Do góry

ElaVedic

ElaVedic
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
ElaVedic
Zarejestrowany:
6 lat temu
Ostatnio online:
2 lata temu
Wpisy:
31
Otrzymane lajki:
14
Znajomi:
1
Administrowane grupy:
2
Grupy:
8

Opcje

Coś o mnie

Trener rozwoju osobistego i duchowego metoda Colina Tippinga, przewodnik duchowy, doradca życiowy, Mistrz bioenergoterapii, wizjonerka, Nauczyciel Vedic Art, malarka duszy, masażystka Lomi Lomi Nui, Wróżka/jasnowidz

Duchowością, ezoteryką, psychologią i parapsychologią interesuje i zajmuje się od dziecka, a praktykuje od ponad 15 lat. Interesuje się niezwykle złożoną naturą człowieka oraz mechanizmami i schematami zachowań ludzkich.

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty, zabiegi bioterapeutyczne, wykonuję masaż Lomi Lomi Nui, oczyszczam energetycznie aurę, wyrównuje energie i prace czakr, uruchamiam mechanizmy życiowe i obronne organizmu, dobieram indywidualnie suplementy i zioła, wróżę, prowadzę terapię umysłu i emocji.

W swojej pracy w zależności od potrzeby wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu duchowości, Radykalnego Wybaczania, bioenergoterapii, malowania intuicyjnego Vedic Art oraz masażu energetycznego Lomi Lomi Nui.

Głównie skupiam się na człowieku, na inspiracji i wydobyciu jego potencjału , poprzez uwalnianie uwiezionej energii w ciele, zamianie energii z pozycji ofiary i przekształceniu jej w energie miłości, radości, kreatywności i działania z lekkością oraz rozbudzeniu intuicji, która staje się motywacja do życia w zgodzie z własnym powołaniem i pragnieniem duszy.

Dla chętnych stawiam karty Osho Zen Tarot i za ich pomocą potrafię odczytac przekaz, zasugerować najlepsze rozwiązanie problemu i dalszej drogi rozwoju.

Uważam jednak, że Nasz los i Nasza przyszłość nie są przypadkowe, a prognozowanie daje Nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce Naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór w zależności od jego gotowości na zmiany.

Sądzę, że wszystko co nas w życiu spotyka dzieje się DLA Nas, a nie NAM. Wszystkie Nasze doświadczenia mają swoje uzasadnienie, a wszelkiego rodzaju problemy i porażki służą naszemu dalszemu rozwojowi.

Zainteresowania

Radykalne Wybaczanie, Vedic Art, Bioenergoterapia, Osho Zen Tarot, Masaż Lomi Lomi Nui, Ustawienia wg Berta Hellingera, Silva Ultramint, Dusza czlowieka, ezoteryka

Muzyka, którą lubię

wszystko co jest delikatne i mile dla ucha :-)

Ulubione programy TV

BRAK nie ogladam TV

Ulubione filmy

Zielona mila, Bezsennosc w Seattle, Gladiator, Hary Poter, Wladca Pierscieni, Wejscie Smoka, Pretty Woman, itp.

Ulubione książki

Radykalne Wybaczanie, Rozmowy z Bogiem, Secret, The Journey itp.

Ulubione cytaty

....."- Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek słyszał, dotykał, smakował czy wąchał mózg pana profesora? Wygląda na to, że nikt. A zatem zgodnie z naukową metodą badawczą, jaką przytoczył pan Profesor wcześniej, można powiedzieć, z całym szacunkiem dla pana, że pan nie ma mózgu, panie profesorze. Skoro nauka mówi, że pan nie ma mózgu, jak możemy ufać pańskim wykładom, profesorze?
W sali zapada martwa cisza. Profesor patrzy na studenta oczyma szerokimi z niedowierzania. Po chwili milczenia, która wszystkim zdaje się trwać wieczność profesor wydusza z siebie:
- Wygląda na to, że musicie je brać na wiarę.
- A zatem przyznaje pan, że wiara istnieje, a co więcej - stanowi niezbędny element naszej codzienności. A teraz panie profesorze, proszę mi powiedzieć, czy istnieje coś takiego jak zło?
Niezbyt pewny odpowiedzi profesor mówi
- Oczywiście że istnieje.Dostrzegamy je przecież każdego dnia. Choćby w codziennym występowaniu człowieka przeciw człowiekowi. W całym ogromie przestępstw i przemocy obecnym na świecie. Przecież te zjawiska to nic innego jak właśnie zło.
Na to student odpowiada:
- Zło nie istnieje panie profesorze, albo też raczej nie występuje jako zjawisko samo w sobie. Zło jest po prostu brakiem Boga. Jest jak ciemność i zimno, występuje jako słowo stworzone przez człowieka dla określenia braku Boga. Bóg nie stworzył zła. Zło pojawia się wmomencie, kiedy człowiek nie ma Boga w sercu. Zło jest jak zimno, które jest skutkiem braku ciepła i jak ciemność, która jest wynikiem braku światła......"