Do góry

walentynki

Sonda: znani o miłości na Walentynki

Ach, te różne oblicza miłości! W związku z obchodzonym dzisiaj w wielu krajach na świecie dniem patrona miłości św. Walentego, popularnie nazywanym Walentynkami, postanowiliśmy zapytać znanych Polaków, kim jest ich ostatnia miłość…

KRZYSZTOF SKIBA, muzyk

Porozmawiaj o samotności w Walentynki

"Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego" w Londynie, organizacja non-profit działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków żyjących i pracujących w Wlk. Brytanii, po ubiegłorocznym sukcesie swojej akcji, już po raz drugi udostępnia 14 lutego telefon zaufania – "Jasnoniebieską Linię".

Zabawa walentynkowa w Falkirk

United Polish Falkirk zaprasza wszystkich chętnych na zabawę zorganizowaną z okazji Walentynek w piątek 12 lutego 2010 o godz 19.00.

Jak wszystkie wydarzenia organizowane przez UPF, także teraz impreza odbędzie się w budynku Parish Hall na Hope Street.

Bilety w cenie 5 funtów są do kupienia w polskim sklepie w Falkirk i u przedstawicieli UPF-u. W cenę biletu organizatorzy wliczyli polski zimny i ciepły bufet.

Kiedy?

12 lutego 2010, godz. 19.00

Gdzie?

Parish Hall
Hope Street
FK1 5AU
(obok biblioteki)

"Żyli długo i szczęśliwie..."

Poznali się dokładnie rok temu dzięki portalowi Emito.net (Szkocja.net). Po odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie oraz kilkunastodniowej wymianie maili postanowili się spotkać.

Porozmawiajmy o samotności

W związku z udzielającą się powszechnie euforią spełniającej się miłości w dniu św. Walentego "Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego" udostępnia swój telefon zaufania wszystkim Polakom w Wielkiej Brytanii, którzy na co dzień są i czują się samotni.

Gdzie na Walentynki?

Po udanej zabawie sylwestrowej przyszła kolej na Walentynki w restauracji Ramzes Grill & Steak House w Edynburgu. Zabierz ukochaną osobę na romantyczny wieczór przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu.

W ten szczególny dzień do każdego zamówienia powyżej 30 funtów restauracja Ramzes Grill & Steak House dołączy butelkę szampana. Na Panie czeka miła niespodzianka. Restauracja Ramzes Grill & Steak House oferuje szeroki asortyment potraw przygotowanych z najwyższej jakości produktów, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach.