Do góry

Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie

Mieszkasz za granicą i zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha mówiła po polsku? Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swojej rodziny? Sprawdź, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić czas i dać swojemu dziecku szansę na naukę języka polskiego gdziekolwiek zechcesz.

Podstawowe informacje

Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 5-15 lat. Nauka odbywa się przy pomocy Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zamieszczone są treści do nauki, gry, zabawy, a także materiały wideo, które pomagają w przyjemny sposób przyswoić wiedzę. Uczeń ma dostęp do Webinariów, czyli lekcji on-line z polskimi nauczycielami. Zajęcia odbywają się również w trzyosobowych grupach, a dziecko ma możliwość kontaktu z pedagogiem oraz polskimi kolegami mieszkającymi w różnych częściach świata.

To rodzic razem z pociechą decydują, jaki materiał spośród przedmiotów z polskiej podstawy programowej będą realizować. W trakcie całego okresu nauki grupa doświadczonych nauczycieli (Telefoniczna Pomoc Dydaktyczna) wspiera rodziców i udziela im wskazówek dotyczących kształcenia dzieci. Pod koniec roku szkolnego uczeń może – lecz nie musi – przystąpić do egzaminu online, po którym otrzyma certyfikat. Roczny koszt nauki wynosi 3.000 zł, jednak do 15 sierpnia można skorzystać z promocji i zapłacić jedynie połowę ceny.

Edukacja w wygodnej formie

W tej formie edukacji to rodzic wspiera swoje dziecko w nauce w domu, dzięki czemu z łatwością może monitorować postępy swojej pociechy i wybierać odpowiedni czas nauki. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji w domu zostały opracowane przez kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Znajdują się one online, więc uczeń może z nich korzystać w dogodnej dla siebie porze. Materiał podzielony jest na tygodnie, co pozwala z łatwością wyznaczać cele i kontrolować efekty.

Jeszcze przed dołączeniem do projektu, każdy może zobaczyć jak wygląda Internetowa Platforma Edukacyjna, dzięki wersji pokazowej, znajdującej się pod linkiem www.polonijka.edu.pl/demo. Jest to jedynie namiastka materiałów, które będą dostępne dla każdego ucznia.

Rejestracja za połowę ceny

Rodzice zainteresowani nauką swoich dzieci w ramach Polonijnej Szkoły Podstawowej Polonijki mogą dołączyć do projektu na stronie www.polonijka.edu.pl/rejestracja. Rok szkolny rozpoczyna się od września, jednak zaraz po dokonaniu płatności uczniowie otrzymują pierwsze materiały edukacyjne. Skorzystaj z promocji do 15 sierpnia i ucz się przez cały rok za połowę ceny!