Do góry

kolejny oszust !!

Temat zamknięty
pakp
45
pakp 45
07.03.2010, 15:01

UWAGA.
Ostrzegam przed Panem Krzysztofem który zamieszcza ogłoszenia ze potrzebuje osoby do wystawiania rzeczy na allegro przez SWOJE konto. Szuka on osoby z zaufanym kontem na allegro ktora bedzie wystawiac jego przedmioty ( ktorych on zapewne wogole nie posiada) a pozniej aby przesyłąc mu pieniądze ze sprzedaży na jego konto. jego e-mail : [email protected]

Satya
376
Satya 376
#107.03.2010, 15:07

hej, załozyłam taki temat "na nich uważajmy" w dyskusji ogólnej nt. oszustów jak mozesz to tam to najlepiej wkleić.

pakp
45
pakp 45
#207.03.2010, 15:10

a nie widziałąm okej dzieki :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#307.03.2010, 15:38

Hmmm ale ze na takie cos sie ktos nabiera nie no bez przesady.

mail to pewnie zmienia co chwila i imie tez zapewne ale wlakarz na ludzkiej naiwnosci sie dorabia...

No ale latwo szmte taka namierzyć bo gdzie on chce zeby mu ta kase przesłać? Na konto bankowe czy jakis system platnosci typu paypal.

NISZCZYC SZMACIARSTWO W ZARODKU!!!

pakp
45
pakp 45
#407.03.2010, 16:19

ja sie osobiscie nie dałąm na to nabrac tylkozobaczyłam takie ogloszenie i zaraz zobaczylam ze pisze ktos o tmy samym ogloszeniu jako o oszustwie, podał chyba polskie konto w banku na imie i nazwiskojakiejs dziewczyny...

agent77b
220
agent77b 220
#507.03.2010, 16:35

Za takie oszustwa to kryminal,zreszta za wspoludzial tez...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#607.03.2010, 16:54

UWAGA OSZUSCI SA WSROD NAS ....

krzysiu1970
1
#708.03.2010, 11:34

UWAGA !!! NIE TYLKO TACY SA OSZUSCI !!!!!!!!! JESLI ZADZWONICIE NA OBOJETNIE JAKI NUMER KTORY ZACZYNA SIE NA 070333............. ZE NIBY TEN KTOS ZALATWI PRACE !!! ZA NP. 360£ NA TYDZIEN ZOBACZYCIE JAKIE KOSZTA ZA TELEFON !!!!!!!!! NA www.strefa , Panorama, Cooltura itp. JEST TEGO SPORO !!!!!!! POZDR.

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#808.03.2010, 11:53

sorki za off topic, ale zastanowiło mnie słowo: "wlakarz" (#3), czy to słowo coś znaczy? czy to jakaś literówka? jeśli tak to od czego? bo nie mogę rozgryźć i mnie męczy

szkockakrowka.
330
#908.03.2010, 11:57

dorocina..to pewnie "wałkarz"

szkockakrowka.
330
#1008.03.2010, 11:57

...taki co wała wkręca:)

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#1108.03.2010, 12:08

aaaa, to być może, dzięki szkocka, bo już mnie tak żarło, że po słownikach zaczynałam latać:D

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#1208.03.2010, 12:15

Bez sensu. Watpie, zeby znalazl sie ktos tak glupi i dal mu sie przekrecic. Przeciez to az smiesznie brzmi.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1308.03.2010, 12:43

Moim zdaniem, jezeli ktos wlakuje, to go trzeba podpierdolic.
Na razie nie wiem gdzie, ale na 1000% mus.
Trzeba obserwowac - sasiada pies/kot/swinia morska nasral na trawnik, klatke schodowa - podpierolic. Do Councila na przyklad.
Jak jaka szmata wspolzyje, nie daj Bog za glosno, z cudzym chlopem - podpierdolic do ksiedza Maryjana. I do Cuncila za to, ze np zakloca cisze nocna.
Jak Kama udzieli kiepskiej porady i dostanie sie mniej benefuntow od sasiadki - podpierdolic. Do sadu i do skarbowki, ze nieprawnie radzi i nie wystawia kwitow.
@Zartowalem mozna by podpierdolic za smiecenie w miejscach publicznych. I w lokalach tez. Ze niby lupiezem tak sypie.
@Duchu mozna podpierdolic za obszczeniczne zachowania i porno-cycki. I za cipke, co wkleil a @Mądrator mu podpiepszyl.
@Dyske trzeba podpierdolic za to, ze sie nie odzywa chyba z pol wieku.
Na innych znajdzie sie hak/bat. Ooooo, na moja sasiadke nie ma bata w calej wsi - zdrowa dupa, chlopy legna jeden po drugim, po trzecim, po czwartym ...
Ludzie!!! Zapisujta sie do PISu!!!

Acha, fryzjerka Nelly miala tepe nozyczki, ale nie wiem gdzie ja podpierdolic, a zwrot kasy by sie przydal.

A Ty @Mądrator - UWAZAJ. Wiesz na co!!!

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#1408.03.2010, 12:46

duchu, do cechu rzemiosł różnych i różnistych:) alibo do szlifierza:P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1508.03.2010, 13:10

Qfa, mialem zalozyc nowy nick i sie przelogowac. Teraz juz po ptakach.
A tak a'propos - ktora z Pan ma chec zobaczyc mojego ptaka???

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1608.03.2010, 13:15

I juz zupelnie na powaznie: oszustow zglaszac na policje.
A przede wszystkim nie byc nigdy naiwnym i pazernym.

Na tym najlepszym ze swiatow NIC nie ma za darmo. NIC, procz matczynej milosci. Za wszystko inne sie placi. Zawsze.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis