Do góry

Saughton skatepark

Temat zamknięty
adamtkd
202
adamtkd 202
09.05.2012, 11:41

Jezdzi ktos moze na desce, rolkach, czymkolwiek w skateparku w Saughton?

MaxFrost
Dunfermline
2 677 63
#210.05.2012, 00:51

Swietny link Mojra, kapitalne wideo, dzieki. Big like.

adamtkd
202
adamtkd 202
#310.05.2012, 01:07

ok, to ja jeszcze raz zadam pytanie :)
Jezdzi ktos Z WAS na desce, rolkach, czymkolwiek w skateparku w Saughton?

Fajny filmik !

mojra
5 376
mojra 5 376
#410.05.2012, 23:26

hhhyh

adamtkd
202
adamtkd 202
#512.05.2012, 13:26

To nikt nie jezdzi? Potrzebuje zrobic kilka zdjec komus kto mi troche poskacze przed obiektywem!

ewela1112
16
#613.05.2012, 17:16

cze ja mam znajomych szkotów którzy jeżdż na deskach w tym parku

adamtkd
202
adamtkd 202
#713.05.2012, 21:58

Moglbym prosic o jakis kontakt? ;)

ewela1112
16
#814.05.2012, 12:30

chcesz kontakt do mnie czy do tego chlopaka ? z tego co wiem jezdzi codziennie w tym parku

adamtkd
202
adamtkd 202
#914.05.2012, 13:40

napisz do mnie na maila- [email protected] Dzieki!!

ewela1112
16
#1023.05.2012, 11:28

cze to jest nr tel do tego chlopaka ktory jesdzi w tym parku na desce :07955686702 rozmawialam z nim takze mozesz do niego dzwonic

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis