Do góry

Polish Advice Centre Liverpool

Kategoria:
Pomoc w sprawach urzędowych
Obszar:
Liverpool

Opis

Jesli dopiero co przyjechales do Anglii lub po prostu nie wiesz co Ci sie tutaj nalezy i jak mozesz szybciej stanac na nogi a jestes tym zainteresowany to... zapraszamy do nas. Podejmujemy sie rowniez skomplikowanych spraw z odwolaniami oraz mamy swojego prawnika.

Ponad 8 lat doswiadczenia na rynku angielskim. Znajomosc przepisow i potrzebne uprawnienia. Data protection Act. Dzialamy szybko sprawnie i skutecznie. Mozesz nas sprawdzic juz teraz.

Naszym założeniem jest doradzanie Rodakom w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach brytyjskich. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie prawa imigracyjnego oraz pomagamy w formalnościach i uzyskaniu dokumentów niezbędnych każdej osobie, która przyjechała żyć w Wielkiej Brytanii.

Bariera językowa, urzędowy język, zawiłość przepisów prawnych, wszystko to sprawia, że nie zawsze czujemy się na siłach, aby uporządkować własne sprawy. Dlatego oferujemy Ci profesjonalną pomoc, rzetelne informacje oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Pomagamy w załatwieniu formalności, uzyskaniu niezbędnych każdemu dokumentów, ale również w sytuacjach, które zaskakują w życiu codziennym. Nasze usługi i porady oparte są na bazie posiadanej wiedzy oraz kilkuletniego doświadczenia. Staramy się, aby każdy nasz klient otrzymał od nas profesjonalną pomoc i usługi na jak najwyższym poziomie.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0787 872 2055
Stac.
0151 734 0969
Kom.
0782 530 2096
Pozostałe
Skype
pomoc-uk-liverpool

Lokalizacja

Ulica:
151 PICTON ROAD
Miasto:
Liverpool
Kod pocztowy:
L15 4LG