Do góry

Koncert Inceyte w Edynburgu

Inceyte to zespół grający szeroko pojętego hard rocka z dużym naciskiem na melodie i rytmikę. Kompozycje charakteryzują się zaskakującymi kontrapunktami i stonowaną elektroniką. Całość ułożona jest z matematyczną dokładnością.

Inceyte powstał w połowie 2010 roku w Edynburgu. Założycielami grupy byli Bartek i Robert, którzy po wieloletniej tułaczce po różnych formacjach zdecydowali zorganizować się i założyć band w którym mogliby realizować muzyczne plany bez żadnych kompromisów i ograniczeń. Ku wielkiemu zaskoczeniu ojców założycieli udało się szybko znaleźć perkusistę - zaledwie po miesiącu poszukiwania pojawił się Adam. Wkrótce potem dołączył basista Paweł i wokalista Adam. W pełnym składzie zespół komponuje, koncertuje i poszukuje dróg muzycznej ekspansji.

Inceyte od pierwszego koncertu związane jest Sound Collision Events organizacją typu non profit, która promuje młode i nieznane zespoły. SCE działa dzięki pasjonatom muzyki którzy wolontaryjnie organizują muzyczne eventy na terenie Edynburga. Dochód z każdej imprezy kierowany jest wprost do artystów oraz na organizacje przyszłych koncertów.

Sound Collision Events to zarówno kameralny koncert w pubie jak i pełna muzycznych przeżyć noc w klubie. Organizacja stara się promować artystów z rożnych miejsc muzycznego widnokręgu a każda noc dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Gdzie, kiedy?

Koncert odbędzie się 10 marca, godz. 19:00 - 22:00 (wejście od godz. 18:30)
Studio 24, 24-26 Calton Road, Edynburg

Koszt: 6 funtów
Bilety można kupić na stronie: soundcollisionevents.co.uk

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage'u zespołu: inceyte.bandpage.com

Komentarze 1

zartowalem
24 318 48
zartowalem 24 318 48
#102.03.2013, 09:01

Swietne! Ide :)