Do góry

Brytyjscy i polscy ekstremiści jednoczą siły. „To wyraz desperacji”

Polak jest jednym z najgroźniejszych działaczy skrajnej prawicy na Wyspach – głosi „State of Hate”, kompleksowy coroczny raport o brytyjskim eksremizmie. Mowa o Arkadiuszu Rzepińskim, zamieszkałym w Londynie przywódcy brytyjskiej frakcji Narodowego Odrodzenia Polski, organizacji opowiadającej się m.in. przeciwko mieszaniu się ras i integracji w ramach Unii Europejskiej. „Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata” – głosi program organizacji, do której należy Polak z Londynu. Raport „State of Hate” nazywa NOP „nazistowskim gangiem”.

Z kolei w środku lata brytyjska prasa informowała: „Zbiry z Narodowego Odrodzenia Polski rozdają żywność i ubrania bezdomnym, a tak naprawdę prowadzą akcję rekrutacyjną. (…) Armia najbardziej niebezpiecznych neonazistów w Europie propaguje nienawiść do innych ras wśród bezdomnych na terenie katolickiej misji w Glasgow”. „Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata” – głosi program organizacji, do której należy Polak z Londynu.

Polski radykalizm rozlewa sie na Wyspy

Według organizacji pozarządowej Hope Not Hate, która co roku przygotowuje raport o brytyjskim ekstremizmie, aktywnych działaczy NOP-u ma być na terenie Wielkiej Brytanii około stu. Sami działacze NOP-u w UK, w tym Rzepiński, odmawiają podania liczb. Głównym obszarem aktywności polskich narodowców jest Manchester i południowa część Zjednoczonego Królestwa, głównie Londyn. Hope Not Hate podaje, że to polscy neofaszyści w 2014 roku zaatakowali uczestników festiwalu muzycznego w londyńskiej dzielnicy Tottenham. Ranny został wtedy bawiący się na imprezie Polak, który próbował powstrzymać napastników.

W ostatnim czasie aktywiści NOP-u coraz śmielej wchodzą na teren Szkocji. Pierwszy raz mieli pojawić się w Glasgow już w 2016 roku. Wówczas pomagali jednak szkockim neofaszystom w prowadzeniu banku żywności „tylko dla białych”. Tego lata postanowili działać już samodzielnie, pomagając osobom wybranym ze względu na kolor skóry.

Tymczasem Szkocka Policja pytana o komentarz w sprawie umywa ręce. Na nasze zapytanie, czy funkcjonariusze z Glasgow i okolic byli świadomi wzmożonej aktywności polskich narodowców z NOP w ich regionie lub czy planują śledzić ich działania w przyszłości, otrzymaliśmy zdawkową odpowiedź rzecznika prasowego policji: „Informowaliśmy już, że Szkocka Policja nie ma raportów na temat działalności czy przestępstw tej organizacji. Nie mamy w tej sprawie nic do dodania”.

Alians polskich i brytyjskich organizacji prawicowych nie jest jednak niczym nowym i trwa w najlepsze już od kilku lat. W przeszłości NOP współpracował m.in. z British National Party i (zdelegalizowaną już) National Action. Do wspólnych marszy zapraszali Polaków przed ponad rokiem członkowie ultraprawicowego ugrupowania North-West Indifdels. Na profilu NWI na Facebooku można było znaleźć wpisy poparcia ze strony polskich organizacji radykalnych, a po internecie krążyły plakaty w języku polskim zapraszające na marsze.

Brytyjczycy wyciągają ręce do Polaków

Obecnie intensywny werbunek wśród Polaków prowadzą z kolei przedstawiciele najsłynniejszej prawicowej partii politycznej w Wielkiej Brytanii – Britain First. Liderzy ugrupowania już od dwóch lat publikują na YouTube filmiki werbunkowe skierowane do Polaków – pierwszy pojawił się w styczniu 2016 roku. BF zapraszało w nim Polaków do udziału w ich antyimigranckim marszu. Natomiast tuż przed ubiegłorocznymi wyborami na burmistrza Londynu, które wygrał zresztą muzułmanin Sadiq Khan, wiceszefowa ugrupowania Jayda Fransen w nagranym do Polaków przesłaniu mówiła: „Britain First rośnie w siłę dzięki wsparciu wielu polskich członków i aktywistów”. BF od pół roku bezskutecznie próbuje też sprowadzić na Wyspy polskiego narodowca i byłego księdza Jacka Międlara. Britain First od pół roku bezskutecznie próbuje sprowadzić na Wyspy polskiego narodowca i byłego księdza Jacka Międlara.

Ilu Polaków wstąpiło do BF? Trudno to ustalić. Na Facebooku istnieje profil Britain First Polska. Członkowie ugrupowania mówią o sobie, że są polską filią BF. Mariola Grzędziel Smith z zarządu Britain First Polska poinformowała nas, że liczy ona 21380 członków. – „Tyle osób zadeklarowało udział w akcjach. Nie będziemy ujawniać ich personaliów, ale mamy maile i deklaracje płacenia składek. Nie mamy problemów z rekrutacją. Setki ludzi zgłosiły się same, tak samo jak setki Polaków dobrowolnie dołączają do nas podczas manifestacji”.

O wysokim zainteresowaniu akcjami polskich radykałów informował nas też Rzepiński. Zapewniał, że różne dorywcze akcje prowadzone w Londynie, głównie w polskiej dzielnicy Ealing, spotykają się z życzliwością przechodniów i pytaniami o możliwość dołączenia do organizacji.

Obecność skrajnej polskiej prawicy jest też widoczna na oficjalnych wydarzeniach organizowanych w Londynie i okolicach ku pamięci polskich żołnierzy. Jak zapewniają ich uczestnicy, niejednokrotnie po zakończeniu oficjalnej części spotkania zakapturzeni narodowcy odpalają race i świętują po swojemu.

Popyt, podaż i walka o zasoby

Alians polskich i brytyjskich nacjonalistów może się wydawać co najmniej paradoksalny. Ci pierwsi zdają się głosić idee ultrapatriotyczne, mimo że sami opuścili ojczyznę, ci drudzy od dawna nie kryją sprzeciwu wobec dalszego przyjmowania imigrantów do UK. A tak się składa, że najwięcej pochodzi ich z Polski. Według ostatnich Danych ONS jest ich w UK już ponad milion. Międzynarodowy flirt prawicy da się jednak zrozumieć. Profesor Nigel Copsey z centrum badań nad faszyzmem Uniwersytetu Teesside, tłumaczy, że organizacje typu NOP szukają kontaktu z lokalnymi grupami celem „nauczenia się czegoś od siebie i wsiąknięcia w nowy grunt”.

Dr Michał P. Garapich, antropolog społeczny z University of Roehampton oraz współpracownik Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego twierdzi natomiast, że w przypadku poparcia polskich nacjonalistów dla Britain First chodzi także o podkreślenie koloru skóry: Postawa polskich nacjonalistów na emigracji wynika z faktu, że w strukturze rynku pracy, czy mieszkaniowej, z reguły zajmują te same pozycje co inni imigranci, zwłaszcza z krajów Afryki czy Azji.

W mniemaniu niektórych Polaków w UK, ma ich to fundamentalnie odróżnić od ludności kolorowej, a „przybliżyć” do białych Anglików. Postawa polskich nacjonalistów na emigracji wynika często z faktu, że w strukturze rynku pracy, czy mieszkaniowej, Polacy jako imigranci z reguły zajmują te same pozycje co inni imigranci, zwłaszcza z krajów Afryki czy Azji. Bycie rasistą i nacjonalistą jest więc sposobem na odróżnienie się i pokazanie swojej „wyższości”.

Politolog Tomek Czapiewski z Uniwersytetu Szczecińskiego liczną obecność Polaków na manifestacjach antyislamskich, a nawet antyimigranckich, tłumaczy z kolei następująco:

Z polskiej strony jest podaż, ze strony brytyjskich ugrupowań, popyt, bo faktycznie nie są one w stanie znaleźć popleczników wśród etnicznych Brytyjczyków, są wręcz poza nawiasem debaty politycznej. Chętnie więc werbują młodych sfrustrowanych chłopaków z Polski, którzy z kolei chętnie znajdują ideologiczne wyjaśnienie dla swojej agresji i niechęci.

Lęki i obawy przed obcymi, wyniesione z Polski, łączą się z faktyczną walką o zasoby z innymi imigrantami.

Komentarze 165

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#130.10.2017, 07:48

Co to yuotube? Chinski odpowiednik youtube? Ci polscy ekstremisci, cos jak yeti, nikt ich nie widzial ale podobno ich duzo jest.

bies
400
bies 400
#230.10.2017, 08:20

"najbardziej niebezpieczni noenazisci w Europie" ... poinformowaly o tym

"NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNE" media w Europie

well done panowie redaktory ... praca wykonana przelew przyjdzie ;)

sniper00
594
sniper00 594
#330.10.2017, 08:31

Neonaziści to mogą być w Niemczech tak samo jak faszyści raczej tylko z Włoch... denerwuje mnie to wrzucanie wszystkich do jednego kotła, ktoś, kto nie lubi np pewnej jednej konkretnej religijnej grupy automatycznie jest określany mianem rasisty, a przecież religia nie ma koloru skóry czy też rasy, to filozofia życia, z którą możemy się zgadać lub nie, tak samo jak nie każdy musi być lewicowy, prawicowy, demokratą, republikaninem czy zwolennikiem monarchii. Jak by Polacy masowo wstępowali do jakiegoś Brytyjskiego Ku-Klux-Klanu, to można by mówić o rasizmie, ale nie kiedy protestują przeciwko pewnym grupom społecznym, których filozofia życia ma ogromny wpływ na nasze własne życie, a została narzucona odgórnie przez rządzących i jakakolwiek krytyka tego, wiąże się z represjami ze strony państwa.Niedawno był fajny artykuł o tym, ze w UK wolność słowa jest mocno wybiórcza i póki głosisz lewicowe hasła nic ci nie grozi, gorzej, jak jesteś po prawej stronie sceny politycznej. http://www.listyznaszegosadu.pl/notatki/wielka-brytania-skrajnie-selekty...

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#430.10.2017, 08:35

to moze zeby zatrzymac nazistow z NOPu to by tak zalozyc jakas frakcje anty-nazistowska, np. STOP NOP?

@3 ale gdy nielubiacy pewnej grupy religijnej narzucaja swoj jedyny sluszny swiatopoglad innym to juz jest wszystko OK, co nie?

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#530.10.2017, 08:42

No i sie zacznie chaotic, zaraz przylezie taka jedna z druga i zaczna najezdzac na katolikow, facetow.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#630.10.2017, 08:55

Niech przylazi. Bedzie wesolo :)

bies
400
bies 400
#730.10.2017, 09:25

wesolo najprawdopodobniej ;)

MERYTORYCZNIE nie bedzie ... podobnie jak w tych cytowanych

mediach

astroman
8 080
astroman 8 080
#830.10.2017, 09:58

Ha, ha.

Polaku ! Straciłeś pół mózgu w wypadku ? Wstąp do NOP ... na emigracji. :D

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#930.10.2017, 10:29

ad 4: stop NOP to jest akcja antyszczepionkowa z tego co kojarzę;)

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#1030.10.2017, 10:35

@9 to moze NOP i STOP-NOP powinni polaczyc sily?

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#1130.10.2017, 10:37

mogliby sie nazywac NOP STOP-NOP. Albo STOP-NOP NOP.

albo mogli by sie po prostu nazywac NOPE. Lub PLOP.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#1230.10.2017, 10:39

Stop NOP NOP mi sie podoba;) HasłoL HOP, odzew: stop nop nop;)

irysh
564
irysh 564
#1330.10.2017, 10:42

Podoba mi sie pomysl biker . Pozatym , zauwazyliscie niekonsekwencje u tego nopka ? Walczy o biala polske , Kur... Z londynu! Szczyt perfidii

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#1430.10.2017, 10:44

Mnie bardziej smieszy, że walczą o wyspę bez imigrantów;) żyjąc na niej i będąc imigrantem.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#1530.10.2017, 10:45

„Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata”. Pan se zbada DNA, potem stosownie do procentów pana pocwiartujemy i wyślemy odpowiednie częsci do krajów pochodzenia;)

bus_37
Dundee
22 412 114
bus_37 Dundee 22 412 114
#1630.10.2017, 10:51

Efekt globalizacji i logistyka.

Idee wciaz te same tylko sie miejsce protestu zmienilo. Przeca jeden z drugim z NOp nie beda latac co tydzien do polski na protesty, to robia protest "zastepczy" w Londynie.

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#1830.10.2017, 11:42

"Britain First Polska" . To brzmi troszke tak jak Waffen-SS Polska.

W koncu do Wehrmahtu tez rekrutowano Polaków.

Kiedys jeszcze mnie dziwilo, ze ludzi slepi sa na ironie i hipokryzje w tym wszystkim. Teraz juz mnie to nie dziwi, po prostu wiem, ze wiekszosc ludzi po prostu nie jest .. ekhm... "dostatecznie madra".

Najlepiej ze ciagle sprawdza sie to, ze im czlowiek glupszy, tym wieksze mniemanie ma o swojej nadprzecietnej inteligencji i wyzszosci nad innymi.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#1930.10.2017, 12:15

Polacy sluzyli takze w SS, o czym polska propaganda za wszelka cene chce zapomniec :)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#2030.10.2017, 12:16

@18

to chyba nie takie proste z ta inteligencja. czesto zawyzona samoocene maja osoby zupelnie przecietne, z mocno przerosnietym ego.

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#2130.10.2017, 12:34

widzisz, wiele takich wlasnie akcji wynika wlasnie z tego ego - z silnej potrzeby czucia sie "lepszym", wyjatkowym.

haslo "Polska dla Polaków" brzmi conajmniej zabawnie w ustach polskiego emigranta w Londynie.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#2230.10.2017, 12:45

jasne. z tym ze akcje tego typu sa czesto podyktowane takze strachem przed nieobliczalnymi przybyszami z Bliskiego Wschodu i Afryki pln, ktorzy z racji wyznawanej religii marza o przejeciu wladzy tutaj i wprowadzeniu prawa shariah. Ludzie boja sie tego ze bandyci islamscy pozostana bezkarni ze wzgledu na idiotyczna polityczna poprawnosc i uciszanie ich bestialstw w mediach. Boja sie kolejnych atakow terrorystycznych ktore na pewno nastapia, pytanie tylko gdzie, kiedy i ilu ludzi zostanie zabitych w imie religii i idei.

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#2330.10.2017, 12:54

no i jedni i drudzy zabijaja w imie religii/idei.

Przez to wszystko nie wiadomo juz, kogo tu zabijac, zeby slusznie bylo.

Islamscy extremisci chca przejac wladze tutaj, bo nie podoba im sie wolnosc, rownouprawnienie, te same prawa niezaleznie od plci, pochodzenia, orientacji, przekonan. Zycie powinno byc ulozone wg "widzimisie" przywodcow religijnych i najostrzejszego prawa sharia.

Skrajna prawica chce przejac wladze, bo nie podoba im sie wolnosc, rownouprawnienie, te same prawa niezaleznie od plci, pochodzenia, orientacji, przekonan. Zycie powinno byc ulozone wg "widzimisie" przywodcow religijnych, prawo powinno byc oparte o biblie a miejsce kobiety jest w kuchni.

bus_37
Dundee
22 412 114
bus_37 Dundee 22 412 114
#2430.10.2017, 13:00

@23

No w koncu podsumowanie!

Wlasnie roznica pomiedzy skrajna prawic a barbarzynskim dalekim wschodem jest prawie zadna.

Tylko ze zadna ze stron tego nie czai, a mogliby sie dogadac i na przyklad jedna baba do kuchni jedna do haremu, jedna baba do kuchni jedna do haremu!

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#2530.10.2017, 13:02

@23

100% racji. dlatego nie popieram ani jednych ani drugich. nie sposob jednak zauwazyc ze islamisci sa o niebo (sic!) grozniejsi

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#2630.10.2017, 13:04

bez przesady, prawicowcy, jak nieciekawi by nie byli, nie wysadzaja sie i nie gwalca masowo. roznica kulturowa tez robi roznice. choc fakt, sa pewne podobienstwa, religianci to zawsze religianci, niezaleznie od tego jakiego bozka wyznaja

bus_37
Dundee
22 412 114
bus_37 Dundee 22 412 114
#2730.10.2017, 13:08

Owszem nie wysadzaja, ale maczeta chetnie przyloza. Zreszta to sa te jedynie drobne roznice techniczne (dlatego uzylem slowa barbarzyncy ze wschodu).

Jednakoz ideologia jest identyczna: niszcz i rzadz.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#2830.10.2017, 13:18

ad 23: totez nie dziwi: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1606619,1,polacy-c...

Znaczy, dziwi mocno w przypadku kobiet, ale sa rózne zboczenia.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#2930.10.2017, 13:29

Dlaczego od razu zboczenia? Uwazasz ze kazdy kto ma inne niz ty poglady musi byc od razu chory psychicznie? Zenua

Z drugiej strony nie wszystkie kobiety za zadowolone z obecnego cynicznego, hedonistyczno-konsumpcyjnego stylu zycia ktory jest tak popularny wsrod kobiet zachodniego swiata. Chrzescijanstwo dla wielu nie jest opcja, wiec kieruja sie ku innym religiom. Nic w tym dziwnego

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#3030.10.2017, 13:39

Napisałam gdzies cos o chorobie psychicznej tutaj? Każde zboczenie jest jej wynikiem? Powaznie? Nie wiem cos sie tak obruszył:)

Tak - dla mnie takie bezrozumne poddanstwo jest zboczeniem, podobnie np. jak umiłowanie do uczenia dzieci, ale to dla mnie:)

I nie trzeba przechodzić od razu na Islam jeśli sie komus nie podoba konsumpcyjno - hedonistyczny styl życia. W hardcorowej wersji można pójśc do klasztoru;) W mniej hardcorowej zyc jak się chce bez zniewolenia jakąkolwiek religią.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#3130.10.2017, 13:40

wiedzialem ze nie zrozumiesz :)

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#3230.10.2017, 13:41

Widać napisałes tak, żeby nie zrozumieć:)

harrier
9 420
harrier 9 420
#3330.10.2017, 14:11

''dla mnie takie bezrozumne poddanstwo jest zboczeniem, podobnie np. jak umiłowanie do uczenia dzieci''

Kijevna, kryj sie, bo Twoi nauczyciele sie o Ciebie pytajo. So cali czerwoni na gembach i wymachujo linijkami ;)

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#3430.10.2017, 14:15

Nie wiem czemu doprawdy - na ten rodzaj zboczenia patrzę z podziwem akurat;)

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#3530.10.2017, 16:18

Mowie, wroce za chwile i zobacze co slychac.

standard pod tematem tego typu, kazdy pitoli o czyms tam i wychodzi mlyn taki, ze szkoda nawet zabierac sie do dyskusji bo jak z goracym plackiem ziemniaczanym - cholera wie z ktorej sktrony ugryzc. No nic, poczekam az ostygnie.

Moze by w miedzyczasie, zalozyc tutaj grupe, pokrzywdzonych przez zajebiscie-w-pyte-skrajna prawice, pokrzywdzonych przez Kosciol Katolicki i jego terrorytycznych wyznawcow w wieku lat ok. 60 ktorzy krzycza "PRECZ Z ABORCJA" ?

Apropos, moze zadzwonicie o dziadkow, zapytac co tam u nich, jak zycie im mija?

Kto wie, moze wlasnie sa w trakcie wynajmowania vana albo skladania bomby z nawozu azotowego albo kupowanie nadtlenku wodoru....niby do wlosow a moze jednak to cos powazneijszego? Moze biora udzial w symposium jak udusic niewiernego rozancem?

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#3630.10.2017, 16:20

Ostroznie z nawolywaniem do tego by tworzyc grupe pokrzywdzonych przez KK i jego slugusow :P

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#3730.10.2017, 16:38

W mojej ulubionej Portugalii, sa juz pozytywne oznaki wplywow ''szariatowego ubogacenia'', np. w wymiarze sprawiedliwosci.

I to mi sie w multi kulti podoba!

Czytaj link bezbozniku:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cnn-pobil-swoja-byla-zone-za-zdrade-nie-...

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#3830.10.2017, 16:41

przeczytalem link, ale tez i artykul :P

szokujace...

ze ona go zdradzala...

to wredne babsko!

;)

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#3930.10.2017, 16:45

Zawsze mi musisz strzelic parola:)

Racja, artykul jest poprawnie sorki.

Tak, to feminazistka. Islam takie zwalcza.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#4030.10.2017, 16:46

jak widac nawet islam ma swoje jasne strony ;P

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#4130.10.2017, 16:57

Kto jest feminazistką? Kobieta, która zdradza faceta? hehe:)

Nie robaczku, to po prostu kobieta niezaspokojona, o którą mąż nie zadbał, nie potrafił sie nia zająć - tyle:)

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#4230.10.2017, 17:01

W artykule jest napisane, ze kochanek tez ja bil (razem z mezem).

Nie jest podane z jakiego powodu.

Ale jest bardzo mozliwe, ze to za poglady.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#4330.10.2017, 17:03

Kobieta moze miec jakies poglądy?;) Mówisz, że spotykała się z kochankiem, żeby o nich porozmawiac, a potem konfrontowala z pogladami męza?

Wow, pisz ten scenariusz dalej:)

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#4430.10.2017, 17:08

Musialo byc za poglady, bo nie ma info, ze kochanek dostal jakis wyrok, lub czy w ogole byl oskarzony.

A pamietajmy, ze (wnioskujac po wyroku) sedzia mogl byc pod wplywem kulturowym.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#4530.10.2017, 17:14

swiat wg neofeministki:

1) cokolwiek sie stalo, facet jest winny

2) winna jest kobieta? Nie! patrz punkt 1

3) samiec twoj wróg!

:D

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#4630.10.2017, 17:14

Zona niewierna politycznie? Na to chyba nie ma ustawy jednak;)

Taaa... a w rzeczywistości wszystko jest prostsze - sedzia pewnie sam zbił zdradzającą zonę, wiec miał wyrozumienie dla innego męża. Normalny patriarchat w rozkwicie. Przynajmniej póki nie poznamy nazwisk sprawców dramatu.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#4730.10.2017, 17:18

To akurat jest swiat według szowinistów - za wszystko obwniają kobiety, w sobie winy nie widzą żadnej. Zawsze dobrzy, zawsze święci, zawsze tip top:)

Samiec jest przede wszystkim sam swoim wrogiem, na szczescie mozna ich pominąc i zając sie męzczyznami:)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#4830.10.2017, 17:19

co za bzdury :D

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#4930.10.2017, 17:20

@47 No tak. Na cale szczescie w Islamie jest matriarchat, bo zaczynalem sie obawiac tych uciekinierow wojennych.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#5030.10.2017, 17:23

Nie no generalnie w Portugali - jak wszyscy wiemy jest Islam pełną gebą już:) Zapewne Terlikowski to obadal osobiście:)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#5130.10.2017, 17:24

myslalas moze kijewna nad kariera komika? stand up w barach i w klubach przynióslby ci niezla popularnosc i kase. mow tylko to co na emito i bedzie dobrze :D

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#5230.10.2017, 17:25

49 do 46 sorry.

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#5330.10.2017, 17:25

Pierdzielicie o kobietach to sie IWO nie pojawia. dajcie cos o Islamie.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#5430.10.2017, 17:26

Jak zwykle argumenty skończyły sie szybko, nie dziwne.

harrier
9 420
harrier 9 420
#5530.10.2017, 17:28

I to sa wlasnie zboki: faceci, ktorych rajcuje, ze jakas kobieta byla bita po glowie kijem z gwozdziami przez dwoch bandytow.

Dwa sliniace sie, zartujace na ten temat facie.

Jeden zbok, ktory wkleja z luboscia i bez zwiazku z tematem i drugi, dla ktorego bicie kobiet kijami po glowach jest jasna strona czegokolwiek.

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#5730.10.2017, 17:55

nie chce byc szowninista ale co to za kij z gwozdziami jak potrzebowala cytat "kilku szwow"??

To jest kij z gwozdziami:

Cos mam wrazenie, ze ten artykul to jak artykul o rozdzwaniu Mercedesow na pl. Czerwonym

harrier
9 420
harrier 9 420
#5830.10.2017, 18:09

Infidel, niewazne, czy to prawdziwy artykul. Bicie istoty ludzkiej po glowie nabitym gwozdziami kijem moze wywolac rozne reakcje u zwyklych ludzi: zgrozy, oburzenia, wspolczucia, litosci, gniewu, smutku... ale kiedy jest powodem do zartow (bo bita istota to kobieta, a bili dwaj mezczyzni) dowodzi zboczenia. Kazde nakrecanie sie obrazem cudzego cierpienia, scenami drastycznej przemocy itp. dowodzi zboczenia.

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#6030.10.2017, 18:17

Mnie tam baba.....znaczy sie koledze rogi przyprawila ale kijem jej nie bilem tp ja nie wiem, jakbyscie niewiedzieli ze patologia jest wszedzie....Co wy sie dzisiaj obudziliscie?

Jako dziecko widzialem piajnych ludzi lezacych w wlasnych wymiocinach, widzialem kobiety i dzieci bite, widzialem jak koles stracil zeby wybite glanem albo butelka bo komus cos tam sie nie spodobalo, grozono mi nozem i zabrano kanapke z plecaka jak do szkoly szedlem, widzialem martwych ludzi, lezacych niczym nikomu nie potrzebny smiec i totalna znieczulice.

Skad wiecie co to za historia, rownie dobrze, mogla to byc para meneli siebie i niczego nie warta, artykul o tym nie wspomni. Nie, ze sie menela bije po glowie gwozdziami...

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#6130.10.2017, 18:21

Gdzie chodziles do szkoly Infidel bo mnie tez cygan imieniem Romeo skroil z kanapki jak szedlem do szkoly. Pamietam jak dzis podbil do mnie i:"Pinc zloty albo kanapke z szynka"

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#6230.10.2017, 18:22

Kraina medalikow dworzec PKP.

Gorzej niz oboz dzungla pod Calais.

Profil nieaktywny
Nepri
#6330.10.2017, 18:25

Gdy to muzułmańskie tzw.ubogacanie kulturowe odbywa sie na siłe przy pełnym poklasku tej neoliberalnej hołoty to nie dziwnym jest wzrost popularnosci partii prawicowych w białym europejskim społeczeństwie . I nie gloryfikuje tu BF i NOP.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#6430.10.2017, 18:27

To bylo o mozliwych wplywach islamu na wymiar sprawiedliwosci w Portugalii, a Wy tu o gwozdziach. No panowie.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#6530.10.2017, 19:34

geez, harrier...

jak chłopaki powyżej udowodnili, cała ta historia jest baaardzo grubymi nićmi szyta i kupy się nie trzyma. to jakis głupi żart jest, więc sobie żartujemy. a ty, jako osoba robiąca sobie żarty ze wszystkiego i wszystkich przy każdej okazji, nagle się oburzasz? nie kupuję tego.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#6630.10.2017, 19:43

ziemkiewiczow przybywa...mowisz, ze wyrok sadu to zart? Nawet sie zgodze, ale powiedz to protestujacym, ze to sprawa fikcyjna i nie tak to wygladalo:)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#6730.10.2017, 20:03

no no, bez wyzywania od Ziemkiewiczów, bo to nieadekwatna do sytuacji obelga jest

;P

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#6830.10.2017, 20:04

Kto mu wogole te gwozdzie sprzedal, jego tez trzeba zamknac.

Jak ja bym doradzal to sprzedal bym w promocji te 9 calowe.

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#6930.10.2017, 20:04

moglo byc gorzej, mogla cie nazwac Cejrowskim

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#7030.10.2017, 20:05

o matko bosko! nie...!

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#7130.10.2017, 20:08

jesli kobieta w islamie jest wlasnoscia meza, to ten bijacy kochanek powinien byc skazany za niszczenie mienia.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#7230.10.2017, 20:09

jeśli robił to za przyzwoleniem i z pomocą męża tej niewiasty, to raczej niekoniecznie. ale generalnie masz rację

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#7330.10.2017, 20:17

Intryguje mnie rola kochanka w tym calym zajsciu. Trudno mi go tam logicznie umiejscowic.

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#7430.10.2017, 20:19

Trudno mi go tam logicznie umiejscowic.

~Sprobuj sobie wyobrazic, dwoje ludzi nago, stawiam dyche byl na dole albo daleko w tyle.

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#7530.10.2017, 20:23

ale dlaczego bil kolkiem? Kiepska byla i to wystarczylo?

A maz sie dolaczyl, bo stawiala w zlym swietle jego umiejetnosci, ze niby nie nauczyl?

Jak to mowil Kmicic: Umyslem tego nie pojmiesz.

harrier
9 420
harrier 9 420
#7630.10.2017, 20:26

60

Nie udawaj, ze nie kumasz, Infidel.

'Bite kobiety i dzieci' mnie nie smiesza, po prostu. Ba, nawet facet lany po glowie kijem z gwozdziami nie wydaje mi sie zabawny.

Jesli kiedys mi sie odmieni i zaczne wesolo rechotac na wiesc o biciu po glowie kijem z gwozdziami dzieciaka, babki, a nawet menela - uznam, ze cos zle ze mna i udam sie po porade.

pozyczona
11 676
pozyczona 11 676
#7730.10.2017, 20:44

Wiadomo, ze za zdrade, w krajach poludniowej Europy sie "z liscia" daje, w drugi kierunku romans z najlepszym przyjacielem zdradzajacego.....jakies kije nabite gwozdziami to juz gruba przesada...

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#7830.10.2017, 20:48

Jak juz ci Tomek wspomnial harrier, daj sobie spokoj z ta historia, bo ci sen z powiek spedza a taka sama historia jak ta:

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#8030.10.2017, 20:50

dobrze, ze gwozdzi nie nabil w krakowska...

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#8130.10.2017, 20:56

ad 67 - tak sie własnie zachowałeś, także mysl zanim urzadzisz kolejne żarciki i prowokacyjki, bo nie jestes zabawny, zabawne jest tylko to, że tak o sobie myślisz:)

Brawo Infidelu:) Nie odróżniasz wyroku sądu od publikacji pisemek typu FAKT? W sumie tez się mozna było spodziewać, demotów i wykopu brakuje do kompletu:)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#8230.10.2017, 20:58

nawet nie zauważyłaś że jaja sobie z tego robię :D

hehehehe

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#8330.10.2017, 21:00

Dalej Sokole uwazasz, ze ''trolowac to cza umic''...;)

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#8430.10.2017, 21:00

Nie, na kłamczuszków, hipokrytów i krętaczy sie nie zwraca zbyt wielkiej uwagi:) Dziwi cię to?

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#8530.10.2017, 21:04

''?'' umiesc za ''umic''

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#8630.10.2017, 21:06

@84

dlatego właśnie poświęcasz mi tyle uwagi i czasu?

no jasne że nie dziwi :D

słabo kijewno. słabiutko. jeśli sobie nie radzisz, to sobie po prostu odpuść, chyba że kręcą cię te klapsy które wciąż dostajesz :D

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#8730.10.2017, 21:13

Tyle? pare sekund na przeskanowanie kolejnej standartowej prowokacji:) można w ciemno pisac odpowiedzi, zawsze się zaorasz w ten sam sposób:) niczego nowego od dawna nie było. A przepraszam, było uciekanie się do kłamania, bo juz nie byłes w stanie wybrnąć:) No, ale znowu standart.

Jesli uważasz, że te dialogi zajmuja 'tyle czasu i uwagi' to współczuję, bo prawdopodpbnie wolno kminisz, czytasz i piszesz:)

harrier
9 420
harrier 9 420
#8830.10.2017, 21:14

78

Przeciez takie publikacje sa wlasnie obliczone na poklask nieempatycznej holoty. Ma byc smiesznie, ze kogos pobito czy zabito. A juz zwlaszcza jak oprawcow jest dwoch, a bita jedna. I jak maz kogos leje kijem z gwozdziami po glowie, to jest przeciez takie smieszne! Jak ta baba wyglada, taka bita - cala umazana pewnie krwia, ryczy z bolu, popuchnieta, wcale seksownie nie wyglada, taka niezadbana. Jaka smieszna, nic tylko tluc po glowie taka babe!

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#8930.10.2017, 21:21

Po 20=stu minutach tutaj

harrier
9 420
harrier 9 420
#9030.10.2017, 21:28

W ogole bici sa smieszni.

Np. jakis Polak jaki smieszny, tak go walneli, ze az umarl. I jeden zbok na emito narobil krzyku, a przeciez to kupa smiechu byla!

A jak taka babke walili kijem z gwozdziami... aaa, nie umarla? co, nie dali rady zatluc? Co, Polak niesmieszny? no jak niesmieszny, a bita babka smieszna? Aaa... babka smieszna, bo raz, ze kobita, a one sa smieszne, a po drugie z Portugalii. Aha.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#9130.10.2017, 21:42

Nie ma to jak podpite tanim winem lumpiary (emitowki na full tajma). No i te ich poglady na rzeczywista smierc rodaka, gdzie stawiaja znak rownosci z domniemanym pobiciem jakiejs tam ladacznicy (ktora moze istnieje, a moze i nie).

harrier
9 420
harrier 9 420
#9230.10.2017, 21:49

No przeciez mowie, ze rodak niesmieszny, a kobieta z Portugalii bardzo smieszna, bo byla wedlug zboka feminazistka i niewierna zona, a wiec nalezalo ja zatluc kijem z gwozdziami, zeby zbok emitowy tez mial swoja chora przyjemnosc.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#9330.10.2017, 21:51

Kobieta istnieje, sytuacja miała miejsce, wyrok zapadł, a sędzia odczytując go cytował Biblię - idź się lecz popłuczyno Terlika.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#9430.10.2017, 21:53

Sedzia tez od Terlika?

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#9530.10.2017, 21:55

tez zjeb

harrier
9 420
harrier 9 420
#9630.10.2017, 21:55

Ale co Ty mowisz, kijevna, bita Portugalka nie istnieje, przeciez tam mowa o jakiejs Amnesty International, a co to jest? to nie istnieje!

Naraz nic nie istnieje, bo chory z nienawisci do kobiet zbok sie chcial zabawic cudza tragedia, ale to na niby wszystko bylo.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#9730.10.2017, 21:56

''wyrok zapadł, a sędzia odczytując go cytował Biblię'' -

No, a gdyby czytal Koran to by bylo cacy co?

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#9830.10.2017, 21:57

nie nadązasz za tym co sam pisałeś nieco wyżej co?

iwo
6 122
iwo 6 122
#9930.10.2017, 21:58

Wow idiokracja w pełni:)

Anty imigrantow łączy się z imigrantami przeciw innym imigrantow:)

Śmieszne to jest:) jak oglądanie co to był za film.. takie stworki tam bezmózgie chodziły coś wzgórza maja oczy?

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#10030.10.2017, 21:59

''Ale co Ty mowisz, kijevna, bita Portugalka nie istnieje, przeciez tam mowa o jakiejs Amnesty International, a co to jest? to nie istnieje!''

Amnesty- tam i w Greenpeace ponoc pensje juz wyplacaja w kondomach.

Ale czy wy mnie czasami nie trolujecie?

irysh
564
irysh 564
#10130.10.2017, 23:56

Infidel , bez urazy . Czy miales cos wspolnego Z legionem? NP lilijke na rekawie?

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#10231.10.2017, 07:05

Ja z legionem? Nic, lilijki tez nie mialem.

harrier
9 420
harrier 9 420
#10331.10.2017, 08:37

Lilijke to ja mialam, na Boze Cialo ;)

Ale, ale... jeszcze mi sie cos przypomnialo smiesznego: jak jedna Fraulein poszla raz do katedry z ksiazeczka do nabozenstwa w Sylwestra i ja zmacali! Co, znowu niesmieszne mowie? Ze co innego lapac Fraulein za dziewicze cyce, a co innego ladacznice portugalska kijem z gwozdziami katowac? A jak ona Czarna byla, ta Portugalka? To nie czlowiek przeciez, to mozna sobie pozwolic sie uchachac troszke.

A w ogole to Was nabieram, bo kazdy wie, ze Portugalia nie istnieje.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#10431.10.2017, 09:04

Nastepny psychicznie chory nieszczesnik planowal krwawy zamach.

Po artykule wnioskuje, ze to nie mogl byc ekstremista, bo ekstremisci sa zajeci rozdawaniem jedzenia biednym na ulicach Glasgow.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#10631.10.2017, 09:08

w sumie to smutne ze ludzie ktorzy chca za wszelka cene widziec pewne sprawy "po swojemu" beda ignorowac fakty takie jak te powyzej, jednoczesnie napedzajac sie naciaganymi historyjkami z brukowcow ktore pasuja im do ich wizji.

jakakolwiek rozmowa z kims tak zaslepionym nie ma sensu, szczegolnie gdy nie ma miejsca na logike a wszystkim rzadza emocje

harrier
9 420
harrier 9 420
#10731.10.2017, 09:08

Ale co tak bez humoru dzis?

Gdzie kobiety bite kijami z gwozdziami? Panie zboczku?

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#10831.10.2017, 09:10

kobieta naprawde zbita kijem z gwozdziami przez 2 wscieklych facetow wygladalaby jak swiezo zrobiony tatar, a nie mialaby jakies zadrapania.

get a life, zboczuszku...

harrier
9 420
harrier 9 420
#10931.10.2017, 09:12

No ale Tomek, masz racje, ze narobiles krzyku, ze Fraulein zlapali za cycki. Przeciez kazda kobita Ci powie, ze to strasznie boli i ponizajace! A bic bitym po glowie kijem z gwozdziami nic nie boli, a zwlaszcza jak sie jest feministka, to nic nie boli, nic wcale!

To jest ta piekna jasna strona sadystow, ze katuja ludzi tak smiesznie, ze boki zrywac.

Idz tam, polacz sily z chorym zbokiem, spiewaj z nim w jednym chorze!

harrier
9 420
harrier 9 420
#11031.10.2017, 09:13

108

No troszke tylko bili, dla smiechu, tam pare szwow...

A migrant pod katedra to cale cyce urwal kobiecie, to jest bol!

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#11131.10.2017, 09:20

Tepe kondomniary, ktore nie rozumieja najprostrzej ironii, musza miec jakies chody na tym forum. Ich obelgi i inwektywy, nie sa wycinane, a innych sa. Dziwne. No coz demokracja.

astroman
8 080
astroman 8 080
#11231.10.2017, 09:26

Tyle słów i "dyskusji" z powodu kilku polskich idiotów.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#11331.10.2017, 09:29

ad 108: "w sumie to smutne ze ludzie ktorzy chca za wszelka cene widziec pewne sprawy "po swojemu" beda ignorowac fakty takie jak te powyzej, jednoczesnie napedzajac sie naciaganymi historyjkami z brukowcow ktore pasuja im do ich wizji.

jakakolwiek rozmowa z kims tak zaslepionym nie ma sensu, szczegolnie gdy nie ma miejsca na logike a wszystkim rzadza emocje"

Sąd był, dowody były, pisze o tym np. Guardian, a nie demoty, ale coż, kłamczyński jak zwykle wie lepiej jak było, jakie były obrażenia, czy mezczyźni byli wsciekli... żona potwierdziła zapewne, że na zadrapania zakłada się szwy, tak tak Tomeczku, jestes najnormalniejszym stworzeniem na świecie:) :):)

Jestes najnormalniejszym stworzeniem na swiecie...

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#11431.10.2017, 09:30

ad111 - przyszło ci do głowy, że emito miłościwie wycina głupoty, ktore piszesz, bo im wstyd, żeby coś takiego wisialo? pewnie nie.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#11531.10.2017, 09:31

ad111 - internet ma juz okreselnie na takich jak ty: Schrodinger's duchebag.

Profil nieaktywny
Xsenuvulcano
#11631.10.2017, 09:38

''przyszło ci do głowy, że emito miłościwie wycina głupoty, ktore piszesz, bo im wstyd, żeby coś takiego wisialo? ''

Przyszlo. Za to ich lubie.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#11731.10.2017, 11:38

Wkleje i tu:

Niemiecka policja zatrzymała we wtorek rano w Schwerinie na północy Niemiec 19-letniego Syryjczyka, podejrzanego o przygotowywanie "ciężkiego przestępstwa skierowanego przeciwko państwu" - poinformowała we wtorek Prokuratura Federalna w Karlsruhe.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkania głównego podejrzanego oraz drugiej podejrzanej osoby. Z komunikatu wydanego przez Prokuraturę Federalną wynika, że Jamenowi A. zarzuca się przygotowywanie zamachu przy użyciu materiałów wybuchowych o dużej sile rażenia. Zatrzymany działał z pobudek islamistycznych.

https://www.tvn24.pl/niemcy-19-latek-aresztowany-pod-zarzutem-planowania...

Juz nawet TVN pisze bez ogrodek ze to islam jest odpowiedzialny za zamachy, a nie jakies choroby psychiczne. Milosnicy Abduli i Mohamedow z Emito beda sie chlastac ;D

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#11831.10.2017, 11:50

Lecę nabyć składniki, ciekawe co o mnie napiszą jak mnie zaaresztują...

https://www.buzzfeed.com/morganshanahan/spooky-stem-projects-for-kiddos-...

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#11931.10.2017, 12:26

zapomnialem wyboldowac:

Zatrzymany działał z pobudek islamistycznych.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#12031.10.2017, 13:09

No, a u mnie będa haloweenowe:) myślisz, ze za to nie zatrzymują? Zatrzymują: https://www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/polak-dostal-mandat-za-kostium-n...

Ale mam białą skórę, może jakoś się wykrecę:)

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#12131.10.2017, 13:11

#120 w Izraelu dostalby cos wiecej niz mandat i z Halloween zrobilo by mu sie Wszystkich Swietych.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12231.10.2017, 13:14

112 astroman z kosmosu

nie nazywaj Polakow idiotami

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#12331.10.2017, 13:21

@120

Hehe, ale uwazaj, by jakas przewrazliwiona starsza pani nie wydrapala ci oczu za robienie sobie zartow z ofiar zamachow terrorystycznych.

Btw, jak widac skuteczne sa te ataki islamistow, ludzie sie boja. Zastraszanie niewiernych dziala...

harrier
9 420
harrier 9 420
#12431.10.2017, 13:26

112 ''Tyle słów i "dyskusji" z powodu kilku polskich idiotów''

Z mojej strony to nie byla dyskusja, Astroman.

Nie wklejalam ku uciesze gawiedzi nic o kobietach bitych kijami z gwozdziami po glowie. Nie nazwalabym katowanej kobiety 'wrednym babskiem' ( Tomek), 'feminazistka' ( zbok), nie cieszylabym sie, ze islam sie z nia rozprawi ( Tomek).

A kiedy indziej - zarliwa obrona czci niewiesciej! Parszywa obluda i tyle ( juz poza przerazajaca tepota ujawniona w zartach z bitej kijami po glowie kobiety).

Te hipokryzje i tepote czulam sie w obowiazku publicznie napietnowac.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#12531.10.2017, 13:27

lol

wyluzuj kobieto, bo wylewu dostaniesz

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#12631.10.2017, 13:28

wyglupiasz sie tylko, nikt nie czuje sie napietnowany. nikt tez nie przejmie sie twoimi mocno przesadzonymi reakcjami

harrier
9 420
harrier 9 420
#12731.10.2017, 13:34

Mnie nie przejmuje. czy czujesz sie napietnowany. Spokoju by mi nie dawalo, gdybym milczala, kiedy zboki sie podniecaja obrazami przemocy wobec kobiet. Jak kiedys Iwo przy innej okazji, ale celnie, powiedziala: jeszcze inni niesprawni umyslowo pomysla, ze to norma na emito.

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#12831.10.2017, 13:37

wmawiasz sobie jakies bzdury ktore nic z rzeczywistoscia nie maja wspolnego. ochlon, idz na spacerek, bo histeryzujesz bez sensu. szkoda zdrowia

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#12931.10.2017, 13:41

Przemoc domowa zdarza się czeciej niz Syryjczycy konstruujacy bomby, także - może jednak Europa histeryzuje?;)

piotrek99
78 157
piotrek99 78 157
#13031.10.2017, 13:44

jesli stawiasz znak rownosci miedzy przemoca domowa i rozjezdzaniem i wysadzaniem w powietrze setek niewinnych ludzi, to gratuluje logiki

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#13131.10.2017, 13:50

Nie, nie ma znaku równości oczywiście - ofiar przemocy domowej jest znacznie więcej - również smiertelnych, specjalne jednostki się tym nie zajmuja tylko zwykła policja, przez co wiele spraw jest ignorowanych. Przez lata nadal istnieje na to przyzwolenie, przez co szybciej ktos zadzwoni na policję donieśc, że w okolicy kreci się ktos w arafatce niz, że sąsiad leje sasiadke regularnie. Nie ma nawet porównania. Więc kto histeryzuje?

harrier
9 420
harrier 9 420
#13231.10.2017, 14:00

128

Tomek, ja wcale nie chce kontynuowac watku wysmiewanej przez Ciebie katowanej kobiety. Zamilknij na ten temat, bo mysle ze z glupoty powiedziales, co powiedziales o tym, nie z niegodziwosci.

Odnioslam sie tylko do wpisu astro (112), bo cenie sobie jego zdanie, wiec wyjasnilam, dlaczego czulam sie zmuszona zabrac glos w tej 'dyskusji'.

harrier
9 420
harrier 9 420
#13331.10.2017, 14:13

'nadal istnieje na to przyzwolenie'

Kijevna, masz racje. Glosna byla ostatnio sprawa kobiety, ktorej maz byl bodaj radnym ( PIS), w kazdym razie dostojna fasada, a na nagraniu slychac, jak sie parszywie zneca nad placzaca, bita zona.

Dopoki bicie i ponizanie kobiet bedzie smieszyc mezczyzn, a inni dolacza do zartow,ze ' sie nalezalo', dopoty musze to pietnowac, istna harowka i wolalabym sobie glupoty popisac, ale mus to mus.

irysh
564
irysh 564
#13431.10.2017, 14:54

Kijevna , podpowiadam-nawoz rolniczy,saletra spozywcza,odrobina cukru,opilki aluminium . Jak dupnie , to juz Nie mamy islamistow w Europe.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#13531.10.2017, 14:59

Ja chce tylko dyńke elegancko wysadzić:)

Islamistów to emitowy ziemkiewicz, co tak żartowac lubi, ale akurat teraz wpadł w panikę...

Jura
173
Jura 173
#13631.10.2017, 21:00

Mnie bardziej smieszy, że walczą o wyspę bez imigrantów;) żyjąc na niej i będąc imigrantem.

Walczą o wyspę bez ciapatych imigrantów na socjalu, wśród których większość to islamiści, a część - islamiści niebezpieczni dla społeczeństwa.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13731.10.2017, 21:02

europa to europa ! a nie islam -spadac na szczaw

annx90
1 035
annx90 1 035
#13831.10.2017, 22:13

„Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata” – głosi program organizacji, do której należy Polak z Londynu.

Yyy... niewiem czy smiac sie czy plakac. Co to za g*wno jakies ?!

POLAK ...

MIESZKA W LONDYNIE

Wiec skoro tak to niech szanowny Pan gloszacy taka idee wraca do swego rodzinnego kraju. No wygodny.

Taaaaaaaaaak.

Brak slow

annx90
1 035
annx90 1 035
#13931.10.2017, 22:20

„Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata”.

Mialam w rodzinie niesamowita mieszanke rasowa. Jakbym miala sie do tego dostosowac to przepraszam gdzie ja mam mieszkac? Bo sie Nikt z nas nie rozdzieli na pol. Smieszne i zalosne jednoczesnie.

#15

No zgadzam sie z toba ;)

Jura
173
Jura 173
#14001.11.2017, 09:35

„Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata” – głosi program organizacji, do której należy Polak z Londynu.

Yyy... niewiem czy smiac sie czy plakac. Co to za g*wno jakies ?!

POLAK ...

MIESZKA W LONDYNIE

Wiec skoro tak to niech szanowny Pan gloszacy taka idee wraca do swego rodzinnego kraju.

On mówi o rasach, nie krajach - rdzenna ludność zarówno Polski, jak i Wielkiej Brytanii należy do rasy białej. Czytaj ze zrozumieniem.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#14101.11.2017, 09:53

A jaki jest kraj pochodzenia rasy białej? A jaki żółtej, czy czarnej? I gdzie osiedlic mieszańców, którymi jest pewnie coś blisko 100% populacji?

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#14201.11.2017, 10:08

@Jura taaaak?

A to niezwykle ciekawe.

Czy mozesz przyblizyc, jak w tym kontekscie ma sie wielka wedrówka ludów, skad tradycje sarmackie w Polsce?

Rowniez co do "rdzennej ludnosci" - z ktorej czesci Polski pochodzisz? Co tam bylo przed 1945 rokiem?

I jeszcze proponowalbym sie zapoznac w ogóle z pochodzeniem rasy bialej.

Zaraz moze mi powiesz, ze w Ameryce rowniez rdzenni mieszkancy to biali?

astroman
8 080
astroman 8 080
#14301.11.2017, 10:10

Pewnie że tak - tak samo w Afryce Południowej Zulusi też najechali rzdenną ludność białą, bo chcieli naszych diamentów ;P

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#14401.11.2017, 10:42

I juz widzę tych wszystkich białasów jak się zwijają z Ameryk;)

astroman
8 080
astroman 8 080
#14501.11.2017, 10:44

Nom i amerykanckie firmy naftowe z Bliskiego Wschodu też ;).

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#14601.11.2017, 11:06

Najgorzej jest jak czlowiek poczyta o tych indoeuropejskich przodkach i zobaczy jak wiele wyrazow w jezyku polskim i "Ciapackim" jest pdobne albo takie same...

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#14701.11.2017, 11:28

Czemu najgorzej? Przeciez i tak wszyscy podobno z Adama i Ewy, to raczej reszta nie dziwna;)

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#14801.11.2017, 12:06

Nie no wiesz, wtedy sobie zdarzej sprawe, ze plujesz jadem

na dalekiego wujka Prakesha albo daleka ciotke Gupitee.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#14901.11.2017, 12:08

totez narodowcom zrobiłabym obligatoryjne badania DNA z darmowa interpretacją;)

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#15001.11.2017, 12:15

gorzej jak znajda geny semickie i kryzys tozsamosci murowany

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#15101.11.2017, 12:18

#146 na studiach mialem historie i mitologie Persji. Bardzo podobne bajki i przypowiesci, bardzo podobne wyrazy: zboze, kowal , glowa itp.

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#15201.11.2017, 12:22

No i doopa. zamiast Husarii bedzie:

Sokole
5 284
Sokole 5 284
#15301.11.2017, 12:25

Nie mieszaj Kibolom Wykletym w glowach.

Astroman im mowi ze od malpy pochodza,. Ty ze sa spokrewnieni z Iranczykami.

To sie nie moze dobrze skonczyc

pozyczona
11 676
pozyczona 11 676
#15401.11.2017, 12:29

Wszyscy pochodzimy od jednej matki, tzw.mitochondrialnej Ewy i tu sie Biblia nie myli, natomiast nie jest nigdzie powiedziane by sie pozniej wloczyc po calym swiecie....

Infidel
12 022
Infidel 12 022
#15501.11.2017, 12:35

To jak te cholerniki mieli sie rozmanazac, wiesz jak jest jak zostajesz na jednym grajdolku i tylko dwie Ewki we wsi....

ChaoticBiker
2 985
ChaoticBiker 2 985
#15601.11.2017, 13:48

@154 Wszyscy pochodzimy od jednej matki, byla ona Polka, matka-polka!

40 letniej tulaczki przez pustynie do ziemii obiecanej tez nie bylo.

Zreszta nigdzie nie jest to zakazane.

Przykazanie 11 - nie bedziesz spogladal ani wychodzil poza ogrodek swoj.

pozycz sobie ten artykulik:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_wyj%C5%9Bcia_z_Afryki

astroman
8 080
astroman 8 080
#15701.11.2017, 13:54

at 155

Czyli jednak od małpy, a nie cudowne stworzenie ?

No tak, ta prawda była ukryta w Biblii cały czas, tylko nikt nie mógł odcyfrować jej znaczenia ... przed nowoczesną nauką :D

astroman
8 080
astroman 8 080
#15801.11.2017, 13:59

at 151 i 152

Persians were decent people.

pozyczona
11 676
pozyczona 11 676
#15901.11.2017, 13:59

Biker poczytaj to, wcale Afryka nie jest taka oczywista...:

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,459559,polak-odkryl-najstars...

annx90
1 035
annx90 1 035
#16001.11.2017, 19:48

#140

Jura ... Slonko ...

Poczytac ze zrozumieniem to mozesz ty.

Pozdro ;)

Mia86
18
Mia86 18
#16103.11.2017, 10:32

Takie artykuły uważam za obrzydliwe. W czasach demokracji, wolności słowa każdy sobie może propagować co mu się podoba i obrzucanie błotem, w tym wypadku ludzi którzy maja bardziej nacjonalistyczne poglądy jest nietolerancyjne i zacofane.

astroman
8 080
astroman 8 080
#16203.11.2017, 10:33

Zawsze mnie śmieszy, jak ktoś się domaga tolerancji dla nietolerancji :).

Jura
173
Jura 173
#16304.11.2017, 10:25

Nie powinno być żadnej tolerancji dla szariatu, pedofilii i terroryzmu.

Czy mozesz przyblizyc, jak w tym kontekscie ma sie wielka wedrówka ludów, skad tradycje sarmackie w Polsce?

W czasach sarmackiej Polski przybysze dostosowywali się do naszych praw, a nie na odwrót.

Rowniez co do "rdzennej ludnosci" - z ktorej czesci Polski pochodzisz? Co tam bylo przed 1945 rokiem?

Przed 1945 rokiem była wojna, ale mieszkali tam biali.

I jeszcze proponowalbym sie zapoznac w ogóle z pochodzeniem rasy bialej.

Przybliżysz temat?

Zaraz moze mi powiesz, ze w Ameryce rowniez rdzenni mieszkancy to biali?

Oczywiście że nie. Indianie zostali potraktowani okrutnie, ale nie mieszkamy i nie mówimy o Ameryce. A skoro już, to nie słyszałem, żeby Indianie przeprowadzali zamachy terrorystyczne, chyba że za takie uważasz napady na pociągi w XIX wieku.

kijevna
17 944
kijevna 17 944
#16404.11.2017, 15:13

Przeczytaj jeszcze raz to, co zacytowales w poscie 140, mowa jest o calym swiecie:)

Mia86
18
Mia86 18
#16507.06.2019, 20:43

#16 A mnie śmieszy, jak ludzie nietolerancyjni, szerzący nienawiść i odmawiający innym własnego zdania udają, że niosą kaganek tolerancji, nie mając pojęcia o tym co tolerancja znaczy.