Jezdzi ktos moze na desce, rolkach, czymkolwiek w skateparku w Saughton?
http://www.youtube.com/watch?v=TAmt...
Swietny link Mojra, kapitalne wideo, dzieki. Big like.
ok, to ja jeszcze raz zadam pytanie :) Jezdzi ktos Z WAS na desce, rolkach, czymkolwiek w skateparku w Saughton?
Fajny filmik !
hhhyh
To nikt nie jezdzi? Potrzebuje zrobic kilka zdjec komus kto mi troche poskacze przed obiektywem!
cze ja mam znajomych szkotów którzy jeżdż na deskach w tym parku
Moglbym prosic o jakis kontakt? ;)
chcesz kontakt do mnie czy do tego chlopaka ? z tego co wiem jezdzi codziennie w tym parku
napisz do mnie na maila- [email protected] Dzieki!!
cze to jest nr tel do tego chlopaka ktory jesdzi w tym parku na desce :07955686702 rozmawialam z nim takze mozesz do niego dzwonic
Jezdzi ktos moze na desce, rolkach, czymkolwiek w skateparku w Saughton?