Do góry

praca w magazynach Sainsbury’s w Worcester

Temat zamknięty
izulenka29
6
09.09.2011, 14:52

hej! dostałam taka oferte pracy i chcialabym sie dowiedziec cos o niej. Czy nie jest to zadna ściema? Czy jest ciężko? Proszę o odpowiedź, jeżeli ktoś coś o tym wie:)

Witam,dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta.Jest to praca stala,legalna dla kobiet i mezczyzn przy pakowaniu w magazynach.
Wymagany komunikatywny j.ang.Umowe o prace podpisuje sie na miejscu w zakladzie pracy.Przysluguje urlop platny[2dni na miesiac],jest to praca na dluzszy okres,wyplaty tygodniowe.Zapewniamy zakwaterowanie w domach w pelni wyposazone[65 za tydzien plus depozyt] pokoje 1-2 osobowe.Wszystkie zakwaterowania znajduja sie w promilu kilku mil od zakladu pracy.Przyjazd do Anglii na wlasny koszt[jest mozliwosc odebrania z dworca lub lotniska w Londynie] i dowoz do miejsca zakwaterowania]Po podjeciu pracy pomagamy w zalozeniu konta w banku,oraz otrzymania NIN.NIE POBIERAMY OPLAT ZA ZALATWIENIE PRACY.

Miejsce pracy to magazyn Sainsbury’s[miejscowoscWorcester k.Birmingham]Dziennie mozna pracowac od 8h do 12h[8h-zapewnione,powyzej 8h kto chce].Od 5-7 dni w tygodniu[5dni zapewnione,powyzej 5dni,kto chce].Stawka 6.65 funtow na godzine.

eDi_0333
2
#109.09.2011, 19:55

Siema też to dostałem i mam takie same pytania ;] Czy ktoś może potwierdzić te informacje ?

izulenka29 Dzwoniłaś do nich?

aga4
7
aga4 7
#209.09.2011, 20:08

Czesc ja pracowalam w sainsburys ale w sklepie nie na magazynie.Wyplaty mialam raz w miesiacu.Ale moze bys cos wyszukala na internecie czy wogole jest taki magazyn w tej okolicy troche trudno mi powiedziec bo nigdy nie slyszalam o magazynach sainsbury.powodzenia

izulenka29
6
#310.09.2011, 20:27

no wlasnie jeszcze nie dzwonilam....zastanawiam sie czy wogole warto dzwonic :)

izulenka29
6
#410.09.2011, 20:29

aga4 dzieki:) poszukam czegos w internecie moze cos znajde a jak nie to trudno trzeba szukac czegos innego:)

elficzka
2
#511.09.2011, 11:29

hej ja rowniez dostalam taka informacje i jestem w kropce.A moye ktoras z was wie juz cos wiecej

ArekWis
6 122
ArekWis 6 122
#611.09.2011, 11:40

Nie wiem czy taki magazyn istnieje ale koszty jakie sa podane wygladaja realnie. A wyplata tygodniowa z tej prostej przyczyny ze oferta pochodzi od agencji pracy a nie Sainsbury’s bezposrednio, dlatego tez stawka wydaje sie dosyc niska nawet jak na magazyn.

Radzilbym jesli posiadacie zabezpieczenie finansowe dotrzec do Sainsbury’s bezposrednio i jesli jest taki magazyn i prowadza rekrutacje to jest szansa na wyzsze zarobki. Jednak zakwaterowanie i dojazd do pracy trzeba bedzie zalatwic we wlasnym zakresie.

czakim1986
2
#711.09.2011, 14:34

Witam wszystkich,
Ja również dostałem informację na maila odnośnie pracy w sainsbury. Zadzwoniłem do gościa i oto co się dowiedziałem:
- jedna zmiana ranna
- mieszkania po 4 - 6 osób w domu
- kaucja za mieszkanie - 200 Ł
- można wynająć swoje mieszkanie
- wyjazd w tym tygodniu/przyszłym piątek - poniedziałek na swój koszt, tak jak w ogłoszeniu.

Napiszcie mi proszę co o tym wszystkim myślicie i czy planujecie tam pojechać..
Ja się waham, ale oferta wydaje się dość przejrzysta.
Jeżeli chodzi o pytanie czy jest tam faktycznie taki magazyn - wydaje mi się że jest. Agencja 24/7 na niego przyjmuje, więc to wszystko wydaje się być prawdą. W razie czego podam swoje gg: 12878247. Jeżeli ktoś myśli o wyjeździe to może się do mnie odezwać. Co dwie głowy to nie jedna :)
Pozdrawiam,
Mateusz

izulenka29
6
#812.09.2011, 09:00

z tego co piszesz, to nie wyglada to tak tragicznie...bo jak pierwszy raz jechalam do Anglii też tak było:)....ja miałam jechać tam z koleżankami, ale nie wiem czy to wypali...

zula21
7
zula21 7
#912.09.2011, 09:37

Lepiej dokladnie sprawdz ta oferte pracy ostatnio jest duzo podobnych ofert jak ta ale ukazuja sie tylko raz , Zreszta wszystko jest zbyt proste zeby bylo prawdziwe .O bym sie mylila zycze powodzenia dla wyjezdzajacych ale badzcie czujni :)

eDi_0333
2
#1012.09.2011, 10:58

Jak się tam nie pojedzie to nikt wam prawdy nie powie. Myślę że byłoby warto zaryzykować

czakim1986
2
#1112.09.2011, 17:03

Po przemyśleniu tematu stwierdziłem, że nie pojadę na tą ofertę.. Zbyt dużo niewiadomych... Pozdrawiam wszystkich..

TuneUp
78 452
TuneUp 78 452
#1212.09.2011, 17:07

praca w magazynach na pewno do lekkich nie należy

izulenka29
6
#1312.09.2011, 19:17

no ja tez chyba jednak zrezygnuje z tego wyjazdu:)) moze znajdzie sie cos innego.....dzieki wszystkim za komentarze...pozdrawiam...

nowytutaj
1
#1413.09.2011, 10:30

To jest jedna wielka ściema. Także uważajcie. Nie chcą podawać adresu pracodawcy, adresu zamieszkania ani teleonu do pracodawcy dla potwierdzenia pracy.

bosskiroman
2
#1527.09.2011, 14:54

Ja jestem w trakcie sprawdzania informacji jezeli znajde to jutro zadzwonie do nich i dam znac =)

bosskiroman
2
#1627.09.2011, 14:59

fakt ze taki magazym jest w tym miescie

wojtek1979
3
#1729.09.2011, 16:23

ludzie też wyczytałem to ogłoszenie odnośnie magaz. sainsbury i byłem poważnie zaint wyjazdem ale dzisiaj zrobiłem małe śledztwo na forach i ODRADZAM!!! okazuje sie że takie ogłoszenia pojawiały sięjuż wcześniej i wypowiadali się ludzie którzy pojechali i była lipa, na pracę trzeba czekać a jak jest to kilka godzin dziennie za mniejsze pieniadze niż obiecują, ledwo starcza na opłaty...Nie dajcie się naciągnąć. wpiszcie w googlach: 27-7 recruitment forum to się przekonacie!tak nazywa się ta agencja. jest też taka angielska ale oni się chyba pod nią podszywają

wojtek1979
3
#1829.09.2011, 16:26

sorki nie 27-7 ale 24-7recruitment

wojtek1979
3
#1929.09.2011, 16:37

albo wpiszcie praca w magazynach sainsbury dartfort forum, to ten sam naciągacz co niby załatwia w worcester

buniaaa
1
#2003.10.2011, 23:48

Witam. Powiem w skrocie ze to sa oszusci Ci ludzie ktorzy oglaszaja prace w magazynach sainsbery's w worcester... Ludzie tez poniekad dalam sie nabrac... po pierwsze sa to ludzie po wyrokach. Nie sa ani pracodawcami ani menadzerami... chlopaczek pojechal z Polski prosto tam do pracy miala byc pewna robota... okazalo sie na miejscu dopiero w Anglii powiedzieli mu ze ma isc na interviu... (moj ojciec nie przeszedl tego interviu a zna j.angielski perfekcyjnie) no iten chlopak nie zdal...a w ogloszeniu pisze jezyk ang komunikatywny... wiec sorry... poza tym 365 funtow chca za mieszkanie depozyt plus koszty mieszkania... no wiec chlopak chcial wracac do domu przylecial w czwartek 29 wrzesnia a w sobote wracal do domu... tzn chcial wracac... dal tym gosciom depozyt 365 funtow ktorych nie odzyskal bo mu powiedzieli ze mu nie oddadza... ja jak tych skurczysynow zobaczylam co oglaszaja ta prace to 2 metrowe chlopy wazace ponad 200 kg wygladali jak z mafii... naprawde nie smiejscie sie... mowie prawde pisze tutaj tylko dlatego zeby ostrzec innych zeby uwazali nie dali sie nabrac...telefon do tych oszustow to 00447888005210... acha jeszcze jedno nie dosc ze ten chlopak nie mial za co wracac to te oszustki mieli go odwiezc na lotnisko ale tego nie zrobili i ze odwiezli go na jakis dworzec... dzwonilismy do tego chlopaczka martwiac sie o niego i powiedzial ze musi przenocowac na dworcu i ze nie wie co zrobi... jak wroci do domu acha jeszcze mowil ten chlopak ze jest tak glodny ze masakra ze od 3 dni byl o samym chlebie... wiec prosze was uwazajcie... nie przyjezdzajcie do tej pracy. Acha poza tym ta praca w ogole nie jest na magazynach tylko w sklepie ale zapieprz niesamowity po 12 godzin pracy i netto 5.75 funta/h... takze szczerze odradzam... pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu normalnej prawdziwej pracy w UK :)

oszukanyPolak
1
#2114.10.2011, 14:14

UWAGA OSZUSCI!!!
Bylem na miejscu i przekonalem sie ze to jedna wielka sciema
Stoja za nia niejaki Darek, Marcin Komsta, i paru innych drybli
Wyglada to tak:
Przyjezdzasz na wlasny koszt
Placisz za 2 tygodnie mieszkania z góry (zazwyczaj 2x65 funtów= 130)
Placisz kaucje (zazwyczaj 200 funtów) - do "odmieszkania" na koniec kontraktu
Czekasz kilka-kilkanascie dni na interview w agencji "24.7 RECRUITMENT" - nie kazdy przechodzi
Potem czekasz kilka dni na szkolenie
Szkolenie jest NIEPLATNE - Ty nie placisz nic, Tobie tez nic nie placa
Pierwszy dzien szkolenia: wypelnianie papierów, instruktaze, filmy szkoleniowe
Drugi dzien szkolenia: kurs obslugi wózków "LLOP" + egzamin pisemny i praktyczny
Jesli zdasz dostajesz dwa dni pracy, a potem czekasz az do Ciebie zadzwonia
To co zarobisz wydajesz na bierzaco na mieszkanie i wyzywienie, nic nie odlozysz
Sama praca jest spoko, ale uklad z tymi kolesiami jest taki, ze placisz im za mieszkanie i na tym zarabiaja,
i robia wszystko, zeby Cie splukac z kasy, zeby nie bylo za co wrocic do Polski
Mieszkania sa przeludnione, na domku mieszka po 6, 7 a nawet 8 osób (normalnie powinno 5)
W pokojach po 2, 3 osoby
jak przyjezdzalem to mi mowili ze praca jest od zaraz, czekalem 2 tygodnie na interview
potem dlugo na szkolenie, a roboty i pieniedzy bylo tyle co kot naplakal.
jak wyjezdzalem to kolejna grupa 11 osob szla na interview
Ja ucieklem z tamtad po 5 tygodniach za pozyczone pieniadze
Uwazajcie na nich
Jak bede mial chwile czasu to podam wiecej szczególów
pytajcie - postaram sie odpowiedzec
OSZUKANY

gagulka1
1
#2227.10.2011, 14:00

witam godz temu gotowa bylam wsiasc w samolot a mieszkam w grecj pracowalam w hotelu ale juz po sezonie i prca dopiero az za rok.Znalazlam prace w magazynach sainsberry i bardzo spodobala mi sie ta oferta pomyslalam ze to czego szukam zadzwonilam na podany numer komorkowy dzisiaj 27 10 2011 i pewien mezczyzna ktory odebral powiedzial mi ze ogloszenie aktualne tylko do poniedzialku wiec w goraczkowym szale zaczelam dzwonic po biurach zapytac o bilet w ogloszeniu pisalo ze dijazd do londynu wystarczy ze do birmingham ktos mnie dowiezie z tej firmy ale pan z ktorym rozmawialam prosil abym przyleciala bezposrednio do nich a nie do londynu chyba na samo szczescie nie znalazlam biletunajblizszy byl do lanncaster i to doiero na wtorek potem zaczelam czytac komentarze na temat tej fabryki i zaszokowalam sie trudno poszukam czegos innego ale ciesze sie ze mnie nie oszukali pozdrawiam wszystkich

ArekWis
6 122
ArekWis 6 122
#2327.10.2011, 14:28

Jeśli choć jedna osoba sie nie dała nabrać to juz znaczy ze temat zrobił swoje.

alicja40
1
#2412.06.2012, 16:46

Byłam z tego ogłoszenia czekałam 5 tygodni na prace.Byłam głodna i zrezygnowałam.To zakłamani kryminalisci ograbiaja ludzi z godnosci i honoru.Odradzam tam jechac.

Worcester
6
#2513.06.2012, 07:23

Witam wszystkich .

Reprezentujemy organizacjé Friends of Worcester i poszukujemy osób oszukanych w ten sposób przez w/w panów . Z wiadomych nam informacji wiemy , że oszukali oni setki Polaków .
Zwracamy się do was z apelem pomóżcie nam poprzez kontakt określić liczbę ludzi oszukanych .
Pan Komsta jest dodatkowo poszukiwany przez Polski wymiar sprawiedliwości
http://www.poszukiwani.policja.pl/p...
W danym momencie staramy sie pomagać ofiarom dzialalnosci w/w panów tu na miejscu w Worcester i to przerasta nasze możliwości , pragniemy jak najszybciej zakonczyc ten proceder i uchronic inne potencjalne ofiary .
Prosimy was o kontakt wszystkich oszukanych !!!
[email protected]
faceofworcester -profil na facebook
2865597 - gg

poirytowana
6
#2624.09.2012, 11:17

witam was wszystkich...... aszczegolnie pana od tak zwanej grupy dla polakow......... mam pare slowwwwww i te slowa kieruje dla was wszystkich............
po :
1 decydujac sie na wyjazd do pracy za granice.... nie nalezy : 1) myslec ze to bedzie jakos i wszystko sie ulozy,2) trzeba znac jezyk angielski..... nawet jesli komunikatywnie to napewno trzeba powiedziec cos o sobie (jak sie nazywasz , ile masz lat, co chcesz robic w anglii, co robiles wczesniej i jakie masz doswiadczenie, itp) a nie liczyc do 5 i yes i noooo.....3) poczytac przed wyjazdem o tym co sie dzieje w uk( mieszkam tu juz 6 rok i jest zarypiscie ciezko..... praca nie jest latwa a wrecz okropnie trudna , jesli sie juz przejdzie jakiekolwiek testy........ to napewno trzeba przejsc przeszkolenie... nikt nam nie zaplaci za to) z praca jest coraz ciezej ale trzeba byc tworczym i zaprzec sie samemu w sobie...nikt nie da ci pracy bez spotkania z toba i rozmowy na jakikolwiek temat przewaznie na temat twojego doswiadczenia... moze sie tez okazac ze ktos patrzac na ciebie stwierdzi ze mimo ze znasz super angielski i zdales wszystkie testy nie podobasz mu sie i cie nie wezmieproste ma taka wladzeeeeeee i juz.. wielu z nas tu mieszkajacych napewno choc raz z czyms takim sie spotkalo...........4 pamietac ze tam( czyli w uk) sie bedzie z dala od rodziny i nikt ci nie pomoze..... i w koncu ludzie w zwiazku z tym ze laskawie przybywacie do uk nikt nie bedzie klekal przed wami i calowal po nozkach.........proste napewno natraficie na ludzi ktorzy beda wam chcieli pomoc ale czesto moze sie to okazac platna usluga w mysl nie m,a nic za darmo...........pomoc w tlumaczeniu czegos moze byc odebrana jako pomoc tlumacza platna jak najbardziej a podwozka lub dwoz na lotnisko lub pracy jako oplata paliwowa........ macie swoj rozum czytacie co sie dzieje z kazdej strony i za i przeciw...... nie dajcie sie poniesc.. sa ludzie ktorzy potrafia wyprac wam mozg bo??????/ bo kurna ktos ma wizje probuje to rozsiac pomiedzy ofiarami losu ktore sie zjawiaja w anglii i oburzone ze nikt ich nie nosi na raczkach.... panowie z karuzeli w niemczech byli zalamani ze musza placic za prad?????/ masakra jak ktos mogl ich o to poprosic a ze on przyjechal tu bez jezyka i zamiast za prad to wolal sie upic to juz jest spoko bo mu sie to z rozpaczy nalezy?????? masakraaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie wy macie rozum.... przyjechac do uk i wymagac cudow bez jezyka i checi do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak lepiej byc ofiara i juz... nice mi pomagaja..... a jesli chodzi o Pana ktory zajmuje sie tzw pomoca ofiarom......... panie kochany przestan pan obrazac ludzi...... zworc Pan uwage ze ludzie ktorzy wiedza ze pan im pomoze poprostu spacjalnie ida do tych jak Pan mowi oszustow na pokoj nie mieszkajac tam jednak( Pan o tym wie i przyzwala na to) po to bo pan im zalatwi wszystko i jeszcze moze jak nam sie uda i pan sie pokreci tam czy tam oddadza nam wszystkie pieniadze jakie i tak juz nam sie nie naleza....( mieszkalismy podpisywalismy i takie tam).... pomagaj pan ludziom oszukanym a nie wygodnie sprytnym... znam wielu ludzi ktorzy od tych panow wynajmowali mieszkanie , dom i nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie mieli takich problemow... jedynym warunkiem bylo to ze musza placic na czas za mieszkanie........ i gdzie tu problem????????? a pan jak czesto sie spoznia z czynszem???? pewnie nigdy i dlatego nie ma pan takich przebojow jak ci wszyscy oszukani...... wieccccccccccccccccccc KOCHANI REKAWY W GORE I DO DZIELA WSZEDZIE MOZNA ZYC JAK NALEZY ...NIE SPOTKASZ OSZUSTA KIEDY SAM BEDZIESZ UCZCIWIE ZYL POZDRAWIAM.... A I JESZCZE JEDNO... WORCESTER TO PIEKNA MIEJSCOWOSC I PRACY JEST TU NIEWIELE...... ZAPRASZAMY ALE TYLKO TYCH Z GLOWA NA KARKU ...... MILEGGO DNIA

Worcester
6
#2730.09.2012, 11:20

He he , a pani znów tu wygląda na to , że coraz bardziej skaniam sie ku temu by powiedzieć , że kolejny Polak czy Polka mają niepochamowaną chęć dopierdzielić od dupska strony tym którzy napradę potrzebują pomocy . Ze pani było ciężko i nikt wam nie pomógł powinniście mieć żal do samych siebie bo podstawowym obowiązkiem jak wielu już wiadomo jest nauczyć się jezyka kraju do którego się przyjechało i wywalczyć należne prawa , a nie bidolić jak wy po portalach . W tym momencie pani zamiast ostrzegać ludzi by nie przyjeżdzali do Worcester bo to jest temat tego forum TROLUJE tu na temat możliwości kupienia dział ki na księżycu przez Allegro .Nasza organizacja w widoczny sposób pomaga ukrucić ten proceder kóry dzieję się w naszym mieście , a wy właśnie wiecie i nic absolutnie nic nie robicie poza smianiem sie z naiwnych Polaków .
Postawcie się w ich sytuacji , a nie wywalacie pierdoły ludzi którzy przez działalność tej grupy poszli w alkocholizm i zostali bezdomni . Może żal wam d... sciska ze walczycie o socjalne mieszkanie zamiast jak sie juz wiedzie przycisnac pasa to nie z pełnym ryjem do koryta , a inni którzy wylądowali na ulicy dostali pokoje lub flaty to własnie znaczy słowo bezdomność .

http://naszestrony.co.uk/wielka-bry...

ten artykuł powstał dzieki naszej ciężkiej pracy nie pani wylewom na temat ludzi którym NALEZY sie pomoc i sa ludzie którzy ją oferują .
PRZEPRASZAM panią bardzo ze nie mielismy naszej organizacji jak potrzebowaliscie pomocy - nie jestesmy magikami .

poirytowana
6
#2801.10.2012, 08:03

witam panie Tomku...... hmmmm coz ja moge powiedziec ....... obraza pan teraz mnie ....... nie ladnie .... rozmawialismy tyle razy.............. wszystko na nic... juz nawetttttttttttttttttttttttttttttttttt zaczelam wierzyc ze zacznie pan racjonalnie wybierac tych co naprawde potrzebuja pomocy......brak mi slow.... nic dodac nic ujac widze tu ogromne luki ... jeszcze nie wiem czy w wychowaniu , czy wyksztalceniu, czy w poprostu do wspolzycia z ludzmi...... nie moge ....... brak mi slowwwwwwwwwwwwwwwwww kolejny raz powiem ...... BRAK MI SLOW... JAK BYM CHCIALA OPOWIADAC LUDZIOM O SWOIM ZYCIU ZROBILABYM TO SAMA ........ A NIE ZA PANA POSREDNICTWEM....... I NIE ZYCZE SOBIE ROBIENIA TEGO PONOWNIE...... NAWET NIE WYOBRAZA PAN SOBIE JAK WIELE LUDZ ZYLO LUB ZYJE TERAZ TAK JAK JA NA POCZATKU... WIEC MY NA FORACH WIEMY CO MOWIMY......... POMAGAJCIEEEEEEEEEEEEEEEE POMAGAJCIE... JUZ NAWETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT CISNIE MI SIE SLOWO NIECENZURALNE NA JEZYK........... JAK JUZ PANU WSPOMINALAM..... POMAGAM SAMA TYM CO POTRZEBUJA POMOCY... NIE OPISUJE TEGO I NIE AFISZUJE SIE Z TYM.... I TU CHYBA MOJ BLAD....... NIECH PAN SOBIE WYOBRAZI ZE NIE SCISKA MI NIC MOJEGO SIEDZENIA ..... BO.......................................... BYCIE NA LISCIE NA MIESZKANIE SOCJALNE TO WCALE NIE GRZECH ....... UWAZAM ZE KAZDEMU SIE NALEZY WEDLE POTRZEBY... CHOC TAK NAPRAWDE NIE PCHAM SIE TAM ZA WSZELKA CENE I TAKIE TAM......... NIECH PAN NIE PISZE O KORYCIE BO TAK NAPRAWDE TO JA JUZ NIE WIEM KTO TU SIE PCHA DO KORYTA .... NIE BARDZO JUZ ROZUMIEM O CO KANAN....... JEDNO JEST PEWNE ... POJECIE POMOCY JAK SAM PAN PISZE JEST POJECIEM RZEKA............ OSOB KTORE POTRZEBUJE PPOMOCY JEST MULTUMMMMMMMMMMMMNIE TYLKO CI LUDZIE KTORYCH PAN WYLAPUJE..... PRZYKRO MI ALE PAN JEST TYLKO CZLOWIEKIEM I NALEZY TYLKO PANU WYBACZYC TO ZE PAN MOZE SIE MYLIC ALE DOPROWADZA MNIE DO SZALU TO ZE OBRAZA PAN WSZYSTKICH................................................................... LUDZIE KOCHANI...... POLACY RODACY I CALA RESZTA ............ NIE DAJCIE SIE ZWIESC ZADNYM OBIETNICOM.... W WORCESTER NIE MA PRACY.... MIESZKA TU MNOSTWO LUDZI KTORZY SA BEZROBOTNI I WIELU Z NAS MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIU NORMALNYCH WARUNKOW DLA SIEBIE.... TU W UK JAKOS TO NIE BEDZIE JESLI NIE MASZ MIESZKANIA BO NIE PRACUJESZ TAK NAPRAWDE NIKT WAM NIE POMOZE TYLKO WYSLE WAS SPOWROTEM DO DOMU I TYLKO NA TYM STRACICIE A INNI BEDA MIELI O CZYM PISACCCCCCCCCCCCCCCC PRZY TYM OBRAZAJAC INNYCH..... ........NIE MAJAC KWALIFIKACJI I ZNAJOMOSCI JEZYKA NIE ZNAJDZIECIE PRACY W POLSCE ..... A NAPEWNO NIE MA TAKOWEJ W UK....
NIE OBRAZAM TY NIKOGO I NIE MAM ZAMIARU SLUCHAC JAK KTOS MNIE OBRAZA.... A MOJE ZYCIE PANIE TOMKU TO MOJA PRYWATNA SPRAWA.....I JA NIE POTRZEBUJE NICZYJEJ POMOCY BO WIEM NA CO SIE PIASALAM I WIEM CZEGO SIE SPODZIEWAC... WLASNA PRACA DOJDE DO WSZYSTKIEGGO...... A JESLI MOWA O MAGIKACH.................OBAWIAM SIE ZE ZA DUZO W TYM MAGIIIIIIIIIIIIIIIII I MOJE KOLEJNE ODPOWIEDZI NA PANA KIEDY TYLKO UZNAM TO ZA MAGIEEEEEEEEE ,, CZARY MARY"
KOCHANY POMOCNIKU SWIETEGO MIKOLAJA

poirytowana
6
#2901.10.2012, 08:16

chcialabym odniesc sie do paru momentow w mojej odpowiedzi.. ponioslo mnie..... potrzebujacych jest wielu..... rozumiem..... nie mozemy wybierac...... chodzilo mi i o racjonalne wylapywanie tych prawdziwie potrzebujacych..... ja osobiscie znam paru ktorzyw w zamian za mieszkanie oszukuja pana ... wspominalam panu juz wiele razy... zarabiajac 300na tydzien ....... oficjalnie mieszkajac u znajomych lub rodziny...... a zglaszajac ze mieszka sie calokwicie gdzie indziej i z boku sie smiejac bo pan G nam zalatwi wszystko to co to jest?????? przepraszam??????? naciagactwo i czary mary panie ..osob potrzebujacych pomocy jest multummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a nie tylko ci potrzebuja pomocy ktorych pan wylapuje....... sorki....... nie obrazam pana tylko probuje naswietlic sprawe osoby z boku............. ja nie pcham sie nigdzie choc chcialam jak juz wspominalam mialam ochote na pomoc w Stowarzyszeniu Polonii.... i co teraz........ dobrze ze tego nie zrobilam... sam pan wie o czym mowai co teraz......... czy w koncu bedzie pan w stanie przeproscic za obrazy i zacznie pan wylapywac oszustow........................ sluze pomoca w otwieraniu oczek ale nie jestem w stanie zrobic tego za wszelka cene ............... i tak na sile ... sorki nie potrafie......

Worcester
6
#3001.10.2012, 16:05

Jak pani zauważyła lekko panią poniosło .
Dla wszystkich zainteresowanych w sprawę --- Nigdy nikomu nigdy nie zalatwilem mieszkania bo nie lezy to w mojej mocy jedyne co sie nam udalo zalatwic to darmowe wyzywienie dzieki lokalnym instytucjom i hojnosci lokalnych polskich sklepów .
Nikt nigdy zaznaczam NIGDY nie otrzymał od nas , żadnej najmniejszej szansy na mieszkanie czy flat jedynie co mozemy w tej chwili zaproponowac to namiot bo jeszcze jest okres wiosenno letni , w innym okresie proponuje schroniska dla bezdomnych i wyzywienie jak nie jest pani pewna swej wypowiedzi zapraszam do kontaktu osobistego gdzie zdam pelen raport z poczynan jakie dokonalismy w tej sprawie .

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm