Do góry

Pisowski spam

Temat zamknięty
MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
14.05.2012, 19:40

Czy niedaloby rady jakos filtrowac tego pisowskiego syfu na tym forum ? Co czlowiek nie wejdzie to albo smolensk albo zdrada albo komuchy zdrajcy blablablablabla

Czy jest mozliwe zeby dyskusja ogolna byla na tematy emigracji zycia w Szkocji i tego co z tym zwiazane A NIE NAMOLNEJ CODZIENNEJ PROPAGANDY ZWOLENNIKOW PIS MASTURBUJACYCH SIE OD DWOCH LAT TEMATEM BRZOZY I SKRZYDLA ?!

Lilu123
276
Lilu123 276
#114.05.2012, 19:45

Jestem bardzo za!A można dodać do tej Szkocji,Anglię?Będę wdzięczna

pannikt
1 994
pannikt 1 994
#214.05.2012, 20:09

Żałosne.
Tak samo możesz apelować, żeby PrOstaki się zamknęli, albo Świńskie ryje od paligłupa
Prawda??

Ps Nie zauważyłem, żeby ktoś onanizował się brzozą, poza raportem Milera i Anodiny

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#314.05.2012, 21:01

Ale ciekawe, ze to wlasnie forumowe oszolomy pisowskie typu owiec, bartus czy pryzmat zakladaja kolejne debilne tematy.

pannikt
1 994
pannikt 1 994
#414.05.2012, 21:03

aż taki doświadczony na tym forum nie jestem

kijevna
18 941
kijevna 18 941
#514.05.2012, 21:04

a może chociaż opcja: głosuj za usunięciem? dostępna dla każdego, kto ma powiedzmy 1K wpisów - 15 głosów i temat leci?

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#614.05.2012, 21:05

leeloo
#3 | Dziś - 21:01
-----------------------------
no i onieznajomy co odpowiada na pytania zadane tylko przez samego siebie

Profil nieaktywny
zawszepolak
#714.05.2012, 21:07

Ktoś wam każe czytać? A może politycznie odmienni drażnią? Wolność słowa, mówi wam to coś? Dlatego że istnieje także ty Marcus możesz wypisywać tutaj swoje lewackie brednie.

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#814.05.2012, 21:10

@2

podoba mi sie twoja krytyka wobec wlasnej osoby jak to lecialo ?
pannikt (calkiem trafne) ty forumowy prostaku ze swinskim ryjem ;)

ja przywyklem was nazywac "tchorze zdalni patrioci" ale jak wolisz to do ciebie bede mowil per "prostaku swinski ryju" ;)

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#914.05.2012, 21:11

@także ty Marcus możesz wypisywać tutaj swoje lewackie brednie.
--------------------------
co masz na mysli ?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1014.05.2012, 21:12

..że też nie szkoda wam czasu na polityczny obełkot:\
partia zakłamana co jedna to lepiej
nie pojmuje.

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#1114.05.2012, 21:12

@7
widzisz trafiaja sie mylace tytuly i wpadasz mimo woli w watki
co innego gdyby byly konkretne grupy dla zwolennikow tej czy innej opcji, wtedy jak piszesz nie musialbys czytac czego nei chcesz.....

jesli jestes troche obiektywny to przyznasz ze wlasnie pis-owa opcja jest najbardziej zasypujaca forum mniej lub bardziej realnymi tematami....

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#1214.05.2012, 22:24

a może chociaż opcja: głosuj za usunięciem? dostępna dla każdego, kto ma powiedzmy 1K wpisów - 15 głosów i temat leci?

czyli mam 315 glosow? taaakkkk? ;)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#1314.05.2012, 22:26

ej, przeczytalem pisowski sRam!!!

Uncle
5 331
Uncle 5 331
#1414.05.2012, 22:50

Idzcie wszyscy w PiS - du !!!

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#1514.05.2012, 22:53

Jeden narod, jedna partia i jeden przywodca.
Jeszcze tylko jedna opcja polityczna na emito, i pies z kulawa noga by tu nie zajrzal.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#1614.05.2012, 22:56

racja nieznajomy, gdyby forum przejeli pisoki, zarzad emito strzelil by administration w 3 tygodnie. Ale my lubimy Alberta i mu krzywdy dac nie zrobimy.

Pis sris!

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#1714.05.2012, 22:56

@15

ale nie krepuj sie nie zagladaj nawet od zaraz.... juz widze te rozpaczajace tlumy ;)))))))))

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1814.05.2012, 23:56

Onieznajomy
#15 | Dziś - 22:53
Jeden narod, jedna partia i jeden przywodca.
________________________________________

Manifest PiS-u.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1915.05.2012, 00:56
zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#2015.05.2012, 03:06

Esha pierwsza by zrobila z ojca rydzyka prezydenta w zamian za Deawoo Espero ;)

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#2115.05.2012, 07:20

bo to jest tak samo jak z a.salmond w szkocji.facet nie ma kompletnie pojecia jak rozwiazac problemy ekonomiczno-spoleczne to nawija o tej niepodleglosci,trzeba czyms zajac ludzkie umysly bo inaczej zaczna sie dopytywac na przyklad o bezrobocie.i to samo robia pisuary,

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#2215.05.2012, 07:30

O Co!? O bzrobocie w Szkocji? Hehehe. Dobre :)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2315.05.2012, 07:44

Żartek, wystarczyłoby tico- jeżeli tylko zostałby moim szoferem ( nie mam praFFca jazdy) :P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2415.05.2012, 08:56

Przewodniczący "Solidarności" konsekwentnie odpiera wszystkie zarzuty skierowane przeciwko związkowcom po piątkowej demonstracji przed sejmem.

"Szef Solidarności nie przeprasza pobitych i oplutych posłow
Posłanka Platformy Agnieszka Pomaska została w piątek opluta przez związkowców, inny poseł Platformy Paweł Suski został uderzy kijem, gdy próbował przejść przez barierki "Solidarności". Co szef "S" na to? - To są problemy zastępcze - mówi Piotr Duda.

Zdaniem Dudy, poseł Suski nie ucierpiał tak, by miało sens robienie z tego sprawy: - Nie został uderzony kijem, ale listewką od pomidorów - tłumaczył, co naturalnie wywołało śmiech u prowadzącej. Na zdjęciach telewizyjnych ta "listewka" wyglądała raczej jak potężny drzewiec od flagi.
Poza tym według Dudy, zachowanie Suskiego było w oczywisty sposób prowokujące: - On się pchał, a widział, że jest "czerwone światło". Inni posłowie po prostu się z niego śmiali - przekonywał.

A o posłance Pomaskiej, która spieszyła się, by nakarmić trzymiesięczne niemowlę i została opluta po drodze, Piotr Duda powiedział: - Jak się ma małe dzieci to się siedzi w domu. Jeśli posłanka Pomaska została rzeczywiście opluta, to jest mi przykro, z drugiej strony wśród protestujących też były matki z małymi dziećmi.

Szef "Solidarności" zapewnił, że w razie potrzeby bierze na siebie winę za piątkowe zajścia. - O ile tylko wina zostanie udowodniona. W przeciwieństwie do polityków, ja jestem odpowiedzialny - mówi.
Według Dudy, nie doszłoby do blokady Sejmu, jeśli marszałek Ewa Kopacz wpuściłaby związkowców na galerię. Szef Solidarności twierdzi, że w takim wypadku, on siedziałby w Sejmie, a związkowcy przykuliby się do barierek i spokojnie czekali na zakończenie debaty emerytalnej. Decyzja marszałek Sejmu, zdaniem Dudy, eskalowała napięcie."

http://natemat.pl/14477,szef-solida...
_________________________________________________

Lubicie czasem przyp****lić swojej kobiecie listewką? Albo opluć- tak, profilaktycznie, żeby nie gniła jej wątroba?

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#2515.05.2012, 09:06

ktos tam wczesniej napisal ze zwolennicy innych opcji tez podobnie spamuja ......

Nawet w tej chwili na pierwszej stronie naliczylem conajmniej 4 tematy zalozone przez emitowych pisiorow i ani jednego , tez o tematayce politycznej , gdzie tak usilnie by krytykowano PO i tak intesywnie lizalo jadra pisowi.
Zdajcie sobie sprawe pisiory ze gdyby nie wasze nienawsitne polityczne watki , na tym forum nie bylo by polityki , ktora wiekszosc normalnych ludzi juz rzyga.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#2615.05.2012, 10:08

Rzygasz na tym forum codzinnie od lat i jakos Ci to nie przeszkadza. Posprzataj najpierw po sobie.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#2715.05.2012, 10:10

Ja rozumiem zeby to ktos inny zalozyl taki watek. Ale Ty?? Kolejna - gorzej niz slaba prowokacja jednego z najwybitniejszych smieciarzy tego forum. Idz, napelnij brzuch, zeby Ci sie dobrrze kleczalo.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2815.05.2012, 10:12

to ja rzygam od lat, marcus to swiezak w sumie.
zartowalem ty nudzisz od lat na forum i jeden dowcip ci wyszedl tylko, twoj nick:)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#2915.05.2012, 10:19

no nie obrazaj sie jak dziewczyna.

settler
79
settler 79
#3015.05.2012, 10:31

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis