Do góry

Zlobek!

Temat zamknięty
margot
36
margot 36
02.09.2010, 23:10

Jestem mama wychowujaca samotnie 19-sto miesiecznego malucha.Po dlugich poszukiwaniach znalazlam prace,ale niestety mam problem ze zlobkiem.Napiszcie prosze ile czasu zajelo Wam poszukiwanie zlobka?A moze opiekunka.Jak szukaliscie?Moze jakies wskazowki?Z gory dziekuje!!!!

iwo
7 761
iwo 7 761
#202.09.2010, 23:12

szybko na pozatku nie na wszystkie dni i trezba byllo sie gimnastykowac,ale nie powinnas mie problemu

margot
36
margot 36
#302.09.2010, 23:17

dzieki Iwo.Na poczatek zaczynam prace 3 dni w tygodniu,ale slyszalam glosy,ze szuka sie nawet 10 miesiecy i troche sie przerazilam.

margot
36
margot 36
#402.09.2010, 23:19

Trudno jest szukac zlobka jak nie ma sie pracy,a jak praca jest to problem ze zlobkiem i co tak bedzie w kolko.Nie usmiech mi sie siedzenie w domu i czekanie tylko na zasilki.

margot
36
margot 36
#502.09.2010, 23:49

pewnie gdybym napisala "benefity pomozcie" to wpisow byloby ze 30 i wszyscy spelnieni w Szkocji nawrzucali by mi od beneficiary,a ze chodzi o zlobek to Iwo sie odezwala i koniec.Dzieki za pomoc!

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#602.09.2010, 23:53

a co tu wiecej napisac? jedyna wskazowka to znajdz wszystkie w okolicy i dzwon po kolei.

nie sugerowalbym sie cena, widzialem juz poshowe przy meadows za ponad osiem stowek, ktore byly w piwnicy a 'ogrodem' okazal sie kawalek betonowego podworka 2x4 metry ze zjezdzalnia. ;)

iwo
7 761
iwo 7 761
#703.09.2010, 00:00

jezeli mieszkasz w okoliy to polecAm

baby rainbow na gilmore place

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#803.09.2010, 00:01

heh, z okna ich widzialem kiedy tam mieszkalem jeszcze. :)

rodzynek74
1 997 31
rodzynek74 1 997 31
#903.09.2010, 08:51

Przy szukaniu możesz skorzystać z tej strony http://www.scottishchildcare.gov.uk...
Powodzenia!

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#1003.09.2010, 09:27

i nie dzwoń tylko idź zapukaj do tych przedszkoli, które wybierzesz - czasami od razu zaproszą do zwiedzenia, czasem umówią na oprowadzenie trochę później, w każdym razie jak dzwoniłam nigdzie nie było miejsca, a jak poszłam od razu się znalazło.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1103.09.2010, 10:00

http://playdays.scottishnurseries.c... - blisko centrum i niedawno mieli pare miejsc, a jedno z najlepszych przedszkoli jakie zwiedzilem.

Abbie
229
Abbie 229
#1204.09.2010, 13:01

a w jakiej okolicy mieszkasz?

SolAngelica
1 527
SolAngelica 1 527
#1304.09.2010, 18:51

Napisalam do councilu z prosba o liste przedszkoli (tu pzredszkole i zlobek to jedno) a na netmums szukalam childminderki (zglosilo sie pelno pan) ale doszlam do wniosku ze ejdnak pzredszkole jest w moim wypadku bardziej odpowiednie (childminderka ma prawo do urlopu, chorobowwgo).... jak w przedszkolu kogos nie ma to z agnecji biora tak ze zawsze ma sie kto dzieckiem zajac. Zlozylo sie tak ze w pzredszkolu ktore mam po drodze byly miejsca i synka zapisalam. Nie bylo problemu na full time 5 dni w tygodniu. Tylko ze ja aplikowalam o miejsce w lipcu i chcialam by poszedl od wrzesnia. (to bylo rok temu... nie wiem jak jest teraz). Wyboru nie zaluje chociaz wiadomo ze nigdzie nie ejst idealnie. Od razu jak zapiszesz dziecko skladaj wniosek o childcareelement.
Jedyny problem to ze jak dziecko ma rozwolnienie to zakazuja go przyprowadzac do przedszkola przez kolejne 2 dni i czesto mnie wzywali jak sie zle poczul. Pierwsze pol roku bylo ciezkie. Duzo chorob i wirusow. Pracodawca tez nie chetnie patrzy jak sie matka zwalnia (u nas bylo ze raz ja raz maz), Ty musisz liczyc na siebie. Wez to pod uwage.

TurboDymoMan
940
#1404.09.2010, 18:53

Wpisów: 3608iwoooooooooooooooo
#7 | Wczoraj - 00:00 .jezeli mieszkasz w okoliy to polecAm

baby rainbow na gilmore place

polecam

SolAngelica
1 527
SolAngelica 1 527
#1504.09.2010, 18:57

ja polecam Careshare

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis