Do góry

mapy do nawigacjii

Temat zamknięty
marcin04.08.77
290
16.05.2012, 20:12

Czy w Edynburgu zajmuje sie ktoś wgrywaniem map do nawigacji sat. niemogę znaleść w ogłoszeniach , może ktoś ma jakieś namiary ?
dzieki !

marcin04.08.77
290
#116.05.2012, 20:20
marcin04.08.77
290
#217.05.2012, 05:53

podbijam pytanie

Kosynier
12
#317.05.2012, 14:30

Czesc

Chetnie pomoge. Ostatnio wgrywalem mapy do TomTom go520, najnowsze.

marcin04.08.77
290
#417.05.2012, 18:01

Kosynier może jakiś kontakt -
moj adres [email protected]
dzięki

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis