe
prawko kat B i jak na razie dwutygodniowe doświadczenie w prowadzeniu samochodu na Szkockich drogach zdobyte podczas objazdowej wycieczki po Szkocji.
Fajnie było by się zaczepić w jakiejkolwiek sieci handlowej nawet jako wykładacz towaru nocą
proszę o kontakt na: [email protected] to udzielę więcej informacji na swój temat
Pozdrawiam BarCio_Cn