Do góry

Kult w Edinburghu

Temat zamknięty
live.planet
256
03.06.2010, 17:17

Zapraszamy wszystkich na koncert zespolu Kult, ktory odbedzie sie
w piatek 8 pazdziernika w Liquid Room.

Drzwi otwieramy o godz. 7pm
a koncert rozpocznie sie ok 7.30-7.45.

Profil nieaktywny
Beton_Gawel
#103.06.2010, 17:27

znowu kult

karpio30
2 144
karpio30 2 144
#203.06.2010, 17:58

dokladnie znowu kult

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#303.06.2010, 23:41

To Kazik S. jeszcze zyje??;P

Ktos sie orientuje kiedy Liquid Room otwieraja?? Slyszalem cos o czerwcu? Na ich stronie cisza...

pypcio
611
pypcio 611
#403.06.2010, 23:49

zajebista imprezka byla w perth:)

info do pary ktora robila nam zdjecia z kazikiem po koncercie: MY CHCEMY TE FOTKI:)

iwo
7 761
iwo 7 761
#504.06.2010, 17:25

17 lipca otwarcie razem z finnegans wake

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#604.06.2010, 18:04

co Wy macie z tym Kazikiem
nieustajacy pociag

f256
4 510
f256 4 510
#704.06.2010, 18:11

#6 Bo on gra dłużej niż inni za tą samą cenę;-)

Widzę, że koncertami październik się zaczyna;-)

kamusia
749
kamusia 749
#806.06.2010, 16:45

ZNOWUUUUUUUU????????????Ludzie niech przyjedzie ktos inny co tylko Kult jest do chole...

Wkurzony_Szopen
841
#906.06.2010, 17:04

Kult od lat ma trasę październikową w Polsce, w NY, Londynie i teraz w Edynburgu. Macie pozostałe 364 dni roku, od cholery czasu by inne kapele przyjechały, widocznie wasze kapele mają was w ...

live.planet
256
#1007.06.2010, 14:18

Jest kilka dobrych grup z Polski, na ktore ustalam terminy na przyszly rok. Wiec bedzie sie dzialo:0

Tym czasem zapraszamy na KULT, ktory jak zwykle nie zawiedzie (bedzie potezna impreza) zagra tak stare, "kultowe" juz kawalki;) jak i utwory z ostatnich plyt tj. "Poligono Industrial" i "HURRA!!!" "+Karringa"

Fiszka
2 060
Fiszka 2 060
#1107.06.2010, 14:25

a te dobre grupy to niby jakie?

cropas
5 522
cropas 5 522
#1207.06.2010, 14:40

Peja + Szymon Wydra i Agnieszka Chylinska

Fiszka
2 060
Fiszka 2 060
#1307.06.2010, 14:43

Peja + Szymon Wydra i Agnieszka Chylinska

to cos jak egzotyczny tercet :]

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1407.06.2010, 14:50

i znów LR będzie napchany po sufit
ludzie, nie marudźta, Kazio fajny jest... ;P

Wkurzony_Szopen
841
#1507.06.2010, 15:33

Tak się zastanawiam, skoro ktoś nie lubi kapeli, to po co pcha się na koncert?
Nie słucham hip-hopu, więc i nigdy na Peję nie pójdę, bo i po co, nażłopać się tylko piwa?

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#1607.06.2010, 15:45

Nie moglibyscie sie wczesniej spytac????
To jest srodek moich wakacji, proponuje pzrtesunac 8 dni do przodu (na sobote, bo latwiej dojechac).

cropas
5 522
cropas 5 522
#1707.06.2010, 15:51

z calym szacunkiem dla pana kazia. pierwsza i ostatnia impreza integracyjna dla polunow w Dundee odbywala sie miedzy innymi przy muzyce Kultu. przez 20 minut spedzonych na tej zabawie poczulem sie jak na green poincie gdzie pani mariola od 20 lat marzy o tym, ze spotka Kejwina Kostnera w jej salonie fryzjerskim dla polunow.

Wkurzony_Szopen
841
#1807.06.2010, 16:00

Bo problemem nie jest kapela, tylko ludzie, walą na każdy koncert co by nie grało, byle grało po polsku. Tak jak majówki w PL, szli by się nawalić.

Fiszka
2 060
Fiszka 2 060
#1907.06.2010, 16:52

Kazek to i na dozynkach przygrywa bez zenady

Profil nieaktywny
ZbyszekzPlebani
#2007.06.2010, 17:00

nie ma to jak stary dobry Kult

jak zanuce pare hicioruw takich jak:

''berlin zachodni'' ''załuz czapke skinie" czy "najlepsza w klozecie jest milosc na swiecie"

to fani wielkie zdziwko...

ach ci sezonowcy...

live.planet
256
#2115.07.2010, 16:38
marcindj80
1 490
marcindj80 1 490
#2215.07.2010, 16:44

live! planet
03.06.10, 17:17

Zapraszamy wszystkich na koncert zespolu Kult, ktory odbedzie sie
w piatek 8 pazdziernika w Liquid Room.

Drzwi otwieramy o godz. 7pm
a koncert rozpocznie sie ok 7.30-7.45.

TAK KRÓTKO BĘDĄ GRAĆ ???? ;-)

Sqniek
33
Sqniek 33
#2315.07.2010, 17:20

Rewelacja:) A wiadomo po ile orientacyjnie bilety beda?

Szkoda ze to dopiero w pazdzierniku.. A moze ktos wie o jakis fajnych koncertach w najblizszej przyszlosci..?

pastor
64
pastor 64
#2415.07.2010, 17:30

18,50 na ticketmaster juz sa do kupienia ,
szkoda ze do października trzeba czekać , ale warto jeszcze nigdy Kazik nie zawiódł na koncercie

live.planet
256
#2515.07.2010, 18:09

male poprawki:

drzwi otwieramy o 6.30

a Kult bedzie gral od 7.30 do 10pm (2.5 godziny!)

live.planet
256
#2615.07.2010, 18:16

bilety na:

ticketmaster.co.uk,
ticketweb.co.uk

oraz na dniach pojawia sie w:

Ripping Records
91 South Bridge
Edinburgh

TICKETS SCOTLAND LTD
239 ARGYLE ST.
GLASGOW

TICKETS SCOTLAND LTD
127 ROSE ST.
EDINBURGH

oraz w najlepszych polskich sklepach w Edinburghu i okolicach:)

live.planet
256
#2724.07.2010, 01:42

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=140374599315457&ref=mf

live.planet
256
#2828.07.2010, 14:35

Bilety pojawia sie w sklepach do poniedzialku 2-ego sierpnia.

w cenie £18.50 + £1.50 BF (prowizja od sprzedazy)

Bilety zostana wycofane z wiekszosci sklepow 2 dni przed koncertem.
warto kupic w przedsprzedazy, bo w dniu koncertu beda po £25

live.planet
256
#2912.08.2010, 00:39
kij
30
kij 30
#3012.08.2010, 08:50

wczoraj po kilkunastu piwach to kazik byl u mnie w domu ;]

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis