Jest kilka dobrych grup z Polski, na ktore ustalam terminy na przyszly rok. Wiec bedzie sie dzialo:0
Tym czasem zapraszamy na KULT, ktory jak zwykle nie zawiedzie (bedzie potezna impreza) zagra tak stare, "kultowe" juz kawalki;) jak i utwory z ostatnich plyt tj. "Poligono Industrial" i "HURRA!!!" "+Karringa"
z calym szacunkiem dla pana kazia. pierwsza i ostatnia impreza integracyjna dla polunow w Dundee odbywala sie miedzy innymi przy muzyce Kultu. przez 20 minut spedzonych na tej zabawie poczulem sie jak na green poincie gdzie pani mariola od 20 lat marzy o tym, ze spotka Kejwina Kostnera w jej salonie fryzjerskim dla polunow.
Zapraszamy wszystkich na koncert zespolu Kult, ktory odbedzie sie
w piatek 8 pazdziernika w Liquid Room.
Drzwi otwieramy o godz. 7pm
a koncert rozpocznie sie ok 7.30-7.45.