Do góry

bystry slusarz wanted

Temat zamknięty
wedkarz
149
wedkarz 149
02.09.2010, 09:25

potrzebuje bystrego/myslacego fachowca,ktory potrafia wykonac UCHWYT do anteny satelitarnej-zmieniajac dotychczasowy sposob mocowania anteny do BALUSTRADY BALKONU-z czterech srub - na jedna,duza,umieszczona centralnie.

mojasatelita
2
#102.09.2010, 09:43

zadzwon 07523400234 rozwiazanie od reki pros Marcina :-
)

wedkarz
149
wedkarz 149
#202.09.2010, 09:45

jestes pewien,ze da rade?

wedkarz
149
wedkarz 149
#302.09.2010, 10:22

rozwiazanie od rek- to mozna,ale na drut.Ja potrzebuje kogos takiego,kto sie tego podejmie,ale jednoczesnie od tego kogos musze miec gwarancje,ze nastepnego dnia moja antena nie spadnie komus na glowe.Dlatego napisalem: bystry/myslacy.Jak masz maila tego Marcina tomi podaj,skontaktuje sie z nim,przesle nawet zdjecia tego uchwytu do anteny.To musi byc zrobione profesjonalnie,a nie po szkocku.

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#402.09.2010, 10:32

W tym kraju jest taki problem, ze jak ktos jest bystry to siedzi w biurze (lub sie szlaja offshore) i zbiera 50k+.

ten kraj cierpi na brak bystrych ludzi....

wedkarz
149
wedkarz 149
#502.09.2010, 11:07

nie,nie masz racji,mnostow tu nas-bystrych Polakow,ktorzy wcale nie musza pracowac "od razu w biurze,przez jakies szemrane agencje...ale w biurze ..Pany",wiec jak kogos takiego nie znasz,to nie zabieraj glosu,dobrze?dzieki za zrozumienie .

Tomek_S.
459
Tomek_S. 459
#602.09.2010, 12:10

Zgadzam sie calkowicie z Kontem Niejawnym ;-) Jak tu zadzwonisz do sklepu to udziela ci albo blednej odpowiedzi albo nie udziela wcale bo nie sa bystrzy. Jak ktos oblatany i myslacy to szybko znika z takiego stanowiska i idzie do gory.

Tomek_S.
459
Tomek_S. 459
#702.09.2010, 12:11

a bystry Polak do takiej instalacji z cala pewnoscia sie trafi bo nie bedzie znal jezyka angielskiego...

wedkarz
149
wedkarz 149
#802.09.2010, 12:37

a po kiego diabla znac do takiej pracy jezyk,skoro i tak wracasz do domu z zarobionymi pieniedzmi?Znam takich,ktorzy znaja jezyk a juz na walizach siedza,bo pracy dla takich "specow" na Wyspach brak.

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#902.09.2010, 12:42

wedkarzu, jest to ogolnodostepne forum, wiec nie masz prawa zabronic mi zabierania glosu.

Tak, masz racje, jest duzo bystrych ludzi, ktorzy moga ci dokrecic srubke, ale nie beda mogli zajmowac odpowiedzialnego, dobrze platnego stanowiska. Nie wiem o co ci chod, kiedy piszesz "szemrane agencje"?
Prawda jest taka, ze duze firmy rekrutuja tylko przez agencje, ale zatrudnionym sie jest bezposrednio. Agencja dostaje "dole" od lba i kazdy jest szczesliwy.

Ale nawet ty nie zauwazyles, ze podbilem twoj temat, przez co wiecej osob go moglo zauwazyc.
Typowe podejscie slowianina, rownac w dol, dokopac za przysluge....

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#1002.09.2010, 12:44

#8 tak, masz racje.
I tak wracam do domu z zarobionymi pieniedzmi.

A domem nazywam pewne miejsce w Aberdeenshire.

wedkarz
149
wedkarz 149
#1102.09.2010, 12:59

bez sensu,dalsze pisanie na tym forum nie ma sensu.

Tomek_S.
459
Tomek_S. 459
#1202.09.2010, 13:23

hipokryta!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis