@7
widzisz trafiaja sie mylace tytuly i wpadasz mimo woli w watki
co innego gdyby byly konkretne grupy dla zwolennikow tej czy innej opcji, wtedy jak piszesz nie musialbys czytac czego nei chcesz.....
jesli jestes troche obiektywny to przyznasz ze wlasnie pis-owa opcja jest najbardziej zasypujaca forum mniej lub bardziej realnymi tematami....
Przewodniczący "Solidarności" konsekwentnie odpiera wszystkie zarzuty skierowane przeciwko związkowcom po piątkowej demonstracji przed sejmem.
"Szef Solidarności nie przeprasza pobitych i oplutych posłow
Posłanka Platformy Agnieszka Pomaska została w piątek opluta przez związkowców, inny poseł Platformy Paweł Suski został uderzy kijem, gdy próbował przejść przez barierki "Solidarności". Co szef "S" na to? - To są problemy zastępcze - mówi Piotr Duda.
Zdaniem Dudy, poseł Suski nie ucierpiał tak, by miało sens robienie z tego sprawy: - Nie został uderzony kijem, ale listewką od pomidorów - tłumaczył, co naturalnie wywołało śmiech u prowadzącej. Na zdjęciach telewizyjnych ta "listewka" wyglądała raczej jak potężny drzewiec od flagi.
Poza tym według Dudy, zachowanie Suskiego było w oczywisty sposób prowokujące: - On się pchał, a widział, że jest "czerwone światło". Inni posłowie po prostu się z niego śmiali - przekonywał.
A o posłance Pomaskiej, która spieszyła się, by nakarmić trzymiesięczne niemowlę i została opluta po drodze, Piotr Duda powiedział: - Jak się ma małe dzieci to się siedzi w domu. Jeśli posłanka Pomaska została rzeczywiście opluta, to jest mi przykro, z drugiej strony wśród protestujących też były matki z małymi dziećmi.
Szef "Solidarności" zapewnił, że w razie potrzeby bierze na siebie winę za piątkowe zajścia. - O ile tylko wina zostanie udowodniona. W przeciwieństwie do polityków, ja jestem odpowiedzialny - mówi.
Według Dudy, nie doszłoby do blokady Sejmu, jeśli marszałek Ewa Kopacz wpuściłaby związkowców na galerię. Szef Solidarności twierdzi, że w takim wypadku, on siedziałby w Sejmie, a związkowcy przykuliby się do barierek i spokojnie czekali na zakończenie debaty emerytalnej. Decyzja marszałek Sejmu, zdaniem Dudy, eskalowała napięcie."
http://natemat.pl/14477,szef-solida...
_________________________________________________
Lubicie czasem przyp****lić swojej kobiecie listewką? Albo opluć- tak, profilaktycznie, żeby nie gniła jej wątroba?
ktos tam wczesniej napisal ze zwolennicy innych opcji tez podobnie spamuja ......
Nawet w tej chwili na pierwszej stronie naliczylem conajmniej 4 tematy zalozone przez emitowych pisiorow i ani jednego , tez o tematayce politycznej , gdzie tak usilnie by krytykowano PO i tak intesywnie lizalo jadra pisowi.
Zdajcie sobie sprawe pisiory ze gdyby nie wasze nienawsitne polityczne watki , na tym forum nie bylo by polityki , ktora wiekszosc normalnych ludzi juz rzyga.
Czy niedaloby rady jakos filtrowac tego pisowskiego syfu na tym forum ? Co czlowiek nie wejdzie to albo smolensk albo zdrada albo komuchy zdrajcy blablablablabla
Czy jest mozliwe zeby dyskusja ogolna byla na tematy emigracji zycia w Szkocji i tego co z tym zwiazane A NIE NAMOLNEJ CODZIENNEJ PROPAGANDY ZWOLENNIKOW PIS MASTURBUJACYCH SIE OD DWOCH LAT TEMATEM BRZOZY I SKRZYDLA ?!