Do góry

samorozwój

Nowy zawód potrzebny od zaraz

Jesteś ofiarą kryzysu w Wielkiej Brytanii? Straciłeś pracę lub obawiasz się zwolnienia? Podpowiadamy, jak zdobyć nowy zawód i jak poprawić swoje szanse na trudnym aktualnie brytyjskim rynku pracy.

Nie chce mi się szukać innej pracy

„ Pracuję tu przez zasiedzenie” – takie opinie można coraz częściej usłyszeć od Polaków pracujących na Wyspach. Wiele z tych osób ma za sobą studia, dobrą pracę w Polsce, doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy. Tym wszystkim mogą pochwalić się w swoim CV. Jednak w UK wybierają pracę w fabrykach za najniższe stawki, roznoszą ulotki, zmywają naczynia, lub do późnych godzin usługują w coffee shopach.

Londyn: Dzień Kariery

W najbliższą niedzielę 28 września w University of East London odbędzie się Dzień Kariery, organizowany przez Polish Psychologists' Club.

Podczas Dnia Kariery PPC odbędą się różnorodne warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego oraz obszaru związanego z rozwojem kariery zawodowej w UK. Będzie też można udoskonalić swoje dokumenty aplikacyjne, skonsultować się z doradcami zawodowymi, jak również porozmawiać z gośćmi PPC na następujące tematy:

  • efektywne osiąganie celi zawodowych (Polish Professionals in London);

Dzień Otwarty PPC - zadbaj o swoją karierę

W niedzielę 28 września od godziny 10.00 do 17.00 w University of East London będzie miał miejsce piąty Dzień Otwarty pod hasłem „Dzień Kariery”.

Wydarzenie organizowane przez Polish Psychologists’ Club oparte będzie o formułę warsztatów i seminariów połączonych z konsultacjami indywidualnymi związanymi z poszukiwaniem pracy.

Lista warsztatów i seminariów:

  • Jak napisać profesjonalne CV?;
  • Jak napisać profesjonalny list motywacyjny i formularz aplikacyjny?;