Do góry

Wielkie zmiany w brytyjskim socjalu

Brytyjski rząd pracuje nad kompleksową reformą opieki społecznej. Oszczędności mają sięgnąć 18 mld funtów rocznie. Od 2013 roku będą się zmieniać zasady przyznawania dodatków na dzieci i zasiłków dla bezrobotnych. Ma także zostać wprowadzona górna granica pomocy oraz system IT, który pomoże wyłapywać "benefitowych" oszustów. Ci ostatni będą także dotkliwiej karani.

Rząd Davida Camerona dąży do daleko idących cięć oraz sporych zmian w obowiązującym dzisiaj systemie świadczeń socjalnych. Pakiet reform zawiera między innymi wprowadzenie górnego limitu pomocy, którą można otrzymać, zmiany w zasadach przyznawania pomocy dla dzieci, rent inwalidzkich oraz zasiłków dla bezrobotnych.

Prace nad nowym systemem jeszcze się nie skończyły, jednak już dziś – mimo oporu Lordów oraz sprzeciwu Liberalnych Demokratów wobec części rozwiązań – warto przyjrzeć się regułom, z których większość wejdzie w życie w najbliższym czasie. Tym bardziej, że niemal wszystkie z nich będą mieć wymierny wpływ na finanse kilku milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii, w tym oczywiście wielu Polaków.

Jeden zasiłek

Podstawową zasadą, na której oparto reformę, jest wprowadzenie tzw. "universal credit", który ma zastąpić szereg obowiązujących dzisiaj zasiłków i ulg.

Od 2013 roku mają być do niego włączane kolejne świadczenia. Wśród nich mają się znaleźć między innymi te dla bezrobotnych, dodatki mieszkaniowe i na dzieci (children tax credit) oraz transfery socjalne dla najgorzej zarabiających.

Jest on reklamowany przez konserwatystów, jako narzędzie mające spowodować, że "praca będzie się opłacać" i nikt nie straci na zmianach. Jednak w tym samym czasie ci sami ludzie chwalą się obliczanymi na 18 miliardów funtów rocznie oszczędnościami, które mają przynieść cięcia w opiece społecznej.

W jaki sposób mniej ma oznaczać więcej? Odpowiedzią są tylko zaklęcia mówiące o większej efektywności i lepszej kontroli. Wiadomo natomiast, co stoi u podstaw wprowadzanej reformy. Jej fundamentem jest pielęgnowane przez Partię Konserwatywną przekonanie, że podstawowym powodem, dla którego ludzie pozostają bez pracy, jest lenistwo oraz uzależnienie od pomocy społecznej i wygoda "życia na zasiłkach". Opierając się o ten pogląd postanowiono skonstruować system, w centrum którego umieszczono "zachęty" do podjęcia pracy (przez krytyków nazywane raczej "karami").

Autorzy reformy przekonują, że zostanie to osiągnięte przede wszystkim dzięki zmianom w wypłatach dla tych, którzy znajdą zatrudnienie. W "universal credit" ma być bowiem tak, że do pewnego poziomu – jego wysokość ma być zbliżona do wysokości płacy minimalnej – będzie można korzystać z pomocy, a gdy dochody będą wzrastać, to zasiłki będą topnieć.

Każdy dodatkowy funt dochodu będzie oznaczać utratę 65 pensów zasiłku (76 po uwzględnieniu podatków) i pozostawienie 35 pensów w kieszeni pracownika. Co istotne, także w kontekście kolejnej zmiany, nacisk ma zostać przeniesiony z indywidualnych osób na gospodarstwa domowe.

Będzie to mieć znaczenie zwłaszcza tam, gdzie znajdują się osoby niepełnosprawne lub pozostające bez pracy i zajmujące się dziećmi. W tym wypadku kwoty, na które będą mogły liczyć, prawdopodobnie będą mniejsze. Dotyczy to także rodzin wielodzietnych, które zostaną dotknięte przez wprowadzony górny limit otrzymywanych zasiłków. Zgodnie z propozycjami Torysów zostanie on ustalony na poziomie 26 tys. funtów rocznie dla całej rodziny.

Jednocześnie zostaną wprowadzone liczne warunki, które będą musieli spełnić chcący pobierać zasiłki. Mają one, wraz z rozbudową sankcji, "zwiększyć powiązanie między beneficjentami pomocy oraz ich obowiązkami". W jaki sposób ma się to stać?

Np. poprzez możliwość zażądania, by brali udział w aktywnościach "związanych z pracą". W małżeństwach, w których nie pracuje żaden z małżonków, a najmłodsze dziecko skończy pięć lat, oboje rodzice będą musieli aktywnie szukać pracy, a odmowa jej podjęcia będzie prowadzić do utraty lub ograniczenia pomocy.

Doradcy w urzędach pracy będą ściślej kontrolować aktywność bezrobotnych. Między innymi zwiększy się częstotliwość wymaganych wizyt oraz zakres "odpytywania". Poszukujący będą rozliczani z tego, co zrobili w każdym tygodniu. Urzędnicy będą także mieć prawo zmusić ich do wzięcia udziału w szkoleniach zawodowych.

System wprowadza też sankcje. Za odmowę podjęcia "rozsądnego zatrudnienia" lub tylko "zaniedbanie złożenia aplikacji" będzie grozić utrata pomocy na trzy miesiące. Kolejne "błędy" mogą wydłużyć ten okres do trzech lat. Podobnie w wypadku szkoleń, jednak tutaj te okresy będą krótsze. Samotni rodzice, którzy nie stawią się na zajęciach wyznaczonych przez urząd pracy, także mają być karani finansowo.

Wygrają z oszustami?

Ujednolicony system wypłat socjalnych ma być zarządzany za pomocą systemu informatycznego, który w założeniu ma znacząco ułatwić korzystanie ze świadczeń. Osoby pracujące na etatach i znajdujące się w systemie PAYE, niemal całkowicie zwolnić z konieczności weryfikowania wysokości swojego wynagrodzenia.

Wszelkie zmiany zarejestrowane przez urząd skarbowy, mają natychmiast trafiać do DWP, które będzie odpowiadać za koordynację nowego systemu. Jednocześnie ma to ułatwić kontrolę łącznej kwoty wypłacanych zasiłków i dostosowanie ich do potrzeb danej osoby lub rodziny.

Przede wszystkim mają jednak, wraz z wprowadzeniem szeregu nowych kar za nadużywanie pomocy społecznej, pozwolić na zmniejszenie kosztów oszustw i błędów związanych z wypłatą zasiłków.

Wszystko za sprawą zmiany systemu opartego o samodzielne informowanie urzędów udzielających pomocy na system informatyczny, który będzie automatycznie aktualizował informacje przekazywane opiece społecznej. Jednocześnie zapowiedziano jednak wprowadzenie wynoszącej 50 funtów kary administracyjnej za opóźnienia w przekazywaniu ważnych informacji, ale też błędy w dokumentach przesyłanych do DWP.

Od 2013 roku urzędnicy mają także otrzymać możliwość karania nieuczciwych beneficjentów, którzy dotąd podlegaliby oskarżeniu przed sądem. Osoby kontrolujące wypłatę świadczeń będą mogły proponować dobrowolne poddanie się wysokiej karze finansowej w zamian za uniknięcie wniesienia zarzutów. Oprócz tego winny będzie automatycznie karany zawieszeniem świadczeń na cztery tygodnie.

Zostanie także rozszerzona możliwość odbierania "benefitów". Rząd postuluje wprowadzenie zasady "dwóch strzałów". Po pierwszym udowodnionym oszustwie dana osoba będzie tracić wszelkie zasiłki na trzy miesiące. Za drugim razem okres ten ma wynosić sześć miesięcy. Natomiast w wypadku poważnych wykroczeń karą będzie nawet trzyletnie odebranie uprawnienia do pobierania świadczeń.

Autorzy reformy nie zapominają także o możliwości odebrania pobranych niezgodnie z prawem pieniędzy. W nowym systemie będą mogli na poczet długów inkasować do 25 procent należnych zasiłków. I będzie to dotyczyć nie tylko kwot uzyskanych z powodu własnego błędu, ale też tych, za który będą odpowiadać urzędnicy.

Administracyjne piekło?

Zmiany mają zacząć wchodzić w życie w 2013 roku. Początkowo "universal credit" obejmie nowych beneficjentów pomocy społecznej. W ciągu kolejnych czterech lat trafią do niego także ci obecni. W tym czasie będą w zasadzie równolegle pracować dwa systemy.

Jednocześnie administracja, która będzie się tym zajmować, zostanie poddana poważnym, nawet 35 proc. cięciom. Między innymi z tego powodu – a więc większych wymagań oraz mniejszych środków - w przyszłym roku wszyscy ci, którzy załatwiają sprawy w DWP, mogą się spodziewać sporych problemów i opóźnień.

Dotąd nie znane są także szczegóły nowych rozwiązań, takie jak np. dokładne kwoty uprawniające do świadczeń. I nie chodzi tylko o to, że Izba Lordów wciąż wprowadza do niej poprawki, które łagodzą kształt nowych przepisów. Ale też o to, że ustawa jest ramowa, a konkrety finansowe zostaną ujawnione dopiero po jej przegłosowaniu.

Dziś wiadomo jedynie, jakie będą generalne zasady funkcjonowania nowego systemu. Jego kształt oraz zapowiadane oszczędności pozwalają na wyciągnięcie wniosku, że korzystanie z pomocy społecznej – w tym z dodatków na dzieci oraz zasiłków dla bezrobotnych – stanie się dużo trudniejsze, niż obecnie.

Komentarze 552

Profil nieaktywny
Yamato
#113.02.2012, 09:04

Nierobom odciąć- popieram.
Bezwartosciowym urzednikom administracyjnym powyrabiac CSCS
i do taczek- popieram.

iwo
6 498
iwo 6 498
#213.02.2012, 09:28

i dobrze

salmo
3 308 226
salmo 3 308 226
#313.02.2012, 10:22

Podejrzewam, że najpierw położą cały system i wtedy zrobi się szum a potem zatrudnią więcej gryzipiórków i całe zakładane w planach oszczędności pójdą w administrację.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#413.02.2012, 10:26

at 3
Dokładnie, zatrudnią więcej urzędników do kontroli i na końcu będzie to kosztować tyle samo, tylko mniej pieniędzy trafi do ludzi a więcej na urzędnicze pensje, nie mówiąc, że będą i przypadkowe ofiary wśród ludzi potrzebujących, jak to miało miejsce w przypadku rent inwalidzkich. Program na BBC był niedawno nawet w temacie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#513.02.2012, 10:27

* w BBC, nie na BBC :)

Profil nieaktywny
weeges
#613.02.2012, 10:27

Jej fundamentem jest pielęgnowane przez Partię Konserwatywną przekonanie, że podstawowym powodem, dla którego ludzie pozostają bez pracy, jest lenistwo oraz uzależnienie od pomocy społecznej i wygoda "życia na zasiłkach". Opierając się o ten pogląd postanowiono skonstruować system, w centrum którego umieszczono "zachęty" do podjęcia pracy (przez krytyków nazywane raczej "karami").

rozumiem,ze najwiekszym pracusiom w dresach potrzeba 3 pokolen aby znalesc pace ... ja najszybciej znalazlem w ciagu tygodfnia... i to lenistwem nie smierdzi?? rozumiem,ze choroba umyslowa, a miejscem takich osob jest psychiatryk pod kluczem a nie spoleczenstwo ..

p. poprzez możliwość zażądania, by brali udział w aktywnościach "związanych z pracą". W małżeństwach, w których nie pracuje żaden z małżonków, a najmłodsze dziecko skończy pięć lat, oboje rodzice będą musieli aktywnie szukać pracy, a odmowa jej podjęcia będzie prowadzić do utraty lub ograniczenia pomocy.

juz widze jak czerwona zaraza ktora wymordowala ponad 100mln ludzi bedzie teraz piac i ubolewac, jaka to sie dzieje krzywada czlowiekowi "pracy" - krzywda sie dzieje,bo wrescie musza pracowac na wlasne utrzymanie ...

ja bym wprowadzil lepsze rozwiaznaie- 12 miesiecy zasilku dla bezrobotnych. nie dotyczy to inwalidow.

Autorzy reformy nie zapominają także o możliwości odebrania pobranych niezgodnie z prawem pieniędzy. W nowym systemie będą mogli na poczet długów inkasować do 25 procent należnych zasiłków. I będzie to dotyczyć nie tylko kwot uzyskanych z powodu własnego błędu, ale też tych, za który będą odpowiadać urzędnicy.

25% dochodu a nie zasilku. panstwo nie mzoe sie samo z siebie splacac. rownie dobrze mogloby dodrukowac sobie pieniadze.

wg mnie ta reforma jest dalej lagodna i dalej jest to smaganiem pawim piorkiem po dupie.juz wczesniej wielokortnie pisalem,ze nie wierze w system zsilkowo-kuroniowkowy, bo mam pewne doswiadczenia i wnioski wyciagniete z tego co sie dzialo w polsce.
juz wczesniej ostrzegalem,jak to sie moze skonczyci nie wiele sie mylilem. i moge zagwarantowac ,ze dalsze plany i reformy beda dalej przeprowadzane.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#713.02.2012, 10:31

Wiekszos popieram ale kilka nonsensow bedzie w tym i niesprawiedliwosci...

Na przyklad moja kobieta nie pracuje ale nie dlatego ze nie chce ale z powodu iz mieszkamy na zadupiu gdzie pracy dla niej nie ma kazda praca jest oddalona przynajmniej o 15 mil co wymaga dojazdu. Laczy sie to z dojazdem ktory sporo trwa jesli jest potrzeba uzycia autobusu... Nie da sie tego pogodzic z wychowniem dzieci niestety. Czestsze wizyty w JC? W jakim celu dla niej oznacza to kolejny problem bo musi jechac smierdzacym autobusem 30 minut te 15 mil... No i bilet return to koszt 6£... A kasy i tak z JC nie otrzymuje przeciez bo ja pracuje. Co do zabierania tym co nie chca robic popieram jak najbardziej!!! Ale rozwiazania z karami dla samotnych rodzicow ktorzy naprawde maja problem z dojazdem badz znalezienim opieki dla dzieci to nonsens. Ten problem dotyczy ludzi mieszkajacych na zadupiach. Nie otworz w takim razie JC na zadupiu to inawet 3 razy w tygodniu na te bezsensowne 5 minut kazdy podejdzie...

Co do problmow z zalatwieniem spraw w DWP...
Reforma nie weszla jeszcze a problemy tam sa praktycznie zawsze podstawowy to oczekiwanie az odbierze kosultant moj rekord to okolo 115 minut. No i przebrniecei przez ten system automatycznego wyboru z kim chce sie rozmawiac... Pozatym dodatkowe problemy stwarzaja tam niedouczeni urzednicy!!! Strach sie bac co bedzie jak wejda nowe przepisy a oni starycz nie znaja.

I dlaczego petent ma placic za bledy urzednika??!!! TO juz szczyt wszystkiego!!!! Rozumiem ze niektorzy zdaja sobie sprawe ze urzednik poprlnil blad na ich korzyc i siedza cicho ale jest mnustwo ludzi ktorzy nie maja o tym pojecia!!! Dlaczego to oni maja byc za to karani czy w takim razie kazdy musi znacz przepisy???

Panie Cameron nigdy nie zanzales biedy oraz niemieszkales na zadupiu wiec nie masz pojecia jak to jest to samo tyczy sie reszty Twoich partyjnych kolegow.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#813.02.2012, 10:39

już teraz widzę, że to będzie DŁUUUUGI dzień :D

ej no, nie bądźcie tacy... mi chyba nie będziecie żałować ;)

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#913.02.2012, 10:41

Czemu sa tacy, co chca bezrobotnych obwiniac o bezrobocie?
Problem faktycznie istnieje, ale zamykanie lub przenoszenie przedsiebiorstw do azji to jest prawdziwa pryczyna problemu.
A my dajemy sie wciagac we wzajemne oskarzenia:
komu sie nalezy bardziej, kto ma za duzo, albo kto zbyt leniwie szuka pracy (ktorej i tak jest coraz mniej).
Nic tak nie tuszuje bezmyslnej polityki jak wzajemne oskarzenia bezrobotnych czy za chwile bezrobotnych.

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#1013.02.2012, 10:42

1. wyprowadź się z rodziną na zadupie
2. narzekaj że wszedzie daleko

aha.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1113.02.2012, 10:42

A teraz drogie dzieci przerwa dla sponsora na rozluźnienie zwieraczy, ale ciągle w temacie.

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#1213.02.2012, 10:44

Problem faktycznie istnieje, ale zamykanie lub przenoszenie przedsiebiorstw do azji to jest prawdziwa pryczyna problemu.

Przyczyna czy nie, chciałbyś płacić 3000 funtów za najtańszy komputer wyprodukowany w całości w europie, gdzie zarabia się na godzinę 6 funtów zamiast 6 centów?

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#1313.02.2012, 10:48

#12
Naprawde chcesz wiedziec czemu tak jest?
To napisze jedno zdanie:
Stosunek funta do juana.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#1413.02.2012, 10:48

@Onieznajomy

Nie samo przenoszenie jest problemem tylko czynnik ludzki a mianowicie chciwiosc wlascicieli tych firm czy korporacji. Czyli po prostu system ''demokracja'' (kapitalizm).

Bo dlaczego oni przenosza do Azji te fabryki? Bo koszta produkcji tansze itd.. Po porstu taniej produkuja ten sam towar. Gdy przenosza produkcje do Azji zawsze jest ta sama bajka aby ograniczyc koszta prodkcji i aby produkty mogly byc tansze...

Co jest wierutnym bezczelnym klamstwem!!! Nigdy ale to nigdy nie zauwarzylem aby poprzez przeniesienie jakiejkolwiek lini produkcjycjej prodkty stanialy... Jedno co sie zmienia to zysk wlasnicieli tych firm czy korporacji. No i jeszcze wiecej ludzi pracuej gdzies w Chinach w niewloniczych warunkach.

Przyklad prosty Apple i srajfony... Koszt wyprodukowania kilka nascie dolarow... Wliczajaczzjac koszty wysylki do Europy i Ameryki cena sie nie zmienia praktycznie. Koszt sprzedarzy??? Kilkaset dolcow!!! Obliczono iz gdyby Apple mialo swoja linie produkcyjna w Europie czy Ameryce nadal by swietnie zarabialo. Ale coz pazernosc ludzi pokroju cudnego Boga dla nie ktorych Steva Jobsa ( sp.) nie zna granic!!!!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1513.02.2012, 10:53

at 14
Dlatego teraz korporację próbują forsować "prawo o podróbkach", bo niestety chińczycy przestają być tylko tanią siłą roboczą, wyeksportowana tam technologia i idaca za tym edukacja zrobiły swoje. Zachodnie firmy na ten sam towar z tej samej fabryki przyklejają swoje logo i kasują kilkaset procent kosztów produkcji. Kto kupował na ebayu różne rzeczy (tak zwane podróbki) to wie.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#1613.02.2012, 10:54

@randor

Pierdolisz glupoty...

TO z tego wzgledu ma sie przeprowadzic do miasta? I placic tym samym wiecej za wynajem? Najlepiej w takim razie odrazu postuluj stworzenie jakiegos osiedla dla ludzi z takim problemem i zabron mieszkac im na zadupiu...

Problem w tym ze na przyklad ludzi biednych council sam na zadupia wysyla... W South Ayrshire wysylaja wszystkich przyznajac im sociale w Girvan gdzie kompletnie nie ma pracy... Wiec jesli council zgodzi sie na zamiane mojego domu w Maybole na Ayr, Prestwick to nie ma sprawy ale nie jst to tak proste jak sobie potrafisz na klawiaturze wystukac...

Wynajecie prywatnego tez nie wchodzi w gre bo to minimum 800£ za 4 bed. Nie ma na to ani kasy ani tez nie chce pobierac tyle HB i sie chwalic ile to niby place za chate...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1713.02.2012, 10:54

* kto kupował różne rzeczy na ebayu z Azji - miało być powyżej

ErgSamowzbudnik
243
#1813.02.2012, 10:57

Nie tyle chodzi o bezrobotnych, ile o tych, którzy o podjęciu jakiejkolwiek pracy nigdy nawet nie pomyśleli, zamiast tego płodząc dzieci i zdając się na system, który od czapy i pod różnymi pozorami odpalał beneficiarzom na tyle duże sumy, że praca nie miała sensu.
Rodzina powinna utrzymywać się z własnej pracy a nie z zasiłków - to ma być reguła, od której oczywiście są wyjątki.
Angole tym się różnią od Polaków, że nie popełniają dwa razy tego samego błędu. Z bólem i pomyłkami być może, ale zmiany zostaną wprowadzone.
Najwyższy czas!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1913.02.2012, 11:00

#15

niestety musze się zgodzić

ale ja od rana jestem spolegliwy jakiś dziś :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2013.02.2012, 11:01

spider, lubisz mnie? :P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2113.02.2012, 11:01

spider, lubisz mnie? :P

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#2213.02.2012, 11:02

Zawsze mnie tylko interesuej z czego tacy co robia dzieci aby zyc czyli pobierac benefity zyja jak te dzieci z domu wychodza? BO powiedzmy maja tacy ''bezrobotni'' te 50 lat... Kto takiego i tak zatrudni jak zobaczy ze cale jego zycie nie przpracowal nawet roku... Z JSA zyja? Kurwa z takiej kwoty sie zyc nie da... Jeszcze dlaczego oni jesli juz to otrzymuja przciez nie maja przeproacowanego roku... Powinni wprowadzic zasde zasilek na rok lub lepiej pol jak w PL po przeproacowaniu roku i po problemie...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2313.02.2012, 11:03

nie tylko Polak to cwaniak, nie ma co sobie schlebiać

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#2413.02.2012, 11:03

TO z tego wzgledu ma sie przeprowadzic do miasta? I placic tym samym wiecej za wynajem? Najlepiej w takim razie odrazu postuluj stworzenie jakiegos osiedla dla ludzi z takim problemem i zabron mieszkac im na zadupiu...

Sam mieszkam na wsi bo lubię widok z okna, ale to był mój wybór i nie narzekam teraz na koniecznośc dojazdu. Zresztą jeśli dobrze pamiętam, kilka miesięcy temu chwaliłeś się jaką to masz pracę, a żonie 6 funtów raz na tydzień żałujesz? ;)

Problem w tym ze na przyklad ludzi biednych council sam na zadupia wysyla... W South Ayrshire wysylaja wszystkich przyznajac im sociale w Girvan gdzie kompletnie nie ma pracy... Wiec jesli council zgodzi sie na zamiane mojego domu w Maybole na Ayr, Prestwick to nie ma sprawy ale nie jst to tak proste jak sobie potrafisz na klawiaturze wystukac...

I moim zdaniem całkiem słusznie. Chore było uprawiane do niedawna budowanie cuncilowych domków z ogródkiem 10 minut od centrum, w których bezrobotni siedzieli sobie na dupach całymi dniami pierdząc w fotel. Normalnie pracujący ludzie muszą tracić pół dnia na dojazd albo płacić fortunę za mieszkanie, bo pół miasta zajęte przez council i ceny tego co zostało wywindowane w kosmos.

Nie masz pracy od trzeciego pokolenia - out za miasto.

Poza tym Job Centre zwraca koszty dojazdu, więc co ty nam ściemniasz że żony nie stać na bilet?

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#2513.02.2012, 11:03

No i w jaki sposob oni kurwa sobie emeryture wypracowuja...??

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2613.02.2012, 11:03

at 19 i 20

Nie lubię Cię, bo mi tu próbujesz w dupę włazić bez wazeliny :P ;))

ErgSamowzbudnik
243
#2713.02.2012, 11:04

Nie wypracowują - żyją na koszt gminy, która płaci za wszystko.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#2913.02.2012, 11:08

at 28
Nie używaj agresji słownej, bo Ci przyjebię :P

ErgSamowzbudnik
243
#3013.02.2012, 11:09

"Kto nie chce pracować, niech też nie je."
II List Św. Pawła Apostoła do Tesaloniczan, 3,10
53 n.e.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3113.02.2012, 11:11

at 30
To masyma bardziej pasując do katolickiej Polski i może wiele tłumaczy jeżeli chodzi o opiekę socjalną w naszym kraju :))

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3213.02.2012, 11:11

* pasująca

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#3313.02.2012, 11:11

@ranodor

Nie zonie ;) ale nie wazne nie chodzi o to ze zaluje tylko o problem ze musi jechac tam z dwojka malych dzieci i dlaczego ja mam placic te 6£ jesli chca zby dojezdzala niech dadza jej jakis voucher w takim razie. Bo JSA nie pobiera.

Zwaraca? Dziwne bo jak o to ich zapytalem to powiedzieli ze nie zwroca ani za dojaz ani za childminder jesli taka na czas przyjazdu do JC znajde. Nawet kiedy wezwali ja na dodatkowe spotkanie posrane jakies aby popytac czy wie jak CV zrobic wiec Randor moze tak jest u Ciebie ale u mie nie i jesli chcesz popierac swoja teorie to jestem w stanie sie do JC w tygodniu przejsc i zapytac o te szczegoly nagrac je i wstawic na YT specjalnie dla Ciebie ;)

OK tych co i tak nie robia lub po prostu zostali ocenini za nierobow popieram wysylac stworzyc im getto. Ale dlaczego w ten syf wysylaja tez ludzi ktorzy chca pracowac? Ja swoja wioche lubie za spokoj miedzy innymi ale niech z tego powodu nie utrudniaja mi zycia.

Kto pisal ze chce mieszkac 10 minut od centrum? Randor moge mieszkac na obrzezu miasta, roznica polega na cenie za bilet czasie dojazu i dostepnosci do pracy dla ludzi ktorzy moga na przyklad pracowac tylko 4 do 5 godzin dziennie ze wzgledu na dzieci. Bo taka prace by tu znalazla bez problemu. Praca na FT nie oplaca sie jej po prostu ze wzgledu na koszty opieki nad dziecmi teraz jak rowniez brak opiekunek ktore maja miejsca w moim zadupiu.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3413.02.2012, 11:12

* ... i maksyma

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#3513.02.2012, 11:15

@Randor

Oczywiscie nagrac sam dzwiek bo z kamera mnie tam nie wpusza i nie pozwola nagrac...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3613.02.2012, 11:17

#29

dopsz...

(bydlaku Ty :P )

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#3713.02.2012, 11:17

Ogolnie mi po prostu chodzi ze przez zasrancow nierobow i tych co benefity wyludzaja znowu ucierpi cala rzesza ludzi ktorzy sa niczemu nie winni... A ludzi typu Cameron to bedzie gowno intersowac i bedzie na to gluchy.

ErgSamowzbudnik
243
#3813.02.2012, 11:19

Jeżeli masz dwójkę małych dzieci, to TY powinieneś zapierdalać 24 godziny na dobę, żeby utrzymać rodzinę, podczas gdy żona zajmuje się dziećmi do czasu, aż pójdą do szkoły. Wtedy i ona może zacząć szukać pracy.
Innego wyjścia nie widzę.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3913.02.2012, 11:22

Onieznajomy
#13 | Dziś - 10:48
#12
Naprawde chcesz wiedziec czemu tak jest?
To napisze jedno zdanie:
Stosunek funta do juana.

gowno a nie stosunek funta do juana.srednie zarobki w przecietnej fabryce w chinach to okolo 100 dolarow na miesiac.jak mozna z tym rywalizowac?

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#4013.02.2012, 11:22

Pozatym i tak nie rozumim tego jesli ma byc ten universal benefit zbilzony do placy minimlanej to w tym wypadku dla tych co na zadupiu mieszkaja i tak sie nie bedzie oplacac nadal pracowac bo zaoszczedza na bilecie... Wiec gdzie tu sens???? Niech placa tylko rok badz polowe minimalnej wtedy to bedzie miec sens bo to nieroby sa wlasnie problemem i tyle!!!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#4113.02.2012, 11:27

@ErgSamowzbudnik

Nie ma pracy gdzie da sie zapierdalac 24 na dobe i tak sie nie da nawet maszynyny trzeba czasem wylaczyc...

Pozatym w takim wypadku prosze o zlikwidowanie wszystkich benefotow ja przezyje nieroby zdechana...

Jesli chcesz tak zyc kolego to przeprowadz sie do Afryki lub jakiegos Azjatyckeigo kraju tam na pewno zaproponuja Ci taki tryb zycia.

I nawet gdy do szkoly pojda to co w szole sa od 9 do 15? czyli 6 godzin co daje maks czas pracy jakies 4 godzin bo trzeba dzici ze szkoly odebrac i do pracy dojechac no i jest sie ograniczonym znalezieniem pracy w godzinach od 10 do 14...

Nie wesz o czym piszesz....

czarna29
68
#4213.02.2012, 11:29

wszyscy najmadrzejsi....dopiero sie narobi bagna jak te przepisy wejda w zycie w 2013! wzieli sie za to po tyyyyylu latach dawania leserom i dlatego ku.. tacy otyli bo zero ruchu i tylko fast-foody i tv,masakra!niesprawiedliwe jest to ze beda cierpiec najbiedniejsze rodziny przez to ze ktos pobieral benefity gdzie mogl normalnie pracowac a rzad sie wkur... i upieprza wszystkim!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#4313.02.2012, 11:30

@ErgSamowzbudnik

Przeczytaj co napislem gdybysmy miszkali w wiekszym miesice (ayr, OPrestwick) nie byloby problemu ze znalezienim pracy nawet teraz. I nie chodzi tu o posiadanie wiekszej kasy tylko o to aby nie siedziala w domu... Widze ze nie pojmujsze iz czasem nie pracuje sie tylko aby trzepac kasiorte i nic wiecej. Czasem chce sie byc po porstu miedzy ludzmi na przyklad ale sa tez inne powody.

Dobra koncze to bo musze poczytac troszku dzis...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#4413.02.2012, 11:31

@czarna29 i wlasnie o to chodzi ucierpia rodziny ktore nie tylko pobieraly same benefity... I nie sa od pokolen bezrobotnymi zyjacymi z benefitow.

czarna29
68
#4513.02.2012, 11:34

no wlasnie i to jest smutne:( a nikt nie ma na to wplywu... trzeba bedzie zapier.... jak w pl !a mialo byc tak pieknie :(

bus_37
Dundee
22 431 114
bus_37 Dundee 22 431 114
#4613.02.2012, 11:38

spider72
#4 | Dziś - 10:26

at 3
Dokładnie, zatrudnią więcej urzędników do kontroli i na końcu będzie to kosztować tyle samo, tylko mniej pieniędzy trafi do ludzi a więcej na urzędnicze pensje, nie mówiąc, że będą i przypadkowe ofiary wśród ludzi potrzebujących, jak to miało miejsce w przypadku rent inwalidzkich. Program na BBC był niedawno nawet w temacie.

Zauwaz spider, ze duzo ludzi dostanie prace. Nawet jesli wygoni sie benefitow na te nizsze stanowiska urzednicze to bedzie to sukces.

Macie bardzo waskie i jednostronne myslenie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4713.02.2012, 11:43

"Zauwaz spider, ze duzo ludzi dostanie prace. Nawet jesli wygoni sie benefitow na te nizsze stanowiska urzednicze to bedzie to sukces. "

Taaaa, sukces musi być :))), tylko gdzie te planowane oszczędności, a społeczeństwo tylko zróżnicuje się tylko jeszcze bardziej, biedni będa biedniejsi, a bogaci bogatsi (przez bogaci mam na myśli tym co im nic do życia nie brakuje, a nie milionerów).

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#4813.02.2012, 11:52

@bus_37

Obecni beneficiarze pokoleniowi nie nadaja sie na stanowisko urzednicze nawet najnizszego szczebla... Po prostu sa za tepi... Nie ogarna nawet jak storzyc nowy dokument tekstowy a co dopiero exel...

Sandra15
263
Sandra15 263
#4913.02.2012, 11:53

No wreszcie ktos pomyslal zeby pozabierac nieroba z furami i komurami utrzymujacych cale rodziny w polsce od babci do dziadka wlasnie z benefitow na dzieci jakie dostaja no i na siebie biedaki nie zdolni do pracy z powodu braku jezyka

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#5013.02.2012, 11:56

No tych co niezdoli z powodu nieznajomosci jezyka przymusowo powinni wyslac na kursy.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5113.02.2012, 11:59

... bilet do Polski tańszy niż kursy - i tutaj są prawdziwe oszcżedności :P - żartowałem (dla tych co sarkazmu w stronę blondyny nie łapią) :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#5213.02.2012, 12:03

Coz ale akurat tu popieram sa ludzie ktorzy maja proponowane kursy a znam takich i nie chca sie uczyc jezyka od lat powinni zostac odeslani... To przewaznie osoby ktore maja wszystko w dupie i ciagle placza ze im zle. I nie byl to sarkazm. Bilet tanszy prawda ale kursy sa i tak darmowe w wikszosci z tego co sie orientuje i wiem. Te podstawowe a wlasnie choc tej podstawowej znajomosci nie maja niektorzy. Wstyd za takich.

ErgSamowzbudnik
243
#5313.02.2012, 12:14

Nie tylko kursy językowe są bezpłatne, ale można jeszcze dostać dofinansowanie do nich! Innymi słowy: płacą ci za to, że czegoś się uczysz... paranoja normalnie!

selma_selma
16 471
selma_selma 16 471
#5413.02.2012, 12:35

Spider, zart zartem ale akurat taka prawda. Czesto zwalaja im sie tutaj ludzie z innych krajow calymi rodzinami, bez znajomosci jezyka ale za to z postawa roszczeniowa na dzien dobry bo wyczytali w necie, ze cos tam sie nalezy.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#5513.02.2012, 12:40

Scott_David
#7 | Dziś - 10:31
Wiekszos popieram ale kilka nonsensow bedzie w tym i niesprawiedliwosci...

Na przyklad moja kobieta nie pracuje ale nie dlatego ze nie chce ale z powodu iz mieszkamy na zadupiu gdzie pracy dla niej nie ma kazda praca jest oddalona przynajmniej o 15 mil co wymaga dojazdu. Laczy sie to z dojazdem ktory sporo trwa jesli jest potrzeba uzycia autobusu... Nie da sie tego pogodzic z wychowniem dzieci niestety. Czestsze wizyty w JC? W jakim celu dla niej oznacza to kolejny problem bo musi jechac smierdzacym autobusem 30 minut te 15 mil...

Sluchaj , no to ze mieszkasz na zadupiu to nie nasza wina raczej ani to ze twoja ksiezniczka musi poruszac sie smierdzacym autobusem , w takim razie po co tu siedzisz? Wez sie za robote i kup samochod,bedziesz wozil zone i dzieci do JC bo widze ze temat benefitow , ktore moga Ci upierdzielic poruszyl Cie bardzo...

Profil nieaktywny
Yamato
#5613.02.2012, 12:44

Scott David jak nie bedzie co do papy wlozyc dalej bedziesz tam siedzial?
Pakuj tobolek i szukaj miejsca samo nie przyjdzie.

Profil nieaktywny
Yamato
#5713.02.2012, 12:46
Wiolcia78
47
#5813.02.2012, 12:54

oj tam. klocicie sie bezsensownie.
reforma zasilkow byla przewidziana juz w 2010 tyle ze dopiero teraz bedzie wiadomo co sie wydarzy i kiedy. wiele zmian juz zaszlo 2011.

a jesli chodzi o reforme "per se" to prosze poczytajcie tutaj :

http://www.enehl.org.uk/files/ENEHL...

a jesli chodzi o nauke to warto zaaplikowac o ILA (Scotland). kazda osoba ktora zarabia MNIEJ niz £20000 rocznie moze sie o to ubiegac.

bus_37
Dundee
22 431 114
bus_37 Dundee 22 431 114
#5913.02.2012, 12:58

Pajonk, albo sie myle albo propagujesz poprawnosc polityczna???

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#6013.02.2012, 13:03

@bizoniusz1975

Mi nic nie upierdola tylko zycie po prostu utrudnia o czym pislem i tyle jak mam wolizic ja do JC jesli w pracy siedze? Mam sie zwolic i stanoac w kolejsce po JSA? Samochodu nie posiadam obecnie bo mi nie potrzebny...

I wclae nie jest ksiezniczka ludzie nie znajacy sytuacji ktorzy sadza ze widza wszystko... Pierdolisz i tyle.

@Yamato

Jw. mi nic nie upierdola i do papy bedzie co wlorzyc zawsze bo pracuje praktycznie cale swoje zycie. Zabron miec ludza dzieci to na Twoja emeryture nie bedze mial kto tyrac...
A co do miejsca w ktorym mieszkam pisalem wyzej z jakiego powidu akurat tam mieszkam tak mi przydzielili mieszkanie. Bo nierobow i narkomanow trzymaja w miescie ze wzgldu na przykad iz musza miec NARKOMANI jebani blisko do szpitala bo sie lecza!!!

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#6113.02.2012, 13:21

a mi nie przydzielili :(
musialem sobie kupic, chlip chlip...

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#6213.02.2012, 13:24

Scott, trochę cię nie rozumiem. W czym problem wysłać żonę do pracy i zapłacić opiekunce? Jak mało zarobi, to nawet jakieś WTC pewnie jej się skapnie jeżeli oczywiście opieka nad dziećmi bedzie legalna, a nie jakieś dziunie z emito bez papierów ani języka.

Godziny nie pasują? Co za problem znaleźć opiekunkę, która dzieciaka odprowadzi do szkoły i odbierze? After school clubu nie ma w promieniu 15 mil ani jednego? Jak znajdzie dobrą pracę to bez problemu to opłacicie, a jak nie ma kwalifikacji, to w tesco na wieczorne zmiany też potrzeba ludzi.

Poza tym cała twoja historia pachnie bujdą na milę. Niby po co żona do JC jeździ co tydzień, jesli nie pobiera JSA? A raczej nie pobiera, bo to przysługuje zdaje się na 6 miesięcy, z dwójką dzieci to ona chyba ostatnio nie pracowała nigdzie? Nie wciskaj nam, że państwo rzuca wam kłody pod nogi.

Wiolcia78
47
#6313.02.2012, 13:28

WTC mozna dostac pod warunkiem ze sie bedzie pracowalo 30+ godzin tygodniowo plus jesli ma sie dodatkowe wydatki jak np opieka nad dzieckiem to, to rowniez bedzie uwzglednione przez HRMC.

selma_selma
16 471
selma_selma 16 471
#6413.02.2012, 13:32

Scott zrzedzisz gorzej niz stara baba.do tego chcesz powiedziec, ze ukladasz sobbie zycie na bazie tego gdzie cie konsil przydzielil????? Az strach sie bac ttakich facetow....a i na emeryture moze czas zaczac zarabiac zamaist liczyc na dzieci.

selma_selma
16 471
selma_selma 16 471
#6513.02.2012, 13:35

Na opieke nic nie tzreba wydawac...dwoje doroslych ludzi przeciez jest...moga przeciez zmieniac sie w obowiazkach....glupie wymowki i jeszcze glupsze narzekanie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#6613.02.2012, 13:42

katolicy nie powinni placic podatkow

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#6713.02.2012, 13:48

@Randor

Widzsz wlasnie w tym problem opiekunak najblizsza jest ale 7 mil od nas... Jedyna ktora ma miejsce na 4 dzieci... After school club nie ma niestety na miejscu :( Jesli nie wierzysz mozna to sprawdzic w necie (szukaj Maybole). Pozatym dzieci sa w roznym wieku 8,7,4 i 2 lata...

Jezdzi po to aby byl placony NIC. Nie pobira dlatego ze ja pracuje tak w JC przynajmniej stwoerdzili ze sie z tego powodu nie nalezy.

A zadnego tesco w pobliu nie ma. Najblizej mozna dla niej prace znalesc w Ayr. Ale pamietaj o tym ze komunikacja nie jest pewnie taka sama jak u Ciebie. Autobus jezdzi co pol godziny do 18 pozniej co godzine.

Nie twierdze ze panstwo rzuca klody tylko urzednicy nie sa zainteresowani zastosowaniem przepisow ktore ladnie na papierze wygladaja. Na pytanie o to jak znalesc childminder daja link do strony ktora nie dziala to tylko jeden z przykladow... I nie winie panstwa tylko leniwych urzedasow bez kompetencji i wiedzy.

I nie pisalem iz jezdzi co tydzien teraz jezdzi co dwa tygodnie ale jesli chca zwiekszyc czestotliwosc jej wizyt w JC to bedzie pewnie musiala jezdzic co tydzien chyba ze wygram w totka i sie przeniesiemy do Ayr... lub wkoncu znajda nam lokal w Ayr lub Prestwick.

Koszt opiekunki wychodzil jak obliczalem jakies 450£ z tego co pamietam ale nie jestem pewien teraz. Zarobila by jakies 210£ na rekie. Bilet 25£. HRMC maksymalnie z tego co pamietam moze do opiekunki dodlozyc 70% i nie wiecej niz zdaje sie 307£. Wszystko to wyliczone na tydzien uwzgledniajac 4 dzieci. Tyle ze kiedy ona zacznie pracowac automatycznie wlicza jej dochod i zabiora HB, oraz zredukuja CTC i WTC ktory teraz otrzymuje... WTC to jakies tam 10£ tygodniowo. W koncowym rachunku wyjdzie ze pracujac gospodarstwo domowe ma mniej o ponad 100£.

Wiec jak panstwo pomaga komus kto chce isc do pracy? Raczej nie pomaga a utrudnia. Bo nikt kto jest normlany w takim wypadku do takiej pracy nie pojdzie.

Dodam jeszcze iz to praca za NMW w fabryce gdzie sie tyra...

I teraz chca zrowanac benefit z NMW wyplata no to sie pytam gdzie jest sens? Nadal nie bedzie sensu pracowac i tak i tak dla tych ktorzy nie pracuja.

Ja pracuje i nie chce mi sie liczyc czy bym lepiej nie wyszedl na nie pracowaniu bo nie potrafilbym tak zyc...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#6813.02.2012, 13:51

@selma

zbieram place do swego funduszu od kiedy zaczelem pracowac dla councilu...

Pozatym koncze juz ten slowotk bo nie chce mi sie pisac... I tak nie zrozumie nikt kto w sytuacji podobnej nie jest i nie byl. Prosta sprawa wszystko ladnie wyglada na piperku kazdy przepis gorzej ze nie da sie do kazdego dostosowac bo nie ma uniwersalnych przepisow ktore sa sprawiedliwe dla kazdego.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#6913.02.2012, 13:53

@ selma

Jak jedne pracuje na nocki a drugi w dzien?

Innego wuyjscia nie widze... Ja pracuje zawsze w dzien wiec ona ma zawsze w nocy? A kiedy sie spi? No i jak w nocy dojechac na zadupiu gdziekolwiek nie bedac kierowca. Jak widac wszytko ladnie sie pisze papier wszystko przyjmie.

selma_selma
16 471
selma_selma 16 471
#7013.02.2012, 13:58

Lepiej niech jedno pracuje w dzien, drugie na nocki jesli jest taka potrzeba niz siedziec i narzekac. Wymowki zawsze beda, jak nie transport to bilety, a to nooc za ciemna itd.....przeciez nie ja tu opowiadam o swojej sytuacji rodzinnej zalac sie.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#7113.02.2012, 14:03

Nie ma jak w nocy dojechac... Ostatni bus 22.40 ;) Wiec to nie wymowka pozatym nie wazne juz...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#7213.02.2012, 14:06

I tak zaraz kama wpadnie i pozamiata bluzgajac i mieszajac z blotem ;) Tylko na to czekam i juz sie zamykam dalej jej pozywienie. Niech dziewczyna ma radosc z zycia.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#7313.02.2012, 14:07
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#7413.02.2012, 14:08

kama to madra kobieta

selma_selma
16 471
selma_selma 16 471
#7513.02.2012, 14:08

No masz racje, pewnie tu wpadnie:-) tez chyba pojde:-)

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#7613.02.2012, 14:35

Wiec jak panstwo pomaga komus kto chce isc do pracy? Raczej nie pomaga a utrudnia. Bo nikt kto jest normlany w takim wypadku do takiej pracy nie pojdzie.

Jak na razie to Ty utrudniłeś jej zycie wywożąc na zadupie bez perspektyw, bo dostałeś mieszkanie od państwa za pół darmo, do którego ja i moja pracująca na pełen etat kobieta dokładamy co miesiąc w podatkach.

Nie pisz że się nie da. Można pracować z domu, można otworzyć swoją firmę, można coś produkować i sprzedawać na ebay bez potrzeby jeżdżenia gdziekolwiek, wystarczy chcieć i pomyśleć zamiast biadolić na forum, że pańswo nie pomaga..

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#7713.02.2012, 14:44

http://www.telegraph.co.uk/finance/...

Poczytaj sobie historię tej kobiety, która wychowując samotnie małe dziecko w ciągu kilku miesięcy rozkręciła od zera biznes produkujący desery dla dużych sieci supermarketów. Z tym że ona tyrała w trzech pracach + dziecko + firma żeby to osiągnąć, zamiast jęczeć na forum że ma za daleko do miasta. Tak więc nie nie pieprz, że nie możesz bo autobus nie jeździ.

kama79_79
Glasgow
22 790
#7913.02.2012, 14:53

Kurwa, no czlowiek znow ma problem!Dom mu Council dal tam, gdzie nie ma pracy!Jeszcze podlog nie dorzucil.Daj jej te 6f na bilet, niech jedzie do jobcentre i pyta o kursy zawodowe.Sektor Care organizuje takowe kilka razy w roku.Kolejny, w Glasgow zaczyna sie 05.03.12, trwa 7 tygodni, w tym 3 tygodnie zatrudnienia w domu opieki.Informacje prosto z mojej szuflady, jakbys mial watpliwosci.Kurs organizuje GNRA.Wystarczy pojsc do jobcentre, poprosic o refferal, oraz znalezc zarejestrowanego opiekuna, ktory zajmie sie dziecmi w czasie jak matka bedzie uczeszczala na kurs.JC zaplaci za opiekuna, da na bilet, i lunch.Zajecia odbywaja sie w Glasgow, w centrum Savoy.Pn-Czw 9-16, Pt-9-13.Wymagana znajomosc j.angielskiego na poziomie Intermediate 2.Jesli nie bedzie mogla uczeszczac na kurs w Glasgow-rejonizacja, to znajda jej cos innego w SA.Kazde Jc w UK oferuje takie, lub inne kursy, organizowane wraz z pobliska organizacja pomagajaca w walce z bezrobociem.Kup sobie jeszcze jedna gre, i pozniej mow, ze nie mozesz wylozyc 6f na bilet dla matki swoich dzieci.W najgorszym wypadku jak wam zasilki obetna, to zrobicie sobie piatego dzieciaka.Moze dom wiekszy dostaniecie, tym razem w Ayr.Nikt ci nie kazal socjala w Maybole brac.Trzeba bylo wynajac dom z 3 sypialniami w Ayr, takiej samej wielkosci jak ten, ktory przyznal wam Council.Ty nie pracujesz caly etat, i mozesz zajac sie dziecmi.Masz prawo prosic pracodawce o flexible working hours, jak masz dzieci ponizej 4r.z.Pracujesz dla budzetowki, ponad 12miesiecy.Nikt ci nie odmowi.Odloz pada od xboxa i zacznij myslec w koncu.Za ten sprzet z brighthouse, za te zajebiste odsetki mialbys juz wynajety dom, a kobita prace.

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#8013.02.2012, 14:57

kama, ale gdzie pójdzie, skoro tak wygodniej? Popierdzi w kanapę ufundowaną przez podatników, pobiadoli że państwo nie pomaga, a ty zapierdzielaj nadgodziny żeby tysiące takich Davidów wyciągających łapę utrzymywać.

Może tak ja zacznę płakać, bo nikt mi nie zwraca pieniędzy za dojazd do pracy, dzięki której te kansilowe domki powstają?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#8113.02.2012, 15:04

Zobaczcie na czlowieka sukcesu z Aberdeen zaczynal od zera a dzis jest wlascicielem holdingu telewizja, internet, hurtownie, doradztwo i pnie dalej do przodu mimo wielu przeszkod

Profil nieaktywny
Yamato
#8213.02.2012, 15:23


Scott, potrafisz to zmienić, nie badz kalesony

kms18
668
kms18 668
#8313.02.2012, 15:27

radnor
#80 | Dziś - 14:57

Kanapy nie dostajesz z mieszkaniem socjalnym. Tapety, dywany i takie tam wszystko zrywaja po porzednim lokatorze, co wydaje sie dziwne, ale tak jest. Moze po to, by bylo sprawiedliwie, kazdy musi sobie odremontowac.

kama79_79
Glasgow
22 790
#8413.02.2012, 15:30

To jest zwykle lenistwo i szukanie dziury w calym.Gdyby jego baba byla juz w JC, to wiedzialaby o tym, ze JC placi za opieke rodzicom, ktorzy chca brac udzial w szkoleniach, daje na bilet, lunch i jeszcze oferuje pieniadze na zakup odziezy, jak taki bezrobotny nie ma co na dupe zalozyc, a JC zorganizowalo mu interview.Ja kilka lat temu zostalam sama z dwojka malych dzieci.Przez miesiac czasu nie mialam opiekuna dla mlodszej corki, i musialam dziecko do pracy ze soba ciagac.Zamiast na lunch, to lecialam po pierwszoklasiste o 12 do szkoly, i dzieciak siedzial ze mna do 17 w pracy.Dopiero po ok.miesiacu znalazlo sie miejsce w Asc.Pracodawca sam pomogl, sam na to przystal.Kredyt mieszkaniowy mialam na glowie, zaden lokal socjalny.Gdybym nie poszla do Jc, gdybym nie szukala innej pracy, nie zaczela sie uczyc, to dzisiaj tez pewnie utrzymywalby mnie socjal.Tutaj dwojka mlodych ludzi, dach nad glowa, z ktorego nikt nie wyrzuci, tyle mozliwosci dookola, i jeszcze zle...Szukac, pytac sie nie chce, a noz widelec cos sie znajdzie i bedzie trzeba jednemu i drugiemu zrezygnowac z pewnych rzeczy.

kama79_79
Glasgow
22 790
#8513.02.2012, 15:48

Pierwszy raz tez widze, zeby osoba pracujaca w budzetowce komus ze swojej rodziny pracy nie potrafila zalatwic...Na zmiane pracowac, to i beda pieniadze, staz i emerytura.Tym bardziej, ze sektor panstwowy nie placi minimalnej krajowej, wiec i nawet te 20godzin w tygodniu bedzie sie matce oplacalo.

Profil nieaktywny
Yamato
#8613.02.2012, 16:08

Dobrze baba gada

Profil nieaktywny
Yamato
#8713.02.2012, 16:08

Scoot takiej ci trzeba :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#8813.02.2012, 16:50

Dokladnie tez tego nie rozumiem wezmy takiego Tuska malo ze rodzince pozalatwial posadki to jeszcze dalszych i tych dalszych dalszych znajomych poustawial. ma chlop leb nie od parady

Profil nieaktywny
sklejacz
#8913.02.2012, 16:53

Nie chce tego przyznac Kama nie chce, ale zgadzam sie z toba...
Kur..a musze to zanotowac w notesie. Nie dosc ze dobrze gada to jeszcze nie rzuca miesem i nie wyzywa scotta..

Profil nieaktywny
sklejacz
#9013.02.2012, 16:55

Ale to trzeba chciec:)
Nie kazdy potrafi stworzyc holding medialny od a do zet po ZSZ

Profil nieaktywny
sklejacz
#9113.02.2012, 17:08

Tak sobie czytam i czytam staram sie wyobrazic sytuacje scotta i mysle sobie tak.

Ma facet 4 dzieci. Nie kazdy jest zdolny tak jak ty Kamil czy ty Kama, albo nie kazdy ma tyle szczescia( slyszalem kiedys ze szczescie trzeba sobie zorganizowac)
Chlopak pracuje, nie siedzi nie obija sie. Robi jakas hoojowa prace za NMW
Popatrzcie na innych szkotow sa domy ze nawet jedno nie pracuje...
i co i dobrze jest.
Jego kobieta pewnie nie ma Prawa Jazdy, samochodu pewnie nie maja bo za co.
Mozliwosci sie kurcza.
David jak ci Kama alias Radnor nie chca dac swoich podatkow to wpadnij do mnie ja ci napisze zobowiazanie ze zycze sobie, aby moje podatki wedrowaly do ciebie.
A ty mi napiszesz zeby twoje dzieci pozniej na moja emeryture wplacaly.
Kama ma corki wiec nie wierze ze one jakas emeryturke wysoka dla mamusi wypracuja. Baby z malymi wyjatkami nadaja sie do tego aby lezec w lozku i pachnac i czekac az ich pan przyjdzie,
Nie na darmo mowi apostol pilnujcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny kiedy pan zniwa przyjdzie...

fiord
58
fiord 58
#9213.02.2012, 17:39

..moja kolezanka mieszka w takiej dziurze ze nawet autobusow tam nie ma co godzine...musi do perth zapierdalac na pieszo z bachorem w wozku jak chce sobie kupic cos kiedy stary jest w robocie i z nim razem samochod....pracuja oboje..ona w dzien a on na nocki-wraca i pilnuje malego do chwili kiedy ona nie wroci a pozniej troche spi i zapindala na nocke do roboty...naklepales sobie dzieci to na nie zapierdalaj.....po wszystko lape wyciagaja a ja tyram na takich leniwych kutasow....

Profil nieaktywny
Yamato
#9313.02.2012, 17:43

nie mozesz zaproponowac podwozki raz na tydzien? do sklepu i z powrotem? Dostalbys na pewno obiad.

Profil nieaktywny
sklejacz
#9413.02.2012, 17:50

#92 wg Kamy Powinni sobie kopic samochod, ona zrobic prawojazdy i problem z glowy, a to ze nie maja pieniedzy na ubezpieczenie ( ubezpieczenie dla kierowcy od razu po zdawce jest horendalnie wydokie) to juz kame wogole nie obchodzi...

Co to za zycie, ona pracuje w dzien a on na nocki. A kiedy sie widuja z soba, kiedy on ja bzyka?
Chrzanilbym taki zwiazek ze robimy na zmiany.
A moze ona tak tylko w przejsciu podczas gdy on przychodzi a ona wychodzi to mu w piec minut na kolanach zrobi dobrze, a pozniej wychodzi.
Z kontekstu wnosze ze to taka kolezanka ktorejbys dupe obrobila w lyzce wody utopila(wnosze z stosunku do ich dziecka nazywasz go bachorem)
Juz ty najwiecej tyrasz na takich jak to nazwalas kuta...ow
Baby to juz w zyciu sie tak napracuja ze pozal sie boze.
Pewnie po 16 godzin pracujesz przy tasmie pakujac marchewke i groszek do woreczkow albo inna spozywke. Pozniej wracasz do domu do swojego nieslubnego dziecka. A zasilkow od panstwa na siebie i swoja pocieche wyciagasz trzy razy wiecej niz tam sama wplacasz...
Mam beke z ciebie :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#9513.02.2012, 17:50

Moglby oewnie gdyby jego trolowa wypowiedz prawda byla ;)

Jak zawsze kaminych monologow z jej przmyslen nie czytam ;)

Ja swoje napiselm juz w tym temacie od kiedy pojawila sie kama nie co dalej ciagnoac go lda mnie ;)...

tak kamila masz racje we wszystkim ;)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#9613.02.2012, 17:54

Nie mam NMW ;)

Profil nieaktywny
sklejacz
#9713.02.2012, 17:58

No ale masz wystarczajoca malo zeby aplikowac o WTC czyli cos pewnie odrobine powyzej...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#9813.02.2012, 18:02

No tak na to wychodzi. Nie wazne w kazdym razie na pewno kamila racje ma we wszystkim. ona wie najlepiej bo przeciez pracuje w social service i jest orlem wydzialu.

Profil nieaktywny
sklejacz
#9913.02.2012, 18:15

#98
Moze odgrywa sie na innych ile moze przez to ze jej zycie sie nie ulozylo tak jak sobie planowala?
Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz.
Mam tutaj znajomego ktory takze ma czworke dzieci. Tak jak ty tylko tyle ze sa starsze bo najstarsze ma juz prawie 17 a najmlodsze 12. Bardzo mila i kulturalna rodzina.
ZAdnej patologii dzieci schludnie ubrane maja zainteresowania dobrze sie ucza. Ale nie sa bardzo zamozni.
Przyjechali tutaj z biedy aby poprawic sobie swoj byt.
On pracuje(tak jak ty) zarabia nie wiele bo to NMW Ona nie pracuje bo sie opiekuje dziecmi i uczy sie gdy dzieci sa w szkole w collegu.
Tak wiec gdyby nie benefity mieli by problem zwiazania konca z koncem. A tak to skromnie sobie daja rade.
Moze kiedys ona pojdzie do pracy jak dzieci zaczna sie usamodzielniac. Narazie jednak nie chodzi.
I wkurwilbym sie jakby ktos im ublizal ze kradna ze wykorzystuja, ze tylko po benki tu przyjechali etc.
Prawo jest takie jakie jest. Wszyscy powinni byc rowni wobec prawa( przynajmniej w teorii) wiec skoro on z swoja rodzina spelnia kryteria przyznawania tych benkow to bardzo dobrze.
Maja samochod dom od panstwa w dobrym stanie.
I ciesze sie ze maja bo to normalna rodzina i wlasnie takich ttrzeba promowac bo sa rokujacy i ich dzieci kiedys beda wartosciowymi czlonkami spoleczenstwa.
I zyczylbym sobie zeby kazdy wychowywal swoje dzieci tak jak oni wychowuja swoje.
Aby pobudzac w nich zainteresowana tlumaczyc gdy czegos nie rozumieja, albo mobilizowac gdy sie poddaja.
Kama ma corki (to dziurawce) bezproduktywne istoty. Panstwo bedzie kiedys na nie dawalo benki, my wszyscy sie zrzucimy na jej pociechy... I wtedy nie bedzie pomstwowac na corki ze maja dziurawska krew...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10013.02.2012, 18:18

nie mam zielonego pojęcia o zasiłkach w tym kraju, od paru lat, odkąd tu mieszkam byłam bez pracy może 2 tygodnie... ale myślę że to wszystko brzmi sensownie, to pierwszy kraj jaki znam w którym ludzie na samo "dzień dobry" otrzymują zasiłki różnego rodzaju, wręcz przyjeżdzają tu, żeby żyć z zasiłków. Czemu tak poźno został zauwazony problem?

kms18
668
kms18 668
#10113.02.2012, 18:23

Na dzien dobry nikt tu zasilku nie dostanie, nawet jsa.

Profil nieaktywny
Yamato
#10213.02.2012, 18:24

scoot a nie moes zaaplikowac w inne miejsce?

Profil nieaktywny
sklejacz
#10313.02.2012, 18:26

Princes ja mam pojecie tylko dlatego ze czytalem pare razy kame. Gdyby nie ona to zylbym w nieswiadomosci....
Princess nie uwazam ze jeste jakis problem. To raczej nieudacznicy widza problem w tym ze ktos bierze.
Ilosc osob ktore korzystaja nie jest tak zatrwazajaca aby sie tym przejmowac.
Pamietajmy ze byl czas aby cokolwiek dostac to trzeba bylo pracowac minimum rok. Wiec dla rzeszy tych turystow zasilkowych byla to bariera nie do pokonania wiec nic im sie nie nalezalo.
A teraz niby mozna od razu sie zglaszac ale mimo to trzeba udowodnic ze sie tutaj mieszka i jest zwiazanym a nie przyjechalo sie ot tak po kase.
Nie czytaj tyle daily mail albo the sun to nie bedziesz miala wypaczonego obrazu rzeczywistosci.
Polacy w porownaniu do Brytyjczykow(a sa na to badania) jeszcze caly czas wplacaja do systemu wiecej niz wyciagaja w porownaniu do Brytyjczykow wygladaja wrecz jak aniolki...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10413.02.2012, 18:29

sorry znam ludzi którzy przyjechali z małym dzieckiem dostali zasiłki różnego rodzaju, począwszy od zasiłku dla bezrobotnych (gdyż ona zanim wyjechała z kraju pracowała w UK) opieki na dziecko, a po miesiącu council opłacał im mieszkanie i jakieś kursy dokształcające, śmieli mi się w twarz że wychodzą na tym lepiej niż ja pracując

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10513.02.2012, 18:31

to ja mam to w dupie chcę mieszkanko :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#10613.02.2012, 18:32

@Yamato...

Aplikowalem o Ayr, Prestwick i Troon

A dali mi na poczatku Girvan jeszcze gorsze zadupie niz to w ktorym teraz mieszkam bo oddalone dwa razy dalej od Ayr...

To nie jest tak ze dostajesz sobie tam gdzie chcesz... Jesli chcesz i sie uprzesz na jakas lokalizacje to mozesz czekac kilka lat...

Profil nieaktywny
sklejacz
#10713.02.2012, 18:32

Wariorr nie obraz sie to jest jakis belkot... Napisz jeszcze raz

(gdyż ona zanim wyjechała z kraju pracowała w UK)
=============
Jak mogla pracowac w uk jak byla jeszcze w kraju?
Od tej informacji zalezy sens reszty informacji ktore napisalas.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10813.02.2012, 18:34

sklejacz dla tego kraju i ludzi uczciwie pracujących ten system jest problemem, zachęca ludzi do bezrobocia, ściąga tu największy syf, to ogromne pieniądze które można lepiej zainwestować

Profil nieaktywny
sklejacz
#10913.02.2012, 18:35

Machnij sobie dzieciaka jako samotna matka wtedy dostaniesz( ale jesli mieszkanie mialoby byc tylko powodem dla krzywdzenia dziecka to daj sobie na wstrzymanie...
Lepiej podwiaz sobie jajowody.

kms18
668
kms18 668
#11013.02.2012, 18:36

Ano kombintorzy sa wszedzie. Na dzieci to moze i dostali a co do jsa to istnieje opcja ze jak ktos tu byl poprzednio to moga uznac ze ta osoba 'resumes habitual residency' jak to sie nazywa, ale to tez zalezy od osoby podejmujacej decyzje, bo kazdy wniosek od Polaka czy Czecha i paru innych 'nowych' krajow unii trafia w rece 'decision makers' czyli troche szczescia tez trzeba miec, bo jeszcze rok temu widzialam dziesiatki wnioskow, ktore odrzucili i im nie zaplacili. A apelacja trwa miesiace!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#11113.02.2012, 18:37

pracowała w uk, wyjechała, urodziła dzieciaka w innym kraju i wróciła do uk

Profil nieaktywny
sklejacz
#11213.02.2012, 18:42

#108
No system ma duzo brakow i nie jest doskonaly ale popatrz na dlug publiczny ukok 60% jeden z najnizszych w Europie
Patrz na Irlandie Portugalie Hiszpanie Wlochy grecje powyzej 110% maja. A UK sobie radzi calkiem dobrze..

Profil nieaktywny
sklejacz
#11313.02.2012, 18:46

Acha. No skoro sie nalezalo, to otrzymala.
Wez sobie wyobraz taka sytuacje
Pracuje tutaj prawie 7 lat. Decyduje sie wrocic do kraju bo np mamie koza zdechla i popadla w depresje.
Po roku kiedy mama sie uspokoila (kupilem jej druga koze i powiedzialem ze to inkarnacja poprzedniej) Wracam do UK ale moja stara prace szlag trafil a nowej jeszcze nie znalazlem. Wiec rejestruje sie na JSA i sobie biore JSA contribution based bo mi sie nalezy.
A to ze ktos ci sie tam smieje ze ma wiecej niz ty. Coz moze najwysza pora poszukac lepszej pracy.
Ale rozumiem ze jako dziurawiec nie masz duzych szans.

kms18
668
kms18 668
#11413.02.2012, 18:47

No to ma szczescie, ze pracowala i na tej podstawie uznali, ze moze dostac od razu, ale jak powiedzialam wyzej jeden przyzna drugi nie, bo to nie jest czarno na bialym wypisane, co ja uwazam jest glupota. To ci ciekawe z tym UK, tyle tego socjalu i nie az taki duzy dlug.

Profil nieaktywny
Yamato
#11513.02.2012, 18:49

Scott a jak przeprowadzisz się na 2-3 miesiące do ciasniejszego lokum 2 beedroom w tej dziurze co mieszkasz ale bliżej roboty. Przemeczysz się. Ale zdasz ten domek. Potem zaaplikujesz do Anglii o 4 bedroom z powrotem, będziesz miał wielkie szanse z racji ciasnoty :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#11613.02.2012, 18:53

Czy ja wiem czy ten ktos ma wiecej... Nie sadze ze ma az tak wiecej. Dzielac to na wszystkich czlonkow jego czy tez jej rodziny na sztukie wyjdzie pewnie i tak ze ma mniej...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#11713.02.2012, 18:56

a co należy sie singlom w takim razie

Profil nieaktywny
sklejacz
#11813.02.2012, 18:57

#117
Walek papy i penis do lapy...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#11913.02.2012, 18:58

Nie wiem o czym piszesz Yamato. Dziura w ktorej mieszkam ma 2500 mieszkanicow eic nie ma roznicy na jakim jej koncu zamieszkam... Jak wyobrazasz sobie mieszkanie dwoch doroslych osob, czworki dzieci i psa na two bedroom? Do Anglii o four bedroom a po co ja mieszkam w Szkocji, South Ayrshire i tu jest moje zycie i mojej rodziny zwiazane ze wszystkim. Tu pracuje itd...

Po za tym to jakies kombinatorstwo z lekka. I z tego co wiem to po zdaniu mieszkania nastepnego sie nie dostanie tak od bo chce i musze...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12013.02.2012, 18:59

#118 spierdalaj

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#12113.02.2012, 18:59

#117

Pokoj w Bed&Brekfest jesli jestes bezdoma a po jakims czasie (dosc dlugim jesli jest sie zdrowym calkiem) one bedroom lub two bedroom ze wzgledu na brak one bedroom...

Profil nieaktywny
sklejacz
#12213.02.2012, 19:02

Przeciez oni nie beda tych benkow brali do konca zycia. Dzieci dorosna usamodzielnia sie to i benki obetna.
Nie ma czegos takiego jak singiel. Jest stara panna i stary kawaler. Sa oni w pewnym sensie trudniami. Jest bezproduktywny. Kiedys sie zestarzeje i ktos bedzie musial go utrzymywac.
Wtedy beda ich utrzymywali dzieci tych na ktorych dzisiaj sie najezdza ze naklepali dzieci.
Takich jak David scott trzeba chronic wziasc do cyrku i obwozic po kraju pokazujac jak powinien wygladac obywatel..

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#12313.02.2012, 19:03

Znam nawet chlopaczka ktory czekal na one bedroom flat i dotal po pol roku. 20 lat ma. Pracowal jakies 14 godzin w tygodniu i uczyl sie w collegu. Znaczy uczy sie nadal ale juz nie pracuje w tym syfie ktorym pracowal. Chlopaczek utrzymuje sie tylko z bursary... I jakos daje rade strasznie biednie ale daje.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12413.02.2012, 19:03

# 122
napisałam ci wyraźnie spierdalaj chamie

Profil nieaktywny
Yamato
#12513.02.2012, 19:04

chlopie nie moesz siedziec z 4 dzieci w 2 bedroom dadza ci piorytet, myslisz??

Profil nieaktywny
sklejacz
#12613.02.2012, 19:05

#120
Jak mozna tak brzydko mowic... A fe zglaszam cie do moderacji. Dostaniesz bana zobaczysz:)

Profil nieaktywny
sklejacz
#12713.02.2012, 19:07

#124
Jaki cham. To nie moja wina ze jestes stara panna. Nie wyzywaj sie na mnie.
Moze cie jeszcze ktos zechce. Desperaci sie caly czas znajduja jeszcze:)

kama79_79
Glasgow
22 790
#12813.02.2012, 19:07

Nie napisalam mu, ze ma kupic samochod.Nie klam zamglony.Facet ma zaciagnac kobite do JC i zapytac sie o kurs trening dla niej.Jc oplaci jej przejazdy, opieke dla dzieci, i zafunduje lunch przez caly okres trwania kursu.Ukonczony kurs to certyfikat, kilkutygodniowy staz, i gwarancja, ze JC pomoze znalezc swojemu podopiecznemu prace.On pracuje dla budzetowki, kolegom pomaga, a sam wlasnej babie pomoc nie potrafi.Wstyd.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#12913.02.2012, 19:08

No nie ale dla wikszosci jest tylko jedne punkt woidzenia widza ile kasy idzie i sadza ze ktos ma wiecej... Nie majac pojecia ile dziecko tak naprawde kosztuje... I teksty typu to po co robisz dzieci sa nie na miejscu bo gdyby wszyscy ludzie ktorzy maja dzieci i pobieraja benki dzieci nie mieli to zaraz by sie okazalo ze spoleczenstwo sie zestarzalo i brak mlodych ludzi. Nie kazde dziecko z biednej rodziny to patologia. Tak samo jak nie kazde z rodzin klasy sredniej czy tej najbogatszej to istota cudowna...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13013.02.2012, 19:11

#127 czy ty nie rozumiesz słowa spierdalaj, naprawdę? myślę że nie raz to słyszałeś...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#13113.02.2012, 19:12

@Yamato

Zadnego priorytetu nie dadza osobie ktora z socjalnego mieszkania zrezygnowala i poszla na two bedroom. Nie rozumiesz tego ze nawet dla imbecyla to od razu pacznie przekretem?

No i zaproponowaliby i tak i tak dziure bo przeciez jesli ktos nie ma gdzie mieszkac czy tez mieszka w zlych warunkach chce sie przeniesc jak najszybciej prawda?

A to ze dojazdy sa daleko itd to juz nie jest istotna sprawa czy tak to trudno pojac to nie Glasgow, Aberdeen tylko male miasta. I tu jest inaczej niz w wielkim molochu mieszkan tez jest mniej.

Profil nieaktywny
sklejacz
#13213.02.2012, 19:13

#128 nie napisalem ze napisalas, tylko ze wg ciebie. Taka hipoteza. Przeciez jak jest potrzebny drugi samochod to normalni ludzie go kupuja co nie?
Kama a tak na powaznie, To wez mu pomoz. Tak miedzy toba i nim, zeby nikt nie widzial. Powiedz mu konkretnie co ma zrobic, jak zapozniaj sie z przypadkiem.
No widocznie mu sie swojej babie nie udalo pomoc, moze dzieki twoim porada uda jej sie wyjsc na prosta.
Moze oni nawet nie wiedza o tym ze JC zwraca koszty przyjazdu na szkolenie plus posilek. Dla ciebie to jest jasne dla niego nie koniecznie.
Ja np o tym nie mam zielonego pojecia ze oni takie koszty zwracaja. To bardzo fajnie.
A ty dalej z tym zamglonym...

Profil nieaktywny
sklejacz
#13313.02.2012, 19:14

#130
Jak sie zloscisz to jestes piekniejsza:)

Profil nieaktywny
sklejacz
#13413.02.2012, 19:24

#warrior. Dlaczego jestes dla mnie taka nie mila...
Nie dalej jak kilka dni temu twierdzilas ze masz do mnie slabosc..

Profil nieaktywny
Yamato
#13513.02.2012, 19:27

131 są rożne agencje w rożnych miastach. a brales pod uwagę chatę lokatorna i jakiś benefit do dopłaty za czynsz?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13613.02.2012, 19:29

bo twoje posty wydawały mi się nawet zabawne, teraz pokazałeś jakim jesteś chamem i prostakiem, zresztą nie tylko wobec mnie, nie szanujesz innych więc nie oczekuj szacunku od nich.. ostatni raz powtórzę, spierdalaj chamie jak najdalej ode mnie,

Profil nieaktywny
ewakatiia
#13713.02.2012, 19:42

WarriorPrincess nic dodac, nic ujac

Profil nieaktywny
sklejacz
#13813.02.2012, 19:49

Pisalem ci kiedys zebys trzymala dystans do tego co pisze. Juz nie pamietasz?
Zawsze piszesz to co myslisz. To mi przykro, bo ja zawsze mysle o tym co pisze.
Innymi slowy nie zawsze za tym co napisalem jestem ja. Bo np wg Buddystow ja nie istnieje. Nie ma ja. Mnie nie ma, ciebie nie ma. Istniejemy tylko pozornie jako zbior agregatow ktore tworza pozorny konstrukt ktory jedak nie jest toba.
Wiec w jaki sposob mi chcesz wytlumaczyc ze jestem chamem jak mnie nie ma?
A nawet jakbym byl to tez nie mozesz mowic ze to ja bo moge nie pisac tego co mysle.
Bylem kiedys w lesie bylo tak cieplo i przyjemnie. Srodek lata. Wiatr delikatnie kolysal koronami drzew. Piekna sadzawka, cisza przetykana szmerem pijanych owadow. Anemony nenufary przesliczne i mrowisko. Wlozylem kij w to mrowisko i zaraz zaczelo sie inne przedstawienie...
Nie unos sie tak bardzo princess bo zaburzysz swoja homeostaze i juz nigdy nei bedzie tak samo.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#13913.02.2012, 19:49

Sklejacz wymiekl, jak mu sie kama zaczela do tylka dobierac. Trzeba jej przyznac ze potrafi sobie z niektorymi poradzic.
Pojedynek na slowa z nia przegral, ulegl do tego stopnia, ze zaczyna jej sie podlizywac.
Do Scotta tez tak za bardzo nie ma sie za co przyczepic, to tak tylko na niego jakies glupoty wypisuje zeby kama juz mu wybaczyla.
To co robisz sklejacz jest niehonorowe, i swiadczy o twjej malosci.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#14013.02.2012, 19:50

nawet pajak sie poznal na tobie, sklejacz.

Profil nieaktywny
ewakatiia
#14113.02.2012, 19:58

Strategia sklejacza jest taka:najpierw na kogos najezdza ,wyzywa,zadaje ciosy ponizej pasa a jak robi sie goraco to wycofuje sie oskarzajac dana osobe ,ze jest glupia,nie rozumie jego komentarzy ,nie rozumie jego,a on tak naprawde kocha wszystkich ludzi i caly swiat.

Profil nieaktywny
sklejacz
#14213.02.2012, 20:02

heheh... Nie prowokuj nie prowokuj.
Nie chodzi o wymiekl czy nie wymiekl. Chodzilo mi o argumenty w dyskusji Ad personam(powinienes wiedziec co to) Kama ciagle tak robila i jechala po rozmowcach jak po lysej kobyle. Lecialy epitety personalne wycieczki brudy wyciagane przy tym ze ktos tam kiedys cos chlapnol pare lat wczesniej.
Wszystko to sluzylo dyskredytacji opomenta w dyskusji ktory bnie myslal tak jak ona.
Narazie nie robi tego nie widze wiec powodu zeby ja zaczepiac.
Moze sie zmienila, jak powroci do swoich poprzednich zachowan to wtedy bedziemy sobie lecieli w kulki dalej... Co do spidera on mi lata. To jakis biedny czlowek. Zreszta on sam nie wie z kim gada, Raz mnie broni jak mi sie odmienia alter ego, Innym razem na mnie nalatuje. Calkowity misz masz
Wez mi napisz co jest niehonorowe bo nie rozumiem.

Nikt mi sie do tylka nie zaczol dobierac. Rozmawialismy sobie na argumenty i tylko tyle. Moj tylek jest wciaz jeszcze dobrze chroniony.
KAzdemu czasami zdarza sie powiedziec cos z czyms sie zgodze nie widze powodu aby o tym nie wspomniec.
Poczytaj co mowilem do scotta, nawet mi pare razy dal adnotacje ze lubi ten komentarz wiec nie podjudzaj...

Profil nieaktywny
sklejacz
#14313.02.2012, 20:06

#141
A jaka jest twoja strategia. Madralo wez moze napisz cos o sobie

Profil nieaktywny
Yamato
#14413.02.2012, 20:08

jestem za mlody zeby pisac o starych a ty ewakatia?

Profil nieaktywny
sklejacz
#14513.02.2012, 20:21

Kiedys Kama rozmawiajac Z davidem scottem mowila glupku z girvan. Nie rob z siebie idioty, ty i twoja jestescie smierdzacymi leniami i nie mydl mi oczu itd etc...
Nie widze dzisiaj takiego zachowania.
Ze mna rozmawiajac wytykala mi skarpety pod lozkiem( o ktorych nieopatrznie napisalem)
A teraz zero nul. Wiec co mam sie jej czepiac. Niech sobie zyje jest matka wychowuje corki. Pewnie ma jakis tam instynkt macierzynski wiec stara sie to robic pewnie dobrze.
Wiec sie przestalem narazie jej czepiac.
A jak wroci do epitetow i wyciagania brudow to wtedy i ja zaczne sobie robic personalne wycieczki na jej osobe itd.
Mi Kama nie wadzi osobiscie, i fajnie ze sie tutaj udziela(to nie lizusostwo) Wszedzie musi istniec harmonia, takie jak ona tez sa potrzebne. Fakt jednak faktem nie mam takiego wroga zeby mu polecic taka osobe jak kama na randke:)

Profil nieaktywny
ewakatiia
#14613.02.2012, 20:22

Moja strategia to trzymac sie za dala od oszolomow

Profil nieaktywny
sklejacz
#14713.02.2012, 20:26

#146
To po co sie do mnie wogole plujesz jak ja jestem oszolomem:)
Wez moze idz do kuchni zobacz czy cie tam nie ma, zrob partnerowi kolacyjke bo znow dostaniesz lomot...
A swoja droga jak mozna sie trzymac z dala od samej siebie.
Czy to jakas nowa forma medytacji ascezy wychodzenie poza powloke ludzka...

Profil nieaktywny
ewakatiia
#14813.02.2012, 20:37

do izolatki z psycholem

Profil nieaktywny
Yamato
#14913.02.2012, 20:38

Sklejacz ta kama ma uczucia, chwile słabości, jest czlowiekiem z takimi czy innymi doswiadczeniami założe się tez ze się ślicznie uśmiecha :)

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#15013.02.2012, 20:43

kama zobacz zamglony gada sam ze soba! i jeszcze dal lajka za "spierdalaj chamie" do swojego drugiego nicka, ale jaja.

Profil nieaktywny
sklejacz
#15113.02.2012, 20:43

...#149
Co ty gadasz kobieta i czlowiek. Widziales kiedys kobiete czlowieka?

Zrob maly eksperyment wez sobie stan na jakiejs ruchliwej ulicy np Olawska w Wroclawiu i kiedy bedzie kolo ciebie przechodzilo kilkoro kobiet zawolaj Ej czlowieku. Recze ci ze zadna sie nie odwroci...
Kobieta jest to stworzenie. Nie powiem boze i powinna stac w oborze. Ale ze wzgledu na ksztalt du.y czlowiek ja wziol do chalpy...
#148
Myslisz ze to co piszesz mnie rusza... Za cienka w uszach jeszcze jestes zeby mnie sprowokowac...

Profil nieaktywny
Yamato
#15213.02.2012, 20:52

www.youtube.com/watch?v=2LdqkcxCzw4 kobieta tez ma uczucia. To dla sklejacza najlepiej daj na cały regulator

Profil nieaktywny
sklejacz
#15313.02.2012, 20:58

#151
tak widzialem kobiete, Cale masy kobiet ktore sa ludzmi. Kazda z nich jest czlowiekiem. Wez sie lecz na rozum bo na nogi juz za pozno...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#15413.02.2012, 21:27

@yamato

Tak bralem ale za taka chate musialbym na dzien dobry wybulic 1600£ ktorych nie mam i nie mam gwarancji ze mi zwroca depozyt czy;i te 800£. Pozatym private let to nie opcja dla mnie. No i nie chce pobierac tylez tego HB...

@sklejacz

problem w tym ze juz dwa ray pytala o kursy w JC i odpowiedz byla ze nie ma zadnych. Powtarzam to nie Glasgow. Moze i tam sa na pozadku dziennym tu nie. Wybiore sie do JC w Ayr i zapytam o takowe kursy nagram to i wrzuce. Co do zwortu za przejazd wiem ze zwracaja ale tylko w wypadku takowych kursow i specjalnego wezwania. Lecz z opieka nad dziecmi to juz nie jest tak... Moga zworcic tak ale za to poszukac trtzeba samemu opiekunkie. Wiec teraz ,adralinscy prosze poszukajcie mi takowa z dnia na dzien w Maybol dla 4 dzieci. Jest to niemozliwe. A zadna z Ayr nie bedzie jechac specjalnie do Maybole po moja czworkie.

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#15513.02.2012, 21:31

sklejacz widze, ze twoje alter ego jest mizoginem. i jakos tak z wiekszym przekonaniem mowi, niz druga slabsza czesc. utnij sobie jedna glowe, to nie bedziesz sie klocic.

Profil nieaktywny
sklejacz
#15613.02.2012, 21:32

#154
A co jakby kupic kajdanki i dzieciaki wszystkie pospinac. pierwsze za reke do grzejnika drugie spiac za prawa noge z lewa noga pierszego dziecka ktore jest przypiete do kaloryfera pozniej w kolejnosci trzecie z noga drugiego i czwarte z noga trzeciego... Dac im tam picue jakies jedzenie i nocnik obok jakby im sie zachcialo kupke... Z zasiegu dzieci usowasz niebezpieczne przedmioty zapalki , zapalniczki noze itp. Dajesz kolorowanki kredki zabawki i co tam chca po czym sobie spokojnie jedziesz do JC. Wracasz to nie ma sily zeby ci dzieci cos wykombinowaly:)

Profil nieaktywny
Yamato
#15713.02.2012, 21:32

Dawid wyladowales w jakimś kurwidolku. Nie chcesz zapewne tam skończyć. Pomysł sam zatem o jakiejś działalności gospodarczej załóż coś, posadz tam żonę bo za pare lat jak dzieciaki podrosna nie utrzymasz ich z jednej pensji :(

Profil nieaktywny
Yamato
#15813.02.2012, 21:37

Przeprowadz się, dwa etaty i splacisz debet w banku raz dwa.

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#15913.02.2012, 21:38

i podlogi nie naprawisz

Profil nieaktywny
sklejacz
#16013.02.2012, 21:40

#159
jakiej podlogi?

Profil nieaktywny
Yamato
#16113.02.2012, 21:41

1500 kontrolowanego debetu powinien dostać

Profil nieaktywny
sklejacz
#16213.02.2012, 21:42

Dobra ja spadam... Ide wyhaczyc jakiegos dziurawca...

Profil nieaktywny
sklejacz
#16313.02.2012, 21:43

zostawiam jedno alter ego. Cobys sie nie czul osamotniony.

silje
31
silje 31
#16413.02.2012, 22:02

to ja z innej bajki zapytam - nie wiem czy dobrze rozumiem, zasiłek dla osoby bezrobotnej, np dla Polaka przyznaje państwo, nawet jesli ten ktoś nie pracował na terenie UK ? czy trzeba jakiś czas przepracować ? tak jak np w Polsce, 12 miesięcy ciągiem. Nie pytam bo poluję na to, na szczęście mam fajną pracę ale w głowie mi się takie eldorado benefitowe nie mieści. Zbyt krótko tutaj jestem, przyznam, że tematyki benefitów jeszcze nie zgłebiałam wiec pytam na ślepo, z ciekawości :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#16513.02.2012, 22:02

@Yamato

Sadzisz ze nie mysle o przeprowadzce? Tak mysle o tym i mam to w planie ale niesety to czasu wymaga aplikacje juz w councilu stosowna zlorzylem i staram sie robic wszystko aby przyspieszyc przeniesienie. Laze gdzie sie da i truje komu sie da. Wynajduje wszelkie usterki tej chalupy i ganiam wszedzie zglaszac na pojebanych sasiadow ze zachowanie ich oraz ich dzieci jest szkodliwe i krzywdzace dla moich.

Nie mam zamiaru sie zadlurzac aby placic depozyt...

Dzialanosc gospodarcza w Girvan to juz mialem ale niestey na zadupiu rowniez brak bylo istotnego czynika i najwazniejszego czyli klienta... Na zadupiu to to potrafie akurat robic nie przynosi wystarczajacego dochodu a ona raczej nic nie potrafi na tyle aby prowadzic dzialalnosc.

@Achernar666

Wlasnie dlatego ze sie przeprowadzic mam zamiar nie robie nic z podlaga miedzy innymi bo nie bede kasy wyrzucac w bloto. Jesli sie okarze ze wydam na wykladzine 1000£ a potem dostne mozliwosc przeniesienia to kasa w dupie... Podlag nie jest popsuta tylko nie ma na niej wykladziny to roznica.

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#16613.02.2012, 22:04

tak myslalem david

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#16713.02.2012, 22:07

No to chwala Ci za to ze tak myslales... Gratulacje.

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#16813.02.2012, 22:09

moje intencje byly czyste jak akcje detektywa rutkowskiego. powodzenia.

iwo
6 498
iwo 6 498
#16913.02.2012, 23:40

mnie to strasznie wqrwia jak sie tu niektorym wszytsko nalezy...

mam tyle historii z pracy, o ktorych raczej pisac nie moge, ale jeszcze raz wqrwiaja mnie strasznie.

nie rozumiem tej mentalnosci..

nie masz.. ja tez nie mam wiec musialam sie ruszyc, dlaczego ja moge popieprzac i lapac wiele kontraktow a ktos sie moze opierdalac...

nie ma pracy a Polacy bez jezyka znajduja prace, o co chodzi?

kms18
668
kms18 668
#17014.02.2012, 01:08

silje
#164 | Wczoraj - 22:02

Nie musisz nic pracowac zeby dostac zasilek dla bezrobotnych. Kiedys Polacy musieli miec 12miesiecy zarejestrowanej pracy ale po maju 2011 juz nie. Satu tacy co cale zycie spedzili na jsa j nie przepracowali ani godziny w swoim zyciu.

kama79_79
Glasgow
22 790
#17114.02.2012, 02:49

Nosz do kurwy nedzy...Facet nie ma zamiaru zadluzac sie, zeby mieć na depozyt, ale ma forse zeby splacac pieprzony brighthouse, telewizor i lodowke na raty.
Wczoraj podalam ci info na temat treningu, nawet nie odezwales, nie odpowiedziales w tej sprawie.Nic, tylko ci klaskac.Wysylasz pseudo anonimowe emaile do mojego pracodawcy, skarzysz sie, twierdzisz, ze reprezentuje niemoralna postawe, a jak ci podsylam info na temat treningu dla Twojej kobiety to ty milczysz, siedzisz cicho, jak mysz pod miotla.Zajebisty jesteś!Lizalbys mi stopy, gdybym dala ci voucher na 500f do homebase, podpierdalalbys gdybym nie dorzucila 3f
na sztucce.Polak- wchodz w dupę, bo rodak...i tak będzie mało!

Profil nieaktywny
Yamato
#17214.02.2012, 03:11

A za buziaka to na ile voucher? :)

kama79_79
Glasgow
22 790
#17314.02.2012, 03:12

Chuj mnie strzelił, jest 3 am, nie śpię, bo mam dzieciaka chorego.Otwieram skrzynkę, a tutaj przekierunkowany, kolejny z serii email dot.mojej niemoralnej postawy.Szukam nadawcy z pomocą google, bo nie ufam już Polakom( treść swiadczy o tym, ze nie jest to brytyjczyk, kupa błędów jezykowych), i dowiaduje sie ...dosz kurwy nedzy, ze jest to niejaki Wal..cz z M.Niech cie chuj strzeli, tyle mam Ci do powiedzenia.

Profil nieaktywny
Yamato
#17414.02.2012, 03:14

O rany...

Nieznamir
11 860
Nieznamir 11 860
#17514.02.2012, 03:16

davidek kapusta:)

Profil nieaktywny
Yamato
#17614.02.2012, 03:24

Spokojnych resztek nocy wszystkim...

kama79_79
Glasgow
22 790
#17714.02.2012, 03:56

Kapusta, ktory nie umie sie nawet ukryc.Chcialam przeniesc sie do East Dumbartonshire Council, ale nie otrzymalam na to zgody.Wiodlabym teraz zycie wolne od kapusiow, ktorym nie bylam w stanie pomoc.Chuj mnie dzis strzelil, niemilosierny.David, kabluj!Po 19tym moge bez zadnych sankcji zerwac umowe.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#17814.02.2012, 07:25

Hmmm koboeto ja nic nie wypisuje do nikogo bo nie mam po co co za bzdury wypisujesz i prowokujesz gdzie niby mi jakies info na temat terningu poslalas bos cos nie dotarlo.

Podaj z jakiego majla jakas kurwa to wypisuje to dorwe dzwikie co za mnie sie podaje!

Nie wim kama o co ci chodzi ja nic do nkogo nie kabluje to nie moja taktyka jesli to prawda podaj mi dowod nie musisz tu mozesz wyslac na mojego maila... lordlysypole@hotmail.com

Pozatym cos mi sie zdje ze lepiej wykasuj tego posta kama bo chyba bylas w stanie wskazujacym wypisujac to...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#17914.02.2012, 07:27

Pozatym ja juz nie uzywam tego nazwiska od 2 lat ponad...

kama79_79
Glasgow
22 790
#18014.02.2012, 09:17

Stan wskazujacy, i po 9 am jestem na nogach.Umrzyj.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18114.02.2012, 09:47

Nie wiem kamla anie nie rozumim tez jednego poczty od szefa o 3 a.m... Nawet jak przekierowana to co szefa poczta przychodzi do Ciebie?

I mozesz byc pewna ze to nie ja. Jesli bym chcial doniesc to nie robie to poprzez mail tylko osobiscie i z dowodami ktore sa w stanie cos wnisc. A nie jakimis pierdolami.

Pozatym czegos takiego by nie zrobil na przyklad dlatego iz wiem ile problemu moze takie gowno stworzyc... Jak juz kiedys pisalem jakis debil wymyslil sobie historyskie na moj temat i donosl na mnie nie do pracodawcy ale na policje ze sie obnarzam w parku na przeciw placu zabaw. Przez co moglem stracic prace i wogole miec mnustwo syfu. Ale ze ten ktos byl imbecylem nie pomyslal ze sa CCTV kamery na ktorych mnie nie ma i byc nie moglo. Bo nie bylo mnie tam... Na szczescie wszystko sie wyjasnilo ale rozmowe z pracowaca mialem na temat tego wszystkiego.

I dlaczego piszesz ze mi wyslalas jakies wiadomosci o kursie dla mojej kobiety? Nic nie dostalem nie wyslalas... Po co te brednie wypisywac?

Co to za problem chlac do 4 a.m. i wstac nawet o 7 a.m.? W wojsku czesto tak bywalo... Pozatym chlanie a chalnie sie rozni nie trzeba do nieprzytomnisci sie schac...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18214.02.2012, 09:52

No i jakik ja mam interes w pisaniu o Twoich niekompetencjach? Czy ja kiedykolwiek bylem Twoim klientem czy tez petentem? Wiec skod mam wiedziec jak sie w pracy zachowujesz? I jakim jestes pracownikiem...

To ze tu jestes jaka jestes nie oznacza ze taka sam w pracy jestes. Choc Cie nie lubie nie znaczy ze prznosze to co w necie do reala...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18314.02.2012, 09:53

I takiego typu kurwy kapusty tepie sam!!! Bo juz nie raz w zyciu mi problemow narobili.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#18414.02.2012, 10:32

Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Profil nieaktywny
sklejacz
#18514.02.2012, 10:55

David Jesli to ty. Ale jesli to ty. To niezla kur.a jestes.
Ja rozumiem ze mozna za soba nie przepadac na internecie. Mozna sie nawet wyzywac.
Ale pisac na kogos donosy to jest kurestwo...
Jestes pewna ze to Scott czy jestes pewna na podobnej zasadzie jak bylas pewna ze ja to onieznajomy, albo dzieciatko we mgle, albo jak to ze jestes pewna ze placisz na mnie swoje podatki.
Bo to rozna sprawa.
Rozumiem ze dostalas maila. Rozumiem ze tam jest jakies nazwisko.
Ale jest tam w edycji maila takze numer IP z ktorego zostal wyslany.
Mozesz sobie sprawdzic ten nr IP. Jesli Jest z ten samej miejscowosci z ktorej jest David Scott to wtedy wystarczajacy to bedzie dowod( nazwisko, miejscowosc,) zeby wiedziec ze to on...
Swoja droga zwykle kurestwo.
Dlaczego tak sobie sramy sami na samych siebie.
Scott jesli to ty to u mnie w profilu jest mail wez na mnie donies... To sobie wieczorem przeczytam i sie posmieje.
A tak z drugiej strony.
Kama jakbys nie byla kontrowersyjna i mowila wiecej prosze dziekuje, czy moglbys byyc tak mily etc. Slow ktore kazdy pracownik socjalny uzywa na kazdym kroku to pewnie mniej skarg na ciebie by bylo.

Ja jak z kims rozmawiam to zawsze uzywam zwrotow typu
Would you..........
Could you.......
please...
Can you...(czasami)
I tylko raz ktos sie na mnie poskarzyl. Ale byla to osoba nie moralna ktora oszukiwala wszystkich i wszedzie. Poskarzyla sie ze jej o tym powiedzialem i nie dalem sie za nos wodzic...
Zacznij uzywac w rozmowach podonych slow to i skarg na siebie bedziesz miala mniej...
Ale nie zmienia to faktu ze to kurestwo takie donosy pisac anyway.
Juz wolalbym tu ci puscic wiazanke jakbys mnie wku...a.
Scott masz czworke dzieci musisz je nakarmic prawda...
Jakbys sie czul jakbym pojechal do twojego pracodawcy i cie oczernil troche. Jakby cie zwolnil to czym bys nakarmil dzieciaki, czym bys splacil telewizor i lodowke?
Kama ma tez dzieci. Wprawdzie dziurawce ale jednak dzieci.
MA morgage do splacenia, moze raty za samochod i inne obowiazki.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18614.02.2012, 11:00

@sklejacz

Juz napisalem ze to nie ja... Moge sie posprzeczac i dopowiedziec na wyzwiska na emito. Ale nie wyciagam tego do reala.

Tak samo jak mozge sie z kims w realu pozrec i nie wciagam tego na emito... Jak niektorzy...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18714.02.2012, 11:06

Juz pisalem sklejacz jakas kurwa wpadla kiedys na cudny pomysl i chciala ze mnie pedofila zrobic... Ale nie wyszlo mimo to musialem na policji posiedziec kilka godzin zlorzyc wyjasnienia. Porobili mi fotki i wprowadzili moje dane do swojej pojebanej bazy bo takie maja prawo. Wystarczy tylko ze ktos cos sobie zglosi i ty musisz sie stawic na policjy w celu wyjasnien...

Wiec prosze przestan.

A kame juz tez prosilem o dowod jaki ma na to iz to ja napislem. Pierwsza sprzecznosc ja nie uzywam mojego starego nazwiska ponad dwa lata. Uzywam nazwiska Scott David McDonald bo taksie nazywam teraz zmienilem je prawie i jestem przez prawo zobligowany aby uzywac tego nazwiska a starego nie moge.

Jesli jakas szmata podaje sie za mnie to dotyczy to rowniez i mnie poniewaz robi mi tym syf gnojek jakis. Pewne jest jedno musi to byc ktos z emito poniewaz wie o moim konflikcie z kama.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#18814.02.2012, 11:14

#185
Pewnie trudno bedzie znalesc kto to zrobil, ale jest to okropne.
Zgadzam sie z toba sklejacz. Z wiekszoscia w #185 sie zgadzam.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#18914.02.2012, 11:18

#173
Z toba Kama tez sie zgadzam ze to jest swinstwo z czyjejs strony.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19014.02.2012, 11:22

A moze to jakas nowa taktyka kamiali... I teraz chce mnie w ten sposob objechac bo w kazdy inny juz chyba to zorbila na tym portalu... Nie wiem i w zasadzie mnie to nie interesuje bo ja tego nie zrobilem.

Gdybym cos takiego zrobil to bym sie tym od razu pochwalil.

Profil nieaktywny
Yamato
#19114.02.2012, 11:29

Scott jeśli znasz adres do kamy pracy, wyślij jeszcze jeden list który oczyści i ją i ciebie. Nie znasz adresu to zapytaj kogoś kto zna. Ja pieprze

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19214.02.2012, 11:36

Nie znam i nie bede nic pisac... Poniewaz nie mam i tak pewnosci ze cala sprawa jest prawdziwa. Najpierwch chcialbym kopie tegoz maila ujrzec aby nie robic z siebie idioty. Pozatym nie mam czasu na szukanie w niecie adrsu jej pracy ktora nawet nie wiem gdzie sie znajduje.

Profil nieaktywny
sklejacz
#19314.02.2012, 11:37

Scott po co zmieniles sobie nazwisko?
Nazwales sie Brzeczyszczykiewicz albo chrabaszczykiewicz ze miales taka potrzebe.
Myslisz ze jak sobie zmienisz nazwisko to zostaniesz Szkotem?
Nigdy nie bedziesz szkotem. Nawet jesli obywatelstwo Brytyjskie dostaniesz to bedziesz Co najwyzej Brytyjczykiem polskiego pochodzenia. Nie Anglikiem Nie Walijczykiem, nie Szkotem ale Polakiem...
Jakbym cie spotkal na ulicy w Polsce i jakbys mi sie przedstawil po Polsku, albo swoja Angielszczyzna my name is Scott David McDonald to bym umarl ze smiechu.
Twoje imie i nazwisko jest takie samo jak moj nickname na tym portalu
Cezary Iksinski taki nickname kiedys mialem. Jedyne co w nim prawdziwe to imie.
Zenada...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19414.02.2012, 11:42

Tak prawie trafiles... mialem nazwisko 15 literowe... I dodatkowo to bylo jedyne co mialem po ojcu za ktorym nie przepadam...

Juz pisalem kilka razy nie daltego zmienlem nazwiko zeby Szkotem zostac.

Moje nazwkiso nawet w PL stwarzalo problem... Nienazwidze go i jego pochodzenia wiec dlatego zmienilem. Po co ludzie zmienjaja nazwiska wogole? Widac czuja taka potrzebe.

A tekst myslales ze Szkotem zostaniesz jest plytki jak brodzik bez wody...

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#19514.02.2012, 11:47

rozumiem cie, tez zmienilem sobie nazwisko
bo moje 'zilbersztajn' tez sie w polsce zle kojarzylo i mnie ludzie nie lubili
zmienielem na 'sraczka'- bardzo rzadkie nazwisko

:):):)

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#19614.02.2012, 11:49

no i co z tego ze zmienil nazwisko.ja tez swoje zmieniam za pare miesiecy,biore slub i przyjmuje nazwisko zony bo jest ladniejsze od mojego obecnego.tez nie jest polskie.i teraz pewnie mi ktos zarzuci ze probuje sie stac kims innym?

Profil nieaktywny
sklejacz
#19714.02.2012, 11:56

Jakbym ja chcial zmienic swoje, bo np nazywalbym sie jakos obrazliwie Np

Psikuta
Baran
Pachnie
Kupa

Albo Mialbym cos do ojca i nienawidzilbym nazwiska(nazwisko nie zmieni tego co czujesz do ojca) Ojciec to ojciec, a nazwisko to nazwisko

To wybralbym sobie jakies krotkie Polskie nazwisko.
No ale ja to jeste ja nie ty...
W szpitalach jest taki zwyczaj ze dla dzieci sierot porzuconych daje sie nazwiska od dnia tygodnia w ktorym je znaleziono albo od dnia miesiaca.
Np Wrzesniewski, Zima, Kwiecien, Niedziela, Maj. Marzec. Czerwiecki. Lipiec.
Przez to imie i nazwisko ktore sobie wzioles beda sie ludzie z ciebie jeszze wiecej nabijali niz wczesniej...
Przedstawisz sie komus przez tel w uk bedzie ok. ale po chwili sie zorientuje ze jestes Polakiem i bedzie mial z ciebie beke.
W Polsce sie przedstawisz jako scott mcDonald to Polacy beda mieli z ciebie beke. Jak bezpanstwowiec. Wez zmien to imie i nazwisko jeszcze raz. Bo sie osmieszasz. No chyba ze zamierzasz sie wyrzec Polskosci.
To zostan przy nim ale wtedy lepiej udzielaj sie na gumtree na forum bo to jest Polski portal...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19814.02.2012, 11:58

Tak problem stwarzalo taki ze na przyklad w pierwszym dowodzie wstawili mi ń zamiast n. Nie wspomne juz o ciaglym przkrecaniu. Przezwiskach ale to byl problem akurat za dzieciaka. Jako dorosly doswiadczylem kilkakrotnie wyzwisk od Ukraincow, czlonka UPA, OUNowca, zabugajca itd... Wiec nazwisko moje i tak nie bylo Polskie jak latwo sie domyslic.

Pozatym coz sie tlumaczyc chcialem zmienic to zmienilem widac czulem taka potrzebe w tym celu jest taka mozliwosc aby z niej skorzystac. Widac byl powod. A czy ja mowie ze zenada to jesli ktos nosi ten sam sweter 10 lat? NIe bo mnie to nie interesuje i zajmuje sie wlasnymi sprawami a nie donoszeniem na kogos kto nic mi nie robi ani mojej rodzine oprucz jakis dziwnych zachowan na necie. Nic fizycznie mi to w zyciu nie robi wiec nie widze potrzeby zadnej aby dzialac w tym temacie. Tak samo jak gowno mnie interesuje jak kto sie nazywa czy tez jakim jezdzi samochodem i jak ma urzadzone mieszkanie.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19914.02.2012, 12:00

Psikuta

Psikuta-s

A gdzie pan tam widzi s? Psikuta jest napisane...

A mi mowiels ze nazywasz sie Keller ;)

Jakos tak to bylo zdaje sie ? Poranek Kojotajak dobrze pamietam.

Profil nieaktywny
sklejacz
#20014.02.2012, 12:02

#196
Jak kolwiek rozumialbym motywacje mieszkac w UK miec zone z UK wiec sa jakies podstawy do tego ze ona nie chce sie nazywac brzeczyszczykiewicz bo miala by problem z literacja tego nazwiska (szczegolnie ze jest brytyjka)
Ale David nie ma zony Brytyjki ale Polke. Mogl sobie wziasc nazwisko po niej... Jak juz tak bardzo chcial.
Ale nie komentuje. Wiecej. Niech sobie chlopina pisze i zyje. Roznych ma Bozia lokatorow

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#20114.02.2012, 12:04

Polskich znajomych mam garstkie akurat z wielu przyczyn glowna to jak sie zachowuja i jaki maja stosunek do zycia Polacy. Niestety niezmienny...

Szkoci czy tez Brytyjczycy beki nie maja... Zawsze sie mnie pytaja jak to sie stalo ze mam takie nazwisko...

No i tu sie musze przyznac ze im sciemniam bo nie chce mi sie histori mojego poprzedniego nazwiska opowiadac.

Sciemniam im ze po prostu pewnie pochodze od tych Szkotow ktorzy wieki temu wyjechali na Polskie tereny... I oni to lykaja. Proste i tyle...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#20214.02.2012, 12:05

Nie mam zony... Pozatym nazwiko mojej kobiety tez mi sie nie podoba...

Profil nieaktywny
sklejacz
#20314.02.2012, 12:07

scott a jakie wczesniej miales nazwisko?

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#20414.02.2012, 12:08

co zes cie sie tego nazwiska tak uczepili?najwazniejsze co chlop ma w glowie a nie jak sie nazywa

Profil nieaktywny
Yamato
#20514.02.2012, 12:09

Pierwsza sprawa czy podawałes swoje imię i nazwisko tu na forum lub komuś z tego forum? Jeśli M to miejsce w którym mieszkasz i napisałeś to to mógł ktoś pożyczyć twojej tożsamości by załatwic sprawę swojej zasranej urazonej kiedys przez kame dumy.
W drugim wpisie kamy z godz 3.12 czytamy ze już doszła do tego kto ten list wysłał.
O godzinie 2.49 Jeszcze o tym nie wie gdyż pisze o treningach dla Twojej zony a będąc w nerwach napisalaby o tym mailu w pierwszej kolejności.
Rozumiem ze jesteście na siebie wkurwieni i nie zazdroszczę ale można to wyjaśnić a co najważniejsze po treści listu jaki ci moze kama podeslac bo adresu mail tej osoby tobie scoot bym nie dawał. Bo to może dziewczynie tylko zaszkodzić, jeśli się zgracie to oboje takiego dupka możecie przymknąć a wy może się zaprzyjaznicie

Profil nieaktywny
sklejacz
#20614.02.2012, 12:14

#204
Glowa to glowa, a tozsamosc narodowa to tozsamosc narodowa, to tradycja, to ojcow wolanie. To chodzenie z koszyczkiem na wielkanoc i goscinnosc tak nam wszystkim dobrze znana.
A co jakby tak wszyscy w Polsce zmienili nazwiska na obce.
Np Joshua Blumsztajn. Moshe Kacaw. John McDonald. Dominik O'rurke...
Polski juz wiecej nie bedzie, Tozsamosci narodowej po pokoleniu dwoch tez juz nie bedzie... A pozniej w Polsce zasadzi sie las i bedzie przyjezdzalo na wypoczynek...

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#20714.02.2012, 12:16

i nazwisko przeszkadza ci w chodzeniu z koszyczkiem na wielkanoc?nazwisko nie zrobi z ciebie polaka,patrioty.musisz to miec w sercu na nie na papierze

Profil nieaktywny
Yamato
#20814.02.2012, 12:21

Posta 173 można pisać max 4 min. czyli na dojście w google kto wyslal list miała czas od godz 2.51 po przeczytaniu maila, do 3.08 zanim wystosowała kolejny.Wydaje mi się dla średnio zaawansowanego internauty ze jest to do zrobienia.

Profil nieaktywny
sklejacz
#20914.02.2012, 12:24

Nie wyobrazam sobie np takiego patrioty jakim byl np Tadeusz Kosciuszko i zeby on sobie zmienil nazwisko na Moshe Kacaw.
A przeciez byl w USA mogl miec powod. Tadeusz Kosciuszko to nie latwe imie i nazwisko.
Znam w UK jednego Polaka ktory zmienil sobie nazwisko. Nazywal sie drzewuszewski i zmienil na Wood...
Ale McDonald to smieszne. To jest ich narodowe nazwisko, cos jak dla nas Kochanowski. To silny klan ktory ma swoje miejsce w historii...
Rozumiem rumpel ze masz inne zdanie, to zyj sobie z swoim innym zdaniem. Wychowuj dzieci w poczuciu tozsamosci Brytyjskiej. Najlepiej mowcie w domu po Angielsku. Tak zeby dzieci nie potrafily powiedziec w przyszlosci nawet Dzien dobry.
Zenada

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#21014.02.2012, 12:30

a kto tu mowi o torzsamosci brytyjskiej,mowieniu po angielsku.szkoda gadac z toba bo nic nie rozumiesz,dla ciebie polak to musi byc(kowalski,kwiatkowski.zielinski..itp) a malo takich tu w szkocji co by Cameronowi laske zrobilo za brytyjski paszport.robisz z siebie polaka a pewnie nie wiesz kiedy chrzest polski byl.zwykly pokazowka i to jest zenada

Profil nieaktywny
Yamato
#21114.02.2012, 12:32

Zieliński po amerykańsku to Sikorsky :)

Profil nieaktywny
sklejacz
#21214.02.2012, 12:37

#210
Co ma tozsamosc narodowa, nazwisko do paszportu. Zyjemy w takim swiecie ze mozna posiadac kilka paszportow. Znam osoge ktora ma trzy. Jedno obywatelstwo po mamie, drugie po ojcu a trzecie bo mieszka w uk tyle lat, ze chce miec wplyw na panstwo w ktorym mieszka. Nie masz paszportu to nie masz wplywu na wybor politykow, nie masz wplywu na politykow to nie licza sie z toba i juz. Podlizuja sie tylko tym ktorzy na nich oddali glos.
Co nazwisko Kwiatkowski Zielinski Kowalski ma w sobie zlego?
Nie ma problemu z literacja i z spelingiem wrazie czego.
Brytyjczycy dobrze wiedza ze koncowki ski-cki sa typowymi polskimi koncowkami. Jesli sie nie wstydzisz tego skad jestes, skad wyrosles. To nie bedziesz sie wstydzil nazwiska...
Nie trzeba robic laski o paszport sklada sie o niego i sie otrzymuje. Ale Polakiem jest sie nadal...

Profil nieaktywny
Yamato
#21314.02.2012, 12:40

Chyba łaski

Profil nieaktywny
sklejacz
#21414.02.2012, 12:45

Nie napisze ze szkoda z toba gadac. Bo zawsze jest nadzieja ze sie tlukowi cos wytlumaczy.
Takim jestes Polakiem jak ortografia ktora zdradza twoje pochodzenie... (tata sadzil buraki?)

Tozsamosc pisze sie przez Z z kropka nie Rz
po przecinkach kropkach robimy spacje. Po kropce piszemy duza litere. Pomiedzy rownorzednymi wyrazami wyliczajac piszemy przecinek spacje a nie kropke. Polak, ~a, ~owi, ~a, ~iem, ~u, ~u; lm Polacy, ~ów, ~om, ~ów, ~ami, ~ach, Polacy Piszemy duza litera.
Wiesz co moze zrob Cameronowi laske o ten paszport... bo szkoda gadac..

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#21514.02.2012, 12:49

sklejacz
#209 | Dziś - 12:24
Nie wyobrazam sobie np takiego patrioty jakim byl np Tadeusz Kosciuszko i zeby on sobie zmienil nazwisko na Moshe Kacaw.

a romuald traugutt to dla ciebie polak i patriota czy nie.bo nie ma polskiego nazwiska?
a eugen polanski to tez polak i patriota?bo wedlug twojej filozofi ten pierwszy nie a ten drugi tak

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#21614.02.2012, 12:53

sklejacz
#214 | Dziś - 12:45

ciebie stary robil w burakach frajerze.i pokazujesz jaki pajac z ciebie.literowki moga sie przytrafic kazdemu a uszkodzenia mozgu tylko tobie

Profil nieaktywny
sklejacz
#21714.02.2012, 13:07

literowka to moze sie przytrafic raz a nie 20 razy. Przed i nie stawia sie przecinka po kropce pisze sie duza litere.

TAk powinienes prawidlowo napisac

Ciebie stary robil w burakach, frajerze. Pokazujesz jaki pajac z ciebie. Literowki moga sie przytrafic kazdemu a uszkodzenia mozgu tylko tobie.

Sobie porownaj czym jest literowka a czym brak umiejetnosci pisania po polsku. Tak samo jak mozna byc Brytyjczykiem Polskiego pochodzenia(Polakiem) tak samo mozna byc polakiem innego pochodzenia w pierwszym drugim albo trzecim pokoleniu. To tlumaczy wiele nazwisk nie polsko brzmiacych.
Romuald Traugutt Był synem Ludwika i Alojzy z Błockich na urodzil sie na terenie dzisiajeszej Bialorusi
MAtka miala pochodzenie Polskie. Takie nazwisko otrzymal po ojcu.
Jak juz chcesz cos napisac to sobie wczesniej sprawdz...
Czy taki sie urodziles czy tak cie zycie uksztaltowalo rumpel?

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#21814.02.2012, 13:14

ty naprawde pajac jestes,brakuje ci argumentow to czepiasz sie pisowni,pisze tak bo mi wygodniej i mam gdzies jakies krpoki.przecinki,duze litery.i troche ci zajelo doszukanie sie kim byl ten traugutt?i dalej glabie nie rozumiesz o co mi chodzi.nie jak facet mial na imie ale co robil dla kraju.bo dla ciebie nazwisko to najwazniejsza rzecz!nie czyny ale jak sie nazywa,zajebisty sposob oceniania czlowieka.czyli ciebie tez mam oceniac po twoim nicku-sklejacz?????szkoda gadac z toba bo tepy jestes jak malo kto

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#21914.02.2012, 13:16

juz moze nic wiecej nie pisz bo wystarczy tej kompromitacji jak na jeden watek

Profil nieaktywny
sklejacz
#22014.02.2012, 13:29

szukalem danych tylko o jego rodzicach, bo kim byl to doskonale wiem, i zajelo mi tylko 5 sekund.

rumpelstiltskin
#216 | Dziś - 12:53

sklejacz
#214 | Dziś - 12:45

ciebie stary robil w burakach frajerze.i pokazujesz jaki pajac z ciebie.literowki moga sie przytrafic kazdemu a uszkodzenia mozgu tylko tobie
==========
Slowo frajer nigdy nie mialo negatywnego znaczenia. Znaczylo po prostu nie zlodziej. Ktos kto nie byl czlonkiem braci zlodziejskiej.
Innymi slowy probujesz mnie wyzywac ze nie jestem zlodziejem. Sam siebie tak nie wyzywasz wniosek z tego ze sam musisz nim byc... albo nie znasz znaczenia slow ktore uzywasz... Poszukaj w slowniku ale nie internetowym, tylko tej poprawnej polszczyzny.
Mam z ciebie polew. Pisac nie umiesz gadac nie umiesz. Ludzie maja z ciebie polew, ja mam z ciebie polew a ty gadasz, ze jestes piekny.
Nie chodzi o to jak ktos ma na nazwisko nazywaj sie chocby Guttenberg. Jesli uwazasz sie za polaka o korzeniach Niemieckich to wspaniale.
Mi chodzi o cos innego.
Nazywasz sie np Kochanowski jestes Polakiem i mieniasz nazwisko na McDonald i nadal mowisz ze jestes Polakiem.
Naucz sie pisac poprawnie, czytaj ze zrozumieniem i nie pisz glupot to sie ciebie zlodzieju(nie frajerze) nie beda czepiali...
I absolutnie nie odpowiadaj na tego posta. Nie ma takiej potrzeby. Juz masz etykietke...

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#22114.02.2012, 13:35

Scot pokazal swoja twarz prawdziwa hehe, zreszta jak reszta poukrywanych tu pedalow i gejow hehehe

kms18
668
kms18 668
#22214.02.2012, 13:35

A co ty masz do gejow?

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#22314.02.2012, 13:37

A jebal ich pies i male pieski

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#22414.02.2012, 13:47

sklejacz
#220 | Dziś - 13:29

ty masz etykiete pajaca i taj juz zostanie i wychwalasz sie ze zajelo ci 5 sekund.powinienies to wiedziec z lekcji histori a nie z google debilu

Profil nieaktywny
sklejacz
#22514.02.2012, 13:52

U mnie na lekcjach nauczyciel nie wspomnial drzewa genealogicznego R Traugutta skoncentrowal sie na powstaniu styczniowym...
Rozumiem ze u ciebie wspominal o jego pochodzeniu do szostego pokolenia wlacznie...
Szkoda za to ze ja j.polskim nie nauczyli cie pisac...
buhahaha

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#22614.02.2012, 13:54

niezle od wczoraj 225 wpisow ale tak wrozylem ze temat bedzie sie ciagnal

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#22714.02.2012, 13:55

a kto mowi o jego pochodzeniu,ty wyciagasz skad pochodzi jego rodzina ja tylko o nim wspomnialem.mi zarzucasz ze pisac nie umiem a ty kompletnie czytac nie potrafisz i na dodatek myslec.byles w szkole podstawowej?

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#22814.02.2012, 13:57

zaraz ci italianovero,kolega sklejacz zarzuci ze nie jestes polak i katolik bo masz w nicku nawiaznie do wloch

Profil nieaktywny
sklejacz
#22914.02.2012, 14:03

Czy ten analfabeta bedzie tu nadal pisal?
Wez moze napisz sobie co chcesz wydrukuj powies na scianie a nie mecz ludzi zeby musieli ogladac ta zenade na forum...

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#23014.02.2012, 14:04

wole byc analfabeta niz debilem co przeczytac krotkiej wiadomosci tekstowej ze zrozumieniem nie potrafi a innym zarzuca.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#23114.02.2012, 14:11

sklejacz
#217 | Dziś - 13:07
Romuald Traugutt Był synem Ludwika i Alojzy z Błockich na urodzil sie na terenie dzisiajeszej Bialorusi
MAtka miala pochodzenie Polskie. Takie nazwisko otrzymal po ojcu.
Jak juz chcesz cos napisac to sobie wczesniej sprawdz..

sklejacz
#225 | Dziś - 13:52
U mnie na lekcjach nauczyciel nie wspomnial drzewa genealogicznego R Traugutta skoncentrowal sie na powstaniu styczniowym...

sam nie wiesz ojciec co piszesz,a raczej wklejasz bo przy pisaniu kazdy normalnie myslacy czlowiek pamieta co zrobil

Profil nieaktywny
sklejacz
#23214.02.2012, 14:13

Analfabeta i zlodziej(nie frajer)
Dobrze ze przynajmniej wiesz ze jestes analfabeta. Masz u mnie plusa sie sie przyznales...:)
Nie spierajmy sie po proznicy. Dogadajmy sie jakos.
Niech bedzie tak.
Kobiety moga sobie zmieniac nazwiska do woli na jakiekolwiek. Jesli poslubiaja Pakistanczyka to nich nazywaja sie np. Khan. Jesli Szkota to np, Mc Donald.
Jesli Polak ma bardzo trudne nazwisko jak pan Drzewuszewski ktorego znam to niech sobie zmienia nazwisko np. na Wood jak on zrobil,
Jesli ktos ma obrazliwe nazwisko np Kutasik. Niech zmieni sobie na jakies Polskie albo na nazwisko Polskie przetlumaczone na Angielski np
Pan nazywa sie Tokarz to niech sobie zmieni na Turner. Skoro ma problem z spelingiem i ciagle popelniaja bledy podczas pisowni jego nazwiska.
Ale jak nazywasz sie kochanowski Kowalski itp, to zostan przy swoim...
Nazwisa sa czescia tozsamosci narodowej. To tyle...
Rumpel masz u mnie plusa. Nie kazdy potrafi sie przyznac do niewiedzy albo smiac sie z siebie.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#23314.02.2012, 14:16

sklejacz
#209 | Dziś - 12:24
Nie wyobrazam sobie np takiego patrioty jakim byl np Tadeusz Kosciuszko i zeby on sobie zmienil nazwisko na Moshe Kacaw.
A przeciez byl w USA mogl miec powod. Tadeusz Kosciuszko to nie latwe imie i nazwisko.

Tadeusz Kościuszko urodził się 4 lutego 1746 roku w Mereczowszczyźnie na Polesiu jako czwarte dziecko miecznika brzeskiego Ludwika Tadeusza, pułkownika regimentu buławy polnej litewskiej i Tekli z Ratomskich.

ale on tez nie jest polakiem i to nazwisko tez nie jest polskie a nazywasz go patriota.krecisz sie jak gowno w przeremblu a raczej sklejacz w przeremblu

kms18
668
kms18 668
#23414.02.2012, 14:17

Nie ladnie bizoniusz 1975, troche tolerancji.

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#23514.02.2012, 14:19

sklejacz
#232 | Dziś - 14:13
Rumpel masz u mnie plusa. Nie kazdy potrafi sie przyznac do niewiedzy albo smiac sie z siebie.

no widzisz znowu przyklad ze czytac nie umiesz.ja sie smieje z ciebie i wytykam twoja niewiedze

Profil nieaktywny
sklejacz
#23614.02.2012, 14:19

Mialem kolege w wojsku nazywal sie Hrycak. Nazwisko Ni to Polskie ni to Ukrainskie. Byli Hrycaki i po ich stronie i po naszej stronie. Jakis Upowiec nazywal sie Hrycak takze.
Czul sie Polakiem i nie wpadl na pomysl na zmiane nazwiska ze nie jest ono rdzennie Polskie (wiadomo ludzie sie mieszaja)
Ale przykladu Scotta Davida McDonalda nie kumam nijak.
Do tego Scott.
Do tak jak ja bym zmienial swoje bo mieszikam w Niemczech i nazwalbym sie Szkop.

Profil nieaktywny
sklejacz
#23714.02.2012, 14:20

To jeszcze gorzej, to cofam plusa. Zlodzieju wez juz skoncz...Wstydu oszczedz...

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#23814.02.2012, 14:23

na zlodzieja to mowisz tata.baranku

Profil nieaktywny
sklejacz
#23914.02.2012, 14:24

ale on tez nie jest polakiem i to nazwisko tez nie jest polskie a nazywasz go patriota.krecisz sie jak gowno w przeremblu a raczej sklejacz w przeremblu...
================

Czy da ktos temu analfabecie bana. Czy bedzie nas nadal zmuszal do tego abysmy sie gwalcili patrzac na te jego wypociny...

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#24014.02.2012, 14:25

to sie nazywa oficialnie masturbacja.i jesli to robisz czytajac forum emito to cos z toba nie tak

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#24214.02.2012, 14:37

juz ci mowilem ze zlodziej i analfabeta cie zrobil cioto.czyli jak ty czym nie jestes to musze ja tym byc,jestes debil co czytac nie umie czyli ja jestem inteligentny czlowiek. to twoje logiczne myslenie

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#24314.02.2012, 14:39

jestem przeciwienstwem ciebie.w sumie to mam sie z czego cieszyc.wole byc soba i tym czyms co ty

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#24414.02.2012, 14:40

juz mie sie znudzilo to pisanie z toba,ide poszukac polakow ze szkockimi nazwiskami.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#24514.02.2012, 14:41

kms18
#234 | Dziś - 14:17
Nie ladnie bizoniusz 1975, troche tolerancji.

Sluchaj-jesli uwazasz ze miejsce meskiego przyrodzenia znajduje sie w Twojej dupie - Twoj wybor , i nie pierdol mi tu o tolerancji prosze...

Profil nieaktywny
sklejacz
#24614.02.2012, 14:44

W nomenklaturze zlodzieje(niefrajerzy) uczciwi (frajerzy) sa tylko dwa bieguny.
Nie ma czegos takiego jak troche zlodziej i troche nie zlodziej, albo troche uczciwy i troche nie uczciwy.
Skoro nazwales mnie frajerem czyli uczciwym czlowiekiem. Uzyles tego slowa jak obelgi...

rumpel napisal:
ciebie stary robil w burakach frajerze.i pokazujesz jaki pajac z ciebie.literowki moga sie przytrafic kazdemu a uszkodzenia mozgu tylko tobie
===========
To logicznym jest ze nie uwazasz siebie jako frajera bo inaczej nie mowil bys tego do kogos skoro sam mozesz to o sobie powiedziec.
=
=
=
=
V
Ergo jestes zlodziejem i analfabeta.
A jesli nie jestes zlodziejem to nie uzywaj slow, w stosunku do kogos, ktorych znaczenia nie znasz
Wiec tak czy siak, Nawet jesli uzyles slowa frajer bez wiedzy na temat kogo oznacza to nadal jestes analfabeta. Analfabeta to czlowiek ktory nie rozumie znaczenia slow ktorych uzywa. Nie potrafi poprawnie pisac. Ty znaczenie tego slowa wyczerpujesz.

iwo
6 498
iwo 6 498
#24714.02.2012, 14:54

ale wy macie najebane..

Profil nieaktywny
sklejacz
#24814.02.2012, 14:57

Powiedzial co wiedzial...

kms18
668
kms18 668
#24914.02.2012, 16:42

Bizoniusz idioto, ja jestem kobieta nie mezczyzna. Co cie to obchodzi co niektorzy faceci robia ze swoja dupa!?

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#25014.02.2012, 16:47

bizoncjusz jak mogles sie nie domyslic z nicku kms18 ze jest kobieta.wstyd

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#25114.02.2012, 17:00

kms18
#249 | Dziś - 16:42
Bizoniusz idioto, ja jestem kobieta nie mezczyzna. Co cie to obchodzi co niektorzy faceci robia ze swoja dupa!?

A niby kuzwa skad mam wiedziec ze kms 18 to kobieta a nie justin bimber np? Pozatym idz sie klocic gdzie indziej ok,tu jest poczytny,kulturalny i dla ludzi na poziomie portal

kms18
668
kms18 668
#25214.02.2012, 17:09

No wlasnie widze jaki ty jestes kulturalny po twoich wypowiedziach. Ja sie nie kloce, ale nie lubie homofobow i rasistow.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#25314.02.2012, 17:13

a ja nie lubie pomodorow , haggisa i lodow o smaku czekoladowym

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#26014.02.2012, 18:49

A co to ma wspólnego z tematem? Proszę bez ojcowania, tym razem masz ostrzegawczo.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#26114.02.2012, 19:07

coz za jezyk , co za pospolstwo , a tfu , na psa urok , jestem rozczarowany poziomem tego forum , odchodze - ale nie mowie zegnam

kms18
668
kms18 668
#26214.02.2012, 19:26

Co to ma byc z tymi usunietymi komentarzami?

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#26314.02.2012, 19:30

kolega zaczął trollować kompletnie nie na temat.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#26414.02.2012, 19:30

musialo byc grubo bo moder sie wkurzyl , albo wzial w lape od ACTA...

Profil nieaktywny
sklejacz
#26514.02.2012, 19:32

kamil wejdz na gg bo chcialem sie cos zapytac.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#26614.02.2012, 19:33
kms18
668
kms18 668
#26714.02.2012, 19:33

O co sie cholera wkurzyl? Pewnie wzial! Przeciez tam nie bylo nic az tak obrazliwego, przynajmniej moj komentarz nie mial. Bronilam tolerancji. Czuje sie obrazona!Co onu usuwaja jak ktos zglosi do moderacji czy co? Smieszne!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#26814.02.2012, 19:37

Obciac wszystkie zasilki!Kto ma sprawne lapy niech zapiernicza a nie lezy, zre i produkuje nowe pokolenia darmozjadow. A przy okazji w UK zrobi sie jakby luzniej .

kms18
668
kms18 668
#26914.02.2012, 19:58

Raczej nie obetna tylko zmieniaja nazwe na 'universal credit' czyli wszystko w jednym- jsa, esa, is, tax credits pod jedna nazwa haha. Ciekawe jak to niby bedzie dzialac? Pozyjemy, zobaczymy.

radnor
26 179 16
radnor 26 179 16
#27014.02.2012, 20:58

@sklejacz - tlen mówi mi że masz za wysoki numer GG, a nie chce mi się specjalnie komunikatora instalować..

Profil nieaktywny
sklejacz
#27114.02.2012, 21:00

#267

Jakiej Tolerancji. A ja nie chce aby moje podatki byly placone na panow ktorzy obmacuja sie w publicznych miejscach siejac zgorszenie...
Nie powinno byc zasilkow dla ludzi zyjacych w grzechu sodomii.
Jestem tolerancyjny, Niech sie zamkna tak jak inni w czterech scianach i tam wtykaja sobie wzajemnie zasilki.
Dlaczego ktos mnie zmusza abym to ogladal, i dlaczego tego typu zachowania sie propaguje...

Profil nieaktywny
sklejacz
#27214.02.2012, 21:08

#270 sprobowalem z mniejszego numeru...

edytkam
84
edytkam 84
#27314.02.2012, 21:09

Zgadzam sie ja przez pierwsze pol roku po przyjezdzie tu nie pracowalam, male dziecko. Przez 3 lata oplacalam opiekunke z counil do poki mala nie poszla do przedszkola bylo to 8 godzin dziennie x £4 za godz to sobie policzcie ile mnie to wynosilo, pozniej odeszly godziny przedszkola niestety tylko 2,5 reszte niania, niestety dostawalismy w dupe zwlaszcza w dni wolne od szkoly takie jak wakacje itd, bardzo duzo kasy szlo na opieke i bez WTC i doplaty bo nie kwalifikowalismy sie na to. W sumie jak policzylam to pracowalam prawie za darmo, a rachunki i reszte tez trzeba bylo placic, wiec postanowilam zmienic pracodawce i pracowalam wylacznie weekendy i na relief night shifts. Nie bylo latwo zmieniac sie z mezem ktory wraca do domu a ja wychodze i nie miec wspolnych weekendow ale jak sie chce to mozna, my nie jestesmy tu dla zasilkow tylko dla pracy zeby pokazac ze chcemy a nie tak jak tutejsi wymyslac ze mi sie nie oplaca i wyrabiacniezbyt ciekawa opinie o Polakach

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#27414.02.2012, 21:11

bizoniusz1975 sam jestes gej i pedal czy co tam jeszcze.

Jaka to twarz niby pokazalem?
Ze niby to ja donos napisalem? PROSZE O DOWODY Kamila zniknel od ostatniego wpisu.

Konfitura i podpierdalaczem nie jestem i nie bylem nigdy. Przez takich to ja kurwa mialm spore problemy i tepie szmaciarzy.

A ty bizoniusz licz sie ze slowami lepiej bo kurwa gejem to moze na sile cie nikt nie zrobi ale cwelem zawsze moze.

A cweli oraz gejow tez nienawidze niech se kurwa zyja w swoim kurwidolku i nie pokazuja mi ani moojej rodzinie na oczy.

Profil nieaktywny
Yamato
#27514.02.2012, 21:14

Scott, ja wierze tobie i jej.

kms18
668
kms18 668
#27614.02.2012, 21:42

#271
A kto mowi, ze masz na cos patrzec i gdzie twoje podatki na nich ida? Co sie pozniej dziwic, ze jest nietolerancja wobec Polakow jesli Polacy sami sa nietolerancyjni wobec innych? Co wam geje zrobili? Hitler tez nie lubil gei.

Profil nieaktywny
sklejacz
#27714.02.2012, 22:11

#276
Wychowalem sie w tradycji chrzescijanskiej. Wiec jako wierzacy mam obowiazek grzesznika upomniec. Grzech Sodomski nalezy tepic...
Masz z tym problem napisz do papieza. Jesli papiez napisze ze sodomia nie jest grzechem i ze to wynika z bibli to ja zaczne na tych panow ktorzy wtykaja sobie swoje benefity patrzec inaczej.
Narazie jesli jade z rodzina na wypoczynek. Moglem byc w tym hotelu gdzie tych dwoje sobie chcialo wsadzac swoje benefity, to sila rzeczy ja i moja rodzina musielibysmy ich ogladac jakby na korytarzu lecieli w sline.
I co mialbym powiedziec mojemu dziecku ktore by zapytalo, tato co ci panowie robia?
. Mialbym mu powiedziec ze wymieniaja miedzy soba informacje na temat child tax credit?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#27814.02.2012, 22:15

noo niezle pan redaktor z aberdeen znow bedzie mial duzo roboty z kopiowaniem wpisow

kms18
668
kms18 668
#27914.02.2012, 22:22

Jak to co robia? Kochaja sie. Czy Jezus Chrystus nie kochal wszystkich ludzi? Ja wychowalam sie w tradycji kosciola katolickiego i z przykroscia musze powiedziec,ze to jedna z najwiekszych sekt! Nikt u mnie w rodzinie moze poza babcia nie chodzi do kosciola, bo jest instytucja zaklamania.To katoliccy ksieza wykorzystywali seksualnie chlopcow. W Polsce sie o tym nie mowilo, ale na swiecie tak. Jestem chrzescijankai uwazam kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien.

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#28014.02.2012, 22:26

'I co mialbym powiedziec mojemu dziecku ktore by zapytalo, tato co ci panowie robia?'

musialbys wytlumaczyc, ze tacy ludzie na swiecie tez istnieja, tak samo jak dziwki, transwestyci, lesbijki i inne mniejszosci...
uwazasz, ze ukrywanie przed dziecmi istnienia takich zjawisk lepiej ich przygotuje do zycia?

Profil nieaktywny
sklejacz
#28114.02.2012, 22:27

Hitler tez nie lubil jak ludzie baki zbijaja i kazal bezrobotnym budowac autostrady...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#28214.02.2012, 22:27

miejmy nadzieje ze bracia muzelmania w koncu przejma europe i zrobia czystki ze pedalami i innymi popaprancami

Profil nieaktywny
Yamato
#28314.02.2012, 22:31

279= bigos

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#28414.02.2012, 22:34

#282 wyploj to slowo, pedaly to osoby najmniej komukolwiek zagrazajace. Italiano mozna ich nie lubic, miec inne "preferencje", ale nie badzmy inkwizycja, bo i tak widze ze czasy "czarownice z saleem" sa nam coraz blizsze.
Winny kaczynski, pedaly, radio maryja, tylko kto jest przy wladzy od 89r. i kto zaciaga i kozysta z tego ogromnego zadluzenia w ktore wchodzimy.

Profil nieaktywny
sklejacz
#28514.02.2012, 22:36

#280
Ale dlaczego ktos zmusza mnie abym to ogladal?
Jesli ja zaczne w miejscu publicznym z moja dziewczyna sie zbyt frywolnie zachowac. Moge zostac skazanym.
Dlaczego jak dwoch beneficiarzy jedzie na platformie i ogladaja sobie benefity to na takie zachowanie akurat jest spoleczne przyzwolenie.
Dlaczego nieprzyzwoite zachowania panow maja byc tolerowane a moje nieprzyzwoite juz nie...
Nie chodzi o ukrywanie, chodzi o to zeby na sile nie prokagowac.
Dlaczego1-1.5% beneficiarzy ma narzucac swoja wole 98% spoleczenstwa?
Dlaczego w co drugim filmie ogladam beneficiarzy ktorzy sie wymieniaja kwiatkami i maja zbyt miekie ruchy?
Skad ta nadinterpretacja benkow w mediach.

Jestem stanowoczo przeciwny propagowaniu wolnej idei pobierania benefitow.
#279
Ciesla z Nazaretu kochal wszystkich ludzi, ale jak pobierali benefity, albo zamienili swiatynie w targowisko to zrobil sobie bicz rozwalil stoly w swiatyni, wysypal pieniadze i ludzi z tamtad powyganial.
Ludzi ktorzy grzesza, zachecaja do tego innych nalezy upomniec, jesli nie sluchaja upomnien nalezy im sie stanowczo sprzeciwic. Nie ma przyzwolenia na takie zachowania.
Nie mam nic przeciwko temu aby wypelniali sobie formularze o child credit i child benefit w zaciszu wlasnego domu. Tak jak to robia wszyscy inni normalni.

Profil nieaktywny
sklejacz
#28614.02.2012, 22:36

#280
Ale dlaczego ktos zmusza mnie abym to ogladal?
Jesli ja zaczne w miejscu publicznym z moja dziewczyna sie zbyt frywolnie zachowac. Moge zostac skazanym.
Dlaczego jak dwoch beneficiarzy jedzie na platformie i ogladaja sobie benefity to na takie zachowanie akurat jest spoleczne przyzwolenie.
Dlaczego nieprzyzwoite zachowania panow maja byc tolerowane a moje nieprzyzwoite juz nie...
Nie chodzi o ukrywanie, chodzi o to zeby na sile nie prokagowac.
Dlaczego1-1.5% beneficiarzy ma narzucac swoja wole 98% spoleczenstwa?
Dlaczego w co drugim filmie ogladam beneficiarzy ktorzy sie wymieniaja kwiatkami i maja zbyt miekie ruchy?
Skad ta nadinterpretacja benkow w mediach.

Jestem stanowoczo przeciwny propagowaniu wolnej idei pobierania benefitow.
#279
Ciesla z Nazaretu kochal wszystkich ludzi, ale jak pobierali benefity, albo zamienili swiatynie w targowisko to zrobil sobie bicz rozwalil stoly w swiatyni, wysypal pieniadze i ludzi z tamtad powyganial.
Ludzi ktorzy grzesza, zachecaja do tego innych nalezy upomniec, jesli nie sluchaja upomnien nalezy im sie stanowczo sprzeciwic. Nie ma przyzwolenia na takie zachowania.
Nie mam nic przeciwko temu aby wypelniali sobie formularze o child credit i child benefit w zaciszu wlasnego domu. Tak jak to robia wszyscy inni normalni.

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#28714.02.2012, 22:38

'Dlaczego w co drugim filmie ogladam beneficiarzy ktorzy sie wymieniaja kwiatkami i maja zbyt miekie ruchy?'

moze zmien wypozyczalnie filmow?

:):):)

Profil nieaktywny
sklejacz
#28814.02.2012, 22:44

Zobacz sobie jakikolwiek serial telewizyjny.
Pierwszy w kolejnosci dawno dawno temu Dynastia
Ten jej dzieciak nie byl beneficiarzem?
Te m jak m na wspolnej itd to zawsze wstawia tam benka.
To niech benek bedzie w co setnym serialu, zeby sie proporcje zgadzaly a nie w kazdym.
To nie jest tak ze w co setnym filmie widzisz beneficiarzy, to jest tak ze widzisz ich w co trzecim, moze co czwartym to 25% Wszystkich produkcji.
Dlaczego 1% Beneficiarzy pokazuje sie w 25% filmow?

Profil nieaktywny
sklejacz
#28914.02.2012, 22:44

#287
A ty myslisz ze jak ide do kina to na filmie jest napisane w tym filmie beda wystepowali beneficiarze. Dowiaduje sie tego w trakcie seansu..

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#29014.02.2012, 22:50

A czemu sie nikt nie buntuje na tych prawdziwych beneficiarzy UE cala ta bruksele z ich ogromnymi pesjami.
Co dzien w polsce przybywa 70 urzednikow, to sa ci beneficiarze.
Dziwie sie ze ci co poprzenosili fabryki do Azji, dali benefity teraz potrafili tym co jeszcze pracuja wmowic ze to ci bezrobotni doprowadzili do tej biedy.

zxz22
361
zxz22 361
#29114.02.2012, 23:09

...to państwo powoduje strukturalne bezrobocie.

W uproszczonym rachunku ekonomicznym przedsiębiorstwa pozycja „wynagrodzenie”, razem z pozycją „PIT 11” i „ZUS”, figurują w dziale „koszty” – obok pozycji „energia elektryczna”, „czynsz”, itp.

Państwo zwiększa „koszty” pracy najpierw ją opodatkowując, a potem sukcesywnie zwiększając podatki. A jak się zwiększa cena, którą trzeba zapłacić za pracę, to się zmniejsza popyt na nią. To dość proste. (...) A dziś przychodzi współczesny „cysorz” Rostowski i mówi tak: jak chcesz „zamienić” twoje pieniądze na pracę twojego pracownika to ja poproszę 60% tego, co twój pracownik od ciebie dostanie do ręki!!! (A do niedawna to było prawie 80%!!!)

Z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się legalnie nikogo zatrudniać! http://www.blog.gwiazdowski.pl/inde...

zxz22
361
zxz22 361
#29214.02.2012, 23:12
Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#29314.02.2012, 23:13

radnor
#263 | Dziś - 19:30
kolega zaczął trollować kompletnie nie na temat.

poplakales sie u administracji.zenada jestes i tyle

zxz22
361
zxz22 361
#29414.02.2012, 23:15
Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#29514.02.2012, 23:18

radnor
#260 | Dziś - 18:49
A co to ma wspólnego z tematem? Proszę bez ojcowania, tym razem masz ostrzegawczo.

blokuj mnie ile chcesz i tak nie zmienisz faktu ze jestes zwykla ciota.w tych usunietych komentarzach byly tylko fakty z zycia wziete ale widze ze swoj broni swoich

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#29614.02.2012, 23:26

jak podaje Radio Zet, nawet 4 miliony złotych wyniosą premie dla 4 osób - dwóch wiceprezesów spółki Narodowe Centrum Sportu oraz prezesa i wiceprezesa spółki PL.2012.

W poniedziałek do dymisji podał się Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, spółki nadzorującej budowę Stadionu Narodowego i jednocześnie będącej operatorem głównej polskiej areny Euro 2012. Kapler ma otrzymać część premii, proporcjonalnie w stosunku do czasu, który przepracował. Jak powiedziała w poniedziałek minister sportu Joanna Mucha, pierwsza część premii to jest 342 tys. zł, druga - to 228 tys. zł

przyjazne panstwo

Profil nieaktywny
sklejacz
#29714.02.2012, 23:30

#295

Chyba cie za niedlugo pozegnamy. Wroc pod innym nickiem:)

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#29814.02.2012, 23:31

#296
No a na emito beneficiaze to ci co panstwo do upadku doprowadzaja.
Juz nas chyba nic nie uratuje.

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#29914.02.2012, 23:32

#297 - po co?

Profil nieaktywny
sklejacz
#30014.02.2012, 23:32

W tym roku koniec swiata. Kalendarz majow konczy sie na tym roku...

Profil nieaktywny
sklejacz
#30114.02.2012, 23:34

Taka karma, Wyzywasz ludzi prowokujesz nazywasz administratora ciota. To proszenie sie o kopa...

zxz22
361
zxz22 361
#30214.02.2012, 23:35
Profil nieaktywny
sklejacz
#30314.02.2012, 23:36

#299
Juz polecial. Nie myslalem, ze moderacja dziala tak szybko...

Onieznajomy
7 378
Onieznajomy 7 378
#30414.02.2012, 23:37

#303 i tak rozsadnie.

Profil nieaktywny
Yamato
#30515.02.2012, 01:18

Przesadził troche.
Bye Rumpel...

wakacjerumpla
29
#30615.02.2012, 10:09

nic sie nie bojcie,nie zamkna geby wolnym mediom,precz z komuna i radnorem

ps.nie ciesz sie onieznajomy,kto by ci glupote wytykal jak by mnie nie bylo

to pisal ja rumpel z przymusowych wakacji.pozdrowienia dla administracji

Profil nieaktywny
Yamato
#30715.02.2012, 12:58

uwazam ze to ty przesadziles rumpel nie radnor.
Nazwanie ciotą kazdego faceta jest przestepstwem

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#30815.02.2012, 13:38

Scot - ja naprawde staram sie cie zrozumiec jaki bol musial cie dotknac (Doslownie!!) gdy po pierwszej randce z twoja walentynka , okazalo sie ze wcale nie jest taka krolewna z niej i w majtach graty nosi , wywiozla cie biedaku na peryferia i robisz teraz za trola na emito a ona przytyla i tylko paznokcie poleruje...oj bidactwo

wakacjerumpla
29
#30915.02.2012, 13:54

Yamato
#307 | Dziś - 12:58
uwazam ze to ty przesadziles rumpel nie radnor.
Nazwanie ciotą kazdego faceta jest przestepstwem

a mozesz mi znalesc taki zapis w prawie ze okreslenie kogos ciota to przestepstwo?malo tego czasem to prawda.ale oczywiscie jak ktos mnie od zlodzieji wyzywa(sklejacz) to jest wszystko ok.bo radnor tnie co mu pasuje a nie co powinien,wygodne jemu zostawia a reszte wywalic a autora zablokowac

wakacjerumpla
29
#31015.02.2012, 13:54

Cioty (złote baby, wróżki, czarownice[1]) – kobiety zajmujące się u niektórych plemion słowiańskich magią. Jak większość informacji dotyczących wierzeń słowiańskich informacje na ich temat przetrwały w tradycji ustnej i zostały spisane dużo później, tak więc informacje nie są stuprocentowo pewne. Kobiety, które nie posiadały magicznych mocy, ale posiadały rozległą wiedzę, nazywano wiedźmami.
Lokalnie, na obszarze Wielkopolski, mianem ciot (lub ciotek, ciotuchen) określano złośliwe demony żeńskie, południce lub zmory. „Ciotą” w terminologii ludowej nazywano również zimnicę, względnie demona wywołującego tę chorobę[2].

wakacjerumpla
29
#31115.02.2012, 13:56

Ciota

Pogardliwe określenie homoseksualisty. W środowisku gejów ciota to także synonim wyzywającego lub mocno zniewieściałego homoseksualisty.

krotki komentarz(czyli okreslenie kogos homoseksualista jest przestepstwem?)

wakacjerumpla
29
#31215.02.2012, 13:57

▸ ciota
1. człowiek często narzekający, nieudacznik
2. pospolicie: homoseksualista
3. pospolicie: miesiączka
4. zgrubienie: ciotka

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#31315.02.2012, 15:12

Brytyjska minister: wojujący ateizm jest zagrożeniem dla Europy

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#31415.02.2012, 15:14

- Wojujący ateizm jest zagrożeniem dla Europy. Religia powinna odgrywać większą rolę w życiu społecznym, tymczasem jest spychana na jego margines, a jej ranga jest pomniejszana - uważa współprzewodnicząca brytyjskiej Partii Konserwatywnej Sayeeda Warsi.
W artykule zamieszczonym w "Daily Telegraph" baronessa Warsi, która jest muzułmanką, wyraża opinię, że kraje europejskie nie powinny odchodzić od chrześcijańskiego dziedzictwa. Przeciwnie, powinno ono dawać im poczucie duchowej przynależności. - Nie można i nie powinno się eliminować chrześcijańskich podstaw z dalszej ewolucji społecznej, tak samo jak nie można i nie powinno się usuwać wież kościelnych z krajobrazu. Tymczasem zakazuje się umieszczania symboli religijnych w budynkach rządowych, państwo nie chce finansować szkół wyznaniowych, a religia jest usuwana na bok, marginalizowana, a jej ranga w życiu publicznym - pomniejszana - zaznaczyła autorka artykułu.

Według niej wojujący ateiści mają tę samą polityczny program i te same nietolerancyjne instynkty, co reżimy totalitarne.

Warsi, której rodzice pochodzą z Pakistanu, stoi na czele delegacji siedmiorga brytyjskich polityków do Watykanu, gdzie z okazji 30. rocznicy ustanowienia stosunków dyplomatycznych między Wielką Brytanią a Stolicą Apostolską przyjmie ją Benedykt XVI. Baronessa Warsi jest także ministrem bez teki w gabinecie premiera Davida Camerona.

Szef rządu brytyjskiego ostatnio apelował do Kościoła anglikańskiego, by wziął na siebie trud odrodzenia tradycyjnych wartości chrześcijańskich.

Zdaniem ekspertów religia spychana jest na margines brytyjskiego życia społecznego i politycznego. W ostatnich dniach sporym echem odbiło się orzeczenie sądu, który uznał, że władze samorządowe Devonu złamały prawo godząc się, by obrady poprzedzała zbiorowa modlitwa. Sprawę wniósł zasiadający w lokalnej radzie ateista, który twierdził, że był tym zażenowany.

Były arcybiskup Canterbury lord George Carey w niedawnym artykule prasowym zauważył, że "chrześcijaństwo wniosło wkład w ukształtowanie niemal wszystkich aspektów brytyjskiego życia: demokracji, prawa, moralności, literatury, architektury, sztuk i oświaty", a obecnie odsyłane jest na margines. Potępił przypadki dyskryminacji chrześcijan przez pracodawców.

Według spisu powszechnego z 2001 roku 71 proc. Brytyjczyków deklarowało, że są chrześcijanami należącymi do różnych Kościołów.

Profil nieaktywny
sklejacz
#31515.02.2012, 16:31

wakacjerumpla
#309 | Dziś - 13:54

Y

a mozesz mi znalesc taki zapis w prawie ze okreslenie kogos ciota to przestepstwo?malo tego czasem to prawda.ale oczywiscie jak ktos mnie od zlodzieji wyzywa(sklejacz) to jest wszystko ok.bo radnor tnie co mu pasuje a nie co powinien,wygodne jemu zostawia a reszte wywalic a autora zablokowac......
===========
Nikt cie nie wyzywa od zlodziei. Napisalem tylko to co sam o sobie powiedziales.
W nomenklaturze zlodzieje(niefrajerzy) uczciwi (frajerzy) sa tylko dwa bieguny.
Nie ma czegos takiego jak troche zlodziej i troche nie zlodziej, albo troche uczciwy i troche nie uczciwy.
Skoro nazwales mnie frajerem czyli uczciwym czlowiekiem. Uzyles tego slowa jak obelgi...

rumpel napisal:
ciebie stary robil w burakach frajerze.i pokazujesz jaki pajac z ciebie.literowki moga sie przytrafic kazdemu a uszkodzenia mozgu tylko tobie
===========
To logicznym jest ze nie uwazasz siebie jako frajera bo inaczej nie mowil bys tego do kogos skoro sam mozesz to o sobie powiedziec.
=
=
=
=
V
Ergo jestes zlodziejem i analfabeta.
A jesli nie jestes zlodziejem to nie uzywaj slow, w stosunku do kogos, ktorych znaczenia nie znasz
Wiec tak czy siak, Nawet jesli uzyles slowa frajer bez wiedzy co znaczy slowo frajer to oznacza to nadal ze jestes analfabeta. Analfabeta to czlowiek ktory nie rozumie znaczenia slow ktorych uzywa. Nie potrafi poprawnie pisac. Ty znaczenie tego slowa wyczerpujesz.

Czyli reasumujac:
Wyzywajac kogos od frajerow (znaczenie tego slowa to nie zlodziej.
Stawiasz siebie poza nawiasem znaczenia tego slowa.
Innymi slowy jestes jakas forma zlodzieja wiekszego albo mniejszego. Bo zlodzieje maja specjalizacje. Jedni kradna porfele To doliniarze(nie frajerzy), inni kradna w sklepach to shopenfeldziarze, jeszcze inni kradna z samochodow, to potokowcy (potok znaczy woz) a jeszcze inni okradaja pancerne kasy to Kasiarze.
JAk by nie spojrzec wszyscy oni naleza do kasty zlodzieji, inaczej nazywanymi blatnymi (brac na blat=krasc; blat stol do podzialu lupu)
W tym zestawieniu termonologicznym swiat dzieli sia na zlodziei i na nie zlodziei. Skoro nazwales kogos z obelga. Ty frajerze. Znaczy to ze stawiasz sie w grupie zlodziei. blatnych chlopcow ktorzy biora innych na blat.
Wiec jak sam widzisz. Powiedzialem ze jestes zlodziejem, A to ze analfabeta to kazdy widzi. Pisac nie umiesz, czytac nie umiesz. Znaczenia slow nie znasz (dokladnie taka jest definicja analfabety)
Ladnie sie nam przedstawiles rumpel...

Profil nieaktywny
sklejacz
#31615.02.2012, 16:48

Na codzien spotykany przyklad.
Czlowiek znajduje porfel odnosi go na policje, i nazywa sie go frajerem.
Placenie podatkow tyle ile sie nalezy to frajerstwo
Pani pomyli sie w sklepie zwrocenie jej uwagi ze za duzo wydala reszty to frajerstwo.

to tylko kilka przykladow z zycia
Slowo frajer frajerstwo sfrajerowal znaczy ni mniej ni wiecej tylko uczciwy, uczciwosc i zrobienie sie uczciwym...
Rozumiem Rumpel ze masz problem z uczciwoscia i sola ci w oku ze ktos moze byc uczciwy.
Tak ze naucz sie pisac poprawnie zlodziejaszku... Ktos ukradl mi wozek dla dziecka z pod domu. To nie byles przypadkiem ty?

wakacjerumpla
29
#31715.02.2012, 16:51

zlodziej cie zrobil.juz ci to mowilem pajacu

wakacjerumpla
29
#31915.02.2012, 16:57

sklejacz
#316 | Dziś - 16:48
Rozumiem Rumpel ze masz problem z uczciwoscia i sola ci w oku ze ktos moze byc uczciwy.

a gdzie jest teraz radnor.wyzywa sie mnie bez podstaw od zlodzieji i on nic

a pozatym pajacu slowo frajer ma wiele znaczen i mi chodzilo bardziej o to znaczenie
frajer (język polski)

rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) pot. osoba dająca się łatwo nabrać, nadmiernie wierna normom moralnym, które przez wielu nie są przestrzegane

lub to
▸ frajer
człowiek naiwny, łatwo dający się oszukać

wiec przestan pieprzyc glabie o tym zlodziejstwie bo sam nim jestes a innych wyzywasz

wakacjerumpla
29
#32115.02.2012, 16:59

i nie spinaj tak sie za bardzo bo ci zwieracz peknie

wakacjerumpla
29
#32215.02.2012, 17:03

sucker, dick-head; shithead; asshole; turkey; jerk; bozo; twat

a to tlumaczenia na anfielski.jak umiesz to sobie przeczytaj i powiedz gdzie jest nawiazanie do zlodziejstwa buraku

wakacjerumpla
29
#32315.02.2012, 17:04

gwara więzienna osoba spoza kręgu subkultury więziennej

wakacjerumpla
29
#32515.02.2012, 17:09

jak chcesz swoj wozek pajacu to zapytaj ojca, i jak umiesz czytac to sprawdz sobie wyzej wielorakosc znaczenia slowa frajer a nie popisuj sie ze masz google

Profil nieaktywny
sklejacz
#32615.02.2012, 17:12

#322
Uzywales slowa frajer w jezyku Polskim i rozmawiamy w tym jezyku. O ile twoje wypociny mozna nazwac jezykiem Polskim.
Tego jezyka nie znasz a chcesz sie za jezyk Angielski zabierac.
Narazie ci tylko dali kopa i sie przelogowales jak dostaniesz bana na IP to ci sie skonczy rumakowanie.

Co za czasy byle lajza, wiesniak w walonkach moze sobie przyjsc na forum udawac ze pisze po Polsku wklejac jakies wyrazy ktorych znaczenia nie rozumie i wydaje sie jej ze ludzie sie beda do tego ustosunkowywac

A co ja jestem Citizen Advice Bureau czy jakis wolontariusz z biura dla uchodzcow...

Juz ci dziekuje, i wyrokuje ze nie zrobisz tu kariery. Ban na IP To tylko kwestia czasu.

wakacjerumpla
29
#32715.02.2012, 17:16

jak narazie to ty gnoju wyzywasz mnie od zlodzieji i to tobie nalezy sie ban,mam nadzieje ze sie postaraja,nie masz argumentow po swojej stronie to czepiasz sie pisowni,wymyslasz historie o jakis wozkach,wyzywasz od zlodzieji.sam jestes burak i prostak a innch tak nazywasz

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#32815.02.2012, 17:16

po co pisac 'polskim' i 'angielskim' wielka litera?

Profil nieaktywny
sklejacz
#32915.02.2012, 17:18

Czlowieku ja tylko ciebie cytuje, sam nazwales siebie zlodziejem poprzez wyzywanie innych ze sa uczciwi... a do tego nazwales sibie analfabeta

rumpelstiltskin
#230 | Wczoraj - 14:04

wole byc analfabeta niz debilem co przeczytac krotkiej wiadomosci tekstowej ze zrozumieniem nie potrafi a innym zarzuca.

Profil nieaktywny
sklejacz
#33015.02.2012, 17:19

przez szacunek:#328

wakacjerumpla
29
#33115.02.2012, 17:19

hu... baletnicy przeszkadza robek od spodnicy.to tlumaczy wszystk na temat tego czegos jak sklejacz,nie ma nic madrego do powiedzenia to czepia sie szczegolow

Pulkownik
Aberdeen
7 808 62
Pulkownik Aberdeen 7 808 62
#33215.02.2012, 17:21
Profil nieaktywny
sklejacz
#33315.02.2012, 17:21

Literowki. Co innego na 1000 slow zrobic kilka bledow, a co innego kilka bledow zrobic w jednym zdaniu

wakacjerumpla
29
#33415.02.2012, 17:22

sklejacz
#329 | Dziś - 17:18
Czlowieku ja tylko ciebie cytuje, sam nazwales siebie zlodziejem poprzez wyzywanie innych ze sa uczciwi... a do tego nazwales sibie analfabeta

"sibie" sam pisac nie umiesz a mi zarzucasz a pozatym jak ciebie okreslam uczciwy to znaczy ze ja zlodziej,chory jestes typek

wakacjerumpla
29
#33515.02.2012, 17:23

sklejacz
#333 | Dziś - 17:21
Literowki. Co innego na 1000 slow zrobic kilka bledow, a co innego kilka bledow zrobic w jednym zdaniu

tak jak mowilem nie ma nic w glowie to czepia sie pisowni.tak trzymaj ojciec:)

wakacjerumpla
29
#33615.02.2012, 17:24

tak jak pisalem wczesniej zla tancerka zawsze sie tlumaczy ze to muzyka za glosna albo sukienka zle uszyta:)

Profil nieaktywny
sklejacz
#33715.02.2012, 17:28

Jak Ciesle z Nazaretu kocham. Skad tyle tych idiotow biora.
Juz ci wytlumaczylem wyzywales od frajerow to pejoratywne okreslenie uczciwych...
Nie rozumiesz i nie zrozumiesz. Masz dwa zwoje w glowie i dobrze bo jakbys mial jeden to bys sral jak kura kolo domu...
Idz juz wasc wstydu nam i sobie oszczedz

wakacjerumpla
29
#33815.02.2012, 17:31

a ja jak ci pisale slowo frajer ma wiele znaczen,i ty sobie ubzdurales jedno i na nim siedzisz jak ta kura co ci sra kolo domu albo w domu,szkoda slow i czasu na ciebie bo tepy jestes jak malo kto

Profil nieaktywny
Yamato
#33915.02.2012, 18:07

Rumpel chyba sie za bardzo rozkrecileś

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#34015.02.2012, 19:07

wlasnie,nie badz frajer - idz do media markt

wakacjerumpla
29
#34215.02.2012, 20:58

a co mam cicho siedziec jak jakas ciota mnie od zlodzieji wyzywa.juz ci mowilem ze zlodzej to ten co cie zrobil pajacu

wakacjerumpla
29
#34315.02.2012, 20:59

to bylo do tego gowna z #341

Profil nieaktywny
sklejacz
#34415.02.2012, 21:24

Zlodziei/zlodziejow Szopenfeldzarzu i analfabeto
przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga
mianownik złodziej złodzieje
dopełniacz złodzieja złodziei/złodziejów
celownik złodziejowi złodziejom
biernik złodzieja złodziei/złodziejów
narzędnik złodziejem złodziejami
miejscownik złodzieju złodziejach
wołacz złodzieju złodzieje

Wiec jeszcze raz szopenfeldziarzu zapytam gdzie jest moj wozek..

Profil nieaktywny
sklejacz
#34515.02.2012, 21:57

wakacjerumpla
#319 | Dziś - 16:57

a pozatym pajacu slowo frajer ma wiele znaczen i mi chodzilo bardziej o to znaczenie
frajer (język polski)

rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) pot. osoba dająca się łatwo nabrać, nadmiernie wierna normom moralnym, które przez wielu nie są przestrzegane...

=======
I o tym wlasnie piszesz szopenfeldziarzu
Zlodzieje szukaja takich co to sa wierni normom moralnym ktorych wielu nie przestrzega...

Bo zlodziei jest cala masa, jedni wieksi, drudzy mniejsi... Wiec jak zlodziei jest cala masa to znaczy ze jestes usprawiedliwiony.
Debilius nie ma to tamto.

Mowilem ci juz idz z tad zmien nicka to jakos wyjdziesz z twarza.
A ty nadal swoje i jeszcze myslisz ze inni sa idiotami i im zamydlisz oczy...
Gdzie jest moj wozek...
Ale umowmy sie tak. Przyznaj sie ze byles wkurzony nie wiedziales jakie znaczenie ma slowo frajer i przepros za chec mi ublizenia. I sprawy nie bylo, zapomne.
Ale nad ortografia powinienes popracowac tak czy inaczej bo nie wypada zeby tyle ich sadzic.
Nie mowie kazdemu sie zdarza. Ale zdarza, a tobie zdarza sie prawidlowo napisac od czasu do czasu.
Powiesz przepraszam i sprawy nie bylo.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#34615.02.2012, 22:07

znowu zbłądziłem i znalazłem się w tej mrocznej stronie emito o.O

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#34715.02.2012, 22:09
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#34815.02.2012, 22:10
Profil nieaktywny
sklejacz
#34915.02.2012, 22:14

Mysle, ze kazdemu nalezy sie szansa. W koncu Ciesla nauczal ze brata ktory bladzi trzeba upomniec...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#35015.02.2012, 22:59

Według ONZ Honduras ma najwyższą stopę morderstw na świecie. Wyniosła ona ponad 80 zabójstw na 100 tys. mieszkańców w 2009 roku, 16 razy więcej niż w USA - wynika z zeszłorocznego raportu ONZ.

Często dochodzi tam do wojen gangów ulicznych nazywanych "mara", zajmujących się handlem narkotykami, napadami rabunkowi i wymuszeniami, a w więzieniach, obliczonych na przetrzymywanie 6 tysięcy ludzi, przebywa 12 500 osadzonych

wakacjerumpla
29
#35116.02.2012, 10:01

sklejacz
#345 | Wczoraj - 21:57

na zlodzieja mowisz tato,juz ci to mowilem tyle razy ale widze ze czytac nie potrafisz.a prawisz morasly innym.uczepiles sie jednego slowa i na nim siedzisz,poprostu

hu... baletnicy przeszkadza rabek od spodnicy

nie masz nic madrego do napisania to pieprzysz o jakis bledach.ortografi.popisujesz sie znajomnoscia google:)
jestes jedna wieka zenada.

wakacjerumpla
29
#35216.02.2012, 10:03

a co do przeprosin to :

poCalujj me w DuPe

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#35316.02.2012, 10:36

Ahaha a tu dalej temat sie ciagnie

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#35416.02.2012, 11:13

zmiany idą w dobrym kierunku

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#35516.02.2012, 11:14

nie rabotajesz - nie kuszajesz

więc pokomuchom też powinny się podobać

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#35616.02.2012, 11:15

a pewnie obydwa to glaby po 50 kilo ale na emito kozaki z arbuzami pod pachami , a wpracy bity i kopany , debile - jeden z drugim kloci sie ktory wiekszym frajerem jest ...hahahahahaa

wakacjerumpla
29
#35716.02.2012, 11:25

dla twojej wiadomosci bizoncjusz to mi sie nudzi bo grypsko mnie dopadlo i leze w domu.a takiego pajaca jak sklejacz to nigdy w zyciu nie spotkalem wiec sobie zabijam czas odpisujac na te jego pierdoly.i nie 50kilo a 85 jesli chcesz wiedziec:)

Mazio
10 188 1
Mazio 10 188 1
#35816.02.2012, 11:46

Mietkowi z Jadźką nie szło najlepiej:
Stary, tu w Polsce biedę się klepie
A tam podobno w Anglii Grażynka
Ma z kasy kołdrę niczym pierzynka!
Nie musi robić nic poza dziećmi
Może i my też tam już polećmy!
Królowa przetnie w domku nam wstęgę
Tułaczą naszą skończy siermięgę
A rząd brytyjski da worki kasy
Będziem wpierdzielać tylko kiełbasy!
Trzos będzie znowu dobrze nabity
Będziemy brali, te,... benefity!
Jak pomyśleli tak też zrobili
Na sporą kasę wszystkich złoili
Dzisiaj mądrości swe znad kotleta
Piszą z pomocą nam interneta.
Lecz co to gwałtu, heca i rety!
Chcą nam odebrać nasze kotlety1!!
Cóż pocznie teraz biedny chłopczyna
Skoro on dzieci tylko poczyna?

Profil nieaktywny
sklejacz
#35916.02.2012, 12:24

#351
Powtarzasz sie szopenfeldziarzu i analfabeto.

Profil nieaktywny
sklejacz
#36016.02.2012, 12:43

#23#
Ale gruby plugawy capek...

wakacjerumpla
29
#36116.02.2012, 13:14

sklejacz
#359 | Dziś - 12:24
#351
Powtarzasz sie szopenfeldziarzu i analfabeto.

pRzygadaL kociol Garnklowi.a zlodziej to twoj stary,juz mOwilem,

wakacjerumpla
29
#36216.02.2012, 13:18

facet nie potrafi nawet kreatywnie mi ublizyc to nawija ciagle te swoje Pierdoly.

PS.sklejacz masz moze na imie Jarek?

wakacjerumpla
29
#36316.02.2012, 13:18

facet nie potrafi nawet kreatywnie mi ublizyc to nawija ciagle te swoje Pierdoly.

PS.sklejacz masz moze na imie Jarek?

Profil nieaktywny
sklejacz
#36416.02.2012, 13:27

#362
Alez ja ci nie ublizam. Nie mowie nic od siebie. Mowie tylko to co sam o sobie powiedziales i to co soba reprezentujesz analfabeto.

Profil nieaktywny
sklejacz
#36516.02.2012, 13:30

rumpelstiltskin
#230 | 14.02.12, 14:04

wole byc analfabeta niz debilem
============
Totez nie nazywam cie debilem ale analfabeta.

Profil nieaktywny
sklejacz
#36616.02.2012, 13:33

Co z moim wozkiem. Kiedy go oddasz szopenfeldziarzu...

wakacjerumpla
29
#36716.02.2012, 13:52

juz wijemy wszyscy ze umiesz poslugiwac sie google.moze czas na cos nowego?no i masz na imie jArek czy nie.bo raZ w zyciu spotkalem podobnego pajaca i Zastanawiam sie czy to ty?

no i w odpowiedzi na 365.lepiej byc analfabeta niz debilem(uzyj ponownie google i sprawdz co to znaczy) takim jak ty

Profil nieaktywny
sklejacz
#36816.02.2012, 14:06

#367
juz wijemy wszyscy
===========
sciagnij warge z nosa...

wakacjerumpla
29
#36916.02.2012, 14:46

ja to specialnie robie baranku,zebys mial sie czym podniecac.szlopenflandziaz-ma to jakies powiazanoie z F.szopenem.mozesz sprawdzic w google?plis

wakacjerumpla
29
#37016.02.2012, 17:12

dobra czas juz sie pozegnac bo nudne to pisanie z tym czyms.nawet nie potrafi jakos interesujaco obrazic:).wroce jak mi konto odblokuja

gabi29zabrze
1
#37116.02.2012, 17:27

Witam. Ja mam czwórkę dzieci w wieku 3,6,9,13 lat. I pracujemy z mężem oboje. Mąż pracuje od 6 do 14, a ja co prawda pracuje po 3 godziny dziennie ale pracuje. ja zaczynam prace o 15.30. Zmieniamy się z mężem i dajemy radę. Jak ktoś chce to wszystko można poukładać. Tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#37216.02.2012, 17:45

zapomnialas dodac ze benefity sa waszym glownym zrodlem utrzymania i powodem przyjazdu tutaj , bez nich ciezko byscie przedli , nie zaprzeczaj bo chyba nie powiesz ze chcialas dzieciom pokazac glasgow...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#37316.02.2012, 19:16

Czytam sobie wpisy i czytam i stwierdzam,ze ktos tu jest wszechstronnie zajebisty,w negatywnym tego slowa znaczeniu

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#37416.02.2012, 20:04

@bizoniusz

Zrozum czleku ze kazdy cwylizowany kraj w Europie i nie tylko pomaga rodzina z dziecmi. To ze wychowales sie w PL gdzie jest tylko zasilek rodzinny starczajacy na hmmmm.... nie wiem na co w sumie... kiedys bylo to zdaje sie 57 zl na miesiac to nie znaczy ze to jest system ktory jest dobry. UK i tak malo daje w porownainu z innymi socjalami w Europie. Pozatym ton Twojej wypowiedzi brzmi jak bys zazdroscil.

To co najlepiej niech wraca do syfiastej polski (specjalnie napislem z malej litery) i zapierdalaja we dwojkie od rana do nocy i mieszkaja u rodzicow? Bo tam nie da sie normlanie zyc majac chocby trojkie dzieci!!! I nie pierdolic mi tu ze da sie znalesc prace dobra. Bo mnie to chuj interesuje mnie sie nie udalo9 i widac gabi tez. Jesli sie da to co tu jeszcze madralinscy robicie? Polska to syf nie da sie tam zyc normlanie i zarobki sa po chuju dla 80% spolczenistwa to najnizsza krajwa badz leciutko powyzej!!! I takie sa fakty!!

Wszystkim co zarabili wiecej czy tez uwazaja ze pierdole bzdury powiem jedno. TO WON DO TUSKOLANDI!!!! GDZIE PONOC NIE MA KRYZYSU I RECESJI!!! PRACOWAC W TYCH PRACACH DOBRZE PLATNYCH!!!

Dziekuje za uwage i dobranoc.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#37516.02.2012, 20:23

brawo!

dokładnie jak naisałeś,

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#37616.02.2012, 21:11

Scott_David
#374 | Dziś - 20:04

To co najlepiej niech wraca do syfiastej polski (specjalnie napislem z malej litery) i zapierdalaja we dwojkie od rana do nocy i mieszkaja u rodzicow? .........................

Polska to syf nie da sie tam zyc normlanie i zarobki sa po chuju dla 80% spolczenistwa to najnizsza krajwa.

=======
Przepraszam bardzo musialem sie zalogowac i skomentowac
Scott David McDonald
Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby w wlasne gniazdo srac?
Obserwuje twoje wpisy tutaj od dluzszego czasu i jedyne co moge stwierdzic, to to ze jestes Ignorantem Analfabeta i kapusiem.
W Polsce byles nieudacznikiem, postanowiles pojechac do UK gdzie takze jestes nieudacznikiem.
Siedzisz z rodzina w jakims kurwidolku(maybole; chyba dobrze pisze) i narzekasz na to ze sie twojej kobiecie nie oplaca pracowa, ze ma za daleko do Job Centre Plus. Ze bilet na autobus jest za drogi i zonie nie oplaca sie jechac do JCP i ze nie ma z kim dzieci zostawic a na opiekunke was nie stac... Jest o tym napisane wyzej w tematach.
Masz zryty beret nie ma to tamto.
Zmieniles swoje poprzednie imie i nazwisko na Scott David McDonald w nadziei ze staniesz sie swoj, czyli obcy czyli Szkocki.
Oszukujesz mieszkancow Szkocji, Do czego sie sam przyzajesz. Na pytanie o twoje nazwisko opowiadasz im ze jestes potomkiem Szkotow ktorzy kiedys wyemigrowali do Polski(sam o tym napisales)
Wstydzisz sie samego siebie, wstydzisz sie swoich korzeni, wstydzisz sie innych Polakow.
Zal mi takich tepych lumpow jak ty.
====
Scott David napisal:

Zrozum czleku ze kazdy cwylizowany kraj w Europie i nie tylko pomaga rodzina z dziecmi.
======
Udawadniasz jakim jestes czlowiekiem. Analfabeta. Nie wiesz co piszesz. Nie wiesz co oznacza cywilizacja, cywilizowany.

Wiec posluchaj cepie. Definicja cywilizacji brzmi caloksztalt dorobku ludzkosci. To jest wlasnie cywilizacja.
Nie myl idei panstwa Socjalnego zyjacego na kredyt z cywilizacja. Dawanie nieroba pieniedzy z cywilizacja nie ma wiele wspolnego. Ma za to duzo wspolnego z rozkladem cywilizacji z jej postepujaca degrengolada(ciekawe tluku czy wiesz co to znaczy).
Sa panstwa na swiecie tez cywilizowane(kazde na swiecie gdzie mieszkaja ludzie naleza co cywilizacji, ktore nie wyplacaja swoim obywatela absolutnie niczego a mimo tego ci obywatele zyja.
Popatrz na kraje ameryki lacinskiej. Ludzie sobie pracuja do smierci, nie placa podatkow, sa szczesliwi i takze wnosza wklad do dorobku cywilizacji.
Polska to kraj ktory nie nalezy do najbogatszych ktory sie rozwija. Po 122 latach zaborow, po krotkim okresie miedzywojennym i 44 latach komunizmu osiaga kazdego roku coraz wiecej. W calym bloku post sovieckim jest stawiana za lidera rozwoju.
I ty bedziesz twierdzil ze Polska to syfiasty kraj.
Ty kalafiorze. Ten kraj chcial ci dac wyksztalcenie. Widocznie byles ulomy ze z tego nie skorzystales. Pewnie uczeszczales do OHP albo ZSZ konczyles w poprawczaku w zawodzie introligator.

Ja tez mieszkam w Szkocji ale nigdy nie przyszloby mi do glowy mimo swiadomosci wielu brakow w Polsce i tego ile nalezy tam jeszcze zrobic, aby nazywac Polske Syfiastym krajem.

Ludzie na tym forum maja z ciebie ubaw. Przenosisz sie z miejsca na miejsce. W tym twoim poprzednim miejscu zamieszkania byles spalony, smiali sie z ciebie. Teraz mieszkasz w Mybole. To tylko kwestia czasu az w tym miejscu ludzie sie poznaja na takim farbowanym Szkocie.
I absolutnie nigdzie i nigdy nie przyznawaj sie ze jestes Polakiem.
Widze takich cepow jak ty raz za czas w ambasadzie jak chca wyrobic nowy paszport.
Oddaj idioto swoj. Zostan bezpanstwowcem. Skladaj wniosek o naturalizacje i wyrzeknij sie swojej narodowosci, zaprzestan mowic po polsku, porozumiewaj sie swoimi chrzaknieciami i lamanym angielskim.
I co ty glabie robisz na polskim forum.

Przepraszam wszystkich za wyrazenia, ale mnie glab zdenerwowal.

GregorG
65
GregorG 65
#37716.02.2012, 21:15

Piszą w artykule,że będą bardziej ścigac tych co biorą benefity nie uczciwie i ostrzej karac.A co zrobic jak to urzędy odpowiedzialne za benefity są nie uczciwe? Czy Cameron tez je będzie ścigał i surowiej karał?

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#37816.02.2012, 21:22

zapytaj naszego forumowego szkota gregor Scotta Davida McSraka

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#37916.02.2012, 21:59

hahaha..

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#38016.02.2012, 22:11

CezaryIksinski
#376 | Dziś - 21:11

Szacun

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#38116.02.2012, 22:16

Szkoda ze milosciwie nam panujaca Kama tego nie czyta , wogole dziwi mnie ze nic nie pisze , moze zachorowala dziecina? Kama , slonce Ty moje ; gdzies Ty ?

michal2009
101
#38216.02.2012, 22:23

#376

Respect - ktos w koncu cos madrego napisal . nie bede ie klocil z glupkiem bo nie warto , zal mi tylko jego dzieci .

Jeszcze raz respect

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#38316.02.2012, 22:39

Huj,niech sobie zmienia nazwisko,co mnie to,niech zyje na zasilkach bo co mnie to,tak naprawde niech sobie zyje jak chce,kazdy ma do tego prawo,i tez nie jestem Bog wie jakim patriota i nie wiadomo jak mocno kocham Polske ale pieprzenie ze w Polsce jest syf,bieda i nedza uwazam conajmniej za bzdure! Nieudacznikowi moze i ciezko ale to raczej wszedzie nie tylko w Polsce. Mowie to na swoim przykladzie,zylem,pracowalem w Polsce i nie pierdol ze jest jakas tragedia w tej naszej Polsce.Fakt - jest duza rozbieznosc miedzy biedakami i bogatymi i nie ma tzw klasy sredniej,ale zyc mozna na poziomie jesli tylko dwie osoby pracuja - daja spokojnie rade.Powiem tak - na swoim przykladzie , nie uwazam ze tutaj prowadze lepsze,dostatniejsze zycie niz te , ktore prowadzilem w Pl. Jestem tu z przyczyn osobistych , zyje tu , pracuje , mam plany na przyszlosc , jak pewnie wiekszosc z Was , ale kontroluje co dzieje sie w moim kraju i nie uwazam zeby dzialo sie tam AŻ tak zle zeby tak oczerniac w gruncie rzeczy swoja ojczyzne , Scot - wyganiasz ludzi do tuskolandi ale jak ukroca Ci sie benefity i zona bedzie musiala zapier.... w fabryce a Ty w koncu ruszysz dupe do fizycznej pracy , zamiast od rana siedziec na necie , tez wrocisz , i zobaczymy wtedy co powiesz . Zastanow sie troche nad tym co piszesz i nie wydawaj pochopnych opini o mnie i o innych uzytkownikach bo tak naprawde wole byc czlowiekiem z Polski , niz takim dwulicowcem jak Ty , choragiewka ktora sie zawija w ta strone co wiatr zawieje , sam juz nie wiesz czy jestes Polakiem czy chcialbys nim byc ...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#38417.02.2012, 10:14

Idzcie sie wszyscy &^*^>.

I wracajajcie do sowjego kochanego gniazda z ktorego Was wygnano. BO iaczej nie mozna nazwac wyjazdu ze wzgledu na ekonomiczne powody. Czyli zarobki lepsze...

A moze wcalenie nie dla lepszego zycia i latwiejszych pieniedzy tu przyjechaliscie... (lawiejszch znaczy latwiej prace znalesc i to ze nie trzeba jebac od bladego switu do zmierzchu zeby wykarmic rodznie i oplacic rachunki no i czasem kupic sobie plyte DVD)...

Pewnie kochacie szkocka pogode ;) Albi nie zakochaliscie sie w jezyku ktorego sporo z Was zna do dzis w stopniu ''komunikatywnym'' czyli ok i podobne zwroty. A moze cos innego sie Wam spodobalo w Szkocji i UK. Jestem ciekawy strasznie. Zaspokujcie moja ciekawosc prosze. A waszych dygresywnych monologow nawet nie czytam bo nie mam czasu musze sie przygotowac do egzaminu a troche materialu mi pozostalo.

To ze robie bledy i literowki to moja sprawa gdybys tak szybko pisal jak ja tez bys je robil. Pozatym jak nie lubisz widzec bleduw to po prosto nie czytaj co piszem Bozia wyur dala to wybiz nie czytac.

SAMI jestescie KAPUSIE.

A tak miedzy innymi to nie wiem kto z dupy zajebal na Kame tyle ze swopja zjadliwoscia i ublizaniem sama sobie winna...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#38517.02.2012, 10:20

Ja mam prace fizyczna... Tyle ze nie musze nic robic wiekszoc dnia... Taka praca coz. Neta moge uzywac. I nie uzywam tylko w celu jemito... Studiuje na OU bo chce zmienic prace wlasnie z fizycznej... Praca moja mi narazie odpowida jak najbardziej (dziadek klozetowy dla Councilu) bo moge sie w spokoju uczyc. Na dodatek sie nie narobie (Jestem w mijscu gdzie w okolicy brak narkomanow itd sama klasa srednia) korzystaja tylko ludzie ktorzy sobie biegaja i z psami wychodza.

No i dodatkowym plusem jest jeszcze to ze zarabiam kilka funtow wiecej niz NMW...

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#38617.02.2012, 13:11

Scott_David
#385 | Dziś - 10:20
Ja mam prace fizyczna... Tyle ze nie musze nic robic wiekszoc dnia... Taka praca coz. Neta moge uzywac. I nie uzywam tylko w celu jemito...

Skoro nie czytasz tego co piszemy - dlaczego na nie odpowiadasz? A wogole bujaj sie worze !

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#38717.02.2012, 13:27

Nie wciagniesz mnie prymitywie w rzucanie obelgami. Wisz co to znaczy ''skanowanie tekstu'' wzrokiem?

Pewnie skad masz wiedziec jesli nauke skonczyles na gminnej podstawowce...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#38817.02.2012, 19:10

Diabel zaprowadzil nad przepasc Francuza,Niemca,Anglika i Polaka.Diabel zwraca sie najpierw do Francuza:
-Skacz!
-Nie skocze!
-Ale teraz jest taka moda!
Francuz skoczyl.
Zwraca sie do Niemca:
-Skacz!
-Nie skocze!
-Ale teraz jest taka moda!
-Nie skocze!
-To rozkaz!
Niemiec skoczyl.
Zwraca sie do Anglika:
-Skacz !
-Nie skocze!
-Ale teraz jest taka moda!
-Nie skocze!
-To rozkaz!
-Nie skocze!
-Dzentelmen by skoczyl.
Anglik skoczyl.
Przyszla kolej na Polaka.Diabel mowi:
-Skocz!
-Nie skocze!
-Ale teraz jest taka moda!
-Nie skocze!
-To rozkaz!
-Nie skocze!
-Dzentelmen by skoczyl.
-Nie skocze!
Diablowi skonczyly sie pomysly i zrezygnowany mowi:
-A to nie skacz.
Polak skoczyl.
:-p

Profil nieaktywny
MaryIa
#38917.02.2012, 19:56

Scott_David
#3.........................................................

No i dodatkowym plusem jest jeszcze to ze zarabiam kilka funtow wiecej niz NMW...
===
A troche wyzej
===
Scott_David
#7 | 13.02.1
......................Nie da sie tego pogodzic z wychowniem dzieci niestety. Czestsze wizyty w JC? W jakim celu dla niej oznacza to kolejny problem bo musi jechac smierdzacym autobusem 30 minut te 15 mil... No i bilet return to koszt 6£... A kasy i tak z JC nie otrzymuje przeciez bo ja pracuje.

=========

Cepie nie osmieszaj sie. Zmien nicka i zacznij od nowa.
Naucz sie poprawnie po polsku pisac, a dopiero zapisz sie do tej niedzielnej szkolki koresponcencyjnej ESKK Open University.
Co za gosc jeszcze nie tak dawno zastanawial sie jak z cuncilowego mieszkania wypierdolic swoja zone z dziecmi. A taraz zgrywa kozaka co to studiuje w ESKK zwanym tutaj OU.
A pozniej podpierdalac chcial do Cuncilu sasiadke kolezanke, ktora przyjela pod swoj dach jego kobiete z dziecmi...
Ze tez takie mendy nie maja za krzty honoru.
Menda sie urodziles i menda zostaniesz... A pan Bog cie oleje w dniu ostatecznym.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#39017.02.2012, 23:52

MaryIa
#389 | Dziś - 19:56

Co za gosc jeszcze nie tak dawno zastanawial sie jak z cuncilowego mieszkania wypierdolic swoja zone z dziecmi.

Naprawde chcial to zrobic? Ty szmato! Bys zdechl gdzies pod plotem za to co chciales zrobic , znikaj z emito !!!

Profil nieaktywny
MaryIa
#39118.02.2012, 09:47

A jak. Bylo o tym duzo w necie.
Nie mam czasu szukac, bo wychodze z domu.
Tutaj troche wiecej na ten temat

http://www.emito.net/spolecznosc/fo...

Chlopak dostal duze mieszkanie cuncilowskie ze wzgledu na dzieci, Babe traktowal jak traktowal. W koncu kazal jej wypierdalac. Ze mieszkanie jest jego bo on je oplaca.
Dziewczyna poszla mieszkac do kolezanki w tym samym bloku nawet chyba drzwi w drzwi. To pozniej sie zastanawial jak ja podpierdolic, ze mieszka tam z dzieciakami nie zameldowana...
Moze teraz poszedl po rozum do glowy ze mu banda dzieci potrzebna ze wzgledu na kase, i mieszkania socnalne, ze nie mozna tak sobie dostac mieszkania jesli jet sie samotnym.
Na tym usunietym filmie ktory jest pod linkiem ktory wkleilam jest jego zdjecie, i najebane 35 stron na pewno ciekawa lektora...

A tutaj wstawial opisy z zapytaniem co zrobic jesli wie ze ktos mieszka nielegalnie... W mieszkaniu. Chodzilo mu o swoja partnerke co z dziecmi spierdolila. I sola mu w oku bylo ze tak niedaleko. Ze musial je ogladac wychodzac z swojej willi.
Jaka ta kobieta przechodzila gehenne ze postanowila z dzieciakami isc do sasiadki(ktora malo tam przebywala) To tylko ona wie.
Ten McSrak. To ostatnia menda. A jak mu powesz w zywe oczy to sie wypiera i kreci jak dziecko. Juz kiedys chcial podpierdalac swoja rodzine, teraz mowi ze to nie on popdpierdolil Kame,

Scot david napisal:
A tak miedzy innymi to nie wiem kto z dupy zajebal na Kame tyle ze swopja zjadliwoscia i ublizaniem sama sobie winna...
=======
Czyli wypiera sie ale kapusia usprawiedliwia.
Wnioskuje ze jakby byl na jego miejscu to by podpierdolil bo ona swoja zajadliwoscia sama sobie winna.

Ja doskonale wiem co to za czlowiek. Moi znajomi takze.
Nie reprezentuje soba nic, kompletnie. Brak jakichkolwiek zasad moralnych. Brak wychowania. Wyglad jak z ZK. Gdzie sie nie ruszy to ludzie sie smieja.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#39218.02.2012, 10:10

No tego to sie nie spodziewalem

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#39318.02.2012, 10:24

Szkoda slow ale jest swiatelko w tunelu bo pewnie sie pojawi pod nowy nickiem bo juz ma ich kilka - nie gadamy z nowymi nickami !!!! Bo ta pala bedzie podpierdalac dalej wiec fora ze dwora !! Ty dziadu , jak mogles tak postapic , bys zdechl skopany z rozjebanym brzuchem

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#39418.02.2012, 10:43

Ale spokojnie kazdy kij ma 2 konce i nie na darmo sie wziello powiedzenie przyjdzie kryska na matyska

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#39518.02.2012, 11:32

Tak dla scisclosci - nie mam nic do gejow i lesbijek , nie mam nic do Rydzyka , Tuska , Kaczynskiego i do huj wie kogo jeszcze bo tak naprawde mnie to nie dotyczy co kto robi i w ktora dziure sie dmucha , ale jak czytam ze gosc wyrzucil swoja kobiete z dzieckiem( badz dziecmi ) z domu na ktora potem jeszcze doniosl do Councilu to kurwa reaguje agresywnie i to nawet bardzo na taka szmate ! I bez urazy - malo mnie obchodzi co kto o mnie mysli czy uwaza mnie za debila czy nerwusa , wiem kim jestem i znam swoja wartosc , a takiemu szmaciarzowi daje kopa ze znajomych i zaznaczam - on sie pojawi na emito dlatego mowie - na nowe nicki nie reaguje bo tam moze kryc sie ta menda

Profil nieaktywny
ewakatiia
#39618.02.2012, 15:20

To sie porobilo. To lepsze niz "Moda na sukces".

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#39718.02.2012, 15:24

a taka 'wymiana zdań' rodaków :)

Profil nieaktywny
ewakatiia
#39818.02.2012, 15:52

Matko Bosko Czestochowsko:-)

Profil nieaktywny
MaryIa
#39918.02.2012, 17:15

Tu ciekawostka i juz wiem dlaczego nie moglam znalezc tematu gdzie chcial podpierdolic do cancilu swoja kobiete...

http://www.emito.net/spolecznosc/fo...
#1493 | 11.01.12, 23:11

Scott_David
#1469 | Dziś - 20:01

....................
(kolega), ktory goscil w tym domu, niejednokrotnie...
Wez usun temat, popros moderatora...tak jak zrobiles to dwa lata temu z tematem, w ktorym prules sie tutaj z kobieta o te niechciane ciaze i (o to ze popdperdalales swoja kobiete ze mieszka u sasiadki)
(kobieta sie wyprowadzila, Tos powiedzial ze dzieci nie sa twoje bo sie puszcza z twoim kolega. Dziadu)
Wiec zglos do moderacji. Bedziesz wtedy czysty, i znow bedziesz mogl mowic, ze dbasz o rodzine.Malo kto sie dowie, ze przyznales sie, ze nie masz pieniedzy na wakacje dla dzieci, ale kupujesz sobie sprzet na raty i inwestujesz w gry komputerowe, wypady w pojedynke do rodziny, koncerty, i ...psa. I plazme za £1200.

.....................
z brighthouse, ktory splacisz za 3 lata, placac
5k na lodowke i TV z Brighthouse, a dzieciom ksiazek nie kupujesz...i nie masz z czego na wakacje dla nich odlozyc.

Do tego smiesz dziadu nazywac Poske syfem bo nie utrzymywala takiego dziada jak ty.

Profil nieaktywny
MaryIa
#40018.02.2012, 17:40

A tutaj powody dlaczego kobiecie nie da 6 funtow na bilet na autobus.

Profil nieaktywny
MaryIa
#40118.02.2012, 17:45

A tu troche zdjec naszego bohatera

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#40218.02.2012, 17:58

A tu kolega Scotta McDonalda o nim samym

http://www.emito.net/spolecznosc/fo...
zawadek76
#1119 | 31.12.11, 18:56

jescze jedna rzecz. Otwarcie Ci mowilem ze nie jeste przyjacielem i ze do przyjazni dluga droga poniewaz nie czulem u ciebie tego co mnie laczy z moimi przyjaciolmi w polsce i do dzis mamy takie relacje, chciec kogos bic nie jest tym samym co moc jesli ktos chce sie bic to chce a ja moge sie bic mimo tego ze jestem chludy i zdechlak wali mnie to jak na mnie patrzysz bow twoim zjebanym lbie istnieje jeden schemat TY tylko TY huj z toba ale dzieci cierpia dzieci sa zesttresowane sikaja i robia pod siebie bo taka sytuacje stwarzasz w domu mowiles ze jestes z justyna dla dzieci a chy im choc raz ugotowales obiad swiateczny niedzielny czy nawet zwyczajny od siebie? nic nie robisz w domu tylko wyzywasz justyne od kretynek debilek i kurw(uslyszalem to ostatnio 3razy) i jest ona kretynka ze cie kocha i pozwala sie ponizac i nie zaslugujesz na zadna kobiete bo zniszczysz kazdej psyche, co do pedalow to byli pedalami gejami homoseksualistami i do tego sie nie przyznali zas ja otwarcie powiedzialem ze jestem o takich a nie innych pogladach a relacje z ludzmi na oczyznie opieraja sie niestety czesciej na nieufnosci niz zaufaniu poniewaz dla wiekszosci kasa ma najwieksze znaczenie i ty sam wszystko przeliczasz na kase dlatego oddam ci wszystko zebys nie musial liczyc strat i nie mial powodow do robienia zarzutow tak jak o Olku napierdalasz szkoda bo jakos wczesniej sie kumplowaliscie i tez mu dupe obraboiasz jaki to on nie jest i tez jesyem pewien ze o mnie gadasz swoje, bo tak juz masz ze jak ci ktos nie spasuje to mu robisz kolo dupy. kazdy moze mi wpierdolic to prawda ale nie kazdemu sie dawalo i tyle zaden z ludzi nie jest niepokonany a ja tymbardziej ze kaleka czy inwalida za to ty bokserze jestes naj..... wszechpolak jak trzeba przewodniczacy kolka rozancowego jestes Oi!em a w polityke sie bawisz do snp zapisales i udajesz szkota bo do Polski jakbys zjechal to w Klamki cie uzbroja i do sadu... mnie widzisz prawo nie sciga i nie musze sie bac przyjazdu do Polski tak jak ty. co do Krzyska to powiedzialem co czuje do Ewuni i to w swieta zeby falszywym nie byc jakos nie pobilismy sie zreszta on jest od ciebie znacznie lepszym czlowiekiem choc inteligencja nie ocieka to pracuje na dom na dziecko i siebie i za to go szanuje i bede szanowac, co do moich rodzicow to bylo zle w domu odkad mnie adoptowali bylo zle tak mama mnie traktowala ze bila przezywala itd ale widzisz wyjazd spowodowal ze potrafilem zapomniec to co zle i pokochac ich po tylu latach pokochac i cieszyc sie ze zyja jeszcze i moge z nimi rozmawiac kazdej niemal niedzieli czy soboty ale raz w tygodniu musze do nich dzwonic bo potrzebuje ich tak jak onie mnie czlowiek przekonuje sie o czlowieku kiedy go straci a ja nie czekalem do tego momentu i mam rodzicow pokonalem w sobie nienawisc do nich i wiem jak moze wygladac milosc do rodzicow. mam to do siebie ze przyznaje sie do wlasnych bledow i slucham kazdego kto mnie krytykuje zas tobie prawdy nie wolno mowic bo sie obrazasz, tak jak ci powiedzialem ze jakbys mylal glowa a nie kutasem to bys dzis nie musial narzekac obraziles sie jak dziecko. a juz wciskanie ciemnoty ze ktos cie wykorzystal bo byles pijany i nie wiedziales ze to justyna czy podobne brednie to zostaw dla innych bo ja nie wierze. kazdy wie ze kutas to nie zabawka i ze trza pomyslec jaki skutek przyniesie sex ty to olales dla chwili przyjemnosci rteraz zarzucasz justynie ze przez nia sa dzieci. mozesz sie tu wypierac ale to co mi mowiles pozostanie faktem i tyle. nie bylem i nie czulem sie twoim koleszka i tyle myslales ze jak z Kama mialem spiecie to bede po twojej stronie i prawdy nie powiem? pomylka . Kama mnie zrozumiala skoro przestala po mnie jechac a to znaczy ze nie jest taka jak sam ja opisujesz nie znam jej i nie bronie ale potrafila uszanowac moje zdanie i za to ja ja szanuje. mowilem ci nieraz ze gdybys jej napisal tak jaak ja to bys nie mial dzis takich jazd ale ty sam pijesz do niej i te filmiki sa tego dowodem pokazales tylko ze jestes leniem i egoista wszystkim tutaj zalogowanym. ja bym sie wstydzil takiego czegos zrobic mimo ze tez nie mam idealnie to robie cokolwiek zeby wygladalo jak u czlowieka rozumnego. nie wydaje kasy na lewo i prawo tylko na to co potrzebuje do domu i dla siebie czesto wole wole nie jesc ale zaplacic rachunki zeby nie popasc w kolejne dlugi i nie biore niczego na raty w BH za 40%wieksza kwote zeby tylko miec. to ze mam problemy z apetytem powoduje ze wydaje pieniadze na rzeczy inne ale nie wydaje na picie i papierosy bo wolalem rzucic to dla sienbie. kazdy ma potrzeby jakies i stad wydawalem pieniadze na rzeczy do roweru np zeby go zrobic pod siebie i dobrze wiesz ze dlugi nie powstaly tylko z mojej winy bo ci mowilem o tym ale ty masz swoje schematy i nie dopuszczasz niczego co ludziom sie zdarza. pamietam problem halasu w domu i sasiadow wypisywales bzdety o pomiarach itd az wkoncu ci w councilu powiedzieli to samo co mi w lanarkshire jest to samo prawo w kazdym hrabstwie i tyle wiele rzeczy mowisz tylko z tego co ci w glowie siedzi ale nie zawsze sa racjonalne. ja kieruje sie tutejszymi przepisami i nie mam na mysli zadnych przekretow robbic ty zas mi proponowales conajmniej dwa. ze juz nie wspomne o jakich sam mowiles, jesli agencja ma z mna kontakt to i ja z nia mam kontakt wiec nie istotne jest twoje obracanie ze to agencja ma ze mna kontakt, gdyby nie miala to bym juz mial sprawe za dlug a ze nie mam to swiadczy o wyrozumialosci agencji i o tym ze nie unikam splaty dlugu. cokolwiek mi zarzucisz wpierw sam nad soba pomysl bo nie jestes bez skazy i ludzie ktorzy tu ci wstawiaja swoje opinie maja racje w wiekszosci mimo ze cie nie znaja a ja to samo ci mowilem choc nie o tym wszystkim co tu jest wypowiedziane. zapytaj justyny co jej mowilem to ci moze wyjasni troche choc, to na dzieci dostajesz kase i powinienes dla nich przeznaczac. nie mi i nie tutaj ale zapytaj swoje dzieci co im kupiles w ostatnim miesiacu za benefit? szkoda ze nie chciales mnie nigdy sluchac i musialem to tutaj napisac ale trudno. ty o mnie duzo mowiles jechales po mnie jak po psie krytyka za krytyka ja sluchalem ale jak ja tobie cos mowilem to zawsze miales powod zeby zmienic temat albo sie tlumaczyc zamiast zmienic cos w sobie.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#40318.02.2012, 18:07

zawadek76
#1103 | 31.12.11, 16:37

i tak juz na koniec powtarzam ze nie wymyslam sobie pierdol bo bys olal takowe Dawidzie i mame swoja wyrzuciles z domu nie zaprzeczaj, bo wtedy oklamiesz sam siebie. Social Worker u mnie dziala duzo zeby mi pomoc i pomogla w wielu sprawach i dlatego juz nie musisz sie meczyc zeby mi pomagac, i odnosnie Donny moze ona by wam mogla pomoc ona jest konkretna kobieta i moze ona by wam mogla pomoc.
=====

No i sama prawda o Davidzie McDonaldzie

Profil nieaktywny
Yamato
#40418.02.2012, 18:09

A ty cezary jesteś bajcarz, nie do ciebie, nie o tobie, to sie nie wpierdalaj tez masz biznes zeby komus dopieprzyć? Jaki pajac, moze to ty podszyles sie pod niego w liscie do Kamy skoro jestes takim starym wyjadaczem śmierdzący trollu na nowym nicku smierdzacym z daleka tchórzem i mendą

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#40518.02.2012, 18:10

nawet mamusie wyrzucic z domu

Profil nieaktywny
Yamato
#40618.02.2012, 18:16

Zalezy od mamusi, zapewne ich losów było juz troche opisanych i to niejednokrotnie na tym miejscu ku radosci takich cezariuszy.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#40718.02.2012, 18:19

I tak oto scocik po 5330 wpisach okazal sie menda co swoja kobiete traktuje jak szmate , wyrzucajac Ja z domu a potem podpierdalajac ze mieszka u kumpeli katem...Dla takiego kurestwa nie ma litosci i trzymajmy sie reguly - nie ma co sie rozpisywac z nowymy nickami bo pod ktoryms z nich bedzie sie kryla ta wsza , pozdrawiam.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#40818.02.2012, 18:26

http://www.emito.net/spolecznosc/fo...
zawadek76
#1009 | 31.12.11, 14:24

mialbys /dawid odwage powiedziec otwarcie ze mnie uwazasz za symulanta bo przeciez chorym sie wg Ciebie nikt nie rodzi a ja wg. cieie udaja ze mam CF lekarze mnie nie robia w huja ani zycie i jesli dostane te jebana rente to dostane a jesli nie to nie i wszyscy chyba wiedza ze taki benefit jest ciezko dostac w obcym kraju, jestes pozerem i tye. Czlowieku uwazasz siebie za ideala chciales mnie zmienic a teraz zarzucasz mnie to ze ja wielokrotnie mowilem Tobie ze ranisz dzieci i wiele innych rzeczy tez ci mowilem , huj z podloga skoro w twojej lowie sam gnoj, mowiles kiedys ze pozabijasz dzieci Justyne i na koniec siebie i uwazasz siebie za normalnego? wstyawiles filmiki o sobie i pokazales jaki jestes tempy jak but z lewej nogi w przeciwienstwie do Ciebie ja mowie co mysle i powtarzalem ci nieraz ze to jak traktujesz ludzi jest chore, nie chcesz rozmawiac nie musisz ale ja powiem co myslezawsze i wszedzie. a moze sie przyznasz jak mame wyrzuciles z domu i sama siedziala na lotnisku do wieczora? i moze sie przyznasz ze Twoja Partnerka to jak ja nazywasz kretynka i dzici powtarzaja to codziennie? i ze jest jebnieta tak mowi Maciek, nie jestes odpowiedzialnym ojcem ani facetem i nie pisz ze ktokolwiek chla bo sam jestes alkocholikiem i tez o tym powiedz a nie jak filmiki nagrywasz i tam robisz z siebie figo-fago i ze ludzie tutaj nie widza jak mieszkasz i codziennosci twojej a maja racje to cos Ci przemowic, po co dzieciom ksiazki? po to by mogly sie rozwijac czytac to nie tylko znaczy zaliczyc ksiazke ale moc poznac wartosci takie jak autor przekazuje sam czytam i kocham to bo to nauczylo mnie zyc pewnymi wartosciami takimi jak prawda i szczerosc swoich mysli. Z dziecmi rozmawiasz tak ze kazesz im wypierdalac(doslownie tak sie wydzierasz) z pokoju bo ci przeszkadzaja i do kuchni nie moga wchodzic bo to cie wkurza. Masz o mnie swoje zdanie i powinienes to mi powiedziec otwarcie ze uwazasz mnie za nieudacznika symulanta beneficiarza itd. ale za kase na dzieci bierzesz tv w bight house'ie zamiast dzieciom cos kupic zamiast im dorzucac 56calowa plazme do pokoju moglbys im zrobic pokoje. Wiem ze bedziemy sie napierdalac po tym co napisalem i lepiej zebyc mnie dobil bo cale zycie bede Ci mowic ze jestes jaki jestes....

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#40918.02.2012, 18:34

Yamato
#404 | Dziś - 18:09

Nie jestem zadnym trollem, mam ten nick od prawie 7 lat...
Stali uzytkownicy szkocji net mnie znaja. Kiedy Szkocja net przestala istniec a zaczelo emito net. To wtedy przestalem sie tu udzielac.
Poprostu nie moglem juz wiecej czytac tego idioty. Po tych wszystkich bajkach ktore wypisuje, i sposobie w jaki mi ubliza, Nam ubliza. Czlowiek ktory kiedys nalezal do mlodziezy wszechpolskiej, obecnie lansujacy sie skinheada. Zapisal sie do SNP zmienil nazwisko zeby byc bardziej szkocki.
Byly swego czasu ciekawsze tematy na tym forum, ale ulegly usunieciu bo Scott napisal tam za duzo prawdy i prosil administratora o usuniecie tematu.
Ci co to jednak czytali to wiedza co to za gagatek.
Jesli ktos robi zle, to zadaniem, kazdego uczciwego czlowieka jest go upomniec(ten hujos byl juz upominany tysiac razy) a jesli nadal robi zle to trzeba sie mu przeciwstawic i ujawnic jego szachrajstwa.
To egoista i menda. Tyle w temacie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#41018.02.2012, 18:46

proszę was piszcie poprawnie "chuj" bo mnie razi jak jest z błędem

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#41118.02.2012, 18:48

Warrior nie jestem taki pewien. Spotkalem sie z obiema formami. Podrzuc slownik..

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#41218.02.2012, 18:48

a poza tym takie "upublicznianie" to żenada

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#41318.02.2012, 18:54

Zenada to jest takie rzeczy robic. Zenada to jest pluc na Polske. Zenada to jest pomimo tego ze mu ludzie nie od teraz pisza, ze robi zle nadal tak robic. I w koncu zenada jest to co on robi.
Swoja podpierdolic chcial, albo podpierdolil, Sam zapowiadal ze zabije dzieci i ich matke. Zenada jest ze dzieci swoje mimo ze dzieci sa tak znerwicowane ze sikaja i kupe robia pod siebie.
Zenada jest ze dzieci po ojcu sie ucza i nazywaja matke idiotka.
To jest zenada.
A to ze ktos o tym pisze, ze pietnuje zlo. To nie jest zenada.
To obowiazek apostolski kazdego chrzescijanina. Brata ktory grzeszy upomniec, a gdy nadal tkwi w grzechu to wykluczyc go ze wspolnoty, napietnowwywujac.

Profil nieaktywny
ewakatiia
#41418.02.2012, 18:55

Slownik bluzgoznastwa czy jaki :-)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#41518.02.2012, 18:57

czyli jednak dziecko. W każdym słowniku wulgaryzmów możesz znaleźć potwierdzenie że forma poprawna to "chuj".

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#41618.02.2012, 18:57

warriorPrincess
Wpisów: 805
warriorPrincess
#410
Nie jest wazne przez jakie Ch Wazne zeby byl twardy i gruby:)

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#41718.02.2012, 18:59

Płynie statek po morzu, jeden z marynarzy spostrzega inny i woła :
- A hoooooj marynarzuuuuuu
- A hoooooj Ci w dupe... odpowiada drugi

Profil nieaktywny
Yamato
#41818.02.2012, 19:02

Rozumiem, ostrzegasz innych przed zachowaniami czlowieka ktory ci nie podchodzi jego metody postepowania nie podchodzą ci rownież.
Ostrzegasz takze innych nie zdajac sobie sprawy jednak że ostrzegasz tez przed zawieraniem znajomosci z innymi. Pisząc cytując słowa innego dajesz wlasnie taki przyklad, słowa które podswiadomie odczytać można,, popatrzcie ludzie na to jak sie nacial tamten czlowiek, lepiej nie być ufnym, bo te mity o Polakach nie biora sie niewiadomo skąd. Zna jego historie 10 osob dobrze kiedys sie to zmieni, poprawi sie a takie bajanie roznosi plote na osob 500 ktore po prostu beda sie bały czy to zaufac komus czy nawet przyjąc od kogoś pomoc.

Profil nieaktywny
sklejacz
#41918.02.2012, 19:15

yama. Ludzie nie sa dziecmi. Skad wniosek ze na podstawie jednostkowego przypadku Ludzie sie beda baly zaufac.

Na podstawie ze kiedys przewrocilem sie na ulicy mam sie bac wychodzic z domu.

Masz jakas swoista logike. Chyba swoja wlasna.
Ci co uzywaja rozumu dawno widzieli ze Scott ma cos z lokciem. I pisanie Iksa tu nic nie zmieni.

Fakty jednak sa takie, ze sa i nowi co tego goscia nie znaja. Najwyzszy czas zeby poznali.

Kiedys sie to zmieni i poprawi sie.
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Chlopak wypierdzielal matke dzieci w 2010 roku.
Od tego czasu sie nic u niego nie znienilo, o czym mozemy sobie poczytac na forum(jak to dobrze ze to forum istnieje)
Diagle klamie udaje kogos kim nie jest, ubliza innym, propaguje antyspoleczne i antynarodowe zachowania.
Co on robi na tym forum. To forum dla Polakow w Wielkiej Brytanii
A on na Polske pluje. Jest czlonkiem SNP i nigdy by do takiego syfu jak nazywa Polske nie pojechal.

Nie dodal kroliczek ze ciazy tam na nim wyrok i wizyta tam moze sie skonczyc zapuszkowaniem.
Tego nie powiedzial, bo chwalic sie nie ma czym.

Profil nieaktywny
Yamato
#42018.02.2012, 19:47

skleja
spalcie sobie jeszcze czarownice

Profil nieaktywny
sklejacz
#42118.02.2012, 19:51

To dawaj jakas, o podpalke juz sie zatroszcze..

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#42218.02.2012, 20:37

#416
skoro takie lubisz

Profil nieaktywny
sklejacz
#42318.02.2012, 20:40

dobre to bylo. Dla mnie bez roznicy. To kobieta powinno bardziej na takich zalezec.

Profil nieaktywny
sklejacz
#42418.02.2012, 20:42

a ja myslalem, ze mam ignora. I ze mam spier..... A tu widze ze znow, do mnie mowisz. Coz to za brak konsekwencji?
Nie masz z kim pogadac, psa nie masz, przyjaciolki wyjechaly i tylko ja zostalem. Czy to sie nazywa desperacja?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#42518.02.2012, 20:42

tak myślałam że ty to CezaryIksiński, nietrudno było odgadnąć. A teraz żegnam.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#42618.02.2012, 20:50

Princess nie daj sie nabrac na stary numer sklejacza. Odpowiada na teksty nie do siebie skierowane, niby przez pomylke. By zasugerowac ze ktos tam jest nim...

Ja lubie takiego jak mam:)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#42719.02.2012, 18:27

Cezary chcesz w ryj :)

Nie musisz odpisywac bo i tak bys sie nie stawil zeby otrzymac chlapacza ;) juz masz w gaciach mokro?

Nie trworz sie nawet odpisywac na moj post bo nie bede czytac jak reszty twoich wypocin. Po co zakladasz kilka loginow co chiwla cie blokuja? Widac jest jakis powod.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#42819.02.2012, 18:28

Aha na nic innego nie zaslugujesz nisz chlapacz... Szkoda reki na cos innego ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#42919.02.2012, 18:30

#426
jeżeli myślisz, że masz do czynienia z idiotami, to ty jesteś największym idiotą

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#43019.02.2012, 18:33

I przstan trolic juz bo w tym co piszesz nie ma nic na temat:

''Wielkie zmiany w brytyjskim socjalu'' a taki wlasnie jest tytul tego watku jesli nie zauwarzyles dzieciaku nieszczescia zagubiony w akcji. Na dodatek zazdrosny wszystkiego. Jesli nie rozumiesz stwierdzenia troll internetowy jestes jak najbardziej dziecko neo. One tego nie rozumieja tez. Dziecko neo nie zawsze czechuje sie wiekim jesli nie wie ktos tego. Okreslenie to dotyczy wlasnie takich ludzi ktorzy maja zero elemantarnego nawet pojecia o tym jak sie na forum zachowac i podczas dyskusji.

Zegnam pisz sobie dalej swoje wypociny bo wiem ze i tak nic do takiego czleka o niklej zdolnosci pojmowania czy tez nauczenia sie czegkolowiek poza plotami, piciem czy zabawa dotrze.

papa i taplaj sie w swoim bagienku dalej. I w sumie nadal jestem ciwkey kto to niby na kame z dupy zajebal zastranwaim sie czy to wlasnie nie typ jak cezary. Podal sie za mnie kutas w celu wywlania wlasnie takiego czegos co wyszlo. Dane znalazl na jemito bo sam pisal tu ze zna wszystkie teamty w ktorych cos pisalem.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#43119.02.2012, 18:35

Ales sie popisal. To ze potrafisz bic niepelnosprawnych kobiety i dzieci to wiadomo. Bo z mezczyzna jakimkolwiek nie masz szans.
Mitoman jestes i tyle, Takich patafianow jak ty to jem na obiad, ale nie bede sobie toba rak brudzil.
Wytatuuj sobie kolejna dziare na czole tym razem skinheadzie z bozej laski.
Skini sie wstydza za ciebie i olewaja cie cieplym moczem.
Nie masz argumentow, bo prawde o tobie napisalem to teraz sugerujesz ze mi sklepiesz twarz. Pustak jestes McSrak i tyle.
Masz szanse wyjsc z twarza. Zmien swoje zachowanie odnosnie rodziny, przestan byc samolubem i pluc na narod z ktorego sie wywodzisz, zmien nicka a wyjdziesz z twarza. Bo narazie to mam z ciebie polew.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#43219.02.2012, 18:41

McSrak. PRzestan sie w koncu blaznic, tylko zniknij z tad raz i na dobre, Skul uszy i zakop sie ze wstydu. Co juz nie pamietasz jak matke z domu wyjebales, i biedna czekala na dworcu na walizkach, juz nie pamietasz jak twierdziles beneficiarzu ze najmlodsze dziecko nie jest twoje, bo ci sie baba puscila, z kobiety ktora ci urodzila dziecko zrobiles kurwe, i chciales ja kapusiu podpierdolic ze mieszka u kolezanki z dziecmi bez zameldowania, z twoimi dziecmi...

Mendo bez honoru.
Masz jak w banku ze jak cie spotkam w Mybole to ci wyjebie w ten glupi leb...

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#43319.02.2012, 18:46

scott david napisal:
papa i taplaj sie w swoim bagienku dalej. I w sumie nadal jestem ciwkey kto to niby na kame z dupy zajebal zastranwaim sie czy to wlasnie nie typ jak cezary. Podal sie za mnie kutas w celu wywlania wlasnie takiego czegos co wyszlo. Dane znalazl na jemito bo sam pisal tu ze zna wszystkie teamty w ktorych cos pisalem.
======
Kama sprawdzila dane maila ktory dostala, i dostala go od ciebie, ale nalezysz do tego rodziaju debili ze jak sie ich zlapie za reke to mowia nie moja reka, a jak masz gowno w majtkach to mowisz nie moje majtki, zawsze kota piz,,,a obrucisz do gory.
Masz charakter podpierdalacza, co bylo widac po checi podpierdolenia swojej starej ze mieszka nie legalnie w cuncilowym mieszkaniu z twoimi dziecmi, Ale ze dzieci poszly benefity sie skonczyly wraz z odejsciem to przyjoles magde spowrotem pod swoj dach.
Kozi synu, bez narodu i bez korzeni.
A chlapacza to sobie strzel w ten wytatuowany ryjek moze zmadrzejesz.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#43419.02.2012, 18:49

CHUJ czy HUJ to przeciez jeden huj...

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#43519.02.2012, 18:50

wypierdalaj scot stad i tyle konfidencie !

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#43619.02.2012, 18:51

nie jeden, to dwa inne

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#43719.02.2012, 19:02

Cezary nie wiedzielm zes kobbieta i to niepelnosprawna... LOL

Nie bije kobiet ani dzieci tak na marginesie. (No ty mozesz byc wyjatkiem ;) )

ja mam z ciebieiotrek ;) choc moze to nie ty ale to nie wazne w kazdym razie nie bede dyskutowal z trolami to jest pewne. Pozatym mam do czytania troche ale na pewno nie wypowiedzi takich ''ludzi'' jak ty.

jak takis odwazny to zapraszam przeciwz wiesz gdzie mieszkam pokaz ty swoja twarz i przewstan troli. Ja nic nie ukrywam moja twarz jest na zdjeciu w moim profilu. Pisze o sobie prawde tak samo jak to co mnie boli i wkurwia wokol mnie. W przeciwienstwoe do takich ludzi jak tuy oraz innych na emito ktorzy wszystko koloryzuja. I wstydza sie przyznac jak na prawde zyja i z czego zyja. ja sie tego nie wstydze i dzieki temu uwazam ze jestem lepszy od ciebie...

No i pozatym wiem o jednym:

''Nie gadaj z dupa bo Cie osra'' wiec koncze gadac z toba. bo jeszcze do swego poziomu mnie znizysz...

Przestan teolic bo psujesz temat neo dzieciaku.

Zegnam bo wiem iz z toba nie ma jak dyskutowac wiesz swoje i tyle.

Niech ci bedzie masz raceje jestes happy? ;)

papa a teraz dobranocka i spac :) wskakuj do lozeczka i do rana hasiu.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#43819.02.2012, 19:08

PPIerdolcie sie w syfie swym. jesli go odemnie dostal to co ma to wspolnego z podpierdlaniem. Gowno odemnie dostala bo nawet nie wiem do kogo bym mial pisac.

Ale mam to w zasadzie w dupie kto to napisal. Ja wiem ze to nie ja. Wie to rowniez moja poczta. Tak samo jak to iz jesli byloby to wyslane odemnie nie byloby tam nic o Maybole tak jak ona pisale bo moj IP zawsze mowi o:

NetRange: 78.0.0.0 - 78.255.255.255
CIDR: 78.0.0.0/8
OriginAS:
NetName: 78-RIPE
NetHandle: NET-78-0-0-0-1
Parent:
NetType: Allocated to RIPE NCC
Comment: These addresses have been further assigned to users in
Comment: the RIPE NCC region. Contact information can be found in
Comment: the RIPE database at http://www.ripe.net/whois
RegDate: 2006-08-29
Updated: 2009-05-18
Ref: http://whois.arin.net/rest/net/NET-...

OrgName: RIPE Network Coordination Centre
OrgId: RIPE
Address: P.O. Box 10096
City: Amsterdam
StateProv:
PostalCode: 1001EB
Country: NL
RegDate:
Updated: 2011-09-24
Ref: http://whois.arin.net/rest/org/RIPE

ReferralServer: whois://whois.ripe.net:43

OrgAbuseHandle: RNO29-ARIN
OrgAbuseName: RIPE NCC Operations
OrgAbusePhone: +31 20 535 4444
OrgAbuseEmail:
OrgAbuseRef: http://whois.arin.net/rest/poc/RNO2...

OrgTechHandle: RNO29-ARIN
OrgTechName: RIPE NCC Operations
OrgTechPhone: +31 20 535 4444
OrgTechEmail:
OrgTechRef: http://whois.arin.net/rest/poc/RNO2...

== Additional Information From whois://whois.ripe.net:43 ==

inetnum: 78.148.0.0 - 78.151.255.255
netname: OPAL-DSL
descr: Opal Telecom DSL
country: GB
admin-c: PM58-RIPE
tech-c: PM58-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: OPAL-MNT
mnt-lower: OPAL-MNT
mnt-routes: OPAL-MNT
source: RIPE # Filtered

person: Phill Magill
address: TalkTalk Communications Limited
address: Northbank Industrial Estate
address: Irlam
address: Manchester
address: M44 5BL
address: United Kingdom
phone: +44 161 222-2000
fax-no: +44 161 222-2008
e-mail:
nic-hdl: PM58-RIPE
mnt-by: OPAL-MNT
source: RIPE # Filtered

route: 78.144.0.0/13
descr: Opal-Net Autonomous System
origin: AS13285
mnt-by: OPAL-MNT
source: RIPE # Filtered

route: 78.148.0.0/14
descr: Opal-Net Autonomous System
origin: AS13285
mnt-by: OPAL-MNT
source: RIPE # Filtered

i gdzie tu cos o Maybole?

Spales z nia ze wiesz kto jej maila wyslal czy jak przestan rozsiewac razem drugim pierdoly.

i na koniec jak powyzej nie gadam z dupa bo mnie obsra i do swego pozimu znizy.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#43919.02.2012, 19:12

sory sprowadzi do swego poziomu...

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#44019.02.2012, 19:14

Po pierwsze nie jestem trolem. Mam ten nick 0k 7 lat, ale kiedy szkocja net sie skonczyla to nie udzielalem sie tutaj. Starzy uzytkownicy szkocji net mnie znaja, ty nie.

Nie bijesz kobiet, tak A Magda to sie wyprowadzila od ciebie ot tak, bo nakrzyczales na nia, tak?
A dzieci sikaja i sraja pod siebie nie dlatego ze sa przestraszone i znerwicowane, poprostu ucza sie od twojego psa jak srac na podloge.
Co za debil.

Ty piszesz o sobie prawde?
To pochwal sie jak sobie zwiedzasz swiat, jezdzisz na koncerty placisz za plazme i sprzet audio pare tys, z benefitow dzieci, a jednoczesnie ci zal na ksiazki dla dzieci bo tobie nie potrzebne.
Ty nie miales ksiazek w dziecinstwie, to twoje dzieci tez nie beda mialy, bo sa przeciez biblioteki. Co nie mendo:)

Ja nic nie koloryzuje, Sa ludzie ktorzy zobaczyli twoje postepowanie i o tym powiedzieli.
Gdybys mial odwage, PRawdziwa odwage, To powiedzialbys przepraszam wszystkich szczegolnie swoja rodzine. Robilem zle ale chce sie zmienic, wybaczcie wszyscy. Kupil bys swojej kobiecie kwiaty zaprosil do restauracji z dziecmi zmienil sie dla nich. Zmienil nicka i reprezentowal od tego calkiem inny poziom dyskusji.
Ale ty plujesz na karaj ktorego marnotrawnym synem jestes.
Namawiasz do antynarodowych zachowan i antyspolecznych. Okradasz wlasne dzieci, egoisto.
Ale twoje panowanie zbliza sie do konca...

Profil nieaktywny
Yamato
#44119.02.2012, 19:16

zamknij się już

Profil nieaktywny
Yamato
#44219.02.2012, 19:16

Oczy szczypią

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#44319.02.2012, 19:19

Wlasnie zamknij sie juz oczy szczypia ;)

Jestes trolem przeciez caly czas to pokazujesz. Tylko troll zamiast zakladac swoj temat troli na innym nie swoim. Wlasnie to robisz. I karmisz sie akurat teraz tym co pisze. Jestes troll bo miales bana z tego powodu muisz nowe konta zakladac trolu ;)

Troll haha

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#44419.02.2012, 19:19

Tam w twoim profilu trudno cie rozpoznac w tej czapeczce, moze teraz bedzie bardziej wiadomo dla ludzi z mybole kim jestes

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#44519.02.2012, 19:22

Magda? Coz nie wiem o jakies moisz zadna Magada ze mna nigdy nie mieszkala skad ja wzioles?

Moze chodzi Ci o Magde zone pewnego Lukasza ktory jest inwalida i ja zle traktowal i musial go uspokoic? Nie dostal po ryju bo sie bal mnie jak przyszedlem kiedy zadzwonila do mnie...

Reszty nie kometuje i tych ludzi tez...

I mnie nie rozpraszaj bo czytma material ktory musze zaliczyc we srode.

Trol haha

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#44619.02.2012, 19:26

' scott .........

To powiedzialbys przepraszam wszystkich szczegolnie swoja rodzine. Robilem zle ale chce sie zmienic, wybaczcie wszyscy. Kupil bys swojej kobiecie kwiaty zaprosil do restauracji z dziecmi zmienil sie dla nich. Zmienil nicka i reprezentowal od tego calkiem inny poziom dyskusji.
Ale ty plujesz na karaj ktorego marnotrawnym synem jestes.
Namawiasz do antynarodowych zachowan i antyspolecznych. Okradasz wlasne dzieci, egoisto.'

Masz szanse sie zmienic. Trzeba tylko zachciec. Kazdy moze wrocic z zlej drogi.
Twoj dramat polega na tym, ze nie potrafisz sie przyznac do tego ze robisz zle, i powiedziec przepraszam zadoscuczynic za winy i zmienic sie, tylko brniesz w klamstwo coraz dalej. Jedno klamstwo pociaga za soba drugie klamstwo...

Temat jak najbardziej aktualny bo kradniesz benefity dziecia a ten temat wlasnie o tym traktuje..

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#44719.02.2012, 19:30

Dzieki podniesisz mi oladalnosc mojego kanalu ;)

Troll mnie ludzie z Maybole wlasnie znaja takiego LOL

Troll HAHAHAHAHA

I jacy ludzie nibby kogo masz na mysli zna mnie cale Maybol az 2500 ludzi LOL buhahaha

Ales mnie skompromitowal trolu hahahaha. Straszne fotki z dzicmi miedzy innymi... Buhahaha

I pamietaj zes Troll :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#44819.02.2012, 19:33

Benefity dostaje na konto moja partnerka wiec nic im nie kradene ona nimi rozporzadza trolu.

W restauracji byli kilkadziesiat razy ze mna i chodza co jakis czas... Wiec pudlo znowu... Jak dobrze przekopiesz YouTube to znajdzies kilka filmikow w restauracjach... Buhaha tylko dobrze kop...

Troll haha troll piszesz cos co niejst prawda tak wlasnie robi internetoey troll po to aby kogos podkuriwac... LOL

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#44919.02.2012, 19:35

Powtarzasz sie z tym trollem wymysl cos nowego.
To ze ktos jest trolem, chocby nie zmieni nijak faktu ze masz w domu gole dechy na ktore sika pies i dzieci po tym laza, ze traktujesz partnerke jak suke a do dzieci zwracasz sie wypierdalac z pokoju. Jak wchodza do kuchni to tez ich nie trawisz i je wypierdalasz z kuchni.
Fotki sam wstawiles, widac na nich w postepie chronologicznym jak tatuowales sobie ryja, i jak zmieniales wlasna osobowosc.
Dobrze zeby ludzie wiedzieli kim jestes.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#45019.02.2012, 19:39

Ale nie wymyslam tylko pisze ze zachowujesz sie jak troll bo wlsnie jak troll sie zachowujesz.

Wlasnie nstepy wpisa ktory pokazuje ze jestes TROLLem ;)

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#45119.02.2012, 19:42

To kiedy zapraszasz ich do tych restauracji jak brakuje ci kasy na placenie rat na lodowke i musiales partnerke prosic zeby kredyt na siebie wziela.

Czyli zapraszasz ich do restauracji a pozniej ci szkoda na bilet, zeby pojechala do joba na kurs.
Partnerka bierze benefity na dzieci, i to chyba jedyny powod ze ja tolerujesz.
Pamietasz jak opowiadales ze zabijesz dzieci partnerke a na koncu siebie.
Moze tez sie wyprzesz?

Jeszcze raz ci mowie, posyp glowe popiolem, przepros wszystkich pros o wybaczenie Zmien swoje zachowanie zniknij z tad zmien nicka a ludzie kiedys zapomna, Im dluzej istniejesz pod tym nickiem, i zdjeciami tym wiecej ludzi wie kim jestes.
Ja nie publikuje zdjec swoich dzieci ani siebie. Ty publikujesz wiec musisz byc swiadom tego ze ludzie beda komentowac twoj wyglad, zachowanie i twoja rodzine.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#45219.02.2012, 19:44

Pokazujesz jakis protak plyn z pradem bo na nic innego cie nie stac ;)

TROLL hahahahaha

CezaryIksinski to internetowy TROLL haha.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#45319.02.2012, 19:47

teraz sekundant mowi stop przerwa naprawde musze ten matrial przerobic wiec przerwa. Wroce do zabawy jak skoncze jeden rozdzial.

Pozdrawiam i bawi sie dobrze bo jak widac masz dobra zabawe ;)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#45419.02.2012, 19:47

teraz sekundant mowi stop przerwa naprawde musze ten matrial przerobic wiec przerwa. Wroce do zabawy jak skoncze jeden rozdzial.

Pozdrawiam i baw sie dobrze bo jak widac masz dobra zabawe ;)

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#45519.02.2012, 19:51

wszystkie posty ktore sam sobie wstawiasz sam lubisz. Ale masz pusto w baniaku.

Jakos nie odnosisz sie do tego co pisze. Co nie masz nic do powiedzenia?

Jeszcze raz napisze, posyp glowe popiolem, Przepros wszystkich przedewszystkim swoja rodzine, zmien sie. Przestan myslec o sobie a zacznij o dzieciach.
Zamiast jezdzic na koncerty i wydawac setki funtow na sprzed audio urzadz dziecia pokoje, poloz podloge wykladzine winyl panele.
Zniknij stad zmien nicka i bedzie po sprawie. Ludzie zapomna.
Trzeba miec odwage cywilna zeby sie przyznac do tego ze sie robilo zle.
Zadoscuczynic za za swoje winy rodzinie...
Twoim dramatem jest to ze ty dalej brniesz w to co robiles w klamstwa nadal jestes egoista.
Powiedz sam do siebie, dobrze robilem zle ale chce sie zmienic.
Znikniesz z tad, to tylko konto internetowe, zalozysz sobie drugie.
Szczescie twojej rodziny i dzieci powinno byc najwazniejsze, priorytetem.
Poprzez publikacje calych tych danych ktore publikujesz tylko szkodzisz swojej rodzinie. Nie rozumiesz tego?

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#45619.02.2012, 19:53

to ta palka scot? hehe , jaki wor w berecie , typowy moher

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#45719.02.2012, 19:56

tak#456

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#45819.02.2012, 19:57

To sie dobrali:masochista i sadysta. Jeden robi ze swojego zycia szopke i prosi sie o krytyke a drugi prawie dostaje orgazmu od obrzucania pierwszego blotem.Iksinski malo mnie interesuje sprawa Scotta,ale ciekawa jestem czy ty jestes taki krysztalowo czysty i idealny.

Profil nieaktywny
CezaryIksinski
#45919.02.2012, 20:02

#458
Nie jestem czysty, mam tez za uszami ale wstydze sie tego i staram sie poprawic,
Nie chwale sie wszem i wobec z swinstw ktore zrobilem w zyciu jest mi z tego powodu wstyd, i staram sie wynagrodzic krzywdy jesli komus je wyrzadzilem.
Jestem tylko czlowiekiem.

Ale nie zachecami nikogo do tych zlych rzeczy mowie, byly zle, przepraszam wybaczcie. A David nie. Robi krzywde dziecia rodzinie, i propaguje antyspoleczne i antynarodowe zachowania.
To jest zle, temu trzeba sie sprzeciwic.
.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46019.02.2012, 20:04

tupaj nużką tupaj

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46119.02.2012, 20:05
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46219.02.2012, 20:06
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46319.02.2012, 20:09
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46419.02.2012, 20:21

Mam pytanie: czy posiadanie kilku nickow i prowadzenie dyskusji z samym soba to norma na emito? Pytam bo jestem nowa:-)

Heh sprytne to i wybitne napasc na jednego czlowieka z cala armia zlozona z ... samych siebie.Troche to nie po Polskiemu ale zrozumiecie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#46519.02.2012, 20:26

tak, to dziwna norma tutaj :|