Do góry

kuki30

kuki30
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
kuki30
Zarejestrowany:
bardzo dawno temu
Ostatnio online:
8 lat temu
Wpisy:
1 086
Otrzymane lajki:
5
Znajomi:
192
Grupy:
42

Opcje

O użytkowniku

Imię:
kukiScotland
Nazwisko:
_
Pochodzi z:
Polska
Płeć:
Mężczyzna
Adres email:

Coś o mnie

Nawiedzone domy, mordercze samochody, nastolatki obdarzone darem telekinezy, fanki - psychopatki i wściekłe psy - oto Twój chleb powszedni. Nie boisz się ich jednak ani trochę, bo jesteś twardzielem. Co do płci przeciwnej - masz lekką obsesję na punkcie seksu, potrafisz przy tym mieć chrapkę na obiekt ogólnie atrakcyjny, lecz totalnie zdebilały. Uważasz się za intelektualistę, jesteś wykształcony, lecz często niedoceniany przez otoczenie, dlatego też łatwo pogrążasz się w nałogu. Gdziekolwiek nie trafisz, spotykasz mordercze zjawiska nadprzyrodzone, co też nie przyczynia się do poprawy twego samopoczucia. Jeżeli chcesz, potrafisz być naprawdę genialny, ale najczęściej idziesz na łatwiznę i obniżasz swój poziom do oczekiwań społecznych, więc ludzie mają Cię albo za geniusza, albo za idiotę.

Moje obecne zajęcia

Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage.

Zainteresowania

http://katvond.net/ Lubie Dziewoje! :-)

Ulubione cytaty

Dalajlama: "Nadszedł czas, by uczyć ludzi, iż należy zakończyć konflikty prowadzone w imię religii, kultury, państw, różnych systemów politycznych i gospodarczych. Walka jest bezużyteczna. To samobójstwo" (2005 r.)

Marek Hłasko (1934–1969), Dano Ci życie które jest tylko opowieścią, ale to już Twoja sprawa jak ją opowiesz i czy umrzesz pełen dni.

polacy giną w pracy
rodacy!
robią nas na cacy!
podają jak na tacy
tacy owacy!
nie dajmy się rodacy
nie gińmy wcale w pracy
niech giną austriacy
bośniacy i burłacy
cherlacy i chłopacy
lwowiacy i pankracy
nie gińcie żesz rodacy
ni w domu, ani w pracy!

tu poeta otarł pot z czoła i zginął przygnieciony ciężarem swojego wiersza. Kurtyna jak zwykle się zacięła.(Mazio <>)