Czy w Edynburgu zajmuje sie ktoś wgrywaniem map do nawigacji sat. niemogę znaleść w ogłoszeniach , może ktoś ma jakieś namiary ? dzieki !
?
podbijam pytanie
Czesc
Chetnie pomoge. Ostatnio wgrywalem mapy do TomTom go520, najnowsze.
Kosynier może jakiś kontakt - moj adres [email protected] dzięki
Czy w Edynburgu zajmuje sie ktoś wgrywaniem map do nawigacji sat. niemogę znaleść w ogłoszeniach , może ktoś ma jakieś namiary ?
dzieki !