Ładna focia ;))
Fajna plecionka kolorôw
hie hie wszystkie nie-lubie od "trolli-klonow" :) myslalem ze ich jest troche wiecej:))
Wszystkie od Grega, chłop życia nie ma. :)
radnor #4
To musi być bardzo niezrównoważony człowiek :)
Komentarze 5
Ładna focia ;))
Fajna plecionka kolorôw
hie hie wszystkie nie-lubie od "trolli-klonow" :) myslalem ze ich jest troche wiecej:))
Wszystkie od Grega, chłop życia nie ma. :)
radnor
#4
To musi być bardzo niezrównoważony człowiek :)